Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

HELLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mELDUJE SIE! U NAS OKKOCHANE DZIEWCZYNKI! kINIABROI ZE HEJ-OTWIERA LODÓWKEI ZAMRAZALNIK NON STOP! LUBI BAJECZKI OGLĄDAĆ NA MINI MINI I cEBEBIES! pÓKI CO DZIECIACZKIZDROWE! ewCIA -JA TEZ JUZ BYM NIE UFAŁĄ eRYCZKOWI Z TYMI SCHODAMI NIE WIADOMO CO MOŻE MU DO GŁOWY PRZYJŚCĆ! kiNIA ŚPI TYLKO RAZ W DZIEŃ aW NOCY ZE 3POBUDKI NA PICIE LUB SMOCZKA z JEDZENIEM SŁABO NON STOP BY TYLKO POMIDORÓWKE I KOTLET ZIEMNIAKI I B URACZKI JADĄŁA! AGULA-TE TWOJE DZIEWCZYNY TO NIEZŁE APARATKI!!!uWAZAM ZE DOBRY POMYSŁ ZEBY SPAŁY W POKOJU JEDNYM ! A MOJA kINIA TO `CHYBA JAKAŚ EROTOMANKA ROŚNIE CZY CO!-JAK KĄPAŁAM kINGE I kRYSTIANA TO WLEWAŁĄM WODE DO WANNY A ONI STALI NAGOLASA W ŁAZIENCE I KINIA POCIĄGNĘŁA kRYSTIANA NO WIECIE ZA CO I MÓWI -DAJ!!!!!!!!A krystian -mama Kinia chce mi wyrwać siusiaka!!!!!!!!!!!!!!Myślałąm ze padnę!!!!!!!! GOBa-a jak twoja rodzina zareagowałana wiadomość jak główny sprawca-małżonek a Wiki sie cieszy? A wiecie ze niedługo nasz TOPIK bedzie miał 2lata!!!!!!!!!!!!!!!!!! pa !uciekam! Sorry za byki i te kulfony ale Kinia mi sie kreci i dla tego tak pisze!odezwe sie w wekkend!paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki idzie zimno to bedzie nas wiecej :-) u nas są bramki na dole u babci zeby kuba nie uciekł ale na góre do nas juz nam ucieka wiec jak jestem na dole u babci to mam co go sprawdzac no i u nas na górze też jest bramka wiec mam pokój ale kuba zaczął mi wchodzic na tapczan a z ptapczanu na parapet i patrzy przez okno sobie-okna mam pozamykane i klamek niemam ale niestety nie moge go zostawic na chwile samego bo juz siedzi na parapecie i szuka dziadka albo woła kotki. kuba mówi mało bardzo zabawki go nie interesują tylko wiki biurko i jej przybory szkolne-nawet ma juz swój piórnik-wiki z zeszłego roku i tam ma kredki :-) beja pytasz jak tam rodzinka?:na poczatku dla wszystkich szok ale tearz kazdy sie cieszy a sprawca tak zwany hihi szybciej się pogodził niz ja teraz juz sie oswoiłam i mam nadzieje ze bedzie dobrze tylko mówie sonbie byłeby zdrowe dziecko było i nic mi juz wiecej do szczescie nie trzeba ja mam 2 rodzeństwa i mój mąz tez wiec i my musielismy dotrzymac tradycji :-) hihu nawet juz wybrałam chrzesnych i chrzesny iwe juz ze bedzie on(siory mąż)i zadowolony podobno jak niewiem (a maja juz 2 swoich chłopaków wiec jak bedzie dziewczynka to się ucieszy) a jak wy dziewczynki agula i aischa i camomilla dajecie rade sobie? agula fotki z wózkiem i dziewczynkami w roli głównej poprosze ja wymysliłam ze nie kupie wózka tylko w ta spacerówke co mam włoże sztywna wkładke itak pojezdzi dzidzia a potem włoze juz na lezaco beez wkładki wiec mam nadzieje ze bedzie ok dobra rozpissałam się uciekam miłego weekendu papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze ze troche nadrobilyscie w pisaniu!!.. aisha ale super kawal, ubawilam sie!!! dawno niepisalam ale jakos tak wyszło, brak weny mialalam... unas jakos leci, zdrowi jestesmy i to najwazniejsze... pogoda do dupy zimno codziennie ale i tak staramy sie wychodzic codziennie, tylko problem z ubraniem bo niewiadomo jak taka dziwnie na dworze... przedwczoraj przezylam pierwszy powazny ubadek macka... to było cos strasznego.... ostatnio upodobal sobie stac w fotelu i czymac sie oparcia... na nic moje krzyki, grozby klapsy, z ciaganie z fotela on zadowolony smieje sie az w