Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Goba dzieki, moje dziecko tak buszuje, ze mam wrazenie, ze oana wogole nie spi, takze poczekaj jeszcze tydzien i sie zacznie boksowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan doktor zdeklarowal sie, ze bedzie bral dziecko do siebie jakby co, zgodzilam sie, ale tylko na noce, o to juz zaczal krecic nosem he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam tylko zelazo i witaminy. Goba bierzesz tez witaminki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytylam 2,5 kg przezostatni miesiac to tak w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja upławów nie mam a lekarz wykrył zapalenie ale chyba delikatne bo nic nie odczuwałam.Ja biore Feminatal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytylam przez miesiąc 2,4 kg:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore żelazo i feminatal,a ostatnio przez 6 tyg przytyłam 1,7kg.zobacze w poniedziałek jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooo :):):) Beja-witam i wspolczuje , tym razem wszystko bedzie super :) ja ostatnio nie mialam czasu cokolwiek napisac, ale musze sie pochwalic, ze moja dzidzia jest zdrowa, zrobilam to badanie i wszystko super no i oczywiscie usg 3D, maly sliczny, mozna sie zakochac ❤️ ssal palca i drapal sie po glowce. 14 mam nastepna wizyte, ciekawe ile wazy , mam nadzieje ,ze tyje proporcjonalnie do mamusi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamuśko,fajna stronka,śliczne łóżeczka tam są:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba to dobra masz zestaw wit., ja biore femibion z kwasami omega3 dla dzidziusia bardzo potrzebne. W polsce jest taki preparat dla kobiet w ciazy, nazywa sie Prenatal DHA poczytaj o tym jak masz ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Cześć Dziewczyny! Mam pytanko, bo troszkę mnie ten problem nurtuje. Chodzi mi o tabelkę, czy wpisując tydzień ciąży liczycie od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, czy od dnia zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od miesiaczki,u mnie ciezko stwierdzić dzień zapłodnienia bo robiłam to niemal codziennie zeby tylko był maluszel-poświecenie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. W zeszłym tygodniu 28 stycznia byłam u lekarza. Zrobił mi USG i dziecko wielkością odpowiada 18 tygodniowi.Więc teraz to już 19. I jeszcze lekarz powiedział mi że powinnam poczuć ruchy koło 30 stycznia.A tu nic. Tak się boję po tym poronieniu,że każde odstępstwo od normy powoduje u mnie panikę. Sama się chyba nakręcam.Nie wiem co robić a mój lekarz przyjmuje tylko raz w tygodniu w poniedziałek. Pomóżcie,pocieszcie albo poradźcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi - ja poczułam ruchy dopiero w 21 tygodniu - tak ze spokojnie, jeszcze masz czas i na pewno niedługo dzidziuś da o sobie znać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja 3 ciąża a pierwsze dziecko straciłam Więc teraz wszystko mnie przeraża. Podobno wieloródki odczuwają ruchy wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Hej Dziewczyny! Dawno tu nie zaglądałam. Byłam na USG 3D, niesamowite przeżycie. Będę mieć synka, na 100%. Jestem w 23 tyg, mały waży 520 g, i zapowiada się że będzie ważył 3700 przy porodzie. a jak było u Was na 3d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ponoć jest, ale nie we wszsytkich przypadkach na pewno... Mała Mi - główka do góry !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi- wszystko na pewno jest ok, a smieszy mnie, ze lekarz wyznaczyl ci date pierwszego ruchu :/, od 21 tyg powinnas odczuwac ruchy, spokojnie, bez nerwow, rozumiem Twoj niepokoj, ale dzidzia na pewno ma sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merana - jeszcze raz gratuluje synka ( wczoraj juz raz to zrobiłam :-) ale co tam gratulacji nigdy dosc )... na moim usg3d tez było super , tylko ja byłam w 20 tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka27
Hej Dziewczyny! Czy mogę dołączyć do Was? Odkryłam forum dopiero dziś. Mam 27 lat, pochodzę z Gdyni, jestem w 19 tygodniu ciązy, termin na 30.06 i prawdopodobnie będzie córeczka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Lilko!Oczywiście, że możesz do nas dołączyć!Dopisz się proszę do tabelki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lilka !! Pewno, pewno - zapraszamy gorąco... Napisz cos jeszcze o sobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! No i niech mi ktoś powie, że jest niż demograficzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abii my własnie trafilysmy na wyż - ja np jestem z rocznika 1980 i to był rocznik wyżowy - i teraz mój rocznik własnie się wziął do roboty to znowu wyż bedzie :-) co to sie bedzie działo w przychodniach, przedszkolach i szkołach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupujecie już coś dla maluszków? Ja kupiłam parę ciuszków z firmy Cheerokee. I podostawałam całą masę ubranek.Mam prawię 9 reklamówek pełnych ubranek. Wózek chcę kupić x lander.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Dziekuje Wam Dziewczyny za gratulacje, ja również bardzo się cieszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×