Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Obca, ja mam tak od 3 tygodni juz. Pytalam juz lekarza i wyjasnil mi ze to normalne, dziecko napiera glowka na ujscie, i stad bol okolicy krocza - mni eboli dol brzucha i pachwiny, szczegolnie jak wstaje rano i dopoki sie "nie rozchodze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, drinki super;P na sam widok jakos humor mi sie poprawil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humor jest, tylko towarzystwo jakos sie wykruszylo..a jak juz beda maluszki to wogole jak raz na dzien sie ktos odezwie bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tez zastanawialam sie czy topik nie padnie;( szkoda by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jak co ale ja jestem a drinki pycha az czuje bombelki w głowie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja myśle że damy rade kuba się tak kreci ze szok-rozkrecił się dopiero jak ja padam;-) w sumie ostatnio ciągle się kreci-a szczególnie wypycha w prawej stronie nóżki i robi mi się taka górka pod żebrami hihi mały piłkarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda by bylo zeby padl, nasze dzieciaki beda rowiesnikami :) i w sumie fajnie by bylo wymieniac sie info juz nie tylko o ciazy ale tez o wychowaniu takich brzdacow :) Dziewczyny, jakie plany po porodzie? jak dlugo chcecie zostac z dziecmi w domu? Bo ja jestem "wyrodna" matka chyba i planuje wrocic do pracy juz we wrzesniu. Trszke nas sytuacja zmusza i jak bedzie koniecznosc to maz zostanie z mala a ja pojde do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja jak zwykle, ale goba nie pcha nog jak Kubus, ale pupe :D:D:D I taka gula sie tworzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i się uporałam. Aż jestem z siebie dumna :D:D:D Ale taka już jestem padnięta od tego kompa, bo od rana siedzę, że idę się myć i zaraz do łózia bo jukendens ;) zaraz będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pupke to mi wypycha przy pepku i czasem boli wiesz-a z boku nóżki albo kolanka? ja mam nadzieje ze nie padniemy jeszcze troche i bedziemy gadać jak zaczynaja chodzić. ja bede w domu ile się da-jak mi dadza wychowawczy to 2 lata płaca a potem niewiemalbo bezpłatny albo praca jak tesciowa zostanie z małym-a watpie bo jej córka tez ma synka z marca wiec pewnie nim się zajmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow 2 lata... W USA przysluguje mi 6 tyg platnego ( oczywiscie nie 100% ) :o i 6 tyg bezplatnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nieprzekraczam 504 na osobe to dadza przez 2 lata a jak przekrcze to nie dadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra koniec dobrego mąż pojechał z kolegą nad jezioro wyciąć trzcine bo jak chodza na ryby to nie maja miejsca,mała się położyła a ja ide się myć-bo mam takie upławy ze już mi nieświezo-a najlepsze ze przez noc nic nieleci tylko w dzień-no ale jeszcze troche,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, rinki super ciekawe jak by wpłyneły na nasz cukier:) Ja zamierzam posiedzieć w domku z małą do grudnia, ale nie wiem czy kogoś znajdę do opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam wplynely :P:P:P:P:P Ciekawe jakby alkohol wplynal..dlatego wirtualnie to wszysto mozna :P Ja tez mykam, musze isc na to usg, jakby mi rano nie mogli zrobic. Zmierza dwie rzeczy i dawaj spowrotem do domu. A ja ganiam tylko po tych schodach, to pewnie temu sie rozwarcie robi. Ale w sumie to dobrze ;) Goba, to twoj tez rybak..znaczy wedkarz? Bo moj to szalony jakis..ale i tak nie tak jak tata ;) Trzymajcie sie i dam znac jak i co po usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka dacie z mezem rade. Ja bede z mala tak 2,5 -3 lata, a potem mala do przedszkola, a ja do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, no pewnie ze damy :) Za rok definitywnie wracamy do kraju i ja bede z mala siedziec w domu az do czasu jak podjdzie do przedszkola :) Moze cos dorywczo sobie znajde zeby dorobic, ale sie okaze. A tutaj to przede wszystkim ubezpieczenia zdrowotne mnie zmusza do powrotu do pracy, bo ja je tylko mam niestety. A z dzieckiem bez ubezpieczenia to nie dalabym rady :( Zmykam teraz juz na serio. papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka a wracasz do polki? surfitka mój to masakra-nawet na dorsza jeździ nad morze kilka razy w roku.miał jechać teraz w sobote ale odpuścił bo wiki ma biegi w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko
