Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Dzień dobry dziewczynki :) kochane dzięki za pamięć 👄 u nas wszystko po staremu,Eryś rośnie i rozrabia ;) Ja kurcze jakoś czasu nie mam :( rano prowadzam Oska do przedszkola później obiadek,sprzątanko,zabawa z Erykiem i znów idę odebrać Oskarka z przedszkola. i popołudniu na placu wciąż uprawiam role ;) - chyba naszym tempem tego placu to nawet do zimy niezagospodarujemy :( Beja Oskarek do przedszkola chodzi (narazie) bardzo chętnie,zaaklimatyzował się z nowym otoczeniem i mówi,że jest tam super :) witajcie mała mi,milka super was czytać :) milka pochwal się nową łazieneczką :) noi oczywiście czekamy na wasze cudne zdjęcia :) Majunia już napewno jest śliczną dużą dziewczynką :) my teraz nie dawno też kupiliśmy glazure do łazienki i od przyszłego tygodnia ma do nas przyjść fachowiec i ją połozyć. (aż się boje tego syfu i kurzu :( ) katrina bardzo się ciesze,że z Vanesską wszystko w porządku :) buziaczki 👄 dla ślicznotki Eryś mleczko pije z kubka niekapka od samego początku :Canpol Babies Kubek Niekapek BALONIK 250 ml 21/708 a soki pije z wszystkiego co popadnie ;) tzn. ze szklaneczki,przez słomke,z kubusia playa aisha,surfitka,milka to super,że dziewczynki już tak ślicznie mówią mój Eryś to po swojemu sobie gada.. pom.mamo no super,że Mateuszek już tak szybko śmiga :) ewelona,gosiek,goba,mierzejka co u was ? hanio a jak wy się czujecie ? jak Rubenek już zdrowy ? już dość dawno nic nie pisałaś :( agula fajna fryzurka,świetnie w niej wyglądasz życzę miłego popołudnia 👄 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia dzięki za odpowiedz w sprawie kubeczka,muszę tutaj popatrzec czy takie są i spróbowac... Eryś to mały zdolniacha także nic dziwnego że już dawno dobrze sobie radzi z kubeczkiem,super i dla ciebie myślę też lżej:) W ogóle jak widzę zdjęcia na interii to wszystkie dzieciaczki są takie słodkie i dobrze sobie radzą,po prostu każde ma czas na doskonalenie swoich umiejętności:) Aga ładna fryzurka,ja się wybieram 30 września do fryzjera i mam nadzieję że będe zadowolona bo chce zupełnie czegoś innego,też chyba obetne włoski bo mnie wkurzają. Dziewczynki piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrina tu jest link do tego kubeczka co my mamy http://www.allegro.pl/item693944017_s_spinka _kubek_niekapek_balonik_250_ml_canpol.html Eryś bardzo dużo uczy się od Oskarka a ja mam z tym wygode ;) och też bym chciała zmienić fryzurke,ale się boje,że będe się w niej źle czuć i jakoś nie mogę się przełamać :( chodz i tak już duży postęp zrobiłam - zawsze byłam czarna a teraz od maja noszę blond ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baby :-P jakos tak mi sie dzisiaj o was przypomnialo po dlugiej nieobesci i musialam zaklikac :-D teskno mi za wami moj tobias broi strasznie, i nie uslucha jak mowie mu "nie wolno" wrrr tak to rozumie co do niego mowie ale te nie wolno nie umie pojac wyala mi wszysto z szafek, demoluje pokoj starszego syna i ogolnie wszedzie go pelno...wchodzi sam do lazienki i np rozwiaja papiero toaletowy caly albo odkreca mi grzejniki na max i w domu mimoupalow jeszcze gdziejniki mi grzeja bo np nie zauwaze ehh teraz chwila spokoju bo m sie zdrzemnelo wiec czas na kake i kompa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Chyba was myslami wywolalam, bo mi sie wlasnie przypomniala Gosia i Milka, ze kiedys tak duzo pisalyscie, a teraz juz calkiem nic... Ciesze sie ze dzieciaczki super rosna i sa takie madre :) Katrina, Nina tez pije z czego popadnie ( rurki jeszcze nie zalalapala, chociaz juz dawno nie probowlaam, a nauczyla sie dmuchac, wiec i moze ciagnac by zalapala ;) ) . Ja mam za to