koncu zrobil fikołka... dobrze ze mam wykłdzine w miare miekka...byłam w takim szoku ze niewiedzialam co robic a on tak plakal tak sie darł ze szok pierwszy raz mi sie zaniosł... płakal chyba z 10min.. akurat to było na wieczor moj chłop na 2zmianie brak samochodu, szok poprostu ale jak sie uspokoił tak go obejzalam to całe czoło mial czerwono sine, guz i ślaczek z wykladziny odbity.... w nocy go wzielam do siebie a moj mąz na podłodze, budzilam sie non stop i go obserwowalam ale na szczescie jest wszystko ok... z guza nic niezostało prawie...i mam nadzieje ze to było pierwszy i ostatni taki upadek bo na fotelu tylko siedzi i palcem pokazuje gdzie z robil bach elmirka to ten etap chyba na ksizaki bo moj to samo tylko z ksiazki bieze leci do mnie pcha sie na kolana i ogladac z nim, albo albumy ze zdjeciami... mogłby tak cały dzien ewcia 24 zozdroszcze ci ze tego spania moj tez spi jescze 2razy dziennie ale po 40min tylko takze... probowalam go przestawic na 1spanie ale moje proby odniosły odwrotny skutek zamiast dłuzej to spal 20min takze mysle ze z czasem sam sie przestawi... goba1 dbaj o siebie kochana!!! ale sie rozpiasalam ho ho pozdrwaiam was kochane i zycze zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba - jak sobie radzę? Ze zmiennym szczęściem;) Ale ogólnie jest dobrze. Ola wynosi pieluchy do kosza jak przewijam Filipa i taka jest przy tym ważna, że hej:) Jak karmię małego, to Olusia siada przy mnie i czytamy książeczki. Ale też zrobiła się taka bardziej "mamusi":) Wiecej mnie przytula i całuje. Ale jak ma gorszy dzień, to jest nieznośna i trzeba to znosić. Elmirko - dużo zdrówka dla Kajci 🌻 Wczoraj usiłowałam ją namówić, żeby zrobiła siku do nocnika. Posiedziała chwilę, potem bawiła się tym nocnikiem z 15 minut, siadała, wstawała, zamykała itd. A jak tylko ja przystawiłam Filipa do piersi, Ola poszła na środek pokoju i się zesikała i jeszcze radocha i ciapu ciapu w tej kałuży:D No po prostu porażka:) Chyba nigdy jej tego nie nauczę! I chyba odpuszczę sobie ten nieszczęsny nocnik, bo ona ma go jako zabawkę tylko, a na kibelek z nakładką siada ładnie i mówi siiii, ale na mówieniu niestety koniec. Miłego wieczoru mamuśki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak fajnie he,he :D fajnie :D tak dużo mam do czytania :) rozpisujcie się dziewczynki ;) agula buziaczki dla dziewczynek 👄 beja Eryś również braciszka pociąga za sisiaczka i mówi sisi sisi i tak się śmieje i pokazuje,że on też ma ;) goba ale spryciulek z Kubunia :) super,że już oswoiłaś się z tą myślą,że będzie 3 dzidzią :) i zobaczysz wszystko będzie ok. dzidziuń piękny,różowiutki i zdrowiutki się urodzi ! ewelona ojej biedny Maciuniek buziaczki 👄 dla słodziaczka :) he,he mężowi chyba niezbyt wygodnie było w nocy ;) u nas oki.dziś podobno był ostatni w miare ciepły dzionek :( a więc korzystaliśmy z niego ile się dało i bawiliśmy się na dworze :) Oskarek z babcią zbierali nasionka kwiatów do torebeczki i Eryczek jak tylko podłapał co Oski robi to dawaj...zrywał kwiatuszki i babci to torebki wrzucał :) a ile się przy tym nagadał :) więc mogę powiedzieć,że dzisiejszy dzionek był dla nas jak najbardziej udany :) Aisha ależ ty masz Olunie cwaniare małą :) kurcze mój Eryś zachowuje się identycznie z tym nocnikiem :( zmykam się kąpać,dobranoc panią 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat,100 lat i wszystkiego najlepszego,spełnienia wszystkich marzeń,pociechy z