Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

lolusia, wczoraj sie ledwo zaczelo to pewnie z miesiąc jeszcze :-P ja tez nie jestem wielkim kibicem, ale w tak waznych meczach zazwyczaj towarzysze mężowi i razem oglądamy... a dziś to zobaczymy co bedzie - moze na porodówce wylądujemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie melania...moj maz to nawet wczoraj z moim brzuchem gadal zeby mala dala tatusiowi mecz obejrzec i nie wyszla czasem dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania czujesz, ze to juz dzis???? U mnie nic tylko krzyz coraz bardziej dokucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirysek, chyba nie dzis jeszcze... skurcze słabsze i rzadsze... chociaż troche mnie rano czyściło ale jeść mogę normalnie... a krzyż tylko przy skurczach czułam... jutro mam kontrole w szpitalu to sie dowiem coś więcej, tzn na jakim etapie jestem... i coś czuje że mnie już zostawią... a ty kiedy masz termin ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sprawdzilam, ze na dzis masz... no to dołączysz do grona przeterminowanych ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co??moje gg szaleje....nie dosc ze zezarlo mi cala liste gg to teraz jeszcze wcale nie chce mnie zalogowac...tragedia po prostu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nici z mojego planowanego lezakowania...idziemy na grilla do znajomych...oni maja 2 diableta zamiast dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo chyba....ja bym nie ryzykowala...ale podpaski naturella sa w miare dobre...bo na always to ja uczulenie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x *Melania*/28..............Jasło.......synuś......05.06.. ...41...Mikołaj kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....40...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x tak tylko/21........ Bielsko-Biała.....córcia...12.06.....39..Julka Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........40. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....40.....Kubuś guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..40..Nina ewunia626/29........siedlce........synek..........14.06. ..3 9tc...sebastian majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....38....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....39..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........14. 06.....39...Jula Jotka79............Lublin............synek.......21.06.. .....39............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......39....X karolinna7.........Wrocław...........syn.........20.06.. ...38....X agula78/29..........Chicago.......coreczka..20.06....... ...Gabrysia Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....38...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...38.......x lolusia1505/24.......Dobrzeń.....córeczka....21.06...... 37.......Maja Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .38....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......37..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 38....Kubuś el-mir-ka/23..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......38...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....37..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 37.....Oliwia SylaT................Warm-maz.....córcia.....03.07...... 37....Dominika mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......35....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick----------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IM IĘ ------PORÓD Iza_---------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***--9.05--------21.06-------------------2300---- --Emilka---------SN przyszła---13.05-------28.05----51------------3480---- E liasek------- -CC Merana-----23.05 ------5.06-----52------------2700----- Aleksander-----SN Ewcia24----28.05-------2.06-----52------------3200------ Eryk------------SN bezire------31.05--------7.06-----51-----------3000----- Krystianek-----cc karka_81--31.05--------1.06-----60-----------4010------ Dawidek--------cc milka---------3.06-----12.06------50-----------3360---- --Zosia------------cc mierzejka------5.06-----5.06-------51------ 2780------ Ania-------------cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aula78