inny problem, nieproblem...mala jak chce pic to przychodzi do mnie z kubkiem, kasla lub mowi daj wode, ale sama sie za fiksa nie napije z tego kubka. Nie chce jej sie trzymac, to samo z butla mleka. Lezy i nie trzyma sobie. Musze jej trzymac te butle, kubki. I tlumacze jej , zeby sobie trzymala, w nosie ma. Ewcia, ja tez zauwazylam, ze Ninka poszla duzo naprzod z rozwojem przy 6-leptniej siostrzennicy. Bardzo chce ja nasladowac. Katrina, sloiczek powidel polecial do zielonej irlandi wirtualnie :P Dzis tez robilam kompoty gruszkowo - sliwkowe. Moja mala asystentka drylowala sliwki ( znaczy gniotla je) , potem wyjadala gruszkom koncowki ( upodobala sobie ta strone od ogonka) , a na samym koncu ukladala owoce w sloikach. Pare kawalkow do sloiczka, potem z jednego kes do brzuszka i reszta do sloiczka itd. Pewnie wszytkich nadgryzionych kawlakow nie udalo mi sie wylapac, wiec kompoty nie dla gosci :P Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki wkoncu sie do was odezwe bo juz długo nie pisałam ale tak jakos brak mi czasu przez ta szkołę i wogóle wybita jestem z rytmu. milka gosia witajcie a gdzie gosiek dawno sie nie oddzywała syrfitka ja tez poprosze jeden słoiczek powideł jak da rade :-) a mni po staremu nadal niewiem czy jestem w tej ciązy czy nie bo czuje sie dobrze zadnych dolegliwosci teraz tak jak z jakies 2 tyg temu były tak teraz nic no moze lekko cycki mnie pobolewają ale tak na okres bardzo mało. lekarz za 2 tyg właśnie się zastanawiam czy mam isc teraz przywatnie czy czekac bo za te 2 tyg i tak pójde i tak pójde wiec czy opłaca mi sie teraz ????sama niewiem pozdrawiam was kochane papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Surfitka dzięki za powidełka-pyszne!!!;)Mojej tez sie nie chce trzymac butelki a o kubku nie wspomnę ale zamierzam jej teraz kupic i próbowac próbowac próbowac:) Goba poczekaj do tej wizyty,myśle że nie ma sensu żebyś teraz szła(chyba że czujesz potrzebę).Ja ci powiem że u mnie z objawami ciążowymi też jest różnie,raz mam a raz nie i też już zaczęłam się zastanawiac jak to jest z tą ciążą i nie mogę się doczekac usg,mam na 3 pazdziernika żeby zobaczyc i potwierdzic czy wszystko ok,czekam i tyle.Mam nadzieje że u ciebie tez wszystko się ułoży!!!Obyś tylko myślała pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza gdzie reszta sie podziewa?? moj maly wlasnie marudzi ...chce sie kapac najlepiej codziennie by sie kapal ale niestety musimy unikac czestych kapieli przez jego sucha skora..cfaniaczek sam se otwiera lazienke idzie i nad wanna beczy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie co to za cisza??? U nas piękna pogoda więc cały dzień na dworze,mała szczęśliwa:) Gosia moja też uwielbia kąpiele,gorzej jak już ją trzeba wyciągac bo woda chłodna i ubrac,to jest krzyku co nie miara!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A coz tu sie stalo , weekend rozumiem, ale zeby tylko kilka wpisow bylo ? Nieladnie. Nikt nie odpowiedzial mi w czym spia wasze dzieci. U nas dzis w parfii odpust, jak mala wstanie pojdziemy kupic jakis gwizdek i balonik ;) Nadal mam katar :( Mala sie ze mnie smieje jak kicham, a nawet wyrwalo jej sie ze dwa razy "na zdrowie" Maz byl cala noc na rybach, nic nie zlapal. Nina tez lobuzi. Otwiera sobie drzwi do szafy i wyciaga ubrania :( Albo namietnie grzebie w mojej kosmetyczce. Juz mam dwie, taka dla niej i dla siebie :P Goba, te bym nie szla teraz do gina. Po co ? Za wczesnie, a jak ci sie nic nie dzieje to tym bardziej dalabym sobie spokoj. Gosia, nadal problemy ze skorka ? :( Katrina, jak ten czas leci, dopiero co pisalas ze jestes w ciazy a tu juz po I trymestrze. Zaraz drugie bobo bedzie