Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Hehe Surfitko, ale spryciula z Twojej córeczki :) Moj Mati tez się lubi bawić w baram baram tryk i w czołko :) A wczoraj bylismy na Komunii i jedna dziewczyna mi sie zapytała, dlaczego Mateusz jest taki malo kontaktowy? Hmmm... No wiec ja nie wiem jak to jest, ale lekarka mowila mi, ze to bardzo dobrze jak dziecko w tym wieku jest nieufne wobec obcych... I Mateusz na obcych reaguje placzem lub odwraca główkę w druga strone. A Wasze dzieci jak reaguja na obcych? To chyba nie dziwne, ze dziecko w tym wieku nie chce bawic sie z obcymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja tez przez najblizzy czas nie bede miala jak sie odzywac-u mnie tez sesja zaczyna sie powoli...4.06 dzien po urodzinach malej mam 2 egzaminy pisemne z 2 jezykow..a potem do konca czerwca jeszcze 4:o wszystko w czerwcu chce zaliczyc dlatego ze w lipcu bed troche\'\'bardziej zajeta\'\':P a z nowosci u nas to to ze Claudia zaczela raczkowac-teraz wiem czemu do tej pory tylko pelzala mimo ze na lozku akrobacje wyrabiala-nie mamy dywanow tylko terracote i po prostu za slisko.Zrobilo sie upalnie,mala z golymi kolanami to juz sie nie slizga:) Biedna Ninka-samo uryzienie sie w jezyk boli jak cholera a co dopiero mui bolec przegryzienie jezyka do krwi:(:(U nas w sobote i wczoraj tez bylo kwisto..w sobote mala wstala przy lawie i zanim dobieglam upadla jak dluga-uderzyla glowa o szklany blat,rozciela dziaslo:(:(:(odlamal sie kawalek blatu-cud ze nic wiecej jej se nie stalo,a ja wczoraj rozcielam sobie lydke o ten zlamany rog;no i juz mamy luzniej w pokoju bo wynieslimy rupiecia... ok koncze wywod:Pmilego wieczora:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
//www.allegro.pl/item639494756_wiosna_lato_jesien_duza_paka_98_122.html zapraszam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Ja od rana wzielam sie za porzadki, mialam tylko tak ogarnac mieszkanie, a skonczylo sie na odsuwaniu kanap i dywanow :) A na poludnie moj P wrocil z pracy a ja pojechalam sobie kupic pare ciuszkow :P i jestem bardzo zadowolona z wyprawy ;) U nas pogoda piekna, P zabral Kamilke na dwor a Gabi spi :) Od paru dni spi mi znowu 2 razy dziennie, ale co sie dziwic jak cala noc sie budzi :O . Nie wiem jeszcze jak ale musze ja odzwyczaic od smoczka, bo te nocne pobudki to chyba jego zasluga 😠 - wystarczy , ze dam jej tego durnego smoka to spi sobie dalej, ale ja musze wstac !!!!!!!! Ewcia, niezle jedzonko bylo miam , miam narobilas mi smaka na ta salate z serem feta i sosem . W niedziele robimy grila , to sciagne pomysl ;) Napisz dokladnie jak robisz, plisssss Kasiu gratuluje zabkow i samodzielnych kroczkow dla Julci :) Biedna Ninka 😘 oplakalo sie biedactwo :( Surfitka, to na roczek bedziesz musiala kupic pieska dla Ninki, ale by sie ucieszyla :D Pom mamo , jejku az mnie dreszcze przeszly jak czytalam o twojej kolezance . Trzymam mocno kciuki aby wszystko dobrze sie skonczylo .... My mamy nadal problem z jednym daniem :O :O , teraz wzielam sie na sposob i dajej jej np. ugotowana marchewke w calosci do raczki , pulpeta tez calego , ziemniaka - wiecej sie wyciapie przy tym niz zje , ale i tak wiecej niz jak daje jej lyzeczka . Ale sprzatania po tym ho ho ... Gabi jakos nie