Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

milka śliczna jesteś-brzucho zgrabny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje, ale milo. Goba jak chcesz mozesz przyslac mi tez swoje zdjecie z corcia. Na meila np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tez patrzylam za poscielkami i komplecik do lozeczka to minimum tutaj jakies 250-180 dolarow :O Ale na razie jeszcze nic nie kupuje. A co do komputera, ja niestety siedze 8h w pracy, pytalam tutaj dwoch lekarzy i obydwoje stweirdzili, ze to nie ma wplywu..owszem, dawniej, kiedy pracowalismy na kineskopowych monitorach to bylo szkodliwe promieniowanie, ale nie teraz na LCD. Mam kilka kolezanek, co pracowaly podczas ciazy do konca po 8 h dziennie i maja zdrowe dzieci. Najbardziej niezdorwe w tym wszystkim jest dlugotrwale siedzenie w jednej pozycji. Sadze, ze jak wlaczycie sobie w domu na kilka godzin komputer to nic sie zlego nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow fajni zdziercy 140€ za posciel :-( rozboj w bialy dzien ja jeszcze nic nie kupilam, troche mi na to czasu brak , ciagle praca i praca a jeszcze w marcu czeka mnie komunia syna i z tym tez kupa spraw do zalatwienia poki co ogladam tylko katalogi dla dzieciaczkow baby walz, baby one i cos tam jeszcze ani nie pamietam bo mam ich sporo z roznych firm :-), nawet fajne rzeczy maja i ceny jako tako wlasnie wyszlam z wanny i jakas spiaca sie zrobilam, obzarlam sie niedawno okrutnie , najpierw obiad a potem jeszcze capuccino i paczki i chyba pekne bo az mi niedobrze :-/ blee ide sie polozyc i juz nic dzisiaj nietkne no chyba ze wode mineralna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przegladnelam ebay, i tam widzialam ladne zestawy do lozeczka za 50 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Babeczki! ale się wczoraj rozgadałyście!aż miło widzieć taki \"ruch\" na forum!A dzisiaj widze że spioch was obleciał;. Ja póki co nic jeszcze nie kupiłam ale tak jak i Wam coraz ciężej jest się powstrzymać się od zakupów i coś czuję że już niedługo się złamię. Mam propozycję:może by stworzyć jakiś taki nasz ranking wózków z tego co słyszałyśmy od znajomych i udało nam się dowiedzieć). Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Cześć dziewczyny! Mnie też bardzo kusi za zakupy dla dzidziusia :) Oczywiscie jeszcze się wstrzymuję, bo mój maż nie chce żebysmy jeszcze coś kupowali, taki ostrozny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania, według pomiarów dzidzi mam 22 tydzień i 4 dni. Dziewczynki, odnośnie zakupów dla dziecka to ja również już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła już to wszystko kupować. Niewiem, czy widziałyście na allegro jest dosyć ciekawa i niedroga oferta w skład której wchodzą: Łóżeczko, baldachim, pościel, poduszka, kołderka i parę inych rzeczy. taki zestaw kosztuje ok. 350-400 zł w zależności od rodzaju łóżeczka. Moja szwagierka uważa, że jest to wielka okazja i ona, by już to zamawiała. Rok temu kupowała podobne łóżeczko i pościel w sklepie no i zapłaciła dużo więcej. Śliczne są niektóre wzory pościeli mi szczególnie podobają się zielone pszczółki i różowe tęczowe misie. juz nie mogę się doczekać, kiedy moje maleństwo będzie w tej pościeli spało. http://www.allegro.pl/item302765289_kompletna_wyprawka_super_zestaw_hit_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello !! Mikołaj sie rozkopuje dzisiaj intensywnie...Cudowne uczucie ;-) Mierzejka, czyli obie dobrze liczymy - tylko inaczej piszemy... Skoro Twoja dzidzia ma 22 tydzien i 4 dni to znaczy ze to juz 23 tydzien teraz leci ;-) a co do tego kompletu z allegro to bardzo fajny - ja sama wybiore chyba komplet poscieli tego producenta... ale łóżeczko chce miec bukowe to kupie poza allegro, no i materac tez wolałabym gryczano-kokosowy - taki ponoć najlepszy ;-) nadal żadna nic nie napisała o opcjach łóżeczek - która wam sie wydaje lepsza - z opuszczanym bokiem czy wyciąganymi szczebelkami i szufladą ?? Bo wiem że te dwie opcje się na wzajem wykluczają... Co do komputera, to ja też spedzam przed nim 8 godz dziennie, na szczescie monitor mam nowszej generacji, dodatkowo jakies odpromienniki mam ponaklejane z tylu, to wierze że mi ta praca nie zaszkodzi...zdecydowanie bardziej odczuwam samo siedzenie tyle godzin... Masterek - możemy zrobić ranking wózków, nie ma problemu... Tylko jak on miałby wyglądać ?? Może wypiszemy najważniejsze cechy jakie taki idealny wózek powinien według nas mieć ?? No i oczywiscie podamy przykład w konkretnym produkcie :-) sama niewiem... pozdrawiam i zycze cudownego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzirwczyny ja miałam łóżeczko dla córci takie jak pokazane na tym allego z poscielami,wyciągane szczebelki-dla mnie obojętne co będzie,ciocia miałam z wyciąganym całym bokiem i było super bo jej córcia mogła się położyć kiedu chciała.co do wózka pisałam wczoraj że chcę kupić Graco Quattro Delux-głeboki i spacerówka(a fajną parasolkę mam w domu),graco miała siora i zadowolona.co do kopania to mój jak