Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Witam laseczki :) goba 100 lat,100 lat kochana !!!!!!! spełnienia wszystkich marzeń,pociechy z rodziny i maleńkiej dzidzi w brzusiu :) i wszystkiego,wszystkiego naj,naj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mierzejko witaj super,że jesteś :D buziaczki dla was dziewczynki :) agula,surfitka oj wspólczuję wam takich teściowych,strasznie nieodpowiedzialne kobiety :O My moich teściów odwiedzamy raz na miesiąc i to tak na 1,2 godz. Kiedyś jak Oskarek był ich jedynym wnukiem to było wszystko oki. lecz teraz gdy pojawiły się u nich w domu 2 wnuczki to moi synowie odeszli w kąt :( (już kiedyś pisałam wam o tym) surfitko ale masz super mądralke :) dzięki Milka 👄 fajnie,że podoba ci się nasza łazienka,a ona wcale duża nie jest. Milka ale fajnie macie z tym basenem :) Beja no super,że wypadzik się udał :) apropo zachowania meża to też by mnie wkurzył na maksa ! Ja jakoś sama nie chodzę na imprezki,zawsze wszędzie razem wychodzimy z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba 100 lat !!!! Spokojnej ciazy i zdrowego dzidziusia 😘 Szczescia z zyciu rodzinnym i duzo zdrowka 🌻 Ewcia, oj chyba tak juz jest z tymi tesciowymi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba Zdrowia Szczescia Pomyslnosci🌻 Gotowalam dzis zupe, i makaron, nie wlaczylam pochlaniacza, i wyszlam wszystko zaczelo sie gotowac, a ja ukladalam pranie. Maz wchodzi do domu, a tu para drzwiami wylatuje, normalnie myslal ze sie chyba pali he, he bylo wietrzenie, oj bylo Ewcia jak patrze na twoja lazienke, to moja jakas taka mdla teraz. Tez mam brodzik oblozony obudowa, i jakos mnie nie wnerwia, a chcialam wylozyc mozaika, mysle, ze byloby ladniej, ale jest ok. Agula to co z tym synkiem? Dzialacie jeszcze cos w tym kierunku? Dzieci jak malowane, wiec nie ma sie co zastanawiac;p Surfitka ja rozumiem ze kazdy ma mniej, lub bardziej podobnego sobowtura, ale zeby cala rodzina???!!!!! Takiego czegos jeszcze nie widzialam. Jak mezowi uda sie uchwycic, to podesle jaKIES FOTY Surfitka, Agula mam takie pytanie moze sie orientujecie ile zarabia w Stanach wyspecjalizowana pielegniarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak,tak agula chyba te teściówki to wszystkie takie :O no to teraz muszę wypróbować nowy przepis - może Erysiowi te pancakes zasmakują ;) Milka wiesz,ja też się już przyzwyczaiłam do tej obudowy wanny i brodzika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Beja, ja tez kupilam mojej 23 na zime, ale sa jeszcze troche za duze, no ale zima przed nami..... Milka, oj uwazaj z tym gotowaniem. A co do podobienstwa to ja mam podobno sporo sobowtorow ;) Natomiast pielegniarka to zalezy gdzie. W miejskim szpitalu mojemu tacie powiedziala, ( moj tato gadula to o wszystko pyta ;) ) , ze z 16 letnim stazem ma 60 tys rocznie, czylo ok 30$ na h. Ale w prywatnych szpitalach podobno lepiej wychodza. A moja corka dzis sie przechcila na Anie. Wiec mam w domu nie Ninke a Anie :D Jak sie jej pytam jak sie nazywa to oczywiscie Ania. Jakis czas temu nauczyla sie dmuchac, ostatnio pic przez rurke. I strasznie sie przy tym cieszy, a jak sie napije to zaraz po tym mowi "ale jaja" :P Ide uspic Anie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, ale Ania daje jaja :D My mamy buciki jesienno-zimowe z Bartka 21 i na razie sa luzne . Chyba Gabi poszla w mame . Wszystkie ciuszki w ktorych Kamilka chodzila o ta pore sa na Gabryske za luzne, za dlugie . Maly moj kurdupelek :) Milka , mi juz wystarczy dwojka ;) Pozbylam sie juz prawie wszystkich malych rzeczy po Gabrysi , wrasztat produkcyjny uwazam za zamkniety :P Ty kiedys pisalas , ze Maya bedzie jedynaczka , prawda ? Nie zmienilas zdania ? Ewcia, ciekawe czy Eryczkowi posmakuja placuszki . Gabi nie chciala jesc , nawet polanych ketchupem - zlizala sam ;) Za to Kamilka zjadla az 2 , co uwazam za duzy sukces !