Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Dziewczynki, ale sie wyspalam !!!! :) Gabi pomarudzila ok 23 , potem pobudka o 2 na cycka , wstala dopiero o 5.30 ! A ja juz o 5 wstalam wyspana ;) Oby jej tak zostalo 🌻 gratulacje pierwszego zabka dla Eryczka Kasiu , trzymaj sie kochana, szybkiego powrotu do zdrowia dla Julci, biedactwo malutkie 🌻 Ciekawe co u Aprilli , jak jej malutka ?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania, fajne krzeselko, tylko zeby mialo jakies pasy do zapiecia, bo Miko moze dolem sie zsunac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u nas niestety ciężka noc i ciężki dzień Julek bardzo marudzi i ciągle płacze - nic go nie cieszy. Wczoraj popołudniu było tak samo w nocy płacz i budzenie się. Teraz na szczęście zasypia w łóżeczku i chyba zaraz zaśnie. Nie wiem co mu jest i jak tylko coś zaczyna się dziać to mówimy z mężem że może w końcu jakiś ząbek się pojawi. Co do krzesełek to ja mam plastikowe. Dla wiki miałam drewniane takie które można było przerobić na krzesełko ze stolikiem ale z tego plastikowego jestem bardziej zadowolona. My mamy takie: http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B00104X8M2/ciaouk-baby-mp-21/ref=nosim Wózek kupiliśmy niedawno - w końcu przekonałam się do wózków trójkołowych(no włąściwie ma 4 koła bo z porzdu ma jedno podwójne) i powiem wam rewelacja - ten wózek się sam prowadzi i jest w nim naprawdę dużo miejsca. Jedyny minus to to że nie ma barierki ale Julek już się przyzwyczaił. http://www.shoppingcomparison.co.uk/cheap_Cosatto-Venture-3-wheel-pushchair-Claret-complete-with-Footmuff-and-raincover.htm Ok uciekam bo mały śpi a Wiki woła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!kochane babulce!!!!!!!!!!!!!!! u nas ok!pogoda ładna słonce świeci śniegu nie ma!!!!!!!!!!!!!!! ELMIRKO_my nadajemy na tych samych falach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!he,he!jak jest jakas promocja ja tez lece i na zapas kupuje!po co przepłacać!!!!!!!!!!!!!!wszyscy mówią stac Cie a ja juz tak jestem na-uczona z domu zeby oszczednie kupowac.Tez przeglądam gazetki ze sklepów!u nas w domu zawsze musi być ser krojony-zawsze po 20złjest przewaznie a w gazetce jak zrobią promocje np.z carfura to po 15zł i kupuje bo my to ser bysmy jedli ni jedli.duzo kupuje tez na zapas kosmetyków,kaw,zupek błyskawicznych!no i zamrazala pełna jak kto,s z nienacka przyjedzie to obowiązkowp sa smako,lyki w zamrazali! A powiem Wam,ze ja bardzo oszczeam na jedzeniu-mój mąz je w pracy nie birze jedzenia od 10-do 24pracuje ja wiadomo ciagle na dietach-he,he Krystian obiad w przedszkolu zje . A JUTRO TŁUSTY czwartek i moj ma dzis wolne i piecze paczki!!!!!!!!!!!!!!!!! A ja w sobote sie wyrwe-mamy spoykanie klasowe z nasza klasa z e szkoły podstawowej!mój juz piszczy ,ze co on zdzieciakami bedzie siedial -niech zaobaczy jak to jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!he,he! Kochane duzo zdrówka dla chorowitków naszych kochanych!!!!!!!!!!!!!!Goba tesciowa niech sie nie wtraca!!!!!!!!!!!!kup co masz kupic i już!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a co sie dzieje z mała mi bo dawno jej tu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! U nas ok, mala wlasnie zasypia, a ja szukam przepisu na racuchy, naszla mnie ochota i muszze zrobic;) melania ja chyba jako jedyna mam drewniane, i jestem zadowolona. To ktore pokazywalas hm, wedlug mnie nie jest dobre, bo: nie ma wysunietego podnozka, nie ma paska srodkowego miedzy nozkami- Miko bedzie sie zsuwal do przodu. Ja mam cos takiego http://cgi.ebay.de/Design-Treppenhochstuhl-Kinderhochstuhl-NATUR_W0QQitemZ170297557005QQcmdZViewItemQQptZHochst%C3%BChle?hash=item170297557005&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1308 , z dodatkowym ogranicznikiem w srodku, przez co mala siedzi bezpiecznie, i wrazie np zakrztuszenia moge tez ja bardzo szybko z krzeselka wyjac. W tym linku ktory podalas jest na dole podobne krzeselko do mojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula wkoncu nabierzesz sil witalnych, widac, ze Gabi juz nocki sie normuja, ja tez ostatnio jestem w szoku, bo Maja ostatnia butle wypija o 19 po czym natychmiast zasypia, i budzi sie o 7 rano. Mam nadzieje, ze tak jej zostanie. Surfitka Nina bardzo ladnie siedzi!!! U nas siedzenie wyglada tak, ze jak mala czuje sie bezpiecznie, wie, ze z tylu jest oparcie, to siedzi pieknie wyluzowana, i bawi sie, a gdy posadze ja na macie, to robi takie sztywne nozki, i do tylu leci. Goba wedlug mnie prezent swietny! Mierzejka wozeczek fajny, a nie mialas z Chicco spacerowki? Kasiu duzo zdrowka dla Juleczki. Dla wszystkich chorowitkow 🌻 Beja to sie rozerwiesz kobieto, nalezy ci sie. Ewcia, a co to za fura dla Erysia, podeslij fotke na interie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za opinie odnosnie krzesełka, ja własnie myslałam nad któryms z modeli, akurat ten był pierwszy na liscie :-) ale z tego co widze to ma pasek zabezbieczający przed zsunięciem...no ale o podnóżku to nawet nie pomyślałam... jeszcze takie znalazłam u nich http://www.allegro.pl/item534551314_hit_debowe_krzeselko_krzeslo_do_karmienia_kd6.html Milka__to twoje jest niemalże identyczne z modelem kd2 - powiedz mi, jestes w pełni zadowolona ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u lekarza i wszystko ok z małyj mam mu podawać syrop prawoślazowy no i ma wziewy cały czas brac i dodatkowo ventolin. ale mam problem który wcześniej zbagatelizowałam:może poprostu przez nieuwage:Kuba ma wędrujące jąderka:-(no i musze obserwowac 2 tyg jak nadal wiecej ich nie bedzie niz beda to do chirurga i prawdopodobnie w wieku ok 2 lat operacyjnie je zsuwają do maszny:-(ma któraś tak?a zauwazyłam ja juz kiedyś i tesciowa teraz ze jemu woreczek nie wisi tylko ciągle wygląda jak orzeszek:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka a może coś sie szykuje u ciebie ze ci niedobrze????:-)no chyba ze od zapachu racuszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania dokladnie takie krzeselko mam kd2, i jestem zadowolona. Jest dobrze wyprofilowane, ma proste oparcie, regolowany podnozek, siedzsko, i dodatkowy ogranicznik w srodku, ktory jak dziecko podrosnie sie demontuje. Stolik wystarczajaco duzy- zmiesci sie i talerzyk, i kubeczek. Wylozone jest materiale, ktory mozna zdjac, i wyprac. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka__tylko to krzesełko co ty masz jest niby tylko do dwóch lat - zgadza się ?? a moze dzieci po 2 latach potrafią już siedziec na dorosłych krzesłach ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, rzeczywiście mam spacerówkę z chicco, ale ona jest za duża na aniulkę i taka jakaś wogóle dziwna, myslę, że przyda się za jakiś czas. Kasiu a ty z tego co wiem to też sprzedałaś ten wózek chicco? Agula oby twojej gabi z tymi nockami tak zostało, u nas z dnia na dzień Ani się odmieniło:) Z czego jestem niezmiernie zadowolona. Tydzień już minął jak karmię cycusiem:( a w poniedziałek już przyjechała do mnie ciocia:( i to jaka hojna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba na jaderko nic zrobic nie moglas- tego nie da sie wycwiczyc- poprostu tak jest. Dobrze, ze zauwazylas. A mnie cos niedobrze, moze po kurczaku??? Troche nawrzucalam zarcia w siebie, i to sa skutki. Maz za 15 min z pracy wraca, a mnie ciasto dopiero