na swiecie. Aisza, a ty jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka moja śpi albo w piżamce albo w pajacyku i pod kołderką,raczej się nie rozkopuje a jak nawet się rozkopie to w pajacyku ma wszystko zakryte. No czas leci bardzo szybko,zaraz będzie drugi bobasek a ja chyba już zupełnie nie będe miała na nic czasu. Moja dzisiaj płakała w nocy i nie chciała spac w łóżeczku tylko z nami,masakra,nie wiedziałam co jej jest,może te trójki nie dają jej spokoju...bidulka:( Surfitka twoja Ninka to naprawde już dużo mówi,moja tak nie za bardzo,gada ale po swojemu,niestety jeszcze nie skleciła nic co bym jakoś zrozumiała oprócz mama i tata oczywiście.Ale czekam wciąż na jej słówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna mamba czy jak ci tam..... to chyba ty tu zadko zagladasz bo cie wogole nie kojarze...wystarczy poczytac troche i sama zobaczysz ze zagladam dosc czestoi wypowiadam sie tez o innych dzieciach ale łatwo tak pisac o innych a niewidziec siebie... coz zrobic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka , ale nie spodzianke mi zrobilas swoim wpisem :D Ciesze sie , ze zajzalas do nas !!! JAk wyszly wlosy, czekamy na zdjecia i odczucia po zmianie koloru :) Ale dzieciaczki wam ladnie juz mowia :) , mojej najnowszym osiagnieciem jest Pepa ( swinka ) ale to pikus z porownamiem do Mayi , Oli czy Ninki . Moja spi w cieniutkim body i cienkim bawelnianym pajacu , nie przykrywam jej niczym bo zaraz sie budzi jak tylko poczuje cos na plecach ;) u nas noce tez juz zimne, w dzien cieplo, sloneczko a w nocy 10-11 C brrr . Jak wychodze wieczorem zapalic na balkon to wkladam kurtke zimowa :P Surfitka a sprzedaja u was na odpuscie szczypki ????? To taki lubelski przysmak zrobiony z cukru , sprzedawany glownie na odpustach pod kosciolem , ale bym sobie zjadla jedna- slodka i chrupiaca :) Moze Aisha juz na porodowce ?? Ciekawe jak sobie radzi nasza Camomilla z dwojka maluszkow? Widzialam jej dziewczynki na interii - wygladaja bosko , male ksiezniczki :D Mojemu P chyba odbilo, ciagle mi mowi i 3-cim dziecku ! Ja uwazam, ze juz zakonczylam okres rozrodczy :P a ten w kolko : przydalby sie chlopak, dwojka sie chowa to i trojka sie wychowa, zobacz jakie ladne dzieci nam wychodza , tyle mamy rzeczy po dzieciach szkoda sie tego pozbywac itd . Chcialam zalozyc spirale, ale ten sie nie zgadza i jakos mi tak glupio zrobic to za jego plecami :O Katrina moja ciagnie mleko czy kasze z butli, a picie pije z takiego kubka niekapka - mozna pic z niego na lezaco , kolezanki dzieci pija z niego bez problemu mleko w lozku przed spaniem http://well.ca/products/playtex-baby-lil-gripper-spout-cup_13645.html Moja trzyma butle z mlekiem sama i wrecz nie pozwala sie wyreczyc to samo z jedzeniem - jak ja chce nakarmic to drze sie i nie wezmie nic do buzi , a jak dostanie widelec czy lyzke to zaraz wachluje . Za bardzo mnie to nie cieszy bo wybrudzi przy tym pol kuchni, cale krzeslko a sam wyglada jak swinka ;) Moj w pracy a my wyruszamy po poludniu na urodziny do 8-latka , kupilam mu bilety wstepu do legolandu , mam nadzieje ze sie ucieszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Wam Dziewczynki Dobrej Nocy, jutro napisze wiecej. Znowu minal intensywny weekend, i nawet nie mialam czasu doczytac co u was. Papatki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Agula 3-cie dziecko hihi?No to musicie dojśc do porozumienia,bo faktycznie zabezpieczyc się za plecami męża to tak dziwnie.Ale to fakt robicie śliczne dzieci;) Musze się zebrac i poszukac tutaj takiego kubka niekapka bo naprawde chciałabym żeby piła sobie już sama soczek a nie co chwila ja musze za nią biegac i ją poic,już jest