rwie sie do pokazywania gdzie jest oko czy ucho, w sumie to nawet bardzo jej tego nie uczylam, ale wie gdzie ma cycusie ;) Jak tylko zdejme jej bluzke to zaraz lapie sie za nie i mowi : cycy :P Hanio, u nas na katar pomaga olejek eukaliptusowy. Daje 2 krople na bluzeczke malej a na noc tez pare kropel na materacyk . Jak sie kapie to do wody mozna dac kilka kropel- swietna parowka na zatkany nosek. A propo czy wasze dzieci spia nadal bez poduszki ? Gabrysia spi przewaznie na brzuchu z tylkiem wypietym do gory i nie uzywamy jeszcze poduszki. Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Długo nie pisałam ale miałam mało do nadrabiania czyżby topik wysychał buuuuuu Nie miałam kiedy zerknąć na kafe bo w domu mam męża chorego - hmmm tzn. choroba trochę wymuszona ale wiecie jak to jest, jak chłop w domu chory to jak piątka dzieci. Kaja w sobotę zaczęła chodzić!!!!!!!! Nabieraliśmy ją, że ją trzymamy i zapierdzielała po mieszkaniu. Niestety jak się zorientowała, że ją ściemniamy to na tym się skończyło i do tej pory nic :( Jutro jedziemy do chrzestnej Kai zobaczyć jej nowo narodzonego synka, więc znów mnie nie będzie. Aaaaa no i pracę dostałam :D :D :D W prawdzie nie dyrektorskie stanowisko ;) ale zawsze coś. Będę pracować w biedronce. Przynajmniej coś się ruszyło, a zaraz po obronie zacznę szukać czegoś bardziej ambitnego do moich kwalifikacji. Teraz tylko muszę zrobić książeczkę zdrowia i zaczynam 1 czerwca. Jotka baaardzo współczuję, wiem co przeżywasz, to na prawdę ciężkie i nigdy nie mija, czasem można się do tego przyzwyczaić. Ciesz się Czarusiem i ucałuj go od Kajci, na pewno Wam się jeszcze uda. Buziaczki kochana. Gorące całusy dla wszystkich wcześniaczków i tych w brzuszkach o które walczą mamusie i lekarze. Boże co te dzieci są winne, biedne maluszki, dziewczyny dawajcie na bieżąco znać co z nimi, bo my będziemy trzymać kciuki. Dla wszystkich dzieciaczków za postępy i na choróbska kwiatki wysyłamy 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Spokojnej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysia tez jest nieufna wobec obcych , nawet do dziadka ( widuje go raz w tygodniu ) od razu nie pojdzie tylko musi sie przyzwyczaic , Kamilka tez taka byla w tym wieku Cammomilla , garulacje dla Claudii za raczkowanie !!!!!!! A z ciebie do twarda babka - male dziecko, ciaza i jeszcze studia!!! :) Zycze powodzenia na egzaminach !!!!! Te szklane lawy sa bardzo niebezpieczne :( Ostatnio ogladalam program, gdzie dziewczynka upadla na lawe , lawa sptlukla sie na drobne kawalki ... reszte mozecie sobie wyobrazic, cud ze uratowano to dziewczynke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowa mamo ninka tez jest nieufna. Szwagra od dwoch tygodni widzi codziennie, bo mieszka z moimi rodzicami i nie ma szans by do niego poszla na rece. Poki co zasluzyl na usmiech przy przywitaniu :) Uwazam, ze MAti jest jak najbardziej w porzadku :) Musi byc z niego fajny slodziak :) A wloski pewnie juz ma bardzo dlugie. No i trzymam kciuki za kolezanke i jej malenstwo. Mam nadzieje, ze sie uda jej urodzic zdrowe dziecko ! Elmirka, dzis moja tez przeszla chyba z 5 kroczkow..ale myslala ze dziadek ja trzyma. Jak chodzimy za rece to praktycznie wogole jej nie podtrzymuje, ale ona sie boi inaczej. Kwestia czasu i ruszy. O jezyku juz zapomniala,dzis znowu tak samo skakala :o Tyle ze porecz wtedy trzymalam reka, to mnie za to znow ugryzla :( Agula, a co @ ci sie zbliza? Bo mnie zawszebnosi przed @ i w czasie jej :P Chodzi mi o to sprzatanie ;) Calmomilla, mam nadzieje, ze jednak uda ci sie na chwilunie do nas zagadnac. A jakby co to powodzenia na egzaminach no i w lipcu w tych bardziej absorbujacych zajeciach ;) Oby bylo mozliwie bezbolesnie. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze ale cwaniary z Ninki I Kaji , co sie beda same wysilac ;) Jak to Gosiek mowi - maja ukryte talenty :D Surfitka, rzeczywiscie czekam na @ :D , ma byc tak kolo czwartku :) Musze sie poobserwowac, bo nigdy nie zwrocilam uwagi na przyplyw wiekszej energi przed @ . Moglabym sobie wszystkie wieksze prace porzadkowe ustawic przed @ :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) zapraszam na kawusie ;) wow !!!!! jak super maiałam tyle czytania :) pom.mamo masz bardzo mądrego synusia !!! Eryś też się boi obcych,ale póżniej się do nich przekonuje i czasem pójdzie na ręce :) z obiadkami jest różnie,czasem zje tak po troszeczku każdego dania - co lepsze ;) surfitko - no tak koniecznie musicie kupić Ninusi pieska :) Ale fajnie macie jak Ninusia tak świetnie powtarza słowa :) Eryczkowi nie wychodzi powtarzanie słów :( mówi tylko but,cici,daj,mama,baba,tata. Umie takze przesłać całuski,zrobić papa,cacy cacy,kosi kosi, wie gdzie ma sisi,cycy i oko :) hanio,camomilla owocnej nauki wam życzę :) camomilla gratki dla Claudusi za raczkowanie 🌻 o jejku dobrze że ten upadek tylko tak się skończył :O 👄 dla córuni i dla ciebie. elmirka gratuluję pracy 🌻 gratki dla Kajuni za pierwsze samodzielne kroczki 🌻 agula wow !!!!!!! to miałaś powera :) a i pochwal się co kupiłaś ? aa ....ja sałatkę robie tak : sałata lodowa lub pekińska,ser feta pokrojony w grubą kostkę,pomidorki w kostkę lub w księżyce,ogórek zielony w kostkę lub plastry i papryczka czerwona - jak kto lubi ;) cebulka czerwona posiekana w drobniutkie piórka,lub krążki Można dodać także kukurydzę lub czerwoną fasolkę w puszce i oliwki - ja tych składników nie dodaję bo moi faceci nie lubią :O Wszystkie te składniki mięszamy w miseczce - prócz fety , na samym końcu ją dadajemy i delikatnie mięszamy tak aby się feta nie rozwaliła (rozciapciała) na koniec skrapiamy sosem greckim - ja kupuję gotowy :) Wszystkiego najlepszego Gosiek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 100 lat,100 lat 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!!!!!!!!! u was kochane widze ekstra postęoy a My dalejo za Murzynami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!he,he! Kinia przy meblach i owszem chodzi sama a tak to za 2 rece i juz za 1 nawet jakos idzie -sama nie stoi boi sie!ale ja sie nie martwie zacznie chodzić to pewne!!!!!!!!!musze byc cierpliwa! ELMIrko-lepsza biedrona niz nic jak Ci zalezy na robocie-nie maj tam tak żle-mam kilka znajomych co tam pracują i sbie chwalą! GOsiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wszystkiego naj,naj nasza MatKO POLKO!!!!!!!!!!!Kochana!!!!!!!!!!!Duzo zdrówka no i pociechy z twoich chlopców!niech Ci rosną na potęgę!!!!!!!!! juz kończe bo juz sie obudzila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,jestem!!!!!!!!!!!! Ewcia dziekuje za zyczenia,ale stara jestem,ale najwazniejsze ,ze czuje sie 10 lat mlodsza:P U nas ok,maly szaleje chodzac przy meblach,za raczki nie lubi tak jak Mati,uwielbia na czworaka chodzic,wlazi na schody i jest go wszedzie pelno!