Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

JOTKA-trzymam kciuki!ja tez chce zeby mi odeszły wody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jotka no to super, ja z wiki znowu byłam u dentysty-znowu ją bolał ząb jezu laski zaczynam się bać tego wywoływania-bo przeraż mnie ze jak nie w poniedziałek to w srode,ze to tak długo bedzie trwało no i cieszy mnie ze mausie zaczeły się usdzielać-a apropo odparzonej pupy to najlepsze kartoflanka-mąka ziemniaczana,dodatkowo puder i sudokrem-tyle co mi pomagało przy wiktorii-no i wietrzenie. SURFITKA-zdaj mi kochanie relacje z wywoływania-czy samą oxy ci wywoływali czy jeszcze czymś. abii masterek gdzie baby jesteście na porodówkach przedemną???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jotka trzymamy kciuki ja mam chusteczki ale uzywam baaardzo malo zauwazlam ze podrazniaja skora najlepsza woda, nawet mydla nie uzywam tylko woda i maka kartoflana dzisiaj polozna wykapala mi malego...ale miala sposob :) do wody wlala ok 100 ml mleka normalnego i oliwa z oliwek ponoc lepsze od tej oliwki dzieciecej bo to tylko chemia, wykapa go w tym i maly ma super skora po kapieli i nie wymaga zadnego natluszczania no i spal jak susel podczas kapieli baaaaardzo mu sie to podobalo :-) goba nie boj sie porodu bedzie dobrze moze prawie szybko pojdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba29 , to fajny pomysl z ta kapiela, tez wyprobuje jak mala sie urodzi.A propo oliwy z oliwek, to pamietam z wkacji z Wloch, ze wloszki smarowaly twarz i cialo taka oliwa, i naprawde super wygladaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu mam skurcze takie jak wczoraj na ktg ale nic poza tym-moglyby wody odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnialo mi sie , jak pracowalam jako opiekunka u amerykancow i dziewczynka ktorej pilnowalam miala odparzona dupcie. Kupilam w polskim sklepie kartoflanke i zabieram sie do zasypania malej tych ranek, a jej matka jak nie wrzasnie, co ja robie,?co to jest? itp. Po dlugich tlumaczeniach pozwolila zrobic "eksperyment na jej dziecku"- jak to nazwala :) , oczywiscie skaczyl sie OK. Pozniej obdzwaniala wszystkie amerykanskie kolezanki, jakie to my cuda mamy w tej Polsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak wczoraj wrocilam od gina to mnie tez skorcze zlapaly i mowie do chlopa ze chyba zaraz bedziemy wracac do szpitala ( gin ma gabinet przy szpitalu), meczyly mnie lekkie przez noc i w sumie dalej mam takie male, ale nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :D Gratuluję kolejnym mamusiom. Jotka trzymam kciuki. Goba napisałam Ci na gg o tym \"bólu\" po cc ;) i nie martw się, w końcu też się wykluje Twoje Słoneczko. Elektryczna Ty to faktycznie masz powera, mnie się nic nie chce, bo karmienie ze mnie całą energię wysysa. Na szczęście mąż ma urlop i baaaaaardzo mi pomaga. Wy tu o jakimś odchudzaniu, a ja nawet nie wiem i le teraz ważę po porodzie, ale jeść mi się nie chce tylko wypijam co najmniej 4 litry płynów na dobę. Już prawie się dopinam w swoje dżinsy, tylko kawałek na guzik brakuje :p ale flaczek wiszący z przodu jest. Wszystkie dzieciaczki prześliczne na interii. Za chwilkę postaram się wysłać zdjęcia naszej Księżniczki. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!właśnie sobie uświadomiłam ze ja i KATRIN I JOTKA to miałysmy ten sam termin porodu -Katrin urodziła,Jotce odeszły wody a ja lipa.................Coś czuje ze ja z GOBa bedziemy zamykać tabelke jako ostatnie no jak trzeba czekać to trzeba najwazniejsze aby dzieciaczki były zdrowe............. Widze ze dzieqczyny które rodziły to maja mało do zrzucenia prawie nic............a ja mam 28kg na plusie..............ech masakra!Ale schudne napweno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Jotka trzymam kciuki .Od 2 dni mam silniejsze skurcze a dzisiaj wypadł mi czop śluzowy Teraz zastanawiam sie czy to moze już ? Do terminu jeszcze tydzien ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia elmirka dzieki za sprawozdanie już zaczynam pochłaniać wiedze w razie gdyby mi zrobili cc-a ze jjestem zielona wole pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czesto was podczytuje sama mialam termin na czerwiec,tj 09.06.Moje malenstwo bylo dosyc niecierpliwe i od 23 maja Zuzanna jest najmlodszym czlonkiem naszej rodziny :-) odzywam sie tylko dlatego ze mialam ten sam problem co Ewcia nie moglam poradzic sobie z odparzeniem u Zuzy probowalam wietrzenia sudokremu kartoflanki i nic w koncu poszlam do lekarza i on przepisal mi hydrocortyson juz po pierwszym razie efekt byl widoczny a po czterech dniach nie bylo juz sladu. ja obecnie mieszkam w uk ale mysle ze w Polsce tez dostaniecie ta masc w aptece, niech wasze maluszki nie cierpia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje tym co juz urodzily..dzis tylko na chwilke. :) Porod postaram sie opisac jutro i przeslac na interie,ale musicie wybaczyc i dac czas..goba, mialam zaaplikowany taki proszek na zmiekczenie szyjki...ale ja przyjechalam do szpitala ze skurczami, rano mnie wzielo, skurcze byly co okolo 10 min i na ktg regulrne i dochodzily do 60 - 70...po proszku zrobily sie co 5 min i od tego czasu liczac..18 h :o Oksy byla po 7 h i to na mnie zadzialalo strasznie wcale nie powodujac szybszego rozwarcia. O malo nie skonczylo sie cesarka. Poprawie tabelke bo dane mylne. I postaram sie puscic kilka fotek na nk. Jutro na chwile zagladne i trzymam kciuki za jeszcze nie rozpakowane. NICK/WIEK.......MIEJSCOWOŚĆ... PŁEĆ.....TP.........TC...IMIE tak tylko/....... Bielsko-Biała......córcia......12.06....39.....Julka Goba1/26........ Poznań.............synuś......13.06.....41.... Kubuś guska***............X..................córcia.....13.06. ...37.....X ewunia626/29.....Siedlce...........synuś.....14.06....40 .....Sebastian majka81/27........Szczecin........córcia.... 15.06....26.....Zuzia abii/32..............Chorzów........córcia... .16.06....40.....X masterek28/24....Bielsko-Biała....synuś......18 .06...40.....Franuś Jotka79.............Lublin.............synuś.......21.06 ....39.....X agula78/29.........Chicago..........córcia......20.06... ..X... Gabrysia Aprilia1000/31.....Belgia............coreczka..20.06.... 38.....Lilka Demiluna..27...... Anglia.............synuś... ..21.06.....38....Julian beja1981...........Toruń.............córcia... .21.06......35....Kinga lolusia1505/24.....Dobrzeń.........córcia.....21.06..... 39....Maja Alkatraz/28........Elbląg............córcia.....23.06 ... .35....Hania Perłakrynicy/32...Pajęczno.......synuś.....23.06.... .38....Mikołaj klakowska84.......Głogów..........córcia....27.0 6.....33....Alicja Monika82...........Kraków..........córcia....28.06.... .37....Ania Obca/24...........Wołomin..........synuś.....28.06.... 38....Kubuś oliwka100..........Wrocław.........córcia....29.06..... 39....Oliwia SylaT................Warm-maz.......córcia....03.07..... 37....Dominika mala_mi27/30.....Szczecin.........córcia ...09.07......37....Hania NASZE URODZONE DZIECI NICK----------D.P.------P.D.P.