wspaniałych córeczek,dużo miłości i radości dla naszej kochanej agulki 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! AGULA wszystkiego naj ,naj Ci Zyczę z całęgo serca!!!!!!!!!! I żeby małżon mniej wkurzał i abyś całą noc od 20do 8rano przespała bez wstawania do dziewczynek!!!!!!!!!!!!Buziak wielki!!!!!!!!!!!! Sorry ze spóznione ale szczere!!!!!!!!!!!!! Evelona -biedny Maciuś musiało go nieżle boleć!bo te nasze maluchy juz takie są my im mówimy nie wolno ale gdzie tam muszą same sie przekonać ze mamy racje!!!!!!!!! A Kinia dziś robi straj na spanie 3 poodejscia i nic z tego juz jej nie dam spać!!!!!!!O nie !!!!!!przetrzymam ja do 19.30!jak mi sie uda!!!!!!! My dziś nie wychodzimy wcale na dwór cały czas pada!Oj nawet nie pamiętam kiedy tak było zawsze choc raz na dwór a tu nici!!!!!!!!!!! POzdrawim Was wszystkie!!!!!!!!! Odzywajcie sie!!!!!!! Przypominam ze 15 pazdziernika rocznica 2 lata naszego topcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!he,he!pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wass w ten okropny dzien..... deszcz pada brrrrr..... ewcia24 małzon jakos nienarzekal ze spal na podłodze, takie mu posłanie zrobilam ze ho ho, sama bym tam spała...a mackowi został tylko siniak na czole.... ale jak sabie to przypomne to az mnie ciarki przechodza a tak apropo to co sie robi jak dziecko sie z płacze zaniesie???????????????????????????? dzis pojechalismy do mojej ciotki ktora ma 7dzieci w wieku od 14lat- 2miesiecy..... i maciek tak sie znimi swietnie bawil ze szok... ma duzo stycznosc z dziecmi ale nie z taka chmara i naprawde byłam z niego dumna.... smialismy sie z niego jak starsze dziecko zabrało mu zabawke i mu mowilo ze zaraz odda to on stanał zaczał buczec na niego, tupac nogami z takimi nerwami i gadał cos poswojemu... super poprostu...taki mały nerwus mi rosnie.... tymczasem nocki mamy troche nieprzespane wychodza mu zabki i jest przynajminej 3-4razy wstawanie bo tak płacze okropnie...dzis mu dałam na noc czopka virbucol takze mam nadzieje ze bedzie ok... beja i udało ci sie przetrzymac kinie???? oj chyba było trudno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Evelona udało sie usnęła o 19.40! Teraz mam wieczór dla siebie -powiedzmy!!!!! Krystian nie śpi.......a mój do 24w pRACY! eVELONA-MOJA Kinia sie zanosi i to bardzo mocno jak sie przewróci,upadnie,nawet do tego stopnia ze traci oddech na 2 sekundki ja wtedy dmucham w twarz jej i zaraz jak gdyby nigdy nic byłam ztym u lekarza i ze nibu to nic takiego ale nerwy są ze hej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uciekam !pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, Aisha , Beja, Camomilla bardzo, bardzo dziekuje wam za zyczenia urodzinowe 😘 SDzkoda , ze nie mozemy razem napic sie drineczka ;) Ja jak zwykle weekend przesiedzialam u tesciow . Dzieciaki sa niebowziete jak tam jedziemy ( a jezdzimy juz w piatek na wieczor ) . A dziadek jest najlepszy :D . Ostatnio zajechali do nas jakos na tygodniu na pol godzinki a jak mieli wychodzic to kamilka w placz , ze chce z nimi jechac a Gabrysia przylepila sie do dziadka nogi i nie chciala go puscic :) Ciagle powtarza : dziadzia bum bum . JAk wracam z pracy , to Gabi przybiegnie na chwile, da buziaka i biegnie spowrotem do dziadka :) U babci to jedzenie lepiej smakuje , w domu Gabi kreci nosem na wszystko a tam to potrafi zjesc ze, ho ho :) Goba , pytasz jak sobie radze ? Hmmm, czasem mysle, ze