na tyle duża żeby sobie sama trzymac kubeczek:) Poza tym moja jest taka nieznośna czasami,normalnie jakby na złośc robiła hehe,właśnie walcze z nią żeby mi nie wyłączała dekodera,masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) goba jak zdróweczko ? ja też bym poczekała na tą umówioną wizyte surfitko Eryś spi w pajacyku lub w kaftaniku i śpioszkach i też się strasznie rozkopuje :( agula twój mąż tak pragnie synka jak ja córci ;) mam propozycje : może wymieńmy się tymi najmłodszymi pociechami i będziemy mieć po parce ;) katrina ja też długo chodziłam za Erysiem aby go napoić,na stojąco trzymał butle prosto i mu nic nie leciało,a więc ja dobra mamusia go poiłam a wystarczyło tylko mu raz pokazać aby buteleczkę przechylić do góry,on momentalnie zakapował o co biega i sam ślicznie pije :) Katrina a więc kup butle i zobaczysz jak Vaneska błyskawicznie się nauczy z niej korzystać :) A u nas dziś znów się pojawił ten wielki obrzydliwy pająk :O i mnie już chyta jesienna deprecha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z poranna kawka! Doczytalam co u was, ech troche sie nazbieralo Goba, Katrina- gratuluje kolejnej ciazy! Aischa jak sie czujesz, dzidzius jeszcze w brzuszku? Camomila sliczna masz corcie, jak wam leci, Claudia nie jest zazdrosna? Surfitka wkoncu zjechaliscie do domostwa, Ninka przeuroczo wygladala na chrzcinach. Jak przetwory, jak sie malutka czuje? Ja mysle, ze to przeziebienie, to wynik wlasnie zmiany klimatu. Pozostaje cieplej ja ubierac. Katrina nie martw sie ta flaszka, poprostu kup dobry niekapek, i od tego momentu koniec z butelka. Waneska moze na poczatku bedzie sie zloscic, ale bedzie chcialo jej sie pic i zaciagnie. A jak juz sie przekona, to pochwal ja za nowe umiejetnosci. Ewcia dopiero zauwazylam zmiane na twojej glowie, i jak sie czujesz w blond pasemkach? Ja juz jestem brunetka od soboty, i jeszcze nie moge sie przyzwyczaic. Niby jest ok, ale jednak trzeba mocniejszy makijaz robic, bo strasznie blado wygladam bez. Zdjecia przesle wieczorkiem na interie. Beja brawa dla Kiniusi za nowe osiagniecia! Agula dziewczynki sliczniutkie. Gabi taka dorosla, a w nowej fryzurce jest ci do twarzy. Jak tam Kamilka w przedszkolu? Gosia wycaluj Tobiaska. Maya tez ma sucha skorke, i czasami do tego takie suche placki jej sie tworza. Ech musze smarowac. Ja juz pisze tego posta z godz, bo jeszcze w miedzyczasie kolezanka zadzwonila, zostalysmy z Maya zaproszone na roczek- he, he fajnie kolejne baby party. Hanio K napisz co tam u was, Jak Rubenek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas lepiej. Ubralam Nine cieplej , bo tu faktycznie inny klimat. Mi ciagle zimno, a jak sie ubiore to goraco... Moja dzis wstala, pytam co chcesz na sniadanie, a ta zupe. Ja do niej ze zupe dostanie na obiad, a teraz co mleko ? A ona rybe :P Powiedziala co wiedziala. ;) Fajna sie taka robi, codziennie nowe slowka, nowe zabawy. Milka, z blondu na czarno to sie dlugo bedziesz przyzwyczajac i chyba sie nie uda ;) Ja raz zrobilam sobie blond pasemka i musialam zamalowac na czarno bo nie dalam rady sie przyzwyczaic. Czekam na zdjecia. Ewcia, ty pracusiu. Jesien to dobry czas na organizacje ogrodu :) Katrina, moja ma kubki niekapki i tez sama nie chce z nich pic. I umie sobie przechylic, zassie , napije sie dwa lyki a zaraz jest kolo mnie i mama daj, cwaniara jedna. Nina jest wygodna na maksa. Agula, mowisz trzecie dziecko ? Tyle to ja na bank nie bede miec ;) Ale faktycznie dzieciaki to wam wychodza :D Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he Surfitka z tym kolorem na wlosach to masz racje, ciezko jest sie przyzwyczaic. Dobrze, ze nie mam jeszcze lustra w