---DŁUGOŚĆ--WAGA---IMIĘ -------PORÓD Iza_----------18.04----15.06---- 43 ------------1380------Bartosz-----cc malinka***----09.05----21.06-----X-------------2300---- --Emilka--------SN przyszła-----13.05----28.05-----51-------------3480---- -Eliasek---- ---CC Merana-------23.05 ---05.06-----52-------------2700------Aleksand-----SN Ewcia24------28.05----02.06-----52------------3200------ Eryk-----------SN bezire--------31.05----07.06-----51----------3000----- -Krystianek----CC karka_81----31.05----01.06-----60------------4010------D awidek------Cc milka----------03.06----12.06----50-------------3360---- --Maya----------CC karolinna7----04.06---20.06-----54----------3100-------- --Julian--------cc mierzejka----05.06----05.06----51-------------2780------ Ania-----------CC martusia-----08.06----29.06----X-------------3260------J ulia------------SN Melania-------09.06----05.06----58-------------3250----- -Mikołaj--------SN el-mir-ka-----09.06----29.06----57------------2800------ Kaja------------CC gosia29------10.06----20.06----51----------3440--------- Tobias--------Cc kasia78-------11.06----14.06---------------2800--------- Julia------------CC weronika-----12.06---------------49---------2970-------m artynka-----cc malgonia80---12.06---13.06----56----------4080-------Kub us----------sn kirysek--------12.06----08.06----------------3920------- tomaszek-----sn katrina0408----13.06----21.06-----60------4035-------van essa--------sn AnetkaG27------05.06-----------------55-----3370-------- --julcia---------sn surfitka--------16.06----14.06----55-----------3490------Ninka-----------sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy małpy nocne;-) ja w dwupaku jak sie omyślacie surfitka dobrze z nami już jsteś,czekam na sprawozdanie bo teraz ja w kolejce mamusska witamy w gronie lolusia a co u ciebie? wstawać babole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie na starnowisku przy kompie :-) goba az mi cie zal...to czekanie...pomoglabym ci wycis malenstwo wirtualnie ale moze poczekamy na rozwarcie :-P moj maly spi ale nie za spokojnie chyba sie flaszki bedzie niedlugo domagac a poki co wykorzystuje chwile ciszy przy kompie i porannej kawce a gdzie reszta? milka?elektryczna? co jest gdzie wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mamunie w końcu zaczęłyście się udzielać ja napisze w przyszłym tygodniu jak pije mój maluszek:-) tak się boje a zarazem już czekam,mam nadzieje ze wywoływanie nie potrwa długo i minie szybko i łagodnie jak sen-no chyba ze dojdzie naprewde do cc ale plus taki ze bedzie mały już z nami. najgorsze jest to ze moja mama wyjeżdża w poniedziałek nad może i wróci dopiero w sobote-no ale nie moge jej powiedzieć ze ma nie jecać skoro wyjazd już dawno zaplanowany-specjelnie teraz tez ma wolne bo myślała że już bede z kubą w domu i mi pomoże, a tak w szpitalu bede sama-mam nadzieje ze mi siostra pomoże troche;-) a jak dajecie rade sobie same w domu-obiady dzieci (np.2)i inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melania może i fajny ale słyszałam zeby lepiej ćwiczyć mięśnie samemu wciągając brzuch nawet jak siedzisz czy cokolwiek robisz poprostu wciagaj brzuch bo to naturalne ćwiczenia miesni btrzucha i nie sa stymulowane przez coś-wtedy się lepiej z brzucha zjedzie-mam nadzieje ze dobrze wytłumaczyłam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze odnosnie usypiania maluszków - jak wasze zasypiają ?? Mikołaj zawsze po jedzeniu ( ok 20-30 min z jednej piersi ) jest chwile noszony na raczkach zeby mu sie odbilo po czym klade go do łóżeczka... zazwyczaj zasypia na 1,30 - 2 godziny ale dzis cos mi nie chce spac... najpierw dostal czkawki to juz calkiem bylo po spaniu, no to dałam mu jeszcze cyca na 10 min... teraz go polozylam i zobaczymy czy zaraz nie bedzie marudzil... moze cos zle robie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×