Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Aisza, wlasnie o to chodzi ze nie malam, a przynajmniej nikt tego nie stwierdzil. A teraz TSH albo w gornej granicy normy, albo tuz ponad nia. A przeciwciala hooo, wielokrotnie ponad norme. Wiec mam prawdopodobnie chorobe Hashimoto, jak podejrzewa moj obecny gin. - endo. Ewcia, dzieki 😘 Mam nadzieje wyrownac te hormony i w przyszlym roku moze jeszcze raz zawalczyc o małe szczęście, moze limit codów nie został u nas jeszcze wyczerpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny rewelacyjnie krecicie bioderkami ;) !!!! I popieram reszte - i bez tych kolek macie swietne figury :) A ja chyba dzis oszaleje z dziewczynkami 😭 A dokladniej z kamila , jest nie mozliwa ciagle dokucza Gabrysce , nie powie nic normalnym glosem tylko wszysto z piskiem albo placzem , wymusza , krzyczy , pyskuje . Mam ochote przelozyc ja przez kolano z prac jej tylek !!!! Gnojek maly terrozryzuje caly dom 😠 AIsha , masz super pomocnice w kuchni :) Surfitka, kiedy idziesz do lekarza z wynikami ? Moze nie jest tak zle 🌻 Mala-mi podaj adres e-mail , to przesle ci dane na interie. Ewcia , salatka po schlodzeniu rewelacja ! A raczej byla rewelacyjna bo juz poszla cala micha :D Nawet Gabrysia wsuwala az sie uszy trzesly .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfita , dopiero zobaczylam wpis . Trzymam kciuki aby wszystko sie ulozylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, do lekarza w przyszla niedziele, wiec niedlugo. A to masz za swoje z Kamilka, ma mocny charakter. Wogole masz co robic przy tej cudownej dwojeczce :) Dobranoc kwiatuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no, tak się chwalicie że i ja postanowiłam się pochwalić :P hula hopem nie kręcę, bo mam kręgosłup sztywny jak kij od mopa, ale póki co brzunio w porząsiu ;) :P przesyłam zdjęcie na pocztę - zdjęcia z okazji nowych spodni, wysyłałam lipcówkom, to i Wam wyślę ;). przy okazji możecie "popodziwiać" moj cudny kręgosłup :O a poza tym... mam jedną złą wiadomość, a dwie baaaardzo dobre Zacznę od dobrych, bo ta zła jest irytująca strasznie 1: dostałam dziś od męża nowego laptopa :D asus eee pc 1005HA cudeńko! taki maleńki, zgrabny, leciutki (1,2kg), ależ się cieszę!!! 2: sprzedałam bebecara :D wystawiłam go wczoraj wieczorem trzeci raz i dziś telefon, kupili za 500zł czyli tyle ile chciałam za niego dostać. Jutro rano mąż go wiezie do Bielska 3: ... aż mi to głupio napisać, ale ofiara jestem straszna :( pochrzaniły mi się daty i się okazało, że piątego jest dziś, ja byłam cały czas przekonana że jutro - i miałam dziś być o 8:40 w Zakopanem na rezonancie czekałam na to badanie 2miesiące i tak mi sięte daty pochrzniły :( :( :( normalnie załamka jutro muszę zadzwonić tam i spróbować się umówić na inny termin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo, na nude nie narzekam ;) I jeszcze mnie stary wkurzyl , bo wstal i z pretesjami do mnie,ze dzieci krzycza a on po nocce !!! Ja je ciagle uciszam , do poludnia zabralam je do sasiadki ale przeciez nie pozaklejam im ust ;) Dla tych ktore lubia surowego kalafiora mam dobry przepis na salatke maly , surowy kafafior podzielony na malutkie rozyczki puszka kukurydzy kostka seta feta dwie spore garscie rodzynek 2-3 zabki czosnku majonez/kefir/jogurt/smietana - co kto lubi pieprz Dla mnie bardzo dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej witajcie dziewczyny ostatnio nie mam czasu bo zaganiana jestem ale w sumie to na własne zyczenie,rano odprowadzamy z Julkiem młodą do szkoły potem wracamy biorę rower i przyczepkę i jedziemy z małym na wycieczkę(o ile pogoda pozwoli) i tak ok1-2godzin sobie jeździmy.Julekjak wdzi kask to już się cieszy. Potem ok 12 mały idzie spaća jabiorę się za obiad o15 odbieram Wiki i tak do wieczora to wiadomo jak jest, a wieczorem uczę siędotestów na prawo jazdy. Wczoraj byliśmy na badaniu słuchu, lekarz zadowolony ale zlecił jeszcze badania jak mały skończy 3,5 roku bo wtedy dziecko bardziej rozumne jest i badanie można dokładniej zrobić. Mówiłam że mały nic nie mówi (poza mamama tattata abu i takie tam) i nawet nie próbuje powtarzać za nami i lekarz powiedział żeby zbytnio się nie martwić, bo chłopcy często później zaczynają i żeby dać małemu czas do drugich urodzin i w razie czego wtedy