Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Agula,oby wszastko bylo dobrze,na pewno bedzie,trzymam kciuki,ja zrobilam sobie dzisiaj termin u Gina,bo moja znajoma byla wczoraj u mnie,robila sobie mamografie i wyszly jej jakies zwapnienia w piersi i tez czeka na wynik,a ona ma sklonnosci cystowe,juz raz miala operacje.Przestraszylam sie i zadzwonilam dzisiaj po termin,ostatni raz bylam pol roku temu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas tez bylo dzisiaj chwilke placzu,Kuba pierdyknal i uderzyl sie w glowke,nie widzialam tego tylko uslyszalam huk ,podbieglam , a on biedny lezal na pleckach i plakal bardzo,ale nie dlugo.Chcial sie wydostac na taras z pokoju,no i sie nie udalo:P Jak drzwi sa przymkniete tylko ,a nie calkiem zamkniete ,to seeeeee je otwieram i wszedzie wlazi,ja to ma sie z nim teraz hehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ,nie ja seeeeeeee te drzwi otwieram tylko Kubolek,trzezwa jestem,a takie bzdury pisze hehehe, literowki!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agula, mam nadzieje, ze jednak to nie to o czym myslisz. gosiek, jak pisalam, jeszcze nie jeden guz przed nami :) I podziwiam, ze Kubus spi przy mlocie. No mamy wspolne swieto :) Moj niestety nie pamietal :P Wczoraj nabilam sobie guza jak lapalam Ninke rowno z moim tata. On byl szybszy i ja czolem huklam w jego glowe. A potem maz przytrzasnal mi palce szyba w samochodzie :( Taki udany dzien mialam. A dzis poszlam na zakupy i kupilam Nince 4 bodziaki. Jeden "baby first birthday" - czyli stroj na urodzinki, a drugi z napisem "mam tate owinetego wokol palca " :D Ciekawe co tataus na to :P A dwa takie proste bez rekawkow w kropeczki i kwiatuszki. Nie ma to jak pracowac w centrum NY, gdzie sklepow na zyczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Surfitka normalnie chora jestem z zazdrości jak czytam o NY, a Ty z taką normalnością o tym piszesz. Proszę napisz czy faktycznie tam jest tak bosko jak w tv? Bo mój angielski straaaasznie słabo więc pewnie nigdy tam nie pojadę :( Agula oby wszystko było ok, bo wiem jak to jest ciągle słyszeć złe wieści od ginka. Hanio dużo całusków dla Rubiego od Kajci :) Dziewczyny ale Wy to widzę imprezy robicie na całego na roczek. U mnie będzie 10 osób, tylko dziadkowie i chrzestni, teście mają bardzo małe mieszkanie, nasz pokój jeszcze mniejszy, więc nie ma co szaleć, a ie stać mnie żeby wynająć lokal i spraszać gości jak na wesele. Wczoraj byliśmy u Kai chrzestnej i jej 3 tygodniowego synka, super cudny chłopczyk, taki kociak, już zapomniałam jak Kaja taka była. A dziś dzień do dupy włącznie z nocką poprzednią. Kai chyba idzie dwójeczka na górze i płakała w nocy przez sen bardzo, a dzisiaj po prostu przechodziła samą siebie. Ciągle płakała aż się zanosiła z byle powodu, np. że ją postawiłam na podłodze, bo ona chciała ciągle na rączkach. Na szczęście już śpi, w dodatku ma katarek taki wodnisty i ciągle jej muszę nosek wycierać, a ona się wścieka jeszcze bardziej i znów ryk. Boże myślałam, że oszaleję ale ku mojemu zdziwieniu nie straciłam cierpliwości ani na moment, bo przecież ją boli :( Jeszcze dziś podjechaliśmy do mojej koleżanki, bo jej córcia w niedzielę ma roczek, więc podskoczyliśmy z prezentem. Kaja znów z tą przyszywaną kuzynką się biły hihi, tzn. Kajka zabierała zabawkę, a Kinga ją popychała na podłogę i tak w kółko, no to był ubaw i jeden wielki płacz na dwa głosy. Dobra kończę, bo wypada jakąś kolacyjkę zjeść. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka, dla jednych fajnie dla drugich nic specjalnego :) Dla mojej kumpeli NY , (mowa o Manhatanie, bo sama metropolia NY sklada sie z 5 miast) , jest najcudowniejszym miejscem na swiecie. Niekotrzy uwazaja, ze mozna tu zjesc jedzenie z kazdego zakatka swiata, spotkac ludzi z najodleglejszych katow ziemi. Ta roznorodnosc...mnie az przeraza. Sklepy fajne, ale w sumie jak sie dluzej mieszka i wiecej pochodzi wszedzie to samo. Po kilku latach spedzonych tutaj ( a tak naprawde po raz pierwszy przyjechalam tu jak mialam 13 lat) , dla mnie NY jest szara codziennoscia. Dobre miejsce na odwiedziny, jesli chodzi o zycie to katastrofa. Brak miejsca, ciagly szum, ruch jest meczacy. Wiesz, ze Ninka jeszcze nigdy nie siedziala na trawie ? Bo tu taka betonowa dzungla. Szkoly i sluzba zdrowia porazka - na prywatna szkole nie stac srednio zarabiajacych ludzi ( Moja rodzina jest w kalsie \"sredniakow\"). Na ubezpieczenia tez. Nie mowac o studiach - widzisz Agula juz zbiera na studia dla dziewczynek. Jesli chodzi o zaplecze socjalne to moze ciezko w to uwierzyc jest tu duzo gorzej niz w Polsce. Dlatego postanowilismy wracac, bo to nie jest miejsce do wychowania dzieci . Moze gdzies w malej miejscowosci jest inaczej, ale nie tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka dzięki za informacje. Przeżyłam szok jak to przeczytałam, zresztą nie tylko ja, mój mąż też, który musiał do tej pory tolerować moją flagę USA na ścianie ;) A ja narzekam na Polskę. Wiesz, faktycznie nic dziwnego, że wracacie, a o tej trawie.. u mnie w małym mieście około 40tys. mieszkańców są 4 parki plus kilka skwerów mniejszych i większych, a ja narzekam, że mało placów zabaw :p Chyba faktycznie tak pięknie jest tylko w filmach i wreszcie powiedział mi to ktoś, kto tam mieszka, a nie tylko był przez kilka dni. No i jeszcze tak nieskromnie, przyślij mi na maila jakieś fotki drapacza chmur czy cóś plissssss jeśli to dla Ciebie nie problem oczywiście :) :) :) Bo u nas tylko jeden blok co ma 13 pięter, a reszta taka codzienna czteropiętrowa szarość. Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ta dziewczynka, wczesniaczek umarla..jestem wstrzasnieta, tak bardzo mi zal 😭😭😭 Elmirka, przesle jak cos znajde fajnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla malenkiego aniolka ..... Ja nie bylam w NY ale z tego co slyszalam to Chicago jest bardziej spokojnym i bardziej zielonym miastem :) Zpraszam do nas !!! Ja mieszkam jakies 30 km od centrum , na przedmiesciach i mamy mnostwo zieleni ;) I za Chiny Ludowe nie przenioslabym sie do miasta . Elmirka zapraszam na wirtualna przechadzke po NY czy Chicago . Wejdz na mapy http://maps.google.com/maps?hl=en&tab=wl wpisz na wyszukiwarce miasto np . new york , zrob maxymalne zbilzenie - tak aby widac bylo ulice miasta , a nastepnie w lewym gornym rogu mapki masz znaczek zoltego ludzika. Przeciagnij go na wybrana ulice a pokaze ci sie widok ulicy , po ktorej mozesz poruszac sie :D Super sprawa !!! Mozesz w ten sposob obejzec sobie wybrane miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula super sprawa surfitka jaki wczesniak bo ja wiadomosci ostatnio ogldałam w zeszłym tygodniu:-( u nas juz ok prawie bez tempki i dzisiaj 1 kupa narazie a wczoraj 5 takze idzie w dobrym kierunku. do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko a ja myslałam o tej dziewczynece malenkiej Współczuje rodzica z całego serca. Wczoraj bylismy na szczepieniu 3 dawka prevenaru [pnuumokoki ] a dzis julcia ma goraczke 38 i zrobiła 3 kubki ale nie rozwolnienie takie papkowate jak ja nie lubie tych szczepien ale jeszcze została czwarta dawka uzupełniajaca jak bedzie miała Juleczka 2 latka Co do pierwszych urodzin to nie mam pojecia ma byc cała rodzina moja i artura ja mam troje rodzenstwa a artur