lazience, to nie musze tak czesto sie ogladac. U nas tez zimno i mokro. Maya pochodzila troche po ogrodzie, a teraz zasnela. Ninka fajnie mowi zupa, ryba. Moja mowi serek, albo chlebek. Z tym piciem z butli to jakos Maii szybko spodobal sie niekapek, i odrazu zaczela z niego pic, je tez sama. Juz od paru miesiecy nie jestem w stanie nic jej podac z lyzeczki. Efekt taki, ze najczesciej mnostwo sprzatania jest po obiedzie. No ale coz... Z nocnikiem to jestesmy daaaleko w lesie.Nie usiedzi nawet 1 min, tak wiec narazie nie szkole jej w tym zakresie. Przeczekamy zime. Mowi za to, ze kupe zrobila- kupa, kupa i natychmiast chce zeby ja przebrac. Gotujecie jeszcze osobne obiadki dla maluchow? Maya je to co my, ale gotuje raczej pod nia, tzn lekkostrawne dania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Melduję, że mycie okien pomogło i od piątku jestem mamą cudnego synka:) Urodził się szybko - 2,5 godziny, ważył 3750g i 56 cm, więc kawał chłopa. A od wczoraj jesteśmy już w domku. Nie bardzo mam teraz jak pisać, ale odezwę się wkrótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aischa fantastycznie!!!! GRATULUJE SYNKA!!!! Ale szybko poszlo- pieknie!!!! Parka jest, tatus pewnie usatysfakcjonowany. Wszystkiegho dobrego dla Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha GRATULACJE !!!!!!! 🌻 🌻 🌻 duzo, duzo zdrowka dla maluszka , jak ma na imie ???? Ja nie gotuje osobnych obiadow, je nasze lekkostrawne posilki . Gabi ogolnie nie przepada za obiadami , a tych zupek dla bejbikow to juz wcale nie ruszy. Jedyne co jada ze smakiem to makaron z sosem pomidorowym i ogorkowa :) Ostatnio zasmakowala sie w paluszkach rybnych. Pije duzo, bardzo duzo , smiejemy sie ze kubek niekapek to ma przyklejony do reki ;) wszedzie z nim chodzi , jak swoje wypije to podciaga od Kamilki . Ja miesiac temu zmienialam kolor z janego bladu , chcialam odrazu przeskoczyc na jakis braz , ale fryzjerka strasznie mi odradzala, mowila wlasnie, ze nie bede sie mogla przyzwyczaic. I na moje blad polozyla duzzzo ciemnych pasemek , jestem zadowolona :) Surfitka i jak z moimi szczypkami z odpusty / ;) Tak mi slinka leci na nie, ze chyba klawiature zamocze :P Katrina jak kupisz jakis kolorowy, z fajnymi rysunkami to napewno zinteresuje sie kubeczkiem :) Ewcia , dobry pomysl z ta zamiana ;) I tak przeciesz wszystko zostanie u nas w rodzinie :D Znow masz te pajaki ??? :O Zycze , zeby to byl pierwszy i ostatni jakiego zobaczylas 😘 Kamilka bardzo zadowolona z przedszkola , chetnie tam chodzi i z wielim przejeciem opowiada co i jak . Z angielskim radzi sobie niezle, pszedszkolanka mowi, ze nie ma problemow z porozumiewaniem sie w tym jezyku . Wczoraj biedna dostala metalowym kijem od baseballa w glowe :( dzieki Bogu , ze nie za mocno, wyskoczyl olbrzymi guz , ale jakby ten chlopiec zamachnal sie mocnie to przciez mogl ja zabic :( :( :( A mamusia tego chlopca nawet nie zareagowala !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha bardzo,bardzo serdecznie gratuluję synusia !!!!!!!!!!!! Dużo zdróweczka dla was kochani :) Milka ja już się przyzwyczaiłam do koloru włosów ( no można tak powiedzieć ;) ) choć czasmi mam ochote je przefarbować na jakiś inny kolor. Eryczek je nasze obiadki lekkostrawne :) surfitko ale masz mądralke córunie :) agula oj biedna Kamilka 👄 całe szczęście,że wszystko ok. a ta kobita to chyba jakaś nienormalna :O agula no to jak kiedy robimy zamianę ?;) Ech wielki powrót pająków :O brrr niestety tą samą paskudę dziś w wannie zabiłam,była identyczna jak poprzedni mieszkańcy naszego domu :( A u nas jutro znów dzień pełen wrażeń tzn. przychodzi fachowiec płytki nam kłaść,aż się boje jak to będzie :O napewno