Jak tu pusto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka fajnie ze wracacie, a sytuacje w zyciu sa rozne, trzeba tak robic, zeby miec poczucie bezpieczenstwa i stabilizacji. Goba nie wracam , bo maz ma tutaj dobra prace, a powiem szczerze ze ciagnie do Polski, ale nie tak bardzo, wsumie zawsze chcialam wyjechac, i nie zaluje, ale o swoje wiadomo trzeba bylo walczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas po usg wszystko dobrze, wody nadal w normie :) A i wozek przyszedl i maz jezdzi po mieszkaniu :P:P:P Ma swoje Ferrari :P Niestety fotelik jeszcze nie dotarl :( Musze jutro zadzwonic gdzie jest ???? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jakie drinczki byly wczoraj a ja przegapilam :-P ja do pl tez raczej nie wroce nie bardzo mialabym do czego no i w sumie nie ciagnie mnie :-) a do pracy nie wiem jak szybko wroce na pelny etat na pewno nie predko, dopiero jak maly pojdzie do przedszkola ale moze wczesniej cos dorobie po pare godz dziennie zreszta narazie nie planuje samo wyjdzie :-) dzisiaj ide na rozmowe do szpitala w sprawie cesarki ciekawe na kiedy mi zrobia zaczynam sie bac :-O a wy jak tam dalej wszystkie 2 w 1? zadna sie nie rozpakowywuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo!Ale śliczny dzionek!Ale dobrze, że jestem od wczoraj już na L-4, nie muszę iść do pracy i mogę troszkę kolorków nabrać wylegując się na ogródku:P Zaraz chyba podjade do sklepu bo mnie coś na truskawki okropnie bierze a to w końcu ostatni dzwonek żeby się porzadnie najeść bo po porodzie to już sobie ich raczej nie posmakuję! TAK TYLKO!Czy Ty jesteś z Bielska-Białej?Dobrze zrozumiałam?Bo ja też i na forum nie ma żadnej dziewczyny z naszych okolic!Napisz proszę coś o sobie:ile masz lat, w jakiej dzielnicy mieszkasz, gdzie chcesz rodzic, kto jest twoim lekarzem? Ja mam na imię Ania, 25lat, mieszkam w Mikuszowicach, chodzę do dr. Lasatowicza i chcę rodzić w Wyspiańskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...39..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..38....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..39.......x *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...39...Mikołaj Bezire/21............Warszawa..........synek.......... 07.06...38.....Krystianek kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....39...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....37......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........38. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....38.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..38..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....36....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....38..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....37............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......36....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...36.......x Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 36....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......36...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....36..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 35.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......33....Hania guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC Merana 23.05 -------5.06-----52-----------2700-----Aleksander------SN Od dziś to już 38 tydzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja pomimi sprzatania wczoraj nadal w dwupaku:-) :-/ u nas pogoda piekna,jem śniadanko i odliczam mi jutro zaczyna się 39 tydzień a ciągnie się teraz tak że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry, ja już po kawce i po śniadanku, ale mam ochotę iść spać bo znowu w nocy było chodzone. No ale Wy to widzę zabalowałyście. Piękna pogoda za oknem ale i tak mi się nic nie chce, może Wy mnie do czegoś zainspirujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i piękny ten dzionek ale w domku taka piździawa, że hoho. Biegiem się ubierałam jak wstałam z łóżka. A niestety teraz muszę się tak przed ósmą ściągać bo już mi ciężko z tym wielgaśnym brzuchem ścielić, więc mąż ścieli przed wyjściem do pracy, oczywiście wieczorkiem też rościela, kochany. Ale największym plusem jest to, że skoro nie śpię, to jak sobie robi śniadanko to zawsze mi też przynosi do łóżka :p Wiecie, miałam już teraz nie robić badań, ale kurcze mam takie opuchnięte nogi, jeszcze bardziej niż wcześniej, że chyba znów zrobię mocz i morfologię. Panikara ze mnie ale obawiam się o wszystko. Robicie teraz jeszcze toxo?? Ja robiłam na początku ciąży i wyszło mi, że nigdy nie miałam. Ponoć w naszym wieku można ją przejść, albo mieć i o tym nie wiedzieć i położna poleciła mi, żebym jeszcze raz sobie zrobiło, tak dla pewności, więc w przyszłym tyg znów na kujki muszę z rana jechać :( No i zaraz będę dzwonić do kliniki w sprawie tego wymazu i tych bakterii co mnie wczoraj nastraszyłyście Ja mam zamiar zapisać Kajunię do żłobka na styczeń, żeby przez święta jeszcze w domku była i wtedy będę szukać pracy. W sumie u mnie ma kto się zająć dzieckiem, teściowej się bardzo nie podoba pomysł, że chcemy ją oddać do żłobka bo za mała itd ale uznaliśmy, że skoro zapowiada się być jedynaczką, to nie chcemy, żeby była wychowywana przez dziadków wśród dorosłych tylko z innymi dziećmi. Ale takie są kolejki, bo jest tylko jeden żłobek, że zaraz po urodzeniu pierwszy spacer to będzie do pani dyrektor o miejsce. A ja pomimo chęci siedzenia z nią w domku to muszę iść do pracy, bo chcemy w końcu kupić jakieś mieszkanko i iść jak najprędzej na swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgonia to nic nie da,ja się wczoraj narobiłam jak osiołek na polu i nadal mam dzidzie w brzuchu:-) :-) siedze i myśle coby tu zrobić dzisiaj? dziewczyny boli mnie żołądek-niewiem od czego?macie tak czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×