Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

beja spore rozwarcie masz ale to dobrze ze tyle sie samo otworzylo bez skurczy moze dzieki temu bedziesz miec szybki porod ja w pierwszej ciazy szlam do porodu bez skurczy bo mi w domu wody odeszly a rozwarcie mialam na 6 cm tydzien wczesniej, i urodzilam w 2 godz :-) goba napisalam ci na gg odnosnie cc nie bylo tak zle :-) jak masz jakies pytania to pisz :-) elektryczna ales se roboty narobila :-O ja wlasnie chate wysprzatalam i czekam na polozna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzień dobry właśnie wróciłam od położnej, tak jak pisałam skończyło sie na posłuchaniu serduszka, obmacaniu brzucha i zmierzeniu ciśnienia. Następną wizytę wyznaczyła mi za 2 tygodnie-ale jak stwierdziła wg niej do tego czasu urodzę.Maluszek jest bardzo niziutko i wg jej pomiarów od głowy do pupy ma 40 cm. Niestety nadal nie czuję się najlepiej, ale co zrobić-muszę się leczyć naturalnie. Mam nadzieję że do porodu wyjdę z tego. teraz uciekam odpocząć troszkę i potem małą z przedszkola odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutkie trzymam kciuki za nie rozpakowane napewno lada dzień się wasze bobaski zjawją a teraz odpoczywajcie póki możecie:):):):) U nas nocka dość ok mineła była polozna dzisiaj ostatni dzień, a jutro przychodzi lekarka żeby dokladnie zbadać moją kluseczke... Żółty kolor schodzi bardzo szybko na szczęście unikniemy szpitala... zaraz jedziemy na zakupy bo trzeba lodówke zasilic.odezwie sie potem papatki🖐️ a teraz skocze zdjęcia pogladać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karka ---Dawidek to niezły przystojniak🌼 mirzejka---anulka przeslodka😍 katrin-----Mała ma bujną fryzurke i jest naprawde fajnusia😍 melania----mikolaj super chlopaczek a usmiech ma powalający🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Wczoraj bylam na wizycie u gina, wszystko ok, rozwarcie bez zmnian , tj.2cm i szyjka krotka i miekka. Wchodze wczoraj do gabinetu, a on sie pyta: TO kiedy , rodzimy? ja- no, jak bedzie gotowe on- juz jest gotowe, mozemy rodzic- tzn , zaindukowac Mam termin z usg na jutro a z @ na piatek. Wiec jak nie lapnie mnie nic do niedzieli to w poniedzialek mam sie stawic na porodowke na wywolywanie. Goba , to tak jak ty, aby do poniedzialku.....bo niewydaje mi sie , zeby cos mnie wzielo wczesniej. W sumie to moglam isc juz w sobote, ale w sobote przylatuje moja mama hurra, wiec zajmie sie Kamilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia24 , oprocz wietrzenia sprobuj malemu posypac odparzona dupcie maka ziemniaczana, u mojej malej maka dzialala cuda , lepiej niz majdrozsze kremy. W szpitalu odparzyli jej pikpe , az do krwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaG27
Witam kochane mamusie. Moja Julcia urodziła się 5-go czerwca o godz 10.15 ważyła 3,370 i miała 55cm. Jest kochana mało płacze za to dużo je. Mama nadzieję, że i u Was wszytsko w porządeczku. Zmykam na spacerek. Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK.......MIEJSCOWOŚĆ... PŁEĆ.....TP.........TC...IMIE tak tylko/....... Bielsko-Biała......córcia......12.06....39.....Julka Goba1/26........ Poznań.............synuś......13.06.....41.... Kubuś guska***............X..................córcia.....13.06. ...37.....X ewunia626/29.....Siedlce...........synuś.....14.06....40 .....Sebastian majka81/27........Szczecin........córcia.... 15.06....26.....Zuzia abii/32..............Chorzów........córcia... .16.06....40.....X masterek28/24....Bielsko-Biała....synuś......18 .06...40.....Franuś Jotka79.............Lublin.............synuś.......21.06 ....39.....X agula78/29.........Chicago..........córcia......20.06... ..X... Gabrysia Aprilia1000/31.....Belgia............coreczka..20.06.... 