dwoje z rodzinami to wyjdzie pare ładnych osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) surfitko aż łezka w oku mi się zakręciła tak mi smutno :( dla aniołeczka kochanego agula trzymam kciuki żeby wszystko bylo ok. ja też muszę wybrać się do gina,jak miałam robioną cytologie w ciąży to wyszedł mi wynik pap 2 z podejrzeniem wirusa hpv :O później robiłam cytologie też w ciąży i wyszedł wynik pap 2 ? Teraz muszę się skonsultować z innym ginem - coż on mi powie ? mówie wam dziewczynki mam takiego pietra :O co do roczku to prosimy te same osoby co na chrzcie,nasza rodzina jest bardzo gościnna ;) goba 👄 dla Julusi bidulka kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na roczku tradycyjnie 23 osoby:-) no ale cóż taka mamyrodzine robert 2 siostry w tym jedna z rodzina ja siostre z rodzina i brata kawalera nasi rodzice moi dziadkowie-tzn przadziadki moich dzieci no i zawsze zapraszam kuzynke z synkiem bo sie trzymamy blisko takze zwsze troche jets:-) no ale cóż roczek trzeba zronbic nonie/ja robie w domu ale jedzenie zrobi mi znajomy kucharz siora bigod mama sałatka tesciowa sernik a reszte kucharz miesa i glantyne tylko torta zamówie i zrobie moze stefanke z przepisu hanio no ai ok 1000 zł pójdzie:-) a od 1 lipca na wakacje wiec bedzie ciezko siora mówi powiedz gosciom ze chcesz kase na roczek a ja mam to w ...kto co kupi to jest impreza małego a nie oja wiec mały ma byc zadowolony a nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ewcia goscinna tak jak um mnie ja jeszcze gdybym miała wiecej miejsca zaprosiłabym 2 ciotki ale no cóż musze sie obyc bez nich :-) mozecie mi powiedziec co z ta dziwczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba ta maleńka dziewczynka to Surfitki koleżanki córunia "A tak wogole jest mi bardzo smutno, znajoma urodzila wczoraj coreczke w 27 tc, malutka wazy zalediwe 750 gr i walczy o zycie Modle sie o nia, znajoma cierpi na to samo co ja ( policystyczne jajniki) , czekala na ciaze kilka lat. Nie wiem czemu ten swiat taki niesprawiedliwy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha juz kojaze ale tak mam ze czytam czasami i niewiem co no współczuje bardzo bo to jest wielka tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny dzięki za tą stronę, na pewno jeszcze fajniej oglądać miejsca w których się bywa, niestety po Polsce nie da się pochodzić ludzikiem :( Ale jak weszłam na NY to siedziałam z rozdziawioną paszczą jak debil i patrzyłam hehehe Dziś byłam u laryngologa na ponownym badaniu słuchu, niestety jest gorzej niż było :(. Muszę jechać do Opola do poradni audiologicznej na dokładniejsze badania i może przywrócą mi słuch kroplówkami lub zastrzykami. Sama nie wiem czy mam się nastawiać, że wadę da się cofnąć. Nie słyszę tylko bardzo wysokich dźwięków, więc na co dzień tego nawet nie zauważam ale w tym wieku powinno być jeszcze wszystko ok. Ja to normalnie jak jakaś hipochondryczka, ciągle nowe choroby buu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zglaszam te reklamy do usuniecia. Ostatnio coraz wiecej wchodzi i wciska cos ..jesli chcecie nie bede zglaszac, ale mnie to wkurza. Jak chce to wchodze na aukcje i szukam to co mnie interesuje. Ewcia, ale II grupa to przeciez dobry wynik. Ja cale zycie mam II . No raz chyba przez przypadek mialam I i nigdy zaden lekarz nic mi nie mowil na ten temat, tylko ze jest ok. Elmirka, zdrowka zycze. Mowisz ze ci sie podobalo? ;) Goba, no to u ciebie tez impra bedzie, ze hoho . Zdrowka dla Juleczki. Ninke czekaja badania w przyszla sobote bedzie miala robiona krew, a 12 czerwca ma kontrole na roczek i szczepienia. A wczoraj miala stan podgoraczkowy :( Nic jej nie jest tylko te zeby. Agula, pewnie ze w Chicago ladniej. Bylam dwa razy , mieszkalam na przedmiesciach wlasnie. Podobalo mi sie :) Nowy Jork nie ma takich przedmiesci. Parki sa, ale betonowe ( place zabaw, boiska , hustawki - na betonie). A te skrawki trawy co sa to obsiusiane przez pieski ( kupki tez lezaly, ale wlasciciele musza zbierac, bo jak nie to mandacik i to slony) . Stad Ninka z trawka nie ma za bliskich spotkan ;) Ale juz niedlugo. Maz wczoraj odebral dowod obywatelstwa, w sobote skaldamy o paszporty i w droge :D:D:D Nei moge sie doczekac, a z drugiej strony boje sie jak diabli. A zycie nie jest sprawiedliwe, niestety. :( W takich chwilach doceniam to, ze dane mi jest byc mama i miec zdrowe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki:) Tak Was czytam i tak sobie myślę - kiedy ja się wcisnę w moje ukochane biodróweczki??? Mam już po dziurki w nosie tych workowatych ciążowych portek. Tydzień chodzenia i już takie wyciągnięte, że wiszą jak worek:/ Surfitko -życzę Ci z całego serca, żeby Polska Was nie rozczarowała:) Trawa trawą, ale cała reszta - wiesz jak jest;) A ciuchy kupisz na Allegro;) My na roczek akurat będziemy na wczasach, ale już sie nam goście zapowiedzieli na \"po powrocie\", więc pewnie impreza mnie nie minie. Aha, i pytanko - czy Wasze dzieci próbowały już frytek? Chyba nie bardzo to wskazane, co? Ale mnie strasznie kusi, żeby Oli dać do łapy:) Ona tak cudnie wszystko je:) A dziś o 4 nad ranem moje dziecko obudziło mnie chrząkaniem i jak tylko otworzyłam oczy to Ola paluszkiem na okno i mówi \"trrrrrrrr\", co znaczy że ptaszki ćwierkają. Faktycznie, darły się jak głupie;) a moje dziecko było tak zafascynowane, że leżało obok mnie z wielkimi oczami i słuchało i tylko co chwilę odwracała mi głowę do siebie i robiła \"trrrrrrrr\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha, w razie czego kupie bilet w druga strone ;) W Polsce moze nie bedzie tak zle. Napewno trzeba bedzie zmienic swe przyzywczajenia i wrocic do starych nawykow. No to ci Olusia pobudke zrobila ;) Trrrr :D A ja tesknie za ciazowymi ciuszkami :) Nina jadla juz frytki..a raczej frytke z blachy, nie z glebokiego oleju. Z tym, ze byly kupne, wiec i tak tego oleju juz troche mialy. Dlatego dostala na sprobunek jedna frytke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane,ZYJE i JESTEM hehehhe Ewcia ,2 to dobry wynik,ja zrobilam sobie termin na 18.06,niby zawsze bylo ok,ale zawsze mam pietra jak ide do gina,a scegolnie o cycki,sama sie nie badam bo sie boje,ze cos wyszukam,chyba bym zwariowala,wole zeby specjalista to obadal. Surfitka,strasznie mi smutno z powodu twojej kolezanki,zycie jest jakies dziwne naprawde,ale coz ,trzeba tak zyc.Tragedia niesamowita,ja podziwiam ludzi,ktorzy przezywaja takie tragedie i jakos potrafia z tym zyc,albo nauczyc sie zyc,ja sobie nieraz myslalam,to ja bym zwariowala na miejscu,nie wyobrazam sobie :( Moj dzisiaj jadl ogorkowa ,tak dorosla heheh i smakowalo mu, a zaraz chce mu dac posmakowac golabka w sosiku pomidorowym,ale bez kapuchy:P U nas pogoda ladna,ale byla burza,tak sie boje burzy,ze hej,wszystko powylaczalam i czekalam na koniec,a Jas od razu wskoczyl w pidzamke i do lozka,moj biedaczek,Kuba burze przespal:P Ogolnie u nas ok,zdrowi wszyscy ale Kuba dzisiaj znow koziolokowal zrobil salto i na koniec wyladowal na plecach,ale nic nie plakal,wygladal na zdziwionego hehehehe,chodzil na nozkach pchajac zabawke ,zawadzil i zrobil normalnego koziolka jak na lekcjach w-f,a potem na plecki wyladowal,moj akrobata kochany. U nas na roczek nie bedzie duzo gosci ,bo wszyscy maja daleko,na pewno przyjada chrzestni i