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moj umie tylko papa,czesc,kosi kosi i czasami jaki jest duzy,i jeszcze na nie kiwa glowka tak fajnie i mowi nenenen,a wczoraj nauczyl sie jak go pytam jakie bylo dobre jedzonko,to tak fajnie steka i mowi aaaaach.Oka i innych nie chce pokazywac,smieje sie tylko,z powtarzaniem tez tak sobie ,czasami.,ale ma jeszcze czas. Kochane zycze wszastkim maluszkom zdrowka,wczesniaczkom i tym w brzuszkach,a spryciulkom gratki dla nich!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek - wszystkiego najlepszego !!!! :) Moj tesc tez ma dzis urodziny, a i my z moim M mamy swoje male swieto ;) - "pierwszego razu " :P Ninka faktycznie ladnie powtarza slowa, oczywiscie musi miec na to nastroj i dzieje sie to wyrywkowo. No i nie kazde slowo powtorzy, co jasne ;) Dzis rano tulilysmy sie troszke i tata rzyszedl i mowi ze gziochy dwa siedza, a malej slowo "gzioch" sie wyrwalo :) i jeszcze mocniej sie przytulila do mnie. A co gorsza, kiedys po tatusiu powiedziala "dupa". Dobrze ze nie ma pojecia co mowi. :P Dziekuje za komentarze na nk :) Ninka wie gdzie ma nos, oko, raczke, nozke i gdzie sie robi sii. Pokazuje kosi, kosi, papa, jaka duza, jak sie fruwa, no i puc. Ale tez musi miec na to nastroj. Beja, no jak Kinia daleko za murzynami ? Przeciez chodzi przy meblach, za raczki ( moja za jedna chodzi ale nie lubi i z reguly chodzimy za dwie raczki), zanim sie obejrzysz jak ruszy do przodu :) Ewcia, piesek bedzie, ale na drugie urodzinki, moze ciut wczesniej. Ale tutaj i teraz niestety :( Gosiek, No moj zieciulo niezle sobie poczyna :) Widze , ze wiercipieta sie z niego zrobil :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek .... 100l lat, 100 lat, 100 lat !!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Ewcia, dzieki za przepis , salatke zrobie napewno :) A co do zakupow to mam swoj ulubiony sklep - Old Navy , ciuchy w stylu sportowym :) Wczoraj tez sie tam obkupilam - kilka bluzeczek i sukienek na lato . Dzieci tez tam ubieram :) http://oldnavy.gap.com/browse/category.do?cid=10018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie mnie bo zaraz zacznę krzyczeć... Wybieramy się dziś na przyjęcie bo nasi przyjaciele którzy właśnie przylecieli do Polski obchodza 35-tą rocznicę ślubu. Impreza miała się zacząć o 19 jednak spóźnili się na samolot we Frankfurcie, dolecieli później, są w drodze. Mąż napisał mi: będziemy po CIebie koło 20. No więc ja ubrana, pełen makijaż, tylko szpilki na nogi i do wyjścia gotowa, dzwonię do męża zapytać jak tam i o której dokładnie będą... A oni dopiero z KRAKOWA wyjechali, będą za godzinę, półtora... I mój cudny mąż nie mógłmi napisać SMSa, że będą sporo póniej bo mu komórka pada... Nie mówiąc że w samochodzie ma ładowarkę więc co za problem... Normalnie można wyjść z siebie i stanąć obok.. Bo rzeczywiście to nieistotne czy wyjedziemy o 20 czy 21!!! W dodatku właśnie dostałam @, co potęguje mojego nerwa, rzecz