38.....Lilka Demiluna..27...... Anglia.............synuś... ..21.06.....38....Julian beja1981...........Toruń.............córcia... .21.06......35....Kinga lolusia1505/24.....Dobrzeń.........córcia.....21.06..... 39....Maja Alkatraz/28........Elbląg............córcia.....23.06 ... .35....Hania Perłakrynicy/32...Pajęczno.......synuś.....23.06.... .38....Mikołaj klakowska84.......Głogów..........córcia....27.0 6.....33....Alicja Monika82...........Kraków..........córcia....28.06.... .37....Ania Obca/24...........Wołomin..........synuś.....28.06.... 38....Kubuś oliwka100..........Wrocław.........córcia....29.06..... 39....Oliwia SylaT................Warm-maz.......córcia....03.07..... 37....Dominika mala_mi27/30.....Szczecin.........córcia ...09.07......37....Hania NASZE URODZONE DZIECI NICK----------D.P.------P.D.P.---DŁUGOŚĆ--WAGA---IMIĘ -------PORÓD Iza_----------18.04----15.06---- 43 ------------1380------Bartosz-----cc malinka***----09.05----21.06-----X-------------2300---- --Emilka--------SN przyszła-----13.05----28.05-----51-------------3480---- -Eliasek---- ---CC Merana-------23.05 ---05.06-----52-------------2700------Aleksand-----SN Ewcia24------28.05----02.06-----52------------3200------ Eryk-----------SN bezire--------31.05----07.06-----51----------3000----- -Krystianek----CC karka_81----31.05----01.06-----60------------4010------D awidek------Cc milka----------03.06----12.06----50-------------3360---- --Maya----------CC karolinna7----04.06---20.06-----54----------3100-------- --Julian--------cc mierzejka----05.06----05.06----51-------------2780------ Ania-----------CC martusia-----08.06----29.06----X-------------3260------J ulia------------SN Melania-------09.06----05.06----58-------------3250----- -Mikołaj--------SN el-mir-ka-----09.06----29.06----57------------2800------ Kaja------------CC gosia29------10.06----20.06----51----------3440--------- Tobias--------Cc kasia78-------11.06----14.06---------------2800--------- Julia------------CC weronika-----12.06---------------49---------2970-------m artynka-----cc malgonia80---12.06---13.06----56----------4080-------Kub us----------sn kirysek--------12.06----08.06----------------3920------- tomaszek-----sn surfitka--------15.06----15.06-----------------3490----n inka-----------sn katrina0408----13.06----21.06-----60------4035-------van essa--------sn AnetkaG27------05.06-----------------55-----3370----------julcia---------sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula no to nie bede sama;-) bede o tobie myśleć jak bede parła,ale u mnie raczej środa bo wątpie zeby chwyciło w poniedziałek po oxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaG27
Nie wiecie może czy matka karmiaca może jeść rybę po grecku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetkaG27
aha dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIA29 no ja tak bym właSnie chciała modle sie codziennie aby wody odeszły a tu d........A kazdy sie dziwi,ze z takim rozwarciem latam jeszcze..... Jutro na ktg ide zobacze co powidza.A krocze to mnie niesamowicie boli,z teo co czytałam to normalne pod koniec ale mnie to wykancza!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka, ja jadlam jak karmilam, ale mala nigdy nie miala problemow z brzuszkiem.Mysle , ze w malych ilosciach na poczatek nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ANETKA