moze dziadkowie. Pozdrawiam i zycze zdrowka,to najwazniejsze w zyciu oprocz usmiechu naszych maluszkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas goroco jak cholera, dopiero co wrocilysmy z przedszkola Kamilka nie zadowolona , bo za krotko tam byla :P Ja cytologie robilam w tamtym roku i byla w porzadku, nie wiem ktora grupa bo lekarz powiedzial tylko ze jest OK a teraz cos sie przyplatalo ..... Dziewczyny , gdzie sie podziewa Mierzejka, co u Ani ?????? O Milke ti juz nawet nie pytam, bo bardzo dawno do nas nie zagladala :( , Katrina tez...... Wszystkiego najlepszego na 11 miesiecy dla Kubusia i mojej Gabrysi :) Ten moj zboj robi sie co raz gorszy 😠 Dzis jak czekalysmy na Kamilke w piaskownic , to Gabrsia zaczela walic mnie lopatka po glowie bo nie chcialam jej odac mojej komorki :O :O :O :O :O :O Surfitka a gdzie dokladnie bylas na przedmiesciach ?? Moze gdzies obok mnie :) koncze , bo mi dziewczynki nie daja pisac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, jakbym pamietala to bym napsiala ;) Bylam tam 12 lat temu. Pierwszy raz to bylo chyba w Arlingotn, blizej centrum i blisko lotniska, a potem sie rodzinka wyprowadzila dalej, ale nie pamietam gdzie :( daleko bylo chyba wszedzie, ale spokojna dzielnica, domek malutki, na kilkanascie domkow przypadal basen. Fajnie tam bylo :) A z Gabi to faktycznie lobuz. Ninka tez lobuzuje. Dzis tatus chcial buzi na dzien dobry i zarobil piesc w nos :o Jak jej powiedzialam, ze tak nie wolno to i mi sie oberwalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) gosiek no to masz małego akrobate w domku ;) wszystkiego naj naj !!!!!!!!! dla Gabrysi i Kubusia 🌻👄🌻 100 lat 100 lat dla Jasia z okazji 6 urodzinek 🌻👄 Aisha,Surfitka,elmirka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantow !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem że 2 grupa jest ok. tylko że podobno jeszcze wyszły jakieś komórki yhm... już sama nie wiem co ?? w każdym bądz razie lekarz przypuszcza wirusa raka szyjki macicy hpv kurcze dziś u naszych sąsiadów stał się wypadek :( Marcin mój kolega ciął piłą spalinową drzewo i ta piła mu zjechała no nogę :( przyjechała karetka i zabrała go do szpitala,wiem że przeciął noge ale jak mocno nic na ten temat nie wiem. O jejko żle to się szybko zrobi :( dziewczynki normalnie cały czas o tym myślę i tak strasznie mi przykro i smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, mam nadzieje, ze to tylko przyciecie ! :( Moja szwagierka miala III grupe i to z powodu nadzerki jak twierdzi, ktora potem zaleczyla. Wiadomo ze trzeba uwazac, ale II to naprawde wynik ok. II to juz ponoc, ze ma sie jakies komorki zmutowane :O A co myslicie na temat szczepien na raka szyjki ? Mialam taka mozliwosc, ale stwierdzilam, ze to jeszcze w sumie nie sprawdzone. A i tak cytologie co rok robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
III mialo byc w zdaniu o komorkach, ale mi sie klawiatura przycina. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka , Arlington to miasteczko siasiadujace z moim :) normalnie rzut beretem ;) Mala bokserka wam rosnie , a meza bedzie miala kaskadera ;) 100 lat dla Jasia 🌻 Ewcia , tobie sie kpniak na poped dostanie 😠 jazda do gina ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam do domu, a raczej do rodzicow, do Ninki. Musze ja wziac do fotografa, bo paszport bede jej robic. Mam nadzieje, ze nie nabila sobie dzis guza, albo jakas mega krosta jej nie wyskoczyla :P Ewcia, to sie nie bac tylko sprawdzic co to jest i leczyc, zeby ni emiec klopotow w przyszlosci. Agula, a ty kiedy masz wyniki ? Papapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×