Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

cześć dziewczynki jak miło sie was czyta a milka ty?w końcu jestes pieknie ci w tej fryzurce i do tego w tych okularkach cudnie a Maya cała ty agula współczuje takiej mamy temu chłopcu chociaz on tez nie za mądry dobrze ze mała ok aischa kochanie gratulacje serdeczne bardzo wuelkie katrina a czemu ty juz 3 trymestr?który to tydzień u ciebie juz?bo ja niby na kwiecień mam termin ale teraz to 6 tydzień minął (ciekawe co powie lekarz coraz lepiej się czuje i sama niewiem co mam myslec wiecie wygłupionan jestem na maksa ale czekac na wizyte musze nic nie poradze został tylko tydzień) a co z gosiek???ciekawe co u niej??? reszta mamus pozdrwaiem was wszystkie serddecnie i postaram się byc cześciej z wami teraz jak pogoda juz coraz mniej dopisuje :-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka w ciemnych włoskach wyglądasz rewelacyjnie,super !!! i oczywiście figurka również subcio :) Maja jest już taką cudną dużą księżniczką !! Łazieneczka poprostu śliczna ! Bardzo lubię takie kolorki ale mężowi podobają się mocne akcenty i poszliśmy na kompromis i płyteczki takie kupiliśmy www.paradyz.com.pl/.../fashion-cao-zefir-verde u nas na ścianie przez 3 lata jak mieszkamy w łazience były położone panele łazienkowe,jak wybieraliśmy płytki do domku to nie mogłam się zdecydować,które wybrać i położyliśmy panele. Teraz jednak kładziemy kafelki,lecz ja wiem,że one i tak po położeniu nie będą mi się podobać - tak zresztą jak wszystko co ja wybieram :( jak coś nowego zobaczę to mi się strasznie podoba i żałuję mojego dotychczasowego wyboru :( agula ta baba bardzo nieodpowiedzialna :( bardzo brzydko się zachował :( ale najważniejsze,że Kamisi nic poważniejszego się niestało bo naprawde mogło się to źle skończyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba ja kończe dopiero pierwszy trymestr jeśli gdzieś przez pomyłke napisałam że trzeci to sorki ups;)Ja jutro zaczynam 11 tydzień i jak na razie czuje się bardzo dobrze poza wieczornymi mdłościami i może nerwa też mam troszkę większego:)Ide na interie zobaczyc fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka super wyglądasz!!!Maya śliczna dziewczynka i faktycznie podobna do ciebie:)Łazienka super,w ładnym kolorze,widac że duża-ekstra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha, ogromne gratulacje. Duzo zdrowka dla was. Milka, slicznie obie wygladacie. Majeczka taka dorosla sie zrobila :) No a z tym tancowaniem to jakby sie obie z moja dobraly..no i ciekawe ktora by ktora przegadala :P Dzis Ninka gadala z dwuletnia dziewczynka..tamta sie nawet nie zdazyla odezwac a ten moj pyskacz tysiac slow, zrozumialych 5 ;) Ona sie podpiera pod boki, albo macha rekami i gada jak nakrecona. A kupa tez mowi. I pokaze gdzie sie robi kupe, ale sama robi do pieluchy. Chyba ze wczesniej ja wyczuje i posadze to mam ' 'skarba' w nonciku :P Goba, zagladaj, zagladaj. :) Agula, nie bylam w koncu na tym odpuscie. Tak sie fatalnie czulam z tym katarem ze sie poddalam. Moj wrocil nad ranem z ryb i tez nie mial na nic ochoty. Jedynie zmusilam go do wyjscia na obiad0okolacje, bo mi sie gotowac nie chcialo. I jeszcze Nina odstwiala cyrk , bo podali zupe z taka duza kolorowa lyzka, i uparla sie, ze bedzie z niej jesc. A moj zamist ja schowac polozyl po drugiej stronie stolu a ta daj i daj i wrzask :o A jak dalam to rozlala zupe na pol stolu, bo tez sama chce jesc. Tylko ja ja robie tak, ze ona ma jedna lyzke, ja druga, ona rozlewa a ja ja karmie w tym czasie :P A restauracja nie bedzie przez nas odwiedzana bo nie maja krzeselek dla dzieci. Ja juz praktycznie nie gotuje specjalnie dla Niny. Czasem jej ugotuje zupe, z tym, z to juz raczej normalna zupa, z wieksza