Ja podczas karmienia jadłam rybę "prawie" po grecku, w wersji bez cebuli ;) nic sie nie dzialo po tym, a dodoam, ze moje dziecie bylo wrazliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki agula78,ja malemu dupke smarowalam sudocremem,no i wszystko bylo ok,tyle ze zmienilam chusteczki,moze to jest przyczyna,teraz go pod bierzaca woda z mydelkiem myje. Zobacze z ta maka,serce mi peka jak widze jak moje malenstwo cierpi. Dziewczynki czy wasze malenstwa jak prukna to popuszczaja?,bo moj Eryk tak ma,a wiec dupcie czesto ma mokra,i wtedy strasznie placze bo go piecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agula
Moja córcia tez miała problem z pupcią, wiec w łózeczku kładłam ceratkę, na nia dwie pieluszki i malutką podczas przewijania zostawiałam na 10-15 minut z golą pupcią, sudocrem dobry, ale uwazaj, bo przy duzym podraznieniu moze piec maluszka, kup lepiej zwykly alantan, albo smaruj pupke bepantenem. Od czasu do czasu mąka ziemniaczana (nie cały czas, ale jak sa mokre pruknięcia to warto i wtedy wietrzyc chwilkę). U nas pomogło na tyle, ze pupka zarózowila sie z czerwonej i zaognionej, problem powracał ale juz mialam "doswiadczenie" wiec nie dochodzilo do mocnych podraznien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agula
ojej, to bylo do Ewci, zasugerowalam sie twoim wpisem do aguli:) I przepraszam za wtrącenie, ale pomyslałam, ze moze moje doswiadczenia pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Kamilki purkniecie rownalo sie kopka, tak bylo gdziec do 2 miesiecy :) . JAn plakalam razem z moja mala , jak zobaczylam , ze ranki ma az do krwi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wiadomosci od Surfitki. Wracamy dzis do domu.Czujemy sie dobrze, walczymy o pokarm bo cos go malo a z Ninki silny glodomorek. Rowniez pozdrawiamy.Sprubuje sie dzis pojawic na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny,te nasze malunkie dupeczki sa takie biedne,a nam mama serce peka,jak widzimy jak nasze malenstwo cierpi.malo tego bylam z malutkim na kontroli,lekarz przypuszcza u synka przepukline pepkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia moj mial troche odpazenia w pachwinach polozna kazala przy przewijaniu umyc go woda ciepla , umyte miejsce dobrze osuszyc papierowym recznikiem ale nie pcierac tylko tak delikatnie a potem zasypac maka kartoflana, nie wierzylam w to za bardzo ale jak zo baczylam po jednym razie duzo lepszy efekt to tez tak caly czas robie i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
mój malutki śpi, dzięki za komentarze do zdjęć, też uważam że jest śliczniutki:P dziewczynki a jak u was z odchudzaniem? bo mi zostaly z ciazy jeszcze 2 kg ale chcialabym wiecej schudnac bo przed ciaza troche przytylam.a jak jest u was laseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu ja juz sama niewiem co lepsze,maz dzisiaj byl u takiej babki,ktora pracuje w szpitalu,i ona mu dala taka masc na odparzenia,zobaczymy.bedac w szpitalu nie mozna bylo uzywac chusteczek,tylko maluszki sie mylo pod biezaca woda z mydlem,ponoc tak najlepiej bo te chusteczki to nie tak dokonca sa takie dobre,w szpitalu byl zakaz nawilzanych chusteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ciazy przytylam 12 kg,po powrocie ze szpitala zlecialo mi 6kg,a wiec jeszcze mam 6kg na plusie,ale karmie piersia i narazie lipa z odchudzania,mam to w nosie.ale teraz znajomi mowia ze b.dobrze wygladam,bo ja bylam bardzo szczupla wazylam 43 kg a teraz 49 kg,tyle ze nie mieszcze sie w swoie stare ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tematu odparzonych pupek to ja wczoraj zauwazylam delikatne zaczerwienienie i posmarowalam linomagiem, dzis juz jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×