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki dziękuję sereczne za życzenia jest mi ogromnie miło i posyłam wam słodkiego do kawki-drina nie bo ja niepijaca wiec i nie stawiam hihi ewcia łazieneczke tu juz kazdy mówi ze masz cud zreszta jak cały domek surfitka widze ze rosnie ci moja mała wiktoria-tez taka była ale do tego histerie odstawiała wiec wiesz aischa co u was jak dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki,nie zapomnialam o Was .Przepraszam,ze sie nie odzywalam,w sumie to pisalam do was 2 razy ostatnio dlugasne posty i 2 razy mi wcielo,tak sie wkurzylam ze zamknelam kompa i tyle,a potem tzn. 10.10 wajechalismy z dzieciakami w gory do Piwnicznej pod slowacka granice i wrocilismy przedwczoraj,dlatego nie bylo mnie z Wami troche,tylko myslami :) Wyjazd byl super,dzieciaki maj ferie u nas wiec zrobilismy sobie wypad.Kasy poszlo,ze hoho,bylo naprawde super.Kuba widzial ogromne ilosci sniegu,sniezne zawieruchy,i to go najbardziej bawilo.Bylismy na Kasprowym wierchu,Jechalismy tam kolejka ,no i kuba podziwial widoki i szalal w kolejce,a potem sam wylazil w te sniezyce na kasprowy.Bylismy tez w Slowacji i innych miejscach,pozwiedzalismy troszke.Tak nam sie spodobalo,ze teraz chcemy wyjechac miedzy swietami do szklarskiej poreby na narty .Juz sie nie moge doczekac.Najpiekniejsze bylo to ,ze bylo ogroooooomnie duzo sniegu,piekne sa gory zima.A tak ogolnie to u nas ok,wszystko gra.Maly dobrze spi,z jedzeniem ok,jest git ogolnie ,bez problemow.Napisze potem jak mi sie cos przypomni.Najwazniejsze,ze topik nie zamarl calkiem,juz sie balam o to.Pozdrawiam Was kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wtorkowo :) Witaj gosiek,nasza kochana zgubo :) no,no super mieliście wypad :) fajnie,że pogoda wam dopisała :) chłopaki pozwiedzali troszkę świata :) beja wszystkiego najlepszego z okazji 8 rocznicy ślubu !!! życzę Wam dużo miłości,miłości i jeszcze raz miłości 🌻❤️🌻 a dziś wieczorem stosunkowo owocnej nocki ;) goba dzięki kochana 👄 a jak urodzinki,udały się ? agula,surfitka Eryś śpi a ja biorę się za objadek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Milka fajnie, że jesteś, brakowało tu nam Ciebie, widziałam zdjęcia Mai, jejku jaka ona duża jest, chyba o połowę większa od mojej Ani, reszta dzieczaczków też słodka. Ewcia, Surfitka, Agula (mam nadzieję, że reszta dziewczyn się nie obrazi jeśli tak napiszę) to chyba dzięki Wam ten topik jeszcze istnieję, jesteście WIELKIE. Ja mimo tego , źe nie piszę często to myślę o Was i Waszych dzieciaczkach i bardzo się cieszę, że mimo okrojonego składu przetrwałyśmy, aby tak dalej to może uda nam się w końcu kiedyś spotkać, bo bardzo bym tego chciała. Surfitka to prawda, że nauczyciele mają dobrze z tymi dniami wolnymi, to jest bardzo duży plus:) Ja w sumie nie narzekam na ten zawód, bo daje mi on satysfakcję, tylko na powstającą w nim papierologię, zamiast przygotować jakieś ciekawsze zajęcia muszę robić jakieś niepotrzebne nikomu papierzyska Tego posta pisałam ok 3 godz, bo Ania jest dzisiaj jakaś nieznośna, chyba zęby znów nacierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Dziś po przedszkolu Oskarka całą rodzinką pojechaliśmy na zakupy. Chciałam