sobie nie radze ;) Poza tym, ze ciagle jest cos do roboty przy dzieciach i wieczne piski i wojny to sa tez mile chwile :P Dzieczynki sa bardzo zzyte ze soba , zaczynaja sie razem ladnie bawic , jest mnostwo radosci z nimi :) Ciesze sie , ze nie czekalam dluzej z drugim dzieckiem , napewno taka roznica jak jest u Aishy czy Camomilli jast jeszcze lepsza ( moze niekoniecznie teraz , ale za rok dzieczyny napewno przyznaja mi racje ) . Jak nie bylo Gabi to Kamilka chodzila i marudzila : mam pobaw sie ze mna , a teraz ma kumpla do zabawy, do bojek, do rozrabiania , do spania . Ciezko jest gdzies wyjsc z mini obiema, czy zrobic zakupy ale wszysto da sie pogodzic i zorganizowac :) Goba zobacz kto ma najczesciej siedzi na kafe ? - podwojne mamy ;) U nas jak na razie dalej kupka jest w nocnik :) Czasem zdarzy sie jakas wpadka w pieluche, ale to bardzo rzadko. Siku siada, ale sama nie zawola :O Aisha, dzieciaczki masz super :) teraz Ola to taka dorosla sie zrobila przy Filipku , sliczna z nich parka . Ewcia , bardzo pasuje ci ta fryzura ! Kolor tez jest ladny, ja bym zostala przy takim jaki masz teraz :) Uciekam spac , bo nie wiem czy dadza mi pospac. Chyba , ze zyczenia Beji sie sprawdza :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agula, spoznione ale bardzo szczere zyczenia 100 lat, spelniena marzen i duuzo zdrowia !!!! Jak tak popisalas o tych swoich dziewczynkach to jakos nabralam chec na szybka druga ciaze ;) Bo faktycznie ta moja Ninka taka samotna. W USA to jeszcze w parku pobawila sie z rowiesnikami a tu niestety ich brak. Co do siku, to Ninka od kilku dni komunikuje mi ze robi, ale w chwili gdy to wlasnie ma miejsce, a nie minutke przed. Tylko jak to wykorystac? Kupki sie wstydzi i jak wiem, ze sie chowa w jakis kat to znaczy ze tworzy. Ewcia, zaraz zagladne na interie, ale jestem pewna ze jest slicznie - ladnemu we wszystkim ladnie :) Ewalona, fajnie ze Macius umie sie bawic z dziecmi :) Beja, Ninka tez tak sie zanosi na kilka sekund, az sie sina robi wokol ust, a najgorsze, ze potrafi robic afere z niczego :o Musze konczyc bo juz jest mamowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u nas ostatnio nienajgorzej, mały lepiej spi w nocy, ale codziennie pobudka o 6 rano, potem w dzień śpi ok 2 godzin. Nie narzekam bo 6 rano to już przyzwoita godzinaa nie jak to bywało 4-5 rano. Tylko nadal taki synuś mamusi że ani na chwilę nie mogę się stracić z jego pola widzenia. Trochę nam się rodzinka pochorowała, najpierw mąż a teraz i ja i Juleczek kaszlemy, jeszcze Wiki się trzyma. W lutym lecimy do Polski więc w przyszłym miesiącu czeka nas wyprawa do Londynu bo musimy paszport małemu zrobić Teraz już pora spać dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc zimno okropnie jest...pogoda szalaje... wlasnie znalazlam dzisiaj adres na interie takze wyslalam 2zdjecia macka tak na probe... waszych jeszcze niezdazylam obejzec ale na wieczor na sopkojnie .... moj juz spi ponad godz jak nigdy... ide obiad gotowac milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki ja tylko na chwilkę wpadłam się przywitać U nas prawie wszystko oki :) Piszę prawie ponieważ Eryczkowi uszko pękło tzn.ma takie czerwone,wysuszone :( eh czyżby to skaza :O Buziaczki dla wszystkich 👄👄 kolorowych snów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tylko na chwilkę, Kajka mi się słania do spania, a nie zaśnie skubaniec mały. Ja mam do pracy na 14 więc może uda