Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

fotelik mam maxi-cosi ale nie mam budki do niego a kupić pewnie nie idzie osobno.mój kuba wczoraj buszował i dzisiaj spokojny .a do torby do szpitala twż trzeba kupić troche narazie mam koszule dla karmiących a reszta nic musze się wziąść za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Ja na zaparcia nie narzekam a więc i hemoroidów nie mam bo od początku ciąży pije dużo soków i jem pieczywo pełnoziarniste,słodycze od czasu do czasu,to naprawdę działa,polecam:) Alkatraz zazdroszczę wagi,ja nawet przed ciążą tyle nie ważyłam,ja niestety dużo przytyłam,nawet nie chcę pisac ile teraz ważę bo dla mnie to szok ale tak jak już pisałam zrzucę po porodzie,także teraz nie myśle o tym. Co do kosmetyków to muszę się rozejrzec co tutaj mają bo mieszkam w Irlandii i nawet nie wiem,trzeba sprawdzic i w razie czego sprowadzic z Polski,widzę że polecacie bambino a to chyba polska firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się wydaje ze bambino najlepsze ja po jonsonie miałam uczulenie po oliwce. za dużo nie bede kupować bo podobno teraz się nie robi oliwka dzieci i nie kąpie codziennie. ale my w czerwcu to napewno codziennie a kosmetyki nie wymyslne tylko podstawowe.katrin bambino to polska firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
No to chyba będę musiała sprowadzic z Polski ale rozejrze się jeszcze tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja od poczatku ciazy 3 kg miesiecznie tyje, troche dziwnie, ale wydaje mi sie ze az tak duzo znowu nie jem. A przeczytalam ze warto do kapieli dodawac tez napar z rumianku, ponoc zapobiega krzywicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Byłam dziś na usg, z małą na szczęście wszystko w porządku, waży juz prawie 1500 g, leży główką do dołu i lekarz powiedział, że już nie powinna sie przekręcić. Ja z wyprawki mam tylko to co dała mi szwagierka a troszke już tego się nazbierało, głównie ciuszki, ma mi też dać wanienkę ze stojakiem, matę do zabawy dla dzidzi. Sama jeszcze nic nie kupiłam, ale już chyba powoli muszę zacząć kompletować wyprawkę. Byliśmy dziś z mężem oglądać wóżki, ale ceny były kosmiczne. W necie znalazłam wózek chicco, wydaje mi się , że jest fajny, ale wolałabym go obejrzeć najpierw w sklepie. Czytałam o nim troszkę, ma dobre opinie. Co o nim sądzicie? Mi zależy głównie na tym, żeby był lekki i szybko się składał. http://www.allegro.pl/item330579056_wozek_chicco_trio_evolution_enjoy_new2008_w_wa_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejkamoge sie wypowiedziec na temat wozka bo moja siostra ma taki, i ja tez go prowadzilam. Wozek lekki, wszedzie wjedziesz, zwrotny, mieciutki, kola sa male, ale amortyzowane.Oparcie opuszczane do pozycji lezacej.Mozesz na nim zamontowac i fotelik i gondolke oczywiscie, budka jest tak regolowana ze mozesz ja sczagnac tak ze przykrywa prawie cale dziecko.Nie ma niestety raczki przekladanej. Jak do tej pory jeszcze sie mojej siostrze nie popsul, a uzytkuje juz 1.5 roku. Fotelik samochodowy tez jest mocny. Zreszta Chicco to jedna z lepszych firm wloskich, a wlosi tez maja fiola na punkcie dzieci. Dodam tylko ze moja siostra mieszka we Wloszech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj oglądałam wózeczki i znalazłam jeden który mi się podobał cena jego to 670 zł. (wielofunkcyjny) ma pompowane koła, moskitiere, folie przeciwdeszczową, torbe na zakupy, usztywnione nosidło do przenoszenia niemowlaka, przekładaną rączke - więc wszystko co chciałam a i waga to 15 kg. Tylko kolory mi się nie podobały ale po 10 kwietnia ma być dostawa i napewno coś sobie wybiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka - ja też mam dzis wizyte - zobaczymy ile mój Mikołajek waży :-) no bo niby jestesmy na tym samym etapie... Ten wózek Chicco fajny, mysle ze praktyczny i lekki - ja też na to zwracałam uwage przy zakupie i kupiłam taki http://www.strollers.com/Mia-Moda-1500-OXF-5000-OXF-MIA1049.html - juz go kiedys tu wklejałam, ale Goba sie pytała, to pokazuje jeszcze raz... Nie ma wprawdzie gondolki ale jakos ten problem rozwiąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melanie ładny mierzejka ale dzidzia duża co?ciekawe ile mój ma a wizyta za 2tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje,ze te ziarniaki nie sa grozne dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globa właśnie nie pamietam wiem tylko ze na literke T ale żadna znana firma pierwszy raz się z nią spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