sobie kupić kurteczke i kozaczki na płaskiej podeszwie bo ostatnio kupiłam na obcasie a chciałam takie wygodne cichobiegi aby chodzić w nich po Oska do przedszkola.Noi oczywiście kupiłam drugą pare kozaczków na obcasie,tak mi się spodobały że się na nie skusiłam,kurde a teraz żałuję :( Kurtki nie kupiłam :( Eryczek podrywał w sklepie panie a one były nim zafascynowane :D i również go zaczepiały :) Teraz Eryniek chrapie sobie słodko :) wymęczyły go te zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzejka dopiero teraz twój wpis mi się ukazał. ja również bardzo,bardzo bym chciała się z wami zobaczyć :) już pisałam kiedyś,że bardzo do was się przyzwyczaiłam i nie wiem co by było jakby naszego topiku nie było :( normalnie kocham was wszystkie !!! i tak czuję jak byśmy były jedną wielką rodziną ! jesteście dla mnie wspaniałymi przyjaciółkami z którymi świetnie się gada :D mierzejko jak możesz to zrób foteczki Anulki i swoje i podeślij na interie,chętnie zobaczymy dwie ślicznotki :) buziolki 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Głupio mi tak samej pisać :( no ale cóż będziecie miały więcej do przeczytania ;) U nas dziś kolejny jesienny szaro bury dzień się rozpoczął :( Ja wczoraj wieczorkiem zaszalałam i włoski se farbnełam,w nowym kolorze czuje się okropnie :( zawsze nosiłam ciemny kolor,lecz teraz przez ponad pół roku miałam jasne włoski i nie sądziłam,że tak się do tego koloru przyzwyczaiłam. Ech strasznie się czuje,nie wiem co mnie podkusiło ? kolor na etykiecie farby był rudy ( i taki chciałam ) a mi na włosach wyszła jakaś wiśnia :O:O Życzę wszystkim wspaniałego dzionka !! i piszcie kochane,piszcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he,he to znowu ja ;) agula robiłam przed chwilką pancakes te z drugiego przepisu (Eryś właśnie je - tzn. dziabdzia ) kurcze zrobiłam 3 szt. konsumuję i łeeeee o boshe jakie tłuste okropne ! Spoglądam w przepis a tam pisze smażyć bez tłuszczu ! Upiekłam koleine sztuki i dobre mi wyszły może troszkę za słodkie. Zaraz się ubieramy i zmykamy po Oskarka do przedszkola :) paaa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewcia ,u mnie dopiero 7 rano, ale musze cos skrobnoc zabys nie byla taka samotna na naszym topiku ;) :) Dawaj zdjecia z nowym kolorkem, napewno dobrze wygladasz :) Ja tez chce polozyc farbe na wlosy , tylko nie moge zdecydowac sie na kolor , Moze mi pomozecie ? Doradzcie co by mi pasowalo :) Swatka, czekam na jakis rewanz z przepisem :P Kurcze te moje male pindy na wszystko prawie kreca nosem . Gabi nauczyla sie robic wielkie BLEEEE i zatyka buzie jak cos jej nie smakuje . Wczoraj zrobilam na obiad grochowke , wyszla mi naprawde dobra a te tylko pogrzebaly w talerzu :( :O Najchetniej to jadlaby przez caly dzien CIU-CIU ( czyt. cukierki,, slodycze , ciasteczka ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TZN Gabrysia jadlaby kazde CIU-CIU , bo Kamilka nie lubi zadnych ciasteczek ,plauszkow czy chrupek . Je tylko 3 rzeczy : lizaki, rodzynki w czekoladzie i zelki . A GAbrysia .... co w rece popadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki!!! Przepraszam że tak rzadko wpadam ale normalnie ostatnio jestem padnięta,zaczęłam właśnie 16 tydzień ciąży i brzuszek już dość widoczny a więc i ciężej coraz bardziej a moja Vanesska to istny diabełek hehe.Moja mama teraz była u mnie na 2 tygodnie to mi troszkę pomogła a tak to całe dnie sama bo mąż w pracy,czasami jest dość ciężko. Czytam was dosyć regularnie,przynajmniej się staram więc wiem co się u was dzieje:) Agula moja to