jasna, brzuch mnie boli, tampony mi się skończyły i zapomniałam kupić (kilka rezerwowych sztuk jest... w samochodzie...) Nie no, jak pech to pech... Rubisia położyłam spać o 18 żeby zdąrzyć z wszystkim, a tu taki wałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanio , widze ty tak samo cenisz sobie punktualnosc jak ja :) My jak gdzies wychodzimy i mowie ze o np 18 a stary sie 5 min jescze gramoli to ja juz bilej goraczki dostaje ;) , tym bardziej , ze ja siebie i 2 dzieci wyszykuje a ten sam biedny nie moze sie zebrac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, to masz jak i ja. My obie gotowe, a maz zawsze sie grzebie :( Czesto czekamy na niego juz przed drzwiami bo w domu sie duszno robi jak juz ubrane jestesmy. Tez czasem robie zakupy w Old Navy, chociaz mam wrazenie ze ostatnio cos sie popsuli z jakoscia. I kroj spodni po ciazy przestal na mnie pasowac, jak pas siedzi to tylek jak...nie powiem na kogo ;) Jakos nie moge trafic na cos fajnego. A co do wiazanych czapeczek ( wiem ze szukalas) , bylam wczoraj w H&M i kupilam Nince wiazana chusteczke :) I mieli jeszcze inne wiazane kapelusiki, ale tez bawelniane zwykle ze sznureczkiem. Hanio, podziwiam, ze Rubenek pojdzie tak spac. Ja Ninie moglabym kazac...chodzialby po lozku przez te 2 h, zanim nie przyszlaby jej pora :P A pojscie spac wczesniej niz 8 wieczor konczy sie tak czy siak wstaniem po 40 minutach i zabawa do co najmniej 21-22 :P Wiec dlatego tez nie klade jej wczesniej niz o 20. Jej po prostu szkoda czasu na spanie. Ale tak jak i ty wkurzylabym sie na mojego jakbym gotowa czekala a on mi tak dawal znac jak twoj. :o Mimo wszystko udanego wieczoru zycze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka dzieki za info :) bede musiala odjechac po te czapeczki Ostatnio tesciowa kupila im fajne husteczki na glowe w Jewel !!!! Ja tez mam zawsze problem z kupnem dzinsow :O Wszedzie same biodrowki, a ja musze miec takie wyzsze, aby boczki mi nie wyplywaly :P ide sie stroic, bo zaraz P wroci z pracy a ja jade do gina na przeglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamusie :) Gosiek, kochana wszystkiego naj naj najlepszego!!! Duzo zdrówka, spełnienia marzeń i radości z kazdego dnia! elmirko, gratuluje nowej pracy. Jak to mowia \"lepszy rydz niz nic\" :) Na pewno pracujac znjdziesz cos lepszego, a kaska zawsze sie przyda :) I gratulacje dla Kajci pierwszych samodzielnych kroczków :) Agula, ja nosze tylko biodrówki, uwielbiam dzinsy biodrówki :) Wlasnie musze sobie jakies kupic, bo jedne mi sie bardzo rozciagnely i wygladam w nich jak w worku :) a inne mam juz sprane, trzeba isc na zakupy :) U nas ok, dzisiaj bylismy u notariusza - podpisalismy umowe kupna dzialki :) Kurcze, 5 min czytania i babka skasowala 700 zł! A 10 czerwca czeka nas podpisanie drugiej umowy i wtedy to juz 2400 :( No coz... Trzeba bylo isc na studia prawnicze... :) Moj Mateusz dzisiaj sie uderzyl w lawe :( Na szczescie nie mocno, ale plakal troszke... Nawet w pierwszej chwili myslalam, ze sie zatai wiec pobieglam z nim do lazienki i przemylam mu buzie zimna woda, ale chyba niepotrzebnie, bo nie zatail sie na szczescie. Tak mi kazala neurolog - jak sie dziecko zatai w domu - od razu zmina woda na buzie. Generalnie maly zanosi