zaczniemy działać bo i tak nie podejmują terapi z dziećmi poniżej 2-go roku życia. Pisałyście o szczepionkach na pneumokoki i meningokoki - Julek jest zaszczepiony zarówno na jedno jak i na drugie. A co do szczepionki na świńską grypę to my się raczej szczepić nie bedziemy - mam obawy co do tego. Aha i jeszcze sprawa nocnikowa-Julkowi ani w głowie nocnik- nie usiedzi dłużej niż 3 sekundy, nakładeczka też się nie sprawdza - boi się siedzieć na niej.A co najgorsze małemu nie przeszkadzają mokre majteczki a nawet kupka w pieluszce . A było już tak pięknie - zawsze po przebudzeniu siusiał na nocnik i jak zauważyłamże robi kupkę to zaraz sadzałam go na nocnik a teraz jak chcę go posadzić jak już zacznie to przerywa a potem boli go brzuszek. Z jedzeniem nie mamy problemów, ze spaniem też nie nie jest najgorzej za to wspina się gdzie popadnie i nie ma ani grama strachu w sobie więc trzeba ciągle mieć go na oku. teraz już idę spać pozdrawiam goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj ... ale dzis kucia !!!! Moja wstala o 4 rano 😭 teraz dochodzi 9 a ona nawet nie wyglada na zmeczona .... Hanio fiu,fiu ale ty masz figurke :) JA mam dzis troche luzu do poludnia - Kamila zaraz wybywa do przedzkola , obiad mam wczorajszy , mloda poloze o 11 spac to bedzie godzinka ciszy i spokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie :) hanio no,no prawdziwa laska z ciebie !! surfitko,gosiek i jak po szczepionce ?? agula o boziuu ale Gabi ci dziś numer z tym spaniem wykręciła :( U nas dziś pogoda rewelacujna,cieplunio tak że żyć się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia , a teraz lezy na lozku i jeszcze nie spi !!!! Ludzie , ja juz na drugiej kawie ciagne od rana a ta tryska energia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, przy okazji ogladania pokazu krecenia kolkiem weszlam na inne twoje filmiki na YT i byl tam filmik jak chlopcy sie kapia a Kamilka pyta sie : a czemu nie widac im siusiakow :P ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula :D Widac mała już wie gdzie patrzeć ;) Ninusia zaszczepiona. Za 6 tyg kolejny raz. Juz wiem skad to nieporozumienie z Ewcia, my po prostu spoźnione ze szczepieniem przez pesel i teraz byla odra, itd., a ta skojarzona to za 6 tyg. Mala dziś nawet nie pisła, w szoku jestem. B Hanio, spodnie super, ale ty szczupak jestes niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula :D Widac mała już wie gdzie patrzeć ;) Ninusia zaszczepiona. Za 6 tyg kolejny raz. Juz wiem skad to nieporozumienie z Ewcia, my po prostu spoźnione ze szczepieniem przez pesel i teraz byla odra, itd., a ta skojarzona to za 6 tyg. Mala dziś nawet nie pisła, w szoku jestem. B Hanio, spodnie super, ale ty szczupak jestes niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhaha no nie Kamilka jest poprostu genialna !!!!!!!:D taka mała a już jej sisi w główce :D Powiedz jej,że zobaczy wszystko w swoim czasie ;) niech się nie martwi :) Teraz możesz pokazać Gabrysi jaki kierowca rajdowca rośnie z jej przyszłego męża :) (dodałam nowy filmik) surfitko no super,dzielną masz córunie 🌻 dla Ninusi a to jednak Ninka też będzie szczepiona tą szczepionką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, brakuje jej jeszcze jeden raz blonica, tezec krztusiec, polio i cos tam jeszcze. Ale chyba nie bedzie to hexa, bo kosztuje 110 zl w przychodni, moze to co Oli Aisza daje? Nie pytalam o nazwe, ale ponoc w Niny przypadku to załatwi sprawe. No i pneumokoki ponoc jeszcze raz, bo miala pierwsza dawke w pierwszym polroczu zycia. No i menugokoki jedna dawka. I spokoj na dluzszy czas. :) Moj olbrym wazy 11,7 kg i ma 82 cm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, a gdzie ty dodajesz filmiki? Bo moze i ja cos wrzuce, jak znajde ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha no tak wiem że są dwa rodzaje tych szczepionek 3 w 1 i 2 w 1 Infanrix Hexa i sama Hexa ale już nie wiem która to która zapomniałam :( Eryś był szczepiony tą 3 w 1 i ona jest droższa,ale wtedy dziecko ma tylko 3 te szczepionki,a przy tej 2 w 1 trzeba jeszcze później na coś zaszczepić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie a Nina na to cos chyba byla zaszczepiona, bo pielegniarka dosc dlugo siedziala nad jej karta szczepien i z doktorem tlumaczyli co na co ;) , kiedy i ile razy :P Nina wogole nie byla szczepiona na gruzlice i juz nie bedzie chyba. Aha, czyli jednak you tube, a ja sie boje ze przy tym necie bedzie sie rok mi wgrywalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, wgrywam moze 2 min filmik i mi podalo ze bedzie 30 minut wgrywac. Nie mam nic ciekawego, jak mala z kuzynka tancza. Ale nagram ja ja gada :P Wczoraj opanowala slowo klucze, a od kilku dni do taty mowi tatus, a do mnie czasem mamunia. A sama nadal nazywa sie Ania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super,ekstra Ninusia tańcuje :) kuzyneczka również ;) dobrze że ci się wgrało,jak jak chcę taki dłuższy filmik wgrać to zawsze coś się stanie i przerwie pod koniec to wgrywanie dlatego staram się krótkie filmiki kręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam laski na drinka moj mazonek ma dzisiaj urodziny a ze nie bardzo ma kto pic bo imprezy nie robimy ( grypsko nas rozlozylo) to stawiam wszystkim barek dobrze zaopatrzony ;-p u nas jakos leci dzien za dniem wrecz taka nuuuda i kazdy dzien taki sam ani nie ma o czym pisac, tobi szczepienia przechodzi wszystkie ktore ma zalecane przez lekarza, tydzien temu mial podane na ospa/odra/swinka i rozyczka w jednym, zniosl to bez problemu ani goraczki nie bylo musze poslac pare foto na interia zeby sie wam przypomniec :-D sama tez obejzalam wasze i jestem pod wrazeniem tych krecacych hula hoppem ja tez mam te co cammomila z wypustkami ale krece chwile i mi spada buu a do tego mam potwornie siny brzuch od tych wypustek masujacych no ale mam nadzieje ze to kwestia czasu i sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,gosia29fajnie ze jestes!!!!!!! U nas po szczepieniu ok,maly mial powtorke tezca i cos tam jescze no i pneumokoki,na meningokoki nie byl szczepiony.Skutkow ubocznych nie bylo,zawsze przechodzi dobrze te szczepienia na szczescie:DJeszcze tylko raz za 4 tyg cos tam i mamy spokoj.Ale..podjelam decyzje.We wtorek idziemy z malzonem szczepic sie na swinska,Jasiu tez i Bartek.Rozmawialm przy okazji z lekarzem Kuby i ten zalecil mi szczepic Kube,cholera przekonal mnie no i chyba to zrobiie,tylko musze poczekac jeszcze zeby odpowiednia przerwa byla miedzy szczepieniami.Wczoraj moj Pan rozmawial z jaks znajoma ,ktora pytala sie o szczepienie na swinska dla 8miesiecznego dziecka.Chciala sie nieco dowiedziec co i jak,jakie przeciwskazania,dzwonila z klinika dziecieca,a tam jej powiedzieli,ze za podjecie decyzji w calym wojejwodztwie odpowiedzialny jest tylko jeden lekarz, jesli chodzi o male dzieci oczywiscie i okazalo sie,az bylam w szoku,ze to nasz lekarz,tam gdzie chodzi Kuba i Jas.Przekonalo mnie to i zaszczepie Kube,juz wiele mylach dzieci mialo u nas te szczepionke,a dla maluchow jest inna szczepionka,ta z tych lepszych:DNajgorsze jest to ,ze u nas ta grypa panuje jak szalona.Juz w miescie tu gdzie mieszkam,male miasteczko,potwierdzili 2 przypadki tej grypay u dzieci,szkoly byly na 3 dni zamkniete..........a wstyczniu podobniez ma byc najwieksze nasilenie:) Poza tym wszystko ok. Gosia wszystkiego naj naj dla malzona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, A coz to za bunt? Pogoda deszczowa to chyba w domu jestescie, i co nic nie piszecie, jak po weekendzie? U nas wszystko dobrze, Ninka nie miala prawie zadnych objawow po szczepieniu. Gosiek, no coz...ja bym Kuby nie szczepila, zbyt duze ryzyko. Wiem, ze ty masz szkolne dzieci co moga przyniesc chorobe ze szkoly. Ale..no pisze tylko swoje zdanie. Gosia, fajnie ze pamietasz i czasem zagladasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) Mnie dziś dopadło grypa :( okropnie się czuje :( żeby tylko Eryk się nie zaraził. Wczoraj Oskar upóścił mi telefon i wyświetlacz nie działa :( normalnie jestem załamana :( gosia spóźnione 100 lat dla twojego mężą i dużo zdrówka wam życzę 🌻 Ojej a to koło to ładnie ci śinców narobiło :O gosiek,surfitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, u nas tez zimno i mokro Surfitka,kazda szczepionka to ryzyko,a o jakim ryzyku piszesz????????Sama nie wiem ,Zaufany lekarz mowi tak,wiec chyba powinnam uwierzyc.Kurka w piatek umarla dziewczynka 15lat na swinska,w moim miescie juz sa przypadki,ja ide jutro o 17.30:P zamelduje sie paaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×