Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

no różnie to bywa z tymi urzędami a co do słodyczy to ja też nie jem nie lubie ale w ciąży zasmakowały mi pączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no różnie to bywa z tymi urzędami a co do słodyczy to ja też nie jem nie lubie ale w ciąży zasmakowały mi pączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...30...Elias karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...28......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..28....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..27.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...27..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...28...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....26..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....27.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......27. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..27..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....25...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....25.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....26..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....23.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......25....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....25...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......02.0 7.......24...Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......22....Hania Alatraz/28............Elbląg..........córeczka..........23.06............26............Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...30...Elias karka81............Stalowa Wola.......synek........01.06...28......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06..28....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..27.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...27..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...28...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...27.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....27...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....26..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....27.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......27. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..27..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06.....25...x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....25.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....26..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....23.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......25....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....25...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x Monika82...............Kraków..............X.......... 29.06......23......X el-mir-ka/22...........Brzeg..........córeczka......02.0 7.......24...Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......22....Hania Alkatraz/28............Elbląg..........córeczka........ 23.06.......26......Hania zjadło mi się k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Witam dzisiaj:)Wielka szkoda że nie ma żadnej przyszłej mamusi z Irlandii,chętnie bym się podzieliła informacjami np.na temat tutejszej służby zdrowia. Krótko o sobie,25-ty tydzień, płci jeszcze nie znamy ale jadę na usg w sobotę więc mam nadzieje że w końcu się dowiemy kogo noszę pod sercem.Co do wyprawki to mamy tylko łóżeczko i kilka ciuszków,resztę kupimy jak dowiemy się płci:) Co do słodyczy to jem od czasu do czasu ale staram się ograniczac bo u mnie waga też jest oooogrooomna już:)Też uwielbiam pączki,nawet dobre tutaj mają.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie paskudna pogoda zrobiła, czarne chmury na niebie. A co do ruchów - to tego będzie mi brakować po urodzeniu małej. Fajne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie zjadłam 4 marchewki-mniam. kubuś śpi teraz.a ja troche posprzątam.obiad na gazie-rosół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj katrin:) abii masz juz imie dla malej? Goba ja juz pedze po marchewke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja chyba zasnela bo sie nie rusza. Tak sobie mysle abii, ze mi tez tych ruchow bedzie brakowac, to takie mile,kiedy budzisz sie o 6 rano bo mala wlasnie sobie zaczela brykac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak milka jesz?dobra co?ale to jeszcze nie to co bedzie latem pycha aż palce lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka mój kubuś śpi.a ruchy to jest piękna sprawa.ale i tak chce już czerwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imienia jeszcze nie wybrałam - ale na pewno będzie jakieś proste, nic typu Nicola. Może Dorota, albo Patrycja. Bo Zuzia i Julka juz zajęte :) Mnie bardzo śmieszy jak mała reaguje jak się o niej mówi :), lub gdy reaguje na hałas - tak jakby prosiła o spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abii ale mądre dzieciątko od małego. mi się jeszcze podoba paulinka dla dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jakos od poczatku byla Zosia, ale nie na 100%, szukalismy jeszcze innych imion, i wydaje nam sie ze zadne nie pasuje. W papierach mala bedzie miala Sophie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu sophie?nie może miec zosia? ja teraz jem chleb z sałata i serkiem zoltym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - pierwszy wybór się liczy. My byliśmy nastawieni na chłopca - wszystko na to wskazywało, więc u nas ta zasada sie nie sprawdziła :) Pierwsze imię wybrane, a co z drugim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole forme miedzynarodowa, bo niemcy Zosia czytaliby jak Cozia, tak wiec odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie miał być mikołaj lub kubuś no i jest kuba.a 2 chyba niedam bo córcia też niema. dziewczynu ulewa u mnie si ę zrobiła i wichura.masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestesmy dzisiaj rozgadane.ja pisze póki moge bo jak wiki wróci z przedszkola to juz beda gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez musze cos w chacie porobic, ale mam czas do 17, potem maz z pracy wraca. Goba a twoja Wiki ile ma latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo.gada mi co go nauczy i co bedzie robić. odezwe się pózniej bo mąż jedzie do domu na chwile i dam mu od razu obiad a makaron musze ugotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się też urywam, idę do sklepu. Na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Hej dziewczyny! Mi juz stuknął 28 tydzień ciąży. Już się nie mogę doczekać czerwca. póki co to robiłam doustny test obciążenia glukozą. Najpierw było badanie naczczo, potem wypiłam 75g glukozy , a nam , ale następnie po 2h od wypicia następne badanie. Jeszcze u lekarza z tym nie byłam, ale wyszło mi, że na czczo mam 74, a po tych 2h - 87. Myślicie, że ok? Poza tym w międzyczasie już zdążyłam pobuszować po alllegro i kupić parę śłicznych ubranek dla dziecka. No i co najważniejsze, mam już upatrzony wózek- Implast Driver 4xl. Bardzo podoba mi się kolor czerwony, jest piękny, ale mam wątpliwości czy chłopiec może jeździć w czerwonym ,ale z drugiej ztrony czemu nie? Podoba mi się jeszcze Bolder, ale jego wielkim minusem jest dla mnie gondola, jej krój, a dokładnie jest tak głeboko wykrojona, że mam wrażenie , żę będzie przez ni a widać połowę bobasa, a jak przyjdzie wiatr to już w ogóle nie będzie miał ochrony. W driverze jest inaczej, gondola ma dość wysoko osadzoną osłonę i wydaje mi się to o wiele lepsze. A Wy dziewczyny, jakie kolory wózków preferujecie, czy ma na to u Was wpływ płeć dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wpraszam sie na paczki :P Takie dobre, polskie z roza bym zjadla :D Goba, u mnie od poczatku ciazy byl Kubus :P Wszyscy mowili o bablu Kubus, Kubus..i wiekszosc myslala ze bedzie chlopak. A teraz dziewczynka jak wyszla to wybieramy imie..w sumie wybralismy, ale jeszcze nie na 100%. :) mam do was pytanko..czy podczas wizyty u gina sprawdzaja wam dlugosc szyjki? Jesli tak w jaki sposob ? Mi sprawdzali raz w 19 tc poprzez usg dopochwowe, ale od tego czasu mienely juz 2 miesiace i w sumie nikt nic mi nie sprawdza. Wydaje mi sie ze nic sie dzieje, ale wolalbym wiedziec jak to jest do konca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merana, ja kupuje czerwony :) I raczej nie ma wplywu kolor na plec..no oczywiscie jakby byl chlopak to rozowego bym nie kupila mu :) Ale ja oszalam na punkcie czerwonych wozkow i tylko takie najbardziej mi sie podobaja, sa takie radosne i zywe..a tez nie brudzace tak bardzo jak jasne :) A co do glebokosci gondloli..mysle, ze nie ma to znaczenia bo i tak dzidzia bedzie jej uzywala tylko w lecie, potem juz sie do niej po prostu nie zmiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×