iloscia mieska, jak my mamy cos czego raczej nie chce jej dawac. Ale i tak juz wszystko je. Kiedys z kanapki mi wsunela wszystkie kawalki ogorka kiszonego :P Ewcia, mi sie link nie laduje z plytkami. Ale mam katalogi tej firmy, dostalam kiedys jak szukalismy plytek. W koncu i ja musze porobic zdjecia naszych wykonczen, kominka i wam wyslac ;) Ja mam wstepnie wybrane plytki do lazienki w dwoch kolorach, jasniutki niebieski i ciemnomorski. Ale moze jeszcze mi sie zmienic, kto wie. Milka ma bardzo ladna lazienke, ale ja juz w bezu mam na gorze i nie chce sie powtarzac. Dobra, koncze bo mi jeszcze posta utnie. Fajnie jak jest do kogo pisac :D A i Ewalona, szkoda ze sie obrazasz i odpisujesz pomaranczy - prowokatorce a nasze wpisy pomijasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brawo surfitko - to właśnie te płyteczki tylko nie ten kolorek,my wybraliśmy rosa,tylko w realu on nie jest taki różowy bardziej brzoskwiniowy jest.Płytki te są takie wesołe i będą nam pasowały do północnej łazienki,tak ją rozświetlą ;) no właśnie a co się dzieje z gosiek ??? i martusia jeszcze się nie odzywa,ona pewnie jeszcze internetu nie ma. zmykam już lulu,życzę spokojnej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko ale ja sie wcale nie obrazilam poprostu jakos brak czasu na nic ostatnio i chlopa mam w domu bo ma wolne.... aisha gratuluje z calego serca... udało ci sie parke skrobnac... super..... i jeszcze raz gratuluje!!!! na noc moj maciek ubierany jest w pajace i spiochy z kaftanikiem, tez sie odkrywa w nocy pomimo tego ze koluderke zawiozuje gumkami do szczebelek a i tak wychodzi z pod niej,... a noce juz zimne... do jedzenia daje mu prawie wszystko a jak ugotuje cos czego jeszcze niemoze to daje słoik np dzis gotuje fasolke po bretonsku i boje mu sie tego dac.. u alergologa bylismy ostatnoi i te plesnie wyszly ok takze ma alergie na zimno i mamy sie nauczyc z tym zyc do 4roku zyciu powinno zejs.... a jak sie to bedzie rozprzeszczenialo na cale cialo to czeka nas warszawa lub rabka i kolene badania.... przepisala nam masc zwykla nasza polska za 2zl i wyobrazcie sobie ze jej niemoge dostac nigdzie bylam we wszystkich aptekach u nas w miescie i okolicy i niema ,....szok.... poprostu.... maciek niema tak łatwej mowy tzn mowi podstawy i po swojemu ... a z nocnikiem mamy problem do tej pory mial swoje pory dnia o ktorej robił fufu a teraz wszystko sie pochszanilo.... niewiem juz co robic... rozumie co to siku cz fufu bo jak siedzi na nocniku to sie go pytam czy zrobil si czy fu i mowi tak czy niet ale zawolac to nieumie ale wszystko w swoim czasie.... przyjde zimne dni siedzenie w domu i wtedy sie nauczy,... tak sadze.... milego dzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane melduje sie Aisha gratulacjie synusia No dziewczynki my wrescie zazegnalysmy problem z kompaniem i znow pokochała wode to jest cudowne jak nie chce wychodzic z łazienki jestem taka szczesliwa.Ostatnio bylism na szczepieniu i Julia mierzy 81cm i wazy 13.100 kawał babki z niewj wydaje sie taka wysoka .Kurcze a ja sie przeziebiłam boli mnie gardlo i ogolne jestem bardzo słaba.Dziewczynki napiszce mi czy wasze dzieciaczki tez sie czesto udezaja bo moja mała łobuzica biega po całym mieszkaniu i nie patrzy pod nogi ostatnio uderzyła sie dwa razy w głowke a ja tak nie lubie tych jej siniakow bardzo sie boje zeby nic jej nie było. Mam problemy tez i ze starsza corka tez pyskuje mi strasznie mowi sobie tak ze mam dwa diabełki jeden duzy drugi mały Co do mowy Julci to mała mowi mama tata am kici kici i cos tam po swojemu ale za to wszystko rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas piekna pogoda na dworze, a my sie kisimy w domu :( , Gabrysia zakatarzona , cala noc budzila sie . Myslalam, ze i tak wezme ja na drwor , bo goraczki nie ma a pogoda ladna ale Kamisce cos odbilo i nie chciala wyjsc z domu :O , teraz siedzi taka przymulona i mysle , ze ja tez cos rozbiera :( Pewnie z pszedszkola cos przyniosla ..... Dziewczyny czy bedziecie szczepic dzieci na swinska grype ???????? Ewcia , bardzo fajne plytki wybraliscie :) Jak ida prace ????? Ej , no co ty piszesz , przeciez masz superanco urzadony domek , wiekszosc dziewczyn na topiku zachwyca sie wystrojem twoich wnetrz :) Mi osobiscie bardzo podobaja sie twoje wybory , a juz balustrada przy schodach to jestem oczarowana !!!! Surfitka, a ty robisz w lazience ten zielony ? Fajniutki, taki zywy kolorek :) JA nie moge , ale ta twoja Ninka gadula :D Mojej na razie nie odmienilo sie i ladnie robi kupke do nocnika. Juz nie pamietam kiedy przytrafila sie jej w pieluche. JA mysle brac sie za nauke sikania za jakis 1-2 miesiace, bo w zimie to nie bedzie sie chcialo sciagac tych grubszych ubran , rajstopek co chwila . Ewelona, Kasia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wczoraj pochwalilam a dzis juz nie ma co czytac prawie :P Ewalona, no wiem jak jest z czasem, a jak maz w domu to jeszcze gorzej. ;) Ja dopiero mam czas na kompa jak wszyscy pojda spac. Agula, nie ja nie robie zielonego, taka zielen z zoltym maja moi tesciowie ;) Tylko ewcia dala link do zefir verde, no i mi sie skojarzylo z zielonym :) Bo faktycznie tak sie te zielone nazywaja. Ninka pyskula straszna, to fakt. A z kupa w lecie bylo super, a teraz robi jak Macius nieregularnie i nie zawola. Wie, ze trzeba do nocniczka ale juz po fakcie i mowi kupa jak juz jest. U nas juz chodzimy w rajtuzkach.... Kasia, z Julci duza dziewczynka, moja sporo lzejsza, ale chyba ciut wyzsza. Ewcia, no wlasnie co ty z tymi wyborami ? Masz sliczny domek i tyle. A za kilka lat to wszystko sie nudzi i wchodza nowe rzeczy. Ja sie nie doszukuje, jest jak jest. Staram sie wybierac tak, by bylo praktycznie i ladnie. I nigdy nie stawiam na cos co jest modne w tym tylko sezonie, bo wiadomo, ze za 5 lat to bedzie porazka. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jeszcze za cieplo na rajstopki, w dzien nadal wlaczamy ochladzanie, bo te papierowe sciany trzymaja cieplo i minmo , ze noc chlodna to w domu nadal goraco . W sumie to nawet nie mam rajstop na Gabi, musze zamowic ze 2 pary z abs z PL KAsia , moja tez wiecznie z guzami, siniakami i otarciami , nie ma dnia bez stluczki czy wywrotki :( Oczywiscie starsza siostra czesto gesto pomaga jej w tych wszystkich wypadkach 😠 a to ja pchnie a to pociagnie , echhh .... Dzis uczyla ja fruwac .... jak ptaszek ... brala ja pod pachy i nosila po mieszkaniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula pomyslowe masz dziewczyny:) Ewcia i jak prace? Bardzo ladnie wygladaja te plytki ktore wybralas, widzialam pare expozycji. Dzieki za komplementy. My jeszcze rajtuzek nie zakladamy, ale cieply polarowy dresik, to juz od dawna w uzytku. Wczoraj bylysmy na babskim spotkaniu. Bylo nas 3 kobitki, i 3 dziewczynki w wieku Maii. Ta moja przylepa zanim sie rozkrecila to z pol godziny minelo. No coz moze nie jest zbyt smiala, ale potrafi wiele rzeczy. U mnie dzis znowu zapowiada sie dzien pelen wrazen, bo maz ma urlop do konca tygodnia, i bedziemy montowac reszte rzeczy w kibelku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Znowu kiepsko z pisaniem.:( My zakladamy rajtuzki, ale same, jak spodnie to pod spod jeszcze rajtuz nie. A dzis bylo pieknie, cieplutko. Martwie sie znow na zapas, bo tesciowa ma polpasca. Ninka byla szczepiona w czerwcu na ospe, ale nie chcialabym by byla chora. Albo ja :( Dzis moja kropa skonczyla 15 miesiecy. Ale czas pedzi ! Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zapraszam na kawke Surfitka jak Ninka byla szczepiona na ospe, to raczej nic nie powinno byc. Ciekawe czy tesciowa chorowala kiedys na ospe? My nie zaszczepilismy malej przeciwko ospie- lekarka odradzila, i jezeli nie przechoruje do 10 roku, to wtedy dostanie szczepionke. Na grype tez nie szczepie. Wogole te wszystkie szczepionki to cholerstwo jest, ale chyba potrzebne. Wszystkiego najlepszego dla "Kropeczki", no i ciekawe wlasnie jakby nasze male rozmawialy ze soba he, he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nas zawitaly jesienne , chlodne dni. Brrrrr, zimno .... Ja chyba bedze szczdepic na swninska grype, bo boje sie tego cholerstwa :( W nastepnym tygodniu ( jak przejdzie Gabi katar ) idziemy na szczepienie na 15 m-cy to bedze rozmaiwiac z lekarka o tej nowej szczepiace. Kurcze, bardzo duzo tu tych szczepionek :O , kolejna na 18 m-cy . Nie da sie nic przeskoczyc czy ominac bo potem nie chca dziecka przyjac do pszedszkola , nawet teraz jak Kamilka szla to kazali przyniesc karte szczepien dziecka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula u mnie w przedszkolach tez zwracaja uwage na szczepienia, ale w niektorych srodowiskach szczepionki sa bardzo krytykowane. Ja sobie nie wyobrazam malej ´nie zaszczepic przeciwko tezcowi np. bo wiadomo jak to dzieci grzebia sie w ziemi, kalecza itp. Maya spi, maz pojechal po rolla- mowie wam jak jest w domu to mam alergie do garow, i jemy najczesciej gotowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka , ja tez naczytalam sie o gorszej stronie dzialania szczepionek, ale jednak wiecej z nich korzysci niz szkody.... Moj P jest ANTY szczepionkam, jak mowie , ze jade z dzieckiem na szczepienie do szlag go trafia i slysze : znowu !!!! Co ta sa rolle? - domyslam sie, ze cos do jedzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula rollo to takie mieso pieczone z warzywami, i polane sosem zaziki, a wszystko to zawiniete jest w taki placek jak nalesnik. Nie mam sily do tej mojej przylepy. Je zupe juz 15 min, i nic z talerza nie ubywa. O karmieniu nie ma mowy- za chiny nic nie wezmie odemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula, a jak Kamilka? Nie ma siniaka po tym uderzeniu? Jak obserwuje te dzisiejsze dzieciaki, to rece zalamuje. Dzis gdzies na poludniu niemiec malolat wrzucil do klasy koktail molotowa- 9 osob ciezko poparzonych, przedwczoraj w drodze powrotnej ze szkoly ktos ciezko pobil 9- letnia dziewczynke, i wrzucil do kanalu- mala przezyla, ale jest w ciezkim stanie. Poprostu strach gdziekolwiek dziecko puscic bez opieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka , moja Gabi to samo - nie ma mowy, aby ja nakarmic . Wczoraj meczyla pomidorowa , az w koncy wylala wszystko na siebie :O U Kamilki prawie nie ma sladu po guzie, dzieki za pamiec :) Sama jestem zdziwiona , ze tak szybko jej to zeszlo . Wiesz, ja nawet nie czytam jak widze tylul : pobilo 9 latke itd , bo strasznie to przezywam i zaraz mam najczarniejsze mysli w glowie :( A ten roll musi byc pyszny :D , ja robie dzis na obiad gulasz wolowy w sosie slodko-kwasnym do ryzu , Gabi pewnie bedzie krecic nosem , a Kamilka wyje samo mieso ;) Jak co to jeszcze mam wczorajsza pomidorowke . U mnie dopiero 10 rano a gulasz juz sie dusi, bo po poludniu jade do dentysty i do polskiego sklepu , gdzie maja pyszne i niedrogie wedliny i mieso .