Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

ewa słyszałam o tym ale jak pisała małami pare dni wcześniej to niestty nie działa koleżanka jejpróbowała wszystkiego i nic nie pomogło. a co do melanie to czy ona nie piła przypadkiem naparu z liści malin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja spadam coś porobić.odezwe się wieczorem jak wróce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja słyszałam że DO dnia
od kiedy się poczuło pierwsze ruchy należy dodać równo 5 miesięcy i maluch powinien się urodzić więc ewunia626 - być może to już dziś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa***
na kolezanke nie zadzialalo co nie znaczy ze nie warto probowac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sklepie zielarskim dostanies
z na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spotkałam się z takim stwierdzeniem, że pierworódki rodzą zwykle po terminie... co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczymy...kolejny upalny dzien sie zapowiada...jak ja mam juz dosc....codziennie prosze maje zeby juz wyszla a ona nie chce mnie wcale sluchac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze praktycznie w samej koszulce i spodenkach,nic nie robie a i tak jest goraco i sie poce....najchetniej to bym spod prysznica nie wychodzila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz??daj spokoj...to moje pierwsze baby i na dzien dzisiejszy ostatnie...nigdy wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja od tej soboty jescze niby tydzien mam.bo terminmam na 21.06. wiec jeszcze troche....ale mogloby byc wczesniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba1 daj spokoj...mecze sie juz straszliwie...wygladem przypominam słonia i zastanawiam sie jak długo jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Gratuluje tym które zostały już mamami,dawno mnie tutaj nie było ale nadal jestem w dwupaku:)Codziennie się modlę aby to już było a tu nic,mam termin taki jak ty lolusia i też czuję się jak słonik i myślę że mogłabym już urodzic ech...U mnie nie ma takich upałów ale też ogólnie jest gorąco że pocę się strasznie a w nocy nie mogę spac bo mąż troszkę przeziębiony i śpimy przy zamkniętym oknie,normalnie sauna:(Właśnie wsuwam śniadanko i piję kawkę,zamierzam dzisiaj nic nie robic bo trochę w weekend się narobiliśmy z mężem,tylko jakiś obiadek także będe siedziec przy kompie dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27.... kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....41...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x tak tylko/21........ Bielsko-Biała.....córcia...12.06.....39..Julka Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........40. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....40.....Kubuś guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..40..Nina ewunia626/29........siedlce........synek..........14.06. ..3 9tc...sebastian majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....38....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....39..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........14. 06.....39...Jula Jotka79............Lublin............synek.......21.06.. .....39............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......39....X karolinna7.........Wrocław...........syn.........20.06.. ...38....X agula78/29..........Chicago.......coreczka..20.06....... ...Gabrysia Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....38...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...38.......x lolusia1505/24.......Dobrzeń.....córeczka....21.06...... 37.......Maja Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .38....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......37..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 37....Kubuś el-mir-ka/23..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......38...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....37..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 37.....Oliwia SylaT................Warm-maz.....córcia.....03.07...... 37....Dominika mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......35....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick----------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IM IĘ ------PORÓD Iza_---------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***--9.05--------21.06-------------------2300---- --Emilka---------SN przyszła---13.05-------28.05----51------------3480---- E liasek------- -CC Merana-----23.05 ------5.06-----52------------2700----- Aleksander-----SN Ewcia24----28.05-------2.06-----52------------3200------ Eryk------------SN bezire------31.05--------7.06-----51-----------3000----- Krystianek-----cc karka_81--31.05--------1.06-----60-----------4010------ Dawidek--------cc milka---------3.06-----12.06------50-----------3360---- --Zosia------------cc mierzejka------5.06-----5.06-------51------ 2780------ Ania-------------cc Melania.........09.06.....05.06.....58......3250.....Mik ołaj..........