mi się coś zrobić. Wczoraj też miałam wolne to trochę poszalałam w mieście. Kajka ma nową kurtkę na zimę i bezrękawnik, a dla mnie i męża trochę zakupów w drogerii zrobiłam. A co do mojej pracy to generalnie szukam innej, bo mojemu kierownikowi woda sodowa uderzyła do głowy i strasznie dwulicowy jest, własnych pracowników za plecami obgaduje z innymi pracownikami, no i często sam czegoś wymaga, a robi zupełnie czegoś innego. Ech nie mogę się z nim dogadać, kilka razy nawet usłyszałam, że mnie zwolni, ale odbyłam rozmowę z jego przełożonym i trochę musiał się zmienić i ja też odpuszczam, bo szkoda nerwów. Teraz rozglądamy się za mieszkaniem więc tym bardziej muszę się pilnować, bo jak weźmiemy kredyt to z jednej pensji nie przeżyjemy. Generalnie ciągle coś. Kaja zdrowa, to mnie zaczęła grypa brać, gorączka, bóle mięśni, ale sama się leczę i już jest dobrze, tylko katar mam wstrętny, normalnie ropa z krwią, chyba bez lekarza się nie obejdzie. :( Przepraszam dziewczynki, że nie zajrzałam na interię ale na pewno wszystkie wyglądacie pięknie i kwitnąco , dzieciaki boskie jak zawsze. Już piszę jedną ręką, bo mam Kajkę na kolanach więc uciekam paaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Ewcia nie wiem czy dobrze rozumiem, ale mi czasem pęka ucho właśnie takie się suche robi ale w tym miejscu tak jakby naderwane to brakuje jakiejś witaminy w organizmie. Dawaj Erysiowi jakiś komplet witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) U nas dziś zima na całego,śniegu nasypało,że ho ho :( a wieje strasznie :( Elmirka oj bidulko kuruj się kochana 👄 ogromnie współczuję tej przykrej sytuacji w pracy,może się jeszcze jakoś odmieni i poukłada. Apropo tego Erysiowego uszka,to jest tak jak piszesz elmirka, mówisz że to może być brak witamin :( ja nic mu teraz nie podaję :( a jakie moge mu podać witaminki ? zmykam ubierać się i idę po Oskarka do przedszkola,jak mnie wiater dziś nie porwie to się później zgłosze ;) pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ale nam zima wczesnie zawitala w tym roku :O . u nas pochmurno i zimno 😭 , na szczecie sniegu na razie brak ! A u was widze juz bialo . Ewcia , chudzinko nie porwalo cie tam ? ;) Ja podaje moin multiwitaminy w zelkach . Uwielbiaja je i wrecz musze chowac je przed nimi :D Pisalam wam kiedys o tranie w "zelkach " . Jak sie okazalo to nie sa zelki , tylko takie perelki w zelowej skorupce/oslonce ( dozwolone od 3 lat ) . Pytalam lekarki czy moge dawac je Gabi. Owszem podawac moge , polowe dawki tego co dla 3-latka , ale trzeba przekuc, rozciac to oslonke zelowa, bo male dziecko moze sie zakrzytusic. KAmilka chetnie je 'perelki ' , a Gabi tak sobie. Elmirka , oj wrednego masz tego szefa :O Ale ty sprytna babka jestes i pewnie nie dasz sobie w kasze napluc ;) Zdrowka zycze :) U nas nocka koszmarna :( , ciagle pobudki , placz .... ech , kiedy to moje dziecka zacznie nocki przesypiac ? Pedrak maly, tyle sie w dzien wybiega , wymeczy to w nocy powinna spac i odpoczywac , a tu masz ... Ja dostalam @ i umieram ! Ide szykowac Kamilcie do przedszkola to bedzie chwila spokoju w domu :P Znowu bedzie problem z ubraniem tej mojej laski : to brzydkie, a to nie ten kolor itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuce wam przepis na pyszne pancakes czyli puchate nalesniki :) Sa swietne dla dzieci na sniadanie czy na kolacje . Nawet Kamilcia zjadla jednego, a ona nie lubi zadnych nalesnikow czy