Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

hej. dzieki za odpowiedzi, macie racje rozmowa by sie przydala ale nie darady.. surfitka..tez tak uwazam, troche za wczesnie heh milka.-.. ciesze sie, ze u Ciebie ok, dbaj o piersi zebys nie meczyla sie jak ja :o i ucz mala lepiej jesc co 3h bo na zadanie to spokoju nie bedziesz miala. ide sie myc i klade bo dostalam z powrotem skretow zoladka, powtorka zprzed roku.. wysle wam zdjecia na interie jutro maly wazy juz 4100g i ma 56cm :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz na dzisiaj termin, prawda? I co myslisz , ze cos sie zacznie dziac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj agula. Powiem szczerze, ze mam taka andzieje, ale ta nadzieje mam od kilku dni, ze mnie cos wezmie atu nic. Skurcze dzis lekkie sa, czop odszedl, niewiem pozostaje mi cierpliwie czekac. Juz tak chcialabym tulic nasze malenstwo. Zabieram sie za sprzatanie to moze cos tym razem ruszy;) Heh moze maly zrobi nam prezent i na druga rocznice slubu przyjdzie na swiat 10 czerwca:) Niech juz wychodzi z tego brzuszka:) A ty cos tez chyba nie mozesz spac, sporo tu nowych osobek ciebie chyba jeszcze nie witalam ,tak wiec witaj:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytam was od paoczatku, ale dopiero niedawno pisze z wami Trzymam kciuki aby porod byl szybki i bezproblemowyi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna ciężka noc... spałam może 3 godziny a tak to skurcze, coraz silniejsze były, nawet co 10 min... o 6 rano nie wytrzymałam i wstałam, zjadłam owsianki i kąpiel wzięłam... no i niby przeszło... a ja już widziałam się w szpitalu... czekałam tylko jak mąż się wyśpi... no ale teraz to już chyba nic z tego... a ty kirysek jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja też dziś miałam ciężką noc, po pierwsze dopiero po drugiej poszłam spać potem wstawałam co 2 godziny na siku a i skurcze miałam dosyć mocne ale nie regularne więc pewnie jeszcze to nie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej....co tam robicie ciekawego??pewnie rosołek gotujecie....mozecie mi podac jakies sposoby na zmniejszenie obrzekow nog??oprocz trzymania ich w gorze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal z dzidzią,nic mnie nie bierze mały od wczoraj wieczora spokojny bardzo nocka przespana do 5 a potem się obudziłam i zaczęłam panikować ze małego nie czułam całanoc-jak zaczełam go budzić to opiero po pół godzinie się ocknął.potem znowu spał,i dopiero teraz się obudził bo ja znowu go ruszałam-żeby taki był jak się urodzi a nie w brzuchu bo ja na głowe dostane zanim urodze. milka zapomniałam ci wczoraj napisać WITAJ W DOMU🌻 elektryczna trzymaj się i dobrze odżywiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam na śniadanie a wy wstawać śpiochy i meldować się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania u mnie nic, niby krzyz boli, ale mysle,ze pewnie to jeszcze nie dzis:( Posprzatalam,porobilam a tu wcale zaczelo przechodzic. Teraz ide szykowac dla meza schabowe pomroze i jak bede w szpitalu to sobie na szybko podsmazy i zje.Kapusniaku mam na 3 dni;) z glodu nie pomrzemy;) Brzuszek u mnie juz taki duzy sie wydaje,w pachwinie mnie dzis boli, chodze taka kulawa:) Moge chodzic i pogieta i kulawa byle to bylo juz....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zaraz cos zjesc musze...aczkolwiek dzisiaj do gotowania zapedzilam mego meza....ja mam dzisiaj dzien dziecka...caly dzien w lozku leze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) Wczoraj myslałam ,że mnie trafi Na łózeczko czekałam 2 miesiace Jak w koncu przyszło i złożyliśmy je praktycznie całe okazało sie ,ze jedna ze śrub przebiła drewno na wylot !!! Teraz musze je odesłac i mam nadzieje ,ze wysla mi nowe do urodzenia małej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam sie przespac troszke, zeby odespac noc, ale nie bardzo mi wyszlo... chyba juz dzis tak bede chodzic jak zombie, zreszta trzeba sie przyzwyczajac - co nie elektryczna ?? :-) dobrze ze u mierzejki juz lepiej, ciekawa jestem co to sie stalo podczas jej porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melania-- hihi masz racje :D ojjj Wy duopacki hehe ale widze, ze juz sie u Was zaczyna , nie moge sie doczekac kiedy bede ciotka wiecej bobaskow :p :D ja oczywiscie spalam od 1 do 2 potem od 7 do 9 heh wiec pospalam :o dzis grillek a ktorego nie mam ochoty... najchetniej bym siedziala w domu . milej niedzieli, uciekam cos porobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na razie elektryczna, milej niedzieli... no i zdjecia obiecalas przeslac - to jak znajdziesz czas to dawaj... chyba upał dzis bedzie, a mnie znowu skurcze łapią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuu nie obejrzę dzisiejszego meczu. Nie mam polsatu. Może gdzieś na satelicie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x *Melania*/28..............Jasło.......synuś......05.06.. ...41...Mikołaj kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....40...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x tak tylko/21........ Bielsko-Biała.....córcia...12.06.....39..Julka Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........40. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....40.....Kubuś guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..40..Nina ewunia626/29........siedlce........synek..........14.06. ..3 9tc...sebastian majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....38....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....39..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........14. 06.....39...Jula Jotka79............Lublin............synek.......21.06.. .....39............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......39....X karolinna7.........Wrocław...........syn.........20.06.. ...38....X agula78/29..........Chicago.......coreczka..20.06....... ...Gabrysia Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....38...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...38.......x lolusia1505/24.......Dobrzeń.....córeczka....21.06...... 37.......Maja Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .38....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......37..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 37....Kubuś el-mir-ka/23..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......38...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....37..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 37.....Oliwia SylaT................Warm-maz.....córcia.....03.07...... 37....Dominika mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......35....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick----------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_---------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***--9.05--------21.06-------------------2300---- --Emilka---------SN przyszła---13.05-------28.05----51------------3480---- E liasek------- -CC Merana-----23.05 ------5.06-----52------------2700----- Aleksander-----SN Ewcia24----28.05-------2.06-----52------------3200------ Eryk------------SN bezire------31.05--------7.06-----51-----------3000----- Krystianek-----cc karka_81--31.05--------1.06-----60-----------4010------ Dawidek--------cc milka---------3.06-----12.06------50-----------3360---- --Zosia------------cc mierzejka------5.06-----5.06-------51------ 2780------ Ania-------------cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi jak ja ci zazdroszcze...ile ja bym dala zeby mi sie polsat popsul....a tu jak na zlosc wszystko dziala i moj maz na pewno bedzie ogladal...toz to tragedia....a w ogole to ile to euro ma trwac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×