zwykle leniwy-po sniadaniu może się rozrusza.ale sie rozpisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co nadal szukacie?a wy jakie wózki wybrałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masrerek a jest na allegro?a ty jaki wybrałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałam taki wózek http://www.strollers.com/Mia-Moda-1500-OXF-5000-OXF-MIA1049.html - jest lekki, nieduży, łatwo sie składa no i cena też dobra - kupiłam razem z fotelikiem do auta... on jest własciwie bardzo podobny do graco quattro-delux... masterek ten casualplay tez bardzo fajnie wygląda - tyle tylko ze ja jakos nie mam przekonania do trójkołówek... wydają mi sie mało stabilne dal większego dziecka - no ale to pewnie tylko złudzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właściwie jeszcze nic konkretnego nie wybrałam ale słyszałam o tym casualplay dobre opinie, z tym że też mnie przeraż to że jest on tylko na 3 kółkach. Na allegro są tylko używane.Już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, u mnie pogoda za oknem pochmurna, ale nie pada, wiec moze wybiore sie do sklepu, bo widzialam pare dni temu pieknego pajacyka dla niemowlaka, i tak zastanawialam sie czy kupic, bo kolorek ciemny taki sliwkowy, ale przepiekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba jak tam nocka przespana? U mnie do niczego, no mam problem ze spaniem i juz. Melania obejrzalam twoj wozeczek z bliska i ladny jest, tylko wedlug mnie brakuje tego nosidla dla dziecka, w ktorym bobas moglby sobie swobodnie spac. Chyba ze to nosidelko tez sie rozklada , to co innego. Masterek casualplay jest super, ale u mnie np. nie ma wozkow hiszpanskich, takze odkreslilam sobie. Ja pozostaje przy x landerze xa, troche duzy bardziej terenowy w porownaniu do waszych typow, ale mnie to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masterek, ponoc ten wozek jest bezawaryjny daja 3 lata gwarancji, czytalam opinie na forach, i wszyscy, ktorzy mieli ten wozek, stwierdzili, ze gdyby musieli jeszcze raz kupowac, to kupiliby wlasnie ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka nocka w porządku pózno poszłam spać,długo spałam i jest ok.pogoda u nas piękna-ciepło 12 stopni w plusie-córcia poszła z teściową po zakupy,ja jem 2 śniadanko.mały buszuje-czuje go.ogólnie dzisiaj pozytywne nastawienie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja wam powiem że coraz bardziej napalam się na tego X landera xa! nie wiem tylko jakie wymiary ma gondolka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładny.dobry wybór.ja muszę patrzeć trochę inaczej bo mam w domu parasolkę taką fajną więc wózek musi bć taki że sprzedam jak będzie miał 2 lata.ten graco chyba ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEMILUNA masz termin 1 dzień przedemna ciekawe która będzie pierwsza?ja 1 poród miałam wywoływany po 14 dniach od terminu-wiki nie chciała wyjść wcześniej.ciekawe jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super goba, ja tez po sniadanku, mala (chyba corcia bedzie, jutro bede wiedziec juz na 100%) troche sie powiercila, a teraz chyba spi. Te nasze dzieciaczki beda coraz mocnie dawac znac o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to czekam z niecierpliwością.a teraz czas na obiadek-dzisiaj pomidorowa trzeba dokończyć.niedługo wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak ogólnie ogladalam wózki jeszcze wybranego nie mam,ja to chce ten wielofunkcyjny z gondolką ale podoba mi sie wózek firmy Miko-Inglesina Otutto.Dziś ide na Usg zobaczymy co słychac u dzidziusia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc A ja wybralam wozek http://www.strollers.com/Mia-Moda-3500-FLM-MIA1034.html. jest leciutki, nie ma gondolki, ale jak sie rozlozy tworzy sie takie wygodniutkie \"wglebienie\" do spania, nie sadze aby gondolka byla mi porzebna w wakacje..a pozniej mala i tak sie w nia nie zmiesci. Razem w komplecie kupuje tez fotelik samochodowy, ktory mozna przytwierdzic do wozka :) Tez mialam wrazenie ze trojkolkowce sa mnie stabilne...pojezdzilam po sklepie jednym i drugim...i to bardzo mylne wrazenie. Nie ma szans wywrocic takiego trojkolkowca. A jest troche lzejszy :) Ma duze kolka resorowoane, hamulec w raczce i pare innych fajnych rozwiazan :) Co do lozeczek to nie mam pojecia..Jesli chodzi o bogate wieloczesciowe poscielki to mysle o kupieniu jednej, i kilku zmian samej podusi i kolderki..no i oczywiscie przescieradelek. ;) natomiast falbanki dookola lozeczka i itp jedno wystraczy :) A lozeczek jako takich nie ogladalam jeszcze..w sumie planuje kupic malutkie, takie do roku, bo wracam do Polski i nie bede wiozla stad lozeczka, a tam mam lozeczko po siostrzennicy :) No a moja mala codzinnie mnie kopie i to zaczyna sie dziac dosc regularnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze jedno, kupuje rozek..bo tutaj tego nie ma, ale sprowadzam sobie z Polski :) Tutaj nie ma takich rzeczy , a potem rozek sluzy do wozeczka jako kolderka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×