Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

WItajcie :) ja co prawda z majówek ale moze zalapie sie na czerwiec ;). Merana - cukry masz OK. Co do wozka to ja mam wlasnie czerwony ( dla chlopca ). Jakos nie bardzo podobaja mi sie wozki ktore teraz podobno sa modne. Wszystkie jakies szare bure i ponure. A czerwony wydaje mi sie ze pasuje dla chlopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sprawdzał długość szyjki i czy wszystko jest oki przy normalnym badaniu ginekologicznym. włożył jakieś małe urządzonko i stwierdził że jest oki więc o więcej nie pytałam co do wózka to wiem że będzie zielono-oliwkowy i tylko tyle jeszcze nie mam upatrzonego modelu nawet nie wiem jakie są- napewno ma mało ważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bede miala zielony wozeczek:D Surfitka powinnas miec juz szyjke regolarnie badana. Ja mam juz tak od 2 miesiecy. Jest to normalne badanie wewnetrzne. Alkatraz mi nic nie wkladal jak badal szyjke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoannaWM Wwitaj na naszym topiku, skoro zalapiesz sie na czerwiec, to moze wpisz sie do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka .. dzieki za przywitanie :).... Wolałabym sie nie \"łapac\" ;) na czerwiec ale wiadomo ze roznie to moze byc. Termin mam na 26 maja ( z USG byl juz i 24 i 21 ) wiec okaze sie dopiero jak urodze :). Wolalabym oczywiscie wczesniej jak pozniej. Bede sobie Was podczytywac bo siedzac w domu , a wlasciwie czesto lezac, troszke sie nudze i budszuje po kafeterii pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Co do wózka to ja jeszcze nie mam pomysłu,ale myśle że czerwony to bardzo ładny kolor zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Zazdroszcze wam tych wszystkich badań bo tutaj w Irlandii to jest masakra,żadnych badań ginekologicznych,jedno usg i żadnego badania na glukozę,także nic nie wiem,pozostaje mi tylko myślec że wszystko jest dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna----witam :) ja mam termin na 28 maja, wiec 2 dni po Tobie :) ciekawe czy na czerwiec sie zalapie, jak nie to mnie wygonia z topiku :p surfitka------ to Ty zrob a ja sie wprosze :p a jakie imie wybraliscie? ja nie wiem jakiego koloru wozek wybiore, ale na pewno nie rozowy :p wiecie co..skandal, nie ma ksiazki do szkoly, musze ja chyba zamowic, na dworze zawierucha, buuu, wlasnie jem ciepla buleczke i pije herbatke, chcialam paczka kupic i jak na zlosc wykupili :/ nie jest mi dane go zjesc...ale chyba jutro zrobie :D dzis jeszcze szkola..bleee kupilam dla kolezanki prezent, urodzila coreczke 2 tyg temu, umowilysmy sie na pt, sliczna sukieneczke jeansowa, z motylkami, bluzeczka do tego, ale na rozmiar 74, przyda jej sie na lato, a tak to nie wiedzialam co kupic. No i sobie kupilam bluzke i szaliczek jasno zolty na szyje, i..mojej mamie bluzeczke na lato, sama nie moge takiej nosic to chociaz jej sie przyda :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mój giniu powiedział że jak chce mam se zrobić na glukoze ale tak to po co?zwykłe badania krwi i moczu po 32 tygodniu, a co do szyjki to sama niewiem jaką mam bo mój giniu mnie nie bada wewnetrznie wogóle cała ciąże prócz 1 wizyty. a można po usg stwierdzić jaka jest szyjka? a wózek to jeszcze nie wiem jaki kupie-chciałam graco a ostatnio wpadł mi w oko smart-BABY DESING.nie wiem jaki kupie musze zobaczyć w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie pytam roznych kobiet co juz byly w ciazy i tak dalej..i wychodzi na to, ze co kraj to obyczaj z ta szyjka. Podobno szyjka naturalnie zaczyna sie skracac i proces ten moze sie zaczac juz nawet w 28 tc. Ale nie moze byc za krotka, bo grozi to przedwczesnym porodem i dlatego pytam. za dwa tygodnie mam wizyte u gina i go dopytam o to :) No i mam ten test glukozy wtedy tez zrobic :o Joanna, a ja czasem podczytuje was majowki :) Co prawda mam nadzieje sie nie zalapac na maj i urodzic w czerwcu, ale kto wie ;) Ale czytam was bo moja kumpela ma termin na 22 maja i czasem sobie mysle, jak to bedzie za miesiac. Ostatnio nawet czytam marcowki..i sobie mysle ze tylko kwietniowki, majowki i juz u nas bedzie tak goraco :D A dopiero co pisalysmy o dwoch krechach na testach. Pytanko do doswiadczonych mam - jak dlugo dziecko jezdzi w gondoli ? A co do paczkow, to ja kupne tylko :P W zyciu nie robilam takich smakolykow i chyba sie nie odwaze :P I zapraszam do mnie ;)..tylko