racuchow ;) 1 1/2 szklanki maki 3 lyzki cukru 2 lyzeczki proszku do pieczenia 1/4 lyzeczki soli 1/2 szklanki smietany , maslanki lub kefitu 3/4 szklanki +1 lyzka mleka 2 bardzo duze jaja 1 lyzeczka aromatu waniliowego 1lyzeczka startej skorki z cytryny maslo 2 banany, pokrojone w plasterki syrop klonowy Wszystkie suche skladniki przesiewamy do miseczki. Pozostale skladniki( oprocz bananow) razem mieszamy w osobnej miseczce. "mokre" skladniki dodajemy do suchych i mieszamy do momentu az wszystko sie razem polaczy. Maslo rozrzewamy na patelce i nakladamy porcje na nasze pancakes na wierzchu kladac kilka plasterkow banana. Smazymy przez 2-3 minuty a nastepnie obracamy i zostawiamy na patelce przez kolejne minutke. Podajemy z syropem klonowym, cukrem pudrem, dzemem , nutella, smietana , musem owocowym lub z jugurtem - za czym kto lubi . Dla mnie najlepsze sa z syropem klonowym . Samcznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie - żyję,nie porwało mnie ale było ciężko ;) Oj pogodę mamy okropną,masakra :O mimo iż mieliśmy parasole to zmokliśmy strasznie i buty nam przemokły :( och nie przygotowałam się na nadejście tej zimy :( Kurcze wyobraźcie sobie,że u nas jest już - 5 stopni C :O Agula pociesze cię Eryś również nocek nie przesypia :( współczuję @ eh do mnie też już niedługo ciocia zawita :( przepis na naleśniczki brzmi smakowicie,może jutro się skuszę i je przyrzadze ;) bo dziś mam wielki gar zupki kalafiorowo - brokułowej. Ja Oskarkowi podaję kapsułki tranu jemu bardzo smakują,ale Eryczek krzywi się i pluje nimi :( mam w domu cebionmulti mogę mu go dać i ile kropelek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki co za pogoda brrrrr u nas wieje i pada mocno deszcz ale pewnie i w nocy awita śnieg bo tak zapowiadają mój małżonek ma jechac na dorsza w piatek a tu taki sztorm na bałtyku :-( wiec wątpie w to jego łowienie :-) u nas generalnie ok tylko dzisiejsza nocka masakra płacz bez powodu w końcu od wpół 4 do 6 spał z nami ale nim usnął u nas to mnie i męza nakopał za wszyskie czasy ja czuje się dobrze za tydzień nastepna wizyta wiec się dowiem jak tam dzieciatkoo się ma juuz się oswoiłam z tym moim maluszkiem w brzuszku wiec tylko czekam na wiesci zeby tylko zdrowe było :-) ewcia chudzinko dobrze ze cie nie porwało bo co bysmy tu bez ciebie pisały??? surfitka i gosiek wy babole zapomniałyscie o nas pozdrowienia dla rezty naszych zgub papa(ciepłej nocki wam życzę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, nic nie zapomnialy. Ja jestem, bylam przedwczoraj :) Moja Nina tez zle spi, nie pamietam czasu kiedy przespala cala noc :( Budzi sie i krzyczy mama. Agula, slodkie takie pancakes, ale mnie zgaga pali po proszku :P I od razu mi sie przypominaja amerykanskie sniadania..ech troszke sie teskni :P Ewcia, moj pediatra zalecil Ninie Visolvit i Vibomil. Visolvit to robisz napoj, a Vibomil dajesz kropelke do mleczka. Tylko moja bo kroplekach dostala biegunki. Musze sprobowac z Visolvitem. U nas w sumie nic nowego. Mala pyskata, ostatnio ciagle wola ziaziu. Jak jej czegos zabronie to zaraz placz i ziaziu. Jak sie pytam gdzie ziaziu, to sie za glowe lapie ;) A i dzis wyszla na zewnatrz i szok..dziecko pierwszy raz snieg zobaczylo ( ubiegloroczny trwal 2 dni i byla malutka wiec zapomniala), no zaraz wola ziuziu. ALe ogolnie Nina ma odpowiedz na kazde pytanie, a jak nie ma to udaje ze nie slyszy. Az sie boje co z niej wyrosnie...;) Buziaki