będzie ładna zadyma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula ja z natury jestem szatynka, i wczesniej zawsze farbowalam na braz, potem zaczelam z jasnymi pasemkami, i tak wychodzilo coraz wiecej, i gesciej, az po 8 latach powiedzialam dosc! Wlosy musza sie zregenerowac, i tak oto powrocilam do prawie natury. A jak jestes z natury blondynka, to ja tez ciemne wlosy odradzam. Kurde dlatego wlasnie nie zapisuje jeszcze Maii na zadne grupy gdzie bedzie sama. Boje sie, ze dostanie pare razy, i zrazi sie do dzieci. Dlaczego matka nie zareagowala, ale narobilabym rabanu brrrrr!!!!! Ewcia ciekawe czy do mnie sie jakies robactwo nie nazlazi. Jak do tej pory mialam spokoj tylko nornice ogrodek przekopuja. A jutro juz remont???? To wspolczuje!!!! Ja mialam tynk zbijany do cegly, i do tego jeszcze okno wstawiane, gdzie trzeba bylo wybijac dziure- generalnie katastrofa. Na szczescie lazienke mamy za soba tylko detale zostaly: kabina, parapet, montaz lustra, wieszakow,itp WYSLALAM ZDJECIA- tylko sie nie przerazcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha gratuluje synka!!!!Super!!!!Ale ci szybko poszło,pocieszam się że ja też tak szybko urodzę i też chciałabym do parki synusia:) Ewcia współczuje pająków,ja ich nienawidze więc naprawde cię rozumiem brrrr!!! Agula buziaczki dla Kamilki-mała bidulka,pewnie ją bolało,chyba bym udusiła tą mamuśkę!!! Dziewczyny dziękuje wam za rady dotyczące kubeczków,zrobię tak jak radzicie i zobaczymy jak nam pójdzie:) Co do obiadków to Vanesska je to co my tylko też w wersji lekkostrawnej,czasami dostaje coś innego jak my mamy coś nie dla niej ale ogólnie to coś ostatnio nie chce jeśc i wszystko wypluwa,szału dostaje!!!! Surfitka ale fajnie Ninka mówi,już się nie moge doczekac kiedy Vanesska zacznie już tak nawijac:) Milka twoja Maya też fajnie mówi,super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdarzylo sie wczoraj w parku na picniku podczas urodzin jak tylko przyszlismy. Myslalam , ze ten chlopiec ( 12 l ) przyszedl sam, bez rodzicow , bo zadna mamuska nie przyznala sie do niego w tym momencie. Dopiero jak szli juz do domu to zobaczylam ktora to. Siedziala taka lalunia cala impreze na boku , nawet jej nie skojazylam z tym chlopcem , bo ani razu on do nie nie podszedl . Ale juz wtedy emocje opadly i nie chcialam psuc imprezy :O Milka ja jestem z natury ciemna blondynka , lubie farbowac wlosy na jasna ale wkurzaja mnie ciagle odrosty, teraz przy pasemkach blond z brozem wlosy wygladaja Ok :) Jejku Maya wyglada cudnie :) , jest bardzo podobna do mamy. A ciebie na tym pierwszym zdjeciu po zmianie koloru wlosow to nie poznalam :D Bardzo dobrze wygladasz , pasuja ci . Widze, ze wrocilas do figury po porodzie - super laska !!!! No i jeszce troche lizostwa :P - fajne kolorki w lazience, lubie takie pastele :) Ewcia oj wspolczuje tego calego balaganu :( U nas sa takie plusy papierowych scian, ze nie trzeba nic kuc, kurzyc wystarczy wyciac i zaszpachlowac ;) Przy remoncie lazienki, wycielismy cala scianke ze starymi plytkami i wklejilsmy nowa pod nowe plytki ;) :D Ale mam dzis lenia , zbieram sie od rana to jakies konkretnej pracy i zebrac sie nie moge ..... ide robic obiad od tego sie nie wymigam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula szkoda gadac z ta mamuska;( Dobrze, ze Kamilce nic powaznego sie nie stalo. Dzieki za komplementy, a w lazience musialy jasne kafle byc, bo mala jest, sama je wybralam, i jestem zadowolona. Jeszcze reszte zamontujemy, i bedzie ok. Ewcia a jakie kolorki wybralas do swojej lazienki? Szkoda, ze Mierzejka juz nie zaglada, ciekawe jak Ania sie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×