sie rzadko, ostatnio chyba z miesiac temu mu sie zdarzylo. No ale ja sie strasznie tego boje... I bylam na interii - dzieciaczki cudne, rosna jak na drozdzach :) A Ninka jakie ma piekne oczka :) I Rubi - fotka w okularach świetna! Ewcia, chłopki słodziaki :) a dom masz super urządzony :) Buziaki dla wszystkich szkrabów :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu nie mamy Jewel. Nie znam tego sklepu. A fajne jeansy udalo mi sie kupic w Gapie. JA lubie takie na pol, za wysokie mnie gniota z reguly jak cos zjem, bo ja nie mam wciecie w talii, a za niskie to takie boczki , blee...wiec takie midrise sa najlepsze :) Tylko gdzie ja sie bede ubierac w Polsce? Szok, juz sie boje. Pomaranczowa mamo, mysle, ze nasze dzieciaki ruchliwe to co chwila beda jakies guzy teraz ;) Elmirka, fajnie ze masz prace :) Zmykam do domu, dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syrfitka , Jewel to siec sklepow spozywczych ;) Ja tez lubie takie srednie w pasie nie za wysokie i nie za niskie , ciezko mi cos fajnego znalesc , przez to gustuje w tzw. bojowkach Pom mamo to ty musisz byc laska jak lubisz biodrowki :) Ja nadal walcze ( biernie :P ) z opona wokol brzucha, bleeee U nas tez codziennie jakis guz czy siniak , czasem krew :( Mam troche dola po wizycie u gina.... za tydzien wyniki biopsjii :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula a co u ginia ze robili co biopsje??? u nas wczoraj ciezko w pon wieczorem mały dostał goraczki i biegunki goraczka od 21 nie spadała do 3 w nocy mial 39,6 a spadała min do 38,7 wiec wezwałam pogotowie i dostał zastrzyk pyralginy i dipoiro po tym mu zeszła tempka troche ale nadal miał powyzej 37-38,do tego kupki podbarwieno krwia wiec juz miłąm skierowanie do szpitala ale ze spadał o tego 37,9 po zastrzyku to pojechalismy wczoraj do lekarza od rana i stwierdziła wirusuwkę . dzisiaj juz tempki niema noc przespana ale nadal kupki dzis juz 3 mam nadzieje ze juz bedzie lepiej bo człowiek nerwy traci no i siedzimy w domku a na dworze pięknie jest ale cóż zrobic co? mam nadzieje ze u reszty ok nie miałąm czasu poczytac bo marudził wczoraj a dzisiaj musze nadrobic zaległości w domu bo wczoraj mało zrobiłam:-) pozdarwiam was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) zapraszam na kawusie :) u nas wszystko oki :) Byliśmy wczoraj u księdza zamówić roczek dla Eryczka :) będziemy robić 7 czerwca :) och aż mnie skręca jak pomyślę o tym szykowaniu :O a będzie znów 28 osób. agula fajny ten sklepik z ciuszkami :) a jaką biopsjię miałaś robioną ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba o jej :( 👄 dla Kubusia oby jak najszybciej biedaczkowi przeszło !! aniołeczek kochany się tak nacierpiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Na imprezie było super, niestety zdjęcia mąż mi zrobił beznadziejne, wiec nie wyślę. W ogóle cały wieczór miałam nerwa na niego.... ale to przez @ :P wiecie jak jest.... dziś jest już spoko. Z resztą dziś jedziemy na następną imprezę z udziałem tych naszych przyjaciół, będzie wielkie grilowanie więc SUPER. Na 17 jedziemy z Rubenkiem. W ogóle to dziś mieliśmy kosmiczną noc. Jak wróciliśmy - zastaliśmy Rubenka na rączkach u dziadka bo się obudził i strasznie płakał. Ząbki :O czopek przestał działać :O ... Ciężko było mu zasnąć, bo w dodatku [szlag by to trafił...] chłodnia stanęła nam pod oknami. Masakra. O piątej pobudka i spania koniec więc wzięłam małego, żeby chociaż maż się wyspał. O siódmej Rubi coś zaczął marudzić. Zastanawiałam się co zrobić, bo zwykle Rubi ma już tylko jedną dżemkę koło południa.. Ale postanowiłam spróbować. I co? Zasnął od razu i spał... 2,5h! A my z nim :D surfitka, Rubi ma tylko jedną dżemkę w ciągu dnia i wczoraj z tej dżemki obudził się po 13, więc o 18 był już padnięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, no i Rubi dziś kończy 11 miesięcy. Za miesiąc będziemy na urlopie :D ale suuuper!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agula, no wlasnie co jest z tym ginem ? Hanio, wszystkiego naj da Rubenka na 11 miesiecy :) No tak, skoro juz w dzien nie spi to chodzi tak wczeseni spac. Ja wole ja polozyc kolo 4-5 po poludniu na dzemke i na noc kolo 8-9 zeby rano dospala do tej 7 chociaz, bo niecierpie wstawac bardzo wczesnie ;) Ewcia, a to niezla impra sie szykuje. U mnie na chrzcinach bedzie mniej :P A na urodzinach tylko 5 osob - domownicy :) Goba, zdrowka dla Kubusia !!! Nas znow dorwaly zeby, gryzie wszystko i ciagle. Tym razem jedynki musza sie wyciac bo zwariuje z nia i tymi zebami. Sama nie wie czego chce. Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam u gina bo mnie od jakiegos czasu swedzialo tam na dole . Lekarz pobral mi wycinki dlatego , ze zobaczyl jakies zmiany na wrgach sromowych :( :( :( . Wyniki beda dopiero w czwartek. A ja sie boje , bo moja mama miala to samo i skonczylo sie operacja :( Ale lekarz mowi , ze teraz lecza to sterydami ale nie leczone prowadzi do raka :O Wczoraj na odreagowanie P zrobil mi drinka wieczorem + papierosek a dzis umieram na bol dlowy ;) Biedny Kubus 😘 niech wraca szybko do zdrowia 🌻 Ewcia, ja tez nie lubie imprez :) a najbardziej sprzatania po tym :P wszystkiego najlepszego dla Rubenka 🌻 I zeby szybko Nince zabki wyszly 🌻 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka melduje sie. Wujek robotnik jeszcze jest,wyjezdza w piatek tzn. moj pan go odwozi. Dziekuje jeszcze raz za zyczenia:) Pisalyscie,ze dzieciaczki boja sie czasami obcych,u mnie odwrotnie nie beczy i nikogo sie nie boi,wrecz sam zaczepia,jak mu ktos nie podpasuje od poczatku to sie tuli do mnie jakby sie wstydzil a po 3 minutach juz jest sprzedany.Nawet wiertarki ani mlota takiego pneumatycznego sie nie boi hehehhehe,nawt spi jak wujek wierci:P Pom mamo,ja tez uwielbia biodrowki,mam prawie same takie ,mam kilka tez troche wyzszych,ale nie lubie w takich chodzic,biodrowki kocham pod kazda postacia heheheheh A u nas ok,maly szaleje,chodzi przy meblach i wstaje przy zabawkach troche wiekszych i je pcha,chyba powinnam mu kupic jakiegos pchacza,ale nie wiem czy to ma jeszcze jakis sens,moze cos uniwersalnego do pchania,a potem jezdzenia:P Zdrowka dla Kubusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dla wszystkich maluszkow gratki i zdrowka wszystkim no i dla solenizantow wszastkiego naj. No wiesz co Surfitka!!!!!!!!!!!W moje urodziny byl Twoj pierwszy raz !!!??????????????????hehehhehehe:P:P:P fajnie ,przynajmniej mozemy razem swietowac hehehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×