mierzejka gratuluję dużej zdrowej dzidzi:) Ja sie zastanawiam kiedy iśc na ostatnie usg w 31 czy w 34 tygodniu jak myślicie,chcę żeby dzidzia była już bardzo widoczna żeby zrobic usg 3d i w końcu upewnic się na 100% co do płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania obejrzalam szczegolowo wozeczek i stwierdzam, ze ladny i mocny sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrin idz w 34 tygodniu,ja co prawda usg mam co miesiąc ale prywatnie do takiej fajnej lekarki chce iść okolo 32-24tyd.bo mój gin jest ok,ale traktuje wszystkie ciężarne jednakowo-wszystko ma w pompie to znaczy nie jestem u niego jednostka a u tej prywatnie byłam 1 i podobało mi się i pojde właśnie ok,34 zeby sprawdzić wszystko tak mi poleciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Dzięki goba:)W takim razie ja tez się wybiorę w 34 tygodniu,u nas to ciężko z usg bo tutaj robią jedno albo 2 usg w ciągu całej ciąży i wszystko,a ja chcę jak każda matka upewnic się czy wszystko ok a więc raz już byłam prywatnie u polskiego gina i kazał przyjechac za 6 tygodni to bym była w 32 tyg ale ja wtedy nie mogę więc właśnie się zastanawiałam czy lepiej w 31 czy w 34 tyg ale teraz już wiem:) Co do wózka to ja jeszcze się nie rozglądałam więc nie mogę się za bardzo wypowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba powiedz mi jeszcze raz czy ten x lander jest ok, bo pomyslalam ze zrobie tak ze zamowie, zobacze,i w razie jakis watpliwosci odesle zpowrotem, i kupie cos w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrin , ja ide dopiero w 36 tc - 37 tc.. tak chce moj lekarz..a ja sie nie moge doczekac i chcialabym juz zobaczyc skarba. mierzejka, dobrze ze dzidzia fajnie rosnie :) melania, twoja pewnie tez ma sie dobrze :D A zwozka powinnas byc zadowolona. Naprawde tworzy sie takie wglebienie, ze jak wlozysz dzidzia nie ma szans wypasc ;) Tez taki kupuje, i fotelik jest fajny i duzy, powinien starczyc az do roku :) A wozek naprawde wyglada na solidny i latwo sie prowadzi. Iza, ja tez nie pomoge z ziarniakami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milko! Odradzan x landera.Widziałam go na własne oczy i nie jest warty tej ceny. No i ponoć często się psuje!Ja też chciałam go kupić i zrezygnowałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu czytalam na kafe, ze to nie warty wozek zakupu, ze przereklamowany, ze kolka sie zacinaja i ze ciezki..a jak dla mnie waga wozka ma duuze znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego tak uparcie napalilam sie na ten wozek. W najblizszym czasie jade do sklepu i bede cos ogladac, chociaz podob a mi sie quinny, ale te przynajmniej sa dostepne w sklepach a nie tylko przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam dziewczyny, do jutra !! miłego popołudnia i wieczoru zycze wszystkim !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, tak mysle co zrobic z tym naszym kontem....co byscie powiedzialy jakbysmy utworzyly sobie oddzielne konto na naszej klasie "czerwiec 2008", kazda z czerwcowek bylaby zaproszona :) Moznaby bylo ukryc forum, gdzie pisalybysmy cos, co nie jest przeznaczone dla wszystkich. Nasze nicki, moznaby przeslac mailami , a kazda z nas i tak wklada zdjecia do naszej klasy i poznalybysmy sie lepiej. A nasi realni znajomi..przeciez i tak wiedza, ze jestesmy w ciazy i w czerwcu przyjda na swiat nasze dzieciatka :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Surfitka myślę że to dobry pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin0408
Ja uciekam dziewczynki ,miłego dzionka papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki a to zdjęcie mojego wuzeczka ktory chce kupic do tego jeszcze jest spiworek do spacerowki i w tym sklepie co chce kupic jest tanszy bo z promocji http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/3590270/Trail/C%24cip%3D1500012028.Baby%2Band%2Bnursery%3EC%24cip%3D1500012038.Pushchairs.htm a teraz tak co do twojej klasy to dobry pomysl tylko nie ktore dziewczyny nie chcą publicznie pokazywać swoje zdjecia wie cwpadlam na pomysł i zalożylam nam konto na interi.Tak myslalam po co mamy do kazdej pokolei wysylac zdjecia jak możemy na jedna poczte wrzucac i kiedy kto bedzie chcial moze sobie tam wchodzic i oglądac.Tagże możemy wysylac tam tam mejle i pisac o żeczach ktore nie chcialybysmy pisac na forum bo sa np.za intymne np opisy porodów.więc napiszcie co na ten temat sądzicie kato założone juz potem bede wysylala wam na mejla nazwe i haslo.Jak by co podejmuje sie trzymania tam pożądku bo dziewczyny mi nie odpisaly co maja za konto ale mysle że wlasnie takie.Więc piszcie czy się zgadzacie jak tak to zaczne do was wysylac adres i haslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do twojej klasy to też możemy zrobic bo super pomysl i pewnie więcej mam by sie jeszcze zglosilo wiec jestem jak najbardziej za:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×