rosnie!!!! W ciazy nie jestem- wykluczone, chociaz zabezpieczenia nie stosuje- tylko metody naturalne ze tak powiem. Elmirka decydujesz sie na ten ring dopochwowy??? Tez o tym myslalam, jednak zadnych opini nie czytalam. mysle, ze jest lepszy od tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba__nie pomogę w kwestii jąderek, ale nie martw się na zapas, z tego co wiem, to Kubus ma jeszcze czas zanim się jąderka usadowią :) "Zwykle, nim dziecko skończy 1 rok życia, jądra zstępują na swoje miejsce. Jeśli tak się nie stanie trzeba skonsultować się z chirurgiem dziecięcym. Wnętrostwo leczy się albo za pomocą terapii hormonalnej lub za pomocą zabiegu chirurgicznego. Najlepiej wykonać go zanim dziecko ukończy 2 rok życia, gdyż wtedy są większe szance na to że dziecko w przyszłości będzie mogło zostać ojcem. " to z tej stronki http://www.psychiatria.pl/forum/vt,41,235,30726

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ok. zaraz fotki pośle na interie :) Beja super !!!!!!!!! troszkę odpoczniesz a mąż niech zobaczy jak to jest ciekawie z dzieciaczkami :) goba mojej kuzynki synek miał tak z jąderkami,wiem że u nich z biegiem czasu wszystko samo zrobiło się prawidłowo. ja jeszcze krzesła nie mam,więc też jakieś muszę kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ale apetycznie wygladaja te racuszki :D , narobilas mi smaka, a ja na diecie :P Tamta stronke tez mam dodana do ulubionych , swietne przepisy ze zdjeciami Goba, a to moze sie jeszcze umormowac ? Czy trzeba bedzie cos z tym zrobic ? Melania , Kamilka przed koncem 2 latek siedziala juz na krzesle na podwyzszeniu . Krzeselko zajmowalo jednak troche miejsca, a poza tym mala chciala jesc z nami przy stole :) Dostalam dzis pierwszy raz @ po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melania 2 letnie dziecko potrafi juz samodzielnie siedziec bez zadnych barierek, i w tym moim krzeselku potem demontuje sie wlasnie barierki, tak ze zostaje siedzisko, podnozek, no i wiadomo cala konstrukcja. Bede musiala jeszcze to sprawdzic. napewno lepiej kupic krzeselko, ktore posluzy na dluzej niz tylko 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, Agula __dzieki za odpowiedz... mysle ze 5 latek raczej nie bedzie siedział na takim krzesełku... to pewnie sie zdecyduje na to co Milka ma... Mierzejka__chcialas skonczyc z karmieniem czy musiałas ?? ale mi smaka zrobilyscie !!!!!!!!!!!!! tymi racuchami oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o , tak sie guzdralam z pisaniem posta , ze juz wiadomo co z tymi jaderkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba, u Mateusza tez czasami tak jest, ze woreczek wyglada jak orzeszek, ale zauważylam to tylko wtedy, gdy wietrze mu pupe i jest bez pieluszki. I to nie zawsze oczywiscie. Dzieje sie tak czasami. Czy to jest tez powod do niepokoju? A tak to zawsze jąderka sa w woreczku. Tylko nie wiem czy to jest problem? Lekarka nic nam nie mowila na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula widzę, że do Ciebie też ciocia zawitała... Melania ja wolałabym karmić cycusiem, ale pediatra kazała nam przejść na mleczko po 7 miesiącu, by Anię troszkę podtuczyć, bo ten mój pokarm to jakiś taki mało wartościowy był, tak mi się bynajmniej wydaje. I przez około trzy misiące karmiłam i butlą i cycem, aż w końcu Ania wybrała butlę. Jak usypiałam teraz Anię to bawiła sie ze mną (świadomie) w akuku, nakrywała się sama kocem i odkrywała i tak kilka razy, moja spryciulka kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mądralka kochana z Anulki :) Eryś też ma czasem jąderko jak orzeszek,a to nie jest wina zimna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×