dla was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja durna jestem ... Zamiast isc spac wczesniej , bo potem w noc dzieci spac nie daja , to sobie wymyslilam pieczenie chleba . Jeszcze beda jaja jak sie nie uda, bo zawsze jak pieke ciasta w trakcie @ , to cos mi sie nie uda :O Ewcia , zauwazylam , ze my to tak samo zazwyczaj mamy @ ;) A jak bedziecie robic kiedys te pancakes , to na patelnie kladzie sie je jak racuchy tzn, nie rozlewa sie ich po calej patelni, tylko tyle ile same pojda na boki :) Surfitka , wskakuj w samolot i zapraszam do Chicago , zrobie panceks ;) Ninka jest niesamowita z tym gadaniem :D Zadomowilas sie juz w PL ? Latwo idzie sie przestawic ? Goba, pamietam o fotkach , ale jakos ostatnio nie wyciagalm wozka nawet, bo taka brzydka pogoda na dluzsze spacery :( A jak Wiki zaaregowala na wiadomosc o dzidziusiu ? Trzeba isc odarnac mieszkanie bo istny sajgon.... I musze przebrac Gabi, bo spi w tym w czym chodzila, nawt pielucha nie zmieniona . A to dlatego, ze zajechal do nas dziadek, posiedzielismy i mowie, ze trzeba dzieci klasc spac . A Gabi wziela dziadka za reke i prowadzi go do pokoju :) Kazala dac sobie smoczek i pieluszke, wpakowala sie na lozko , pomachala dziadkowi i spi :D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) agula,goba dzięki za troske 👄 goba super,że się dobrze czujesz :) a dzidzia w brzusiu ma się napewno dobrze :) surfitka ale ty masz fajnie z tą małą gadulinką :) agula jak tam chlebuś ?? poproszę kromeczkę ;) przypomniała mi się hanio h i Rubenek,ona bardzo często piekła chlebek,ciekawe co się u nich dzieje ? Ja dziś robiłam pancakes pychotka,palce lizać :) robiłam takie małe placuszki jak racuchy,bo to ciasto takie gęste mi wyszło i zrobiłam je bez bananów - bo nie miałam :( Syropu klonowego również nie miałam,jeszcze nigdy nawet go nie jadłam :( ale super mi smakowały z cukrem pudrem a Oskarek jadł je ze śmietanką i dżemem :) Oskarkowi i mi bardzo smakowały te placuszki a Eryczek pluł nimi :( - a więc swatka postaraj się o coś dobrego dla zieńciunia ;) och Eryś zrobił się taki mały Tadek niejadek ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Dziś nasz topcioo ma 2lata!!!!!!!!!!!niech żyje nam!!!!!!!!! u nas tez Ewcia KInia nie chce jeść był miesiąc ze wszystko jakdła a teraz nie chce staram sie urozmaicać jadłospis ale ona by chciała na okrągło to samo!!!!!!!!!!!!!!! ELMIRKO-współczuje szefa!!!!!!!!! JA planuje w lutym wrócić i szef mnie uświadomił,ze długo miejsca nie zagrzeje..................ze mnie zwolni.........No zobacze a najwyzej bede mniała pół roku zasiłku dla bezrobotnych! A w sobote ide z kolezankami na mikasto na piwko a co !!!!!!!!!nalezy mi sie!a małżon z dziecmi w domu!!!!!!!!!!bedzie siedział! A co u POMarańczowej mamy i Hanio K.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggula78
To ja stawiam drinka z okazji 2 rocznicy istnienia naszego tpiku :) ¸. ¨) •*´¨) ¸.•*´¨) ´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨) ..\~~~~~^/.....\~~~~~^###/ ...\~~~~*/.......\~~~~^^^/ ....\~~~*/.........\~~^^~/ .....\~~/...........\~~^/ ......\~/.............\~/ ......||..............|| ......||..............|| ......||..............|| ..../****\........../ ****\ ?«•»?»?«?«•»?»?«?«•»?»? Dziekuje wam dziewczynki za zyczenia urodzinowe na nk !!!!!!! Az wstyd sie przyznac, ale dopiero dzis tam zajzalam ...... Dziekuje Wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×