ze Amerykanie to Dunkin\'Donuts tylko :( Ale moge czasem gdzies poszukac polskich..ale to nie to samo co polskie w Polsce ;) A tutaj sa takie o jakich marze ;) http://www.ciasta.net/paczki-z1.php i zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mamuska... mam nadzieje ze nas nie wygonia ;) SUrfitka, ja tez czytam marcowki - fajne babeczki tam sa, duzo i wesolo pisza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS DROGIE PRZYSZŁE MAMUSIE U MNIE POGODA TAKA SOBIE POPADALO TROCHE A CO DO REMONTU TO TEZ BYM CHCIALA GO MIEC JUZ ZA SOBA.CO DO TESTU NA CUKRZYCE TO LEKARZ POWIEDZIAŁ ZE MI NIE ZROBI BO NIE WIDZI PODSTAW .DZIS WYSPRZATAŁAM CAŁE MIESZKANKO AZ NIE MAM SIŁY.MOJA CORCIA W BRZUSZKU JEST BARDZO GRZECZNA AZ NIERAZ SIE O NIA MARTWIE ,MOZE MA TAKA NATURE POPROSTU.DZIEWCZYNKI JAK CZYTAM O TYCH WASZYCH WYPRAWKACH TO NIE WIEM CZY WYTRZYMAM DO MAJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo, ja po szkole, maz sie uczy :p a ja pozarlam 2buly z serem, pije herbatke, maly kopie, mam problem tylko bo co wieczor to brzuch mnie boli nad pepkiem tam gdzie mialam kolczyka, skora sie strasznie naciagnela i piecze :/ myslicie , ze nie peknie?? aaaa jutro mam wizyte, podlacza mnie pod ktg?? nie wiem jak to sie nazywa, ciekawe ile maly wazy i czy juz sie obrucil glowka w dol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie leże i bawie się z moją koszatniczką codziennie musi sie wybiegać :) byłam dziś w sklepie ale nie mieli pączków jutro juz musze je zjeść jade odwiedzić współpracowników więc kupie pączusie do herbatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie leże i bawie się z moją koszatniczką codziennie musi sie wybiegać :) byłam dziś w sklepie ale nie mieli pączków jutro juz musze je zjeść jade odwiedzić współpracowników więc kupie pączusie do herbatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzde zjadło mi posta. chciałam wam powiedzieć że ja już po śniadanku. czekam aż się kuba obudzi-bo śpi jak niewiem-pewnie odsypia wczorajsze buszowanie. wiki w przedszkolu-a na dworze wichura. a was chciałam obudzić-POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ja juz z kawusia przy komputerku cos mnie dzis boli brzusio tak przy pepku jagby cos sie ciagło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale dzisiaj okropna pogoda.Mój mąż miał wczoraj imieniny i robiłam wczoraj ciasta murzynka z kremem czekoladowym i rodzynkami nasaczonymi amaretto i karpatke i dzisiaj rano najadłam sie ciasta na sniadanie fuj ale jestem okropna ale raz w tygodniu można sobie pozwolić.Chyba nie damy na imie Jaś raczej Piotr, a na drugie Grzegorz po tatusiu. Dzisiaj robię sobie dzień lenia i mam wszystko w nosie. Mnie taż bardzo podobają się wózki w kolorze czerwonym no zobaczymy jeszcze trochę czasu jest więc może się zmienic koncepcja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie wiem jaki wozek wybiore ale jedno jest pewne nie na trzech kołach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki! Ale się rozgadałyście wczoraj!!HO ho. Miałam co nadrabiać czytając wasze posty! Ostatnio siedziałam cichutko, bo miałam urodzinki we wtorek i w sumie obchodziliśmy je z mężem aż dwa dni:P. Doszło do tego jeszcze kilka obowiązków i w ten sposób nie było mnie na forum. Co najważniejsze po raz pierwszy wspólnie z mężusiem poszliśmy wczoraj na zakupki do sklepu dziecięcego (w pozostałych przypadkach zwykle wspomagały mnie obie mamy) i od razu mężuś podjął męską decyzję żeby coś kupić Frankowi. Kupiliśmy więć łóżeczko i materacyk gryczano-kokosowy. dodatkowo testowaliśmy prawie wszystkie wózki jakie mieli w tym sklepie-aż chyba obsługa miała w pewnym momencie dosyć tych naszych przejażek:P Babeczki!Macie jakiś fajny przepis na fasolke po bretońsku?Bo coś mnie dziś straszliwie ciągnie do fasolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej masterek spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe- dużo zdrówka dla ciebie i dzidzi, i niech w czerwcu wszystko pójdzie szybko i bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyniki czy wiecie co to znaczy etrofia bo miałam to na opisie usg i zapomniałam sie zapytac o to lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze sie troche polozyc bo mnie cos ciagnie w brzuszku potem sie odezwe tak za godzinke goba1 jak cos znajdziesz to napisz cos o tej etrofi prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×