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) jeden dzien mnie nie bylo i juz tyle sie dzieje:) gratulacje dla Melani i Elmirki tez od razu bo napewno zrobili jej cc:) i jest po wszystkim;) Niestety mi siada komp i nie bede mogla tu zagladac:( ale pamietajcie ze trzymam za WAS wszystkie kciuki:) :) i zycze powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!! W czwartem ide rodzic,mam nadzieje ze wszystko pojdzie dobrze.....moze po porodzie uda mi sie tu zajrzec chyba ze komp wytrzyma to jescze wejde tu przed porodem i sprawdze czy ktos mi odp:)))))) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba, melania piła napar z liści malin, można kupić w sklepach zielarskich, w aptece to nie wiem....nie wiem czy przespiesza poród, ale na pewno go \"znieczula\" szybciej postępuje rozwarcie, co u mojej dzielnej siostrzyczki się sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po lekarzu w szpitalu zeszlo mi 3 godz tyle badan i papierkowej roboty no ale spoko byle by do jutra :-) jutro o 7.15 stawiam sie w szpitalu zwarta i gotowa do cc :-) troche stresy mnie biora brr jeszcze dzisiaj mam do szpitala sie zglosic po zastrzyk na tromboze czy cos takiego no i czekac na swoja kolej :-) dzisiaj mialam ktg 40 min i usg i wszystko jest ok wiec jutro mnie rozpakuja bo maly caly czas glowa w gorze..hehe zly kierunek wyjcia obral no ale zdarza sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Gratuluję nowym mamusiom dziewczyny u nas jest chyba z 30 stopni w cieniu, dobrze że w domu jeszcze da sie wysiedzieć. Mama na szczęście siedzi z Wiki na ogródku i mała bryka z kuzynem w basenie. Dzisiaj z rana znowu zaliczyłam 4 godzinny spacer, odprowadziłam Wiki do przedszkola i potem spacerowałam z mamą nad rzeką i nad morzem, tam przynajmniej jest trochę chłodniejszego wiatru. Wszyscy się dziwią że jeszcze nie urodziłam, tak jakby nie docierało do nich że termin mam na 23. Sama owszem chciałabym już być po wszystkim, ale nic na to nie poradzę że maluszkowi dobrze w brzuszku. Uciekam teraz zjeść obiadek, chociaż wcale nie mam ochoty, ale coś przecież trzeba wrzucić na żołądek. Aha martusia nadal się nie odezwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania GRATULACJE!!!!!!!!! Gosia 29 - trzymam kciuki za jutrzejszy dzien! Wczoraj odwiedzili nas znajomi z dziecmi, lacznie z moja Kamilka 3-je dwulatkow i 2-je 6 latkow, wiec bonanza niezla w domu, na dodatek takie goraco , ze nie dalo sie ich wyslac na zewnatrz. Ale musze sie pochwalic , ze moj maz stanal na wysokosci zadania-zajal sie grillem, goscmi, dziecmi i nawet wysprzatal chalupe po imprezie , a ja siedzialam i pachnialam :P , a najwazniejsze , ze wypil tylko 2 male piwka , a potrafi dopompowac przy jakiejs okazji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma ( mama dwojki) stwierdzila parzac na moj brzuch, ze pewnie sie w tygodniu rozpakuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Gratuluję nowym mamusiom i zazdroszczę :) Też bym juz chciała:) Mój brzuch robi się coraz wiekszy, wcale się nie obinizył, jest jak piłka, wogóle nie po bokach tylko "rosnie" do przodu. Taka dosłownie piłka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za kazdym razem jak tu wchodze wypatruje ktora ma juz dzidzia :) Melania 🌻🌻🌻 dla ciebie i Mikolajka. Szybciutko to poszlo :) Elmirka, trzymam kciuki, zeby wszystko bylo dobrze . Gosia, no nie dziwie ci sie ze nerwowka, trzymaj sie...oj juz siebie widze w sobote ;) U mnie tez noc nieprzespana..od 3.30 przerwa do 6-ej rano..a potem usnelam i spalam do 9.30 :) Ale ile sie nakrecilam w lozku to ja wiem. I w takich chwilach dziekuje za wynalazek klimatyztora... Goba, pewnie jakbym nie miala wywolania to razem z toba poczekalabym do konca czerwca ;) Nic sie nie martw..ja mysle, ze urodzisz wkrotce i przyjdzie to do ciebie tak jak do Melani. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika, tez tak mam..z przodu nie wygladam jakos specjalnie szeroko a z boku jakbym polknela pilke lekarska..i wcale nie tak nisko. Martynka, jakbys sie nie odezwala to powodzenia w czwartek :) I daj znac co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Czy wam tez szybko rosna włosy, na nogach i pod pachami bo mi po prostu błyskawicznie :( Boję sie czy to nie jest nienormalne. Co drugi dzien sie depiluję a włosy rosna jak szalone, tak szybko . Ciekaw czy po urodzeniu też tak będzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika , a to twoje pierwsze dziecko? Bo podobno u wielorodek nie koniecznie brzuch opada przed porodem. Moj tez przypomina pilke do kosza i wszyscy pytaja sie czy bede miec chlopczyka, a pokazalo nam ze ma byc coreczka. Surfitka , dobrze nam z ta klima, co :D , ale przy tej wilgci tutaj to ciale czuje sie jak na saunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×