Hej dziewczyny, ja wcinam sniadanko i sprawdzam czy ktotas sie nie rozpakowala, ale widze ze bez zmian. Dzisiaj nawet sie wyspalam , wstawalam tylko pare razy do lazienki lolusia- a moze sprobuj potrzymac nogi w bardzo zimnej wodzie, czase pomaga elekrtyczna- jestes juz prawie miesiac po porodzie, wiec tampom na okres 1-2 godz. ., chyba mozna zalozyc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nas przyjezdzaja dzis znajomi z 2 dzieci, na grilla i na mecz prawde mowiac to niezbyt mnie to cieszy, bo wolalabym polezec i pobyczyc sie dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my jednak nie poszlismy....ibo zaczl padac deszcz.... bardzo dobrze...a wy co ciekawego robicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś się rozpakowała? wydaje mi się ze martusia,co wy na to? dawno nie pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cięzki dzień... siedze prawie cały czas w domu, chociaż pogoda sliczna... ale boje sie gdziekolwiek wybierac bo co jakis czas mnie łapie skurcz i jestem unieruchomiona... a gdzie reszta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja juz po grilu , po 2h zaczelo padac i grzmiec, blee... tampon wyciagnelam bo ponoc nie wolno.. tak czytalam w necie agula... tez myslalam, ze na 2h nic sie nie stanie, ale ponoc nie wolno poki gin nie pozwoli na 2 tyg do kontroli ;) oj dziewczyny mowie Wam cieszcie sie ostatnimi chwilami :) mi juz brakuje malego w brzuchu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie, sprawdzilam i martusia ostatniego posta napisala 5.05 wieczorem, to byl czwartek... potem nic... to pewnie juz jest po... elektryczna, ty bys chciala maluszka w brzuchu ?? ja bym wolała mieć go już przy sobie, chociaż wiem, czym to grozi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Melduje sie! ELMIRKA-najlepsze zyczonka z okazji urodzin szybkiego porodu!!!!!!!! u mnie nic nowego cały czas jest mi gprąco i poce sie niesamowicie po domu latam w staniku i galotach-okna wszedzie pootierane i wciąż mi gorąco .Pije sok pomarańczowy z kostkami lodu no i oczywiscie zalatwiłm sie-katar i gardło!!!!!! Mój idzie na mecz do pubu umówił siez kumplami a ja sama z młodym! Nastraszyłam go ze na meczu zaczne rodzic a on ze i tak bedzie mecz oglądał!!!!!!!!!!!!!!Mam nadzieje ,ze zartował!!!!!!!!!! Zreszta mówł do brzuszka zeby dała mała tacie obejrzec w spokoju mecz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! J a ide zaraz sie wykąpać i meczyk luknę!!!!!!!!!!!!!!!pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Tez mi sie wydaje, ze Martusia juz po :) I tuli juz Juleczke. A ja wyspalam sie jak nigdy, 8 h snu bez wstawania nawet na siku..padlam jak muszka wieczor :) Takie upaly ze szok, a ja pod klimatyzatorem. U mnie sie nic nie dzieje, zadnych skurczy, mala czasem wypnie tylek albo pogizia w dole brzuszka i tyle :) Szykuje sie na nastepna niedzielke :) A teraz ostatnia niedziela we dwojke :D Buziaczki dla was, no i rozpakowywujcie sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez cisza prawie wyszlam z wanny i nudze sie i stresuje na zmiane jutro rano do szpitala na kontrol a we wtorek juz cc jupii juz nic mi sie nie chce ani robic ani pisac taka jestem do nieczego ino jedno mi w glowie zeby juz bylo po :-O no i zeby bylo wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, no ty tez juz niedlugo :) Fajnie, ze w koncu sie rozpakujemy :D Tez mam mieszane uczucia, od euforii, ze juz wkrotce bedzie dzidzius, do przerazajacego strachu :o, i zamartwiania sie, zeby wszystko bylo dobrze i Nina i ja bylysmy zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agual78
wiedzialam , ze was zastane o tej porze przy kompie :D . chlopy na meczu , co? Moj tez gapi sie w telewizor , ide uspic Kamile i do was niedlugo wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, ja to jakas analfabetka jetem, nawet nika nie umiem poprawnie wpisac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj moj to jakis ewenement i nie oglada meczow wogole..nawet nie wie chyba, ze dzis jakis mecz jest ;) zaraz pewnie mnie zgoni z kompa, bo juz mi powiedzial, ze nie poowinnam siedziec wogole i bedzie ogladal te swoje durne fimy na you tube ( tematyka - auta lub ryby :O) . Tez jest wedkarzem wiec wiem o czym wczoraj pisalyscie :) Ale sobie w ten weekend odpuscil, bo goraco i w nastepny tez sie nie umawia ;) Swoja droga nie wiem ile mozna ogladanac filmow na ktorych widac tylko licznik i jak sie wskazowka predkosciomierza szybko porusza..i jeszcze sie tym ekscytowac. Chcialam pokaz mu film o rozwoju dzidzia to zawsze jest zaraz...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki:) jak Wam dzionek minał? U nas upał i nie idzie wytrzymac:( ale na szczcescie w domku dosyc chlodno:) dobrze ze nie bedziemy musialy przez cale lato chodzic z brzucholem bo bysmy chyba zwariowaly:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×