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki:) Powoli wracam do rzeczywistości. Nadrobiłam Was i obejrzałam fotki na interii. Wszystkim dziękuję za gratulacje:) Milka - jaka zmiana!!! Wyglądasz super:) A jak Maya zareagowała na Twoj nowy image? Moja Ola śpi w piżamce i pod spodem body, chyba, że jest ciepło, to samo body. Kubek niekapek mamy z aventa taki z twardym ustnikiem. Ola umie sama pić, ale też woli żeby mamusia dawała - leniuszek jeden:) A mleko wieczorne pije z butelki ze smoczkiem od niekapka NUK, takim silikonowym, który pogryzła już tak, że leje się z niego jak z wiadra:) Agula - trzecia dzidzia? Super:) Mój mąż się zarzeka, że to już koniec. Ale co tam, Filip też nie był taki znowu zaplanowany;) Ewcia - płyteczki bardzo fajne. I przyłączam się do opinii, że masz bardzo ładny domek:) A pająki, hmmm... może spróbuj je pokochać;) A u nas dni lecą ttak szybko, że to aż niewiarygodne. Ja przywlokłam ze szpitala jakąś grypę i się z nią męczę. Dziś Oleńka zaczęła smarkać, mam nadzieję, że domowe sposoby ją wyleczą. Ola uwielbia naszego Filipka:) Jej reakcja jak go przywieźliśmy była nie do opisania. Szczyt szczęścia:) I tak jej zostało. Wczoraj Filip był w kojcu a Ola przyszła do pokoju, popatrzyła na łóżko i w płacz. Pytam, co się stało, a ona mi "Dzidzi nie ma":) Robi mu mój mój ciągle, ale bez dotykania, tylko tak przybliża główkę słodko i cmoka w powietrze:) Wogóle cudna jest:) Powiem Wam, że jestem przeszczęśliwa i mój błogostan zakłóca jedynie depresja poporodowa mojego M:) Wysyłam parę fotek Filipa na interię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Ja tak na chwilke,bo mam urwanie głowy :O dzięki dziewczynki za miłe słowa odnośnie domku,fajnie że u nas wam się podoba. agula,milka Aisha pięknie daliście synusiowi na imie ! malutki jest boski,na jednym zdjęciu tak cudnie się uśmiecha :) oczywiście Oleńka również jest przecudna !!! super parka jeszcze raz bardzo serdecznie wam gratuluje !!!! Na foteczkach widać że tatuś i mamusia są bardzo dumni ze swojego skarbunia. Ps. malutki chyba jest podobny do tatusia ;) U nas brrr pełno kurzu wszędzie :( ale łazieneczka powoli się kształtuje,kurcze ale na ile przeszkud już się nadkneliśmy :( eh zawsze coś :( pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :) buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ewcia pare dni meczarni,i lazieneczka gotowa. Oby tylko jak najmniej niespodzianek bylo. Aischa- sliczny Filipek i rzeczywiscie istna miniaturka twojego meza. Nawet miny podobne robi!!! Ola pieknie zareagowala na pojawienie sie brata- jestem w szoku!!! Swietnie wygladasz mamusiu po porodzie!!! A ja juz sie przyzwyczailam do nowego koloru wlosow. Musze wam napisac jaka byla reakcja Mai na pojawienie sie mamuski odmienionej. Otoz, po wejsciu do domu[nie bylo mnie 3 godz] Maya bawila sie, i gdy mnie zobaczyla to mnie nie poznala. Nie chciala sie przywitac, przyjsc do mnie na rece. Robila dziwne miny na moj widok. Dopiero po godz, zobaczyla, ze ja to ja tylko inna. Potem co chwila dotykala te wlosy. Wsumie dosc szybko sie przyzwyczaila do nowego wizerunku mamy. Lece sie ubrac, bo jeszcze w szlafroku jestem, a maz na szkoleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) milka hehe to córunia troszkę zdziwiona była nową mamusią ;) U nas dziś słoneczko pięknie świeci lecz zimny wiater wieje :( Praca w łazience nadal trwa,płytki na ścianach już prawie wszystkie położone :) kurcze trochę się zgapiliśmy i wanne kupiliśmy z obudową bo nam w sklepie tak doradzono (niby łatwiejszy dostęp do wanny w razie awarii ),a teraz żałuję bo ładniej by wyglądała obudowana płytkami :( noi fachowiec nam powiedział,że nie ma z tym problemu gdyby coś tam się pod wanną stało.Sądze że w sklepie chcieli nam poprostu opchnąć obudowe i tak gorąco ją polecali :( yhm zawsze coś :( pozdrawiam was serdecznie i miłego popołudnia życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aisza, sliczny synus :) Faktycznie drugi porod poszedl jak z platka w porownaniu z pierwszym :) A czy maly podobny do taty to ja nie wiem, napewno Olunia caly tata, a Filipek musi podrosnac by to stwierdzic. Tez mi sie to imie bardzo podoba. Milka, a to Majeczka byla zaskoczona :) A co do szczepien to ospa w USA jest obowiazkowa tak jak i pneumokoki. Nina przeszla ja bezproblemowo. Teraz czeka nas odra, swinka i rozyczka. Pozno, przez te jej choroby :( Ewunia, teraz troszke pocierpisz i bedziesz miec sliczna lazieneczke. A nie mozesz oddac tej obudowy ? Mi sie nie podobaja te plastiki i mam boki w plytkach. U nas wszystko normalnie. Dzien za dniem, nawet nie ma co szczegolnie pisac, bo kazdy dzien taki sam. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :) Dzięki surfitko ;) wydaje mi się,że raczej nie możemy oddać tej obudowy :( No i masz racje muszę jeszcze troszke pocierpieć :( och co dzień mam tyle sprzątania...odkurzanie i mycie podłóg :( a że na dole mamy przestrzeń otwartą to całe 130 m2 muszę sprzątać :( no i jeszcze dochodzi codzienne wycieranie kurzu z mebli :( och mam nadzieje,że do środy będzie skończona łazienka,bo mam już tego remontu dość :O życzę miłego dzionka buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas wszystko OK, tylko dziewczynki pozaziebiane, z noskow cieknie :( Jak na razie lecze je lekami homeopatycznymi i mam nadzieje , ze to wystaczy... W poniedzialek mialam isc z Gabrysia na szczepienie na 15-mcy ale nic z tego ... Ewcia, no , masz co sprzatac , hektary :) U mnie cale mieszkanie jest mniejsze niz dol u ciebie a i tego nie chce mi sie sprzatac :P A jak tak piszecie o tych remontach to tez mi sie zateskniko za jakimis zmianami w domu . I chyba pomaluje pokuj dziewczynek , teraz maja mocna brzoskwinie, podchodzaco w pomarancz a marzy mi sie pastelowy, mleczny fiolet. Gabrysia nie chce mi zasypaiac w lozeczku ... przez moja glupote... klade je razem wieczorem w lozku Kamilki i ladnie zasypiaja , a w dzien Kamilka juz nie spi a gabrysia nie chce sama zasnac... w lozeczku placze a z lozka ucieka .... U nas leniwa niedziela , P w pracy , na popoludniu zapowiadaja deszcz wiec bedziemy sie nudzi w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ale tu pusto na naszym topiku ,przeziebilam sie juz to trwa tydzien i nie mam siły mam straszny katar boje sie o julie zeby sie nie zarazila coc chodze cały czas w masece na twarzy i nawet w niej spie . dziewczynki wczoraj podalam julci pierwszy raz hydroscyzynum taki lek uspokajajacy lekarz mi przepisał bo wiecie julia jeszcze nie przespała zadnej nocy całej od urodzenia a dzis spala o dziwo w swoim łozeczku do siudmej wsała pobawila sie zjadła kaszke i poszla spowrotem spac ale ja za czesto nie bede jej podawac tego leku bo sie troche boje ze moze sie uzaleznic od ego a tak pozatym to julka ma strasznie duzo energi i jest strasznym łobuziakiem ,ostatnio jak bylismy w piaskownicy to pobiła wszystkie dzieci mowie wam wstyt musiałam z nia wyjsc bo dzieci pouciekały do mamus masakra z ta moja mała kobita Kurcze jak ja bym chciała zeby ona zaczeła juz mowic tak ładnie wszystko rozumie ale mała w sumie mowi Kurcze macie sposoby na katar bo on mnie wykonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) agula dużo zdróweczka dla dziewczynek 🌻👄 fajnie,że chcesz pokoik dziewczynką przemalować :) ja już malowania i remontów mam serdecznie dość :( ojej biedna Gabrysia z tym spaniem,musisz Kamilke namówić na popołudniową drzemke. Kasiu niestety nic ci nie poradzę na katar :( życzę dużo zdróweczka pociesze cię - Eryś też jeszcze ani razu nie przespał całej nocki :( w nocy budzi się 2 razy o 1 i 5 :( ale ja smacznie śpię bo mój mąż zawsze do niego wstaje. dziewczynki mam pytanko czy to prawda,że w anglii szkołe zaczyna się od 4 lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×