też jak widzi cukierki to aż piszczy a obiadek czy jakieś śniadanko to beee,muszę za nią biegać dookoła stołu,ona się cieszy a ja mam dosyć:) Ewcia ładnemu we wszystkim ładnie i na pewno w nowym kolorku też ładnie wyglądasz:) Obiecuje się częściej odzywać a przynajmniej się postaram,ale czytam was zawsze:)Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrina fajnie że piszesz :) Oj współczuję ci tak samej w domu,wszystko na twojej głowie. Fajnie brzuszek rośnie,jeszcze troszkę a będziesz tulić swoje 2 maleństwo :) Mój Eryś również mały niejadek,ale słodycze uwielbia ! agula jak będe miała jakiś fajny i smaczny przepis to napiszę,na razie nic dobrego do głowy mi nie przychodzi. ps. u nas wczoraj na obiadek też była grochóweczka ;) agula są już fotki na interii mojego nowego kolorku. kiedyś ja się pytałam na jaki kolor mogę się farbnąć ? ty powiedziałaś abym została przy obecnym i mogłam cię posłuchać,a tak masz teraz żałuję :( uważam że bardzo ładnie ci w tym kolorku i ja bym nic nie zmieniała,chyba że już miałaś inny kolorek w którym się dobrze czułaś,bo wiesz z włosami to różnie jest,trzeba uważać co się robi aby później nie żałować - tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia byłam przed chwilką na interii i uważam naprawdę że bardzo ładnie ci w tym kolorku,mi się bardzo podoba,ja lubię takie kolory,naprawde nie masz czego żałować.Minie pare dni i się przyzwyczaisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia kolorek masz bardzo ladny , pasuje ci . Wygladasz swietnie :) Ja zawsze nosilam sie w blondach. Teraz mam bardzo duze odrosty i musze cos z nimi zrobic . No ,kiedys zaszalalam i polozylam sobie szamponetke, na bardzo jasne blond wlosy. To chyba byla oberzyna, a wyszedl mi roz na glowie !!! Dobrze, ze po tygodniu wszystko sie zmylo ;) Ale to byly czasy szkoly sredniej, wiec czas eksperymentow :) Teraz trzeba mi cos statecznego na glowie :P Ewcia, a ta pani w ciazy to moze twoja siostra ? Pytam,bo taka podobna do ciebie :) Jak ogladalam twoje zdjecia to przyszly dziewczynk i za nic nie daly mi wylaczyc twoich chlopakow :D Zapatrzone jak w obrazek , Gabi najbardziej podobalo sie zdjecie chlopakow w wannie ;) Katrina ,oj wspolczuje ci . Czlowiek wyciagnolby sie na kanapie i odpoczol a tu maly szkrab daje popalic :) Moj P akurat jak bylam w ciazy z Gabi wracal o 15 do domu, wiec Kamilka byla juz na jego glowie . A teraz pracuje dlugo , w dzien odsypia nocki a ja sama z dwoma lobuzami .... A ja rano skarzylam sie na Gabi , ze nie je a dzis zjadla chyba wiecej ode mnie :D Zjadla wczorajszej grochowki potem mielonego z ziemniakami o ogorkiem i popila kubkiem soku marchwiowego ! Dobrze, ze kupki robi do nocnika :P Mialam ja uczyc siusiu na nocnik, ale jakos nie mam sily latac z nia na nocnik co15-20 min . Bardzo duzo pije wiec i czesto mi tez sika. Chyba poczekam jeszcze z tym nocnikiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) katrina,agula dzięki mam nadzieje że szczerze piszecie - tak bez słodzenia ;) Ja nadal źle się czuje w tym kolorze :( eh a kiedyś podobny nosiłam,mam nadzieję że to kwestia przyzwyczajenia. he,he agula no super musiałaś wyglądać w tym różu na głowie :P:D co do Gabi jedzenia to musisz tak częściej ponarzekać na nią to będzie wszystko wpierniczać :) Fiu,fiu no to laski obejrzały sobie sesyjke z moimi golaskami ;) agula załóż sobie konto na garnku to moi chłopcy będą mogli częściej zobaczyć swoje przyszłe żonki :D Ta dziewczyna to koleżanka,termin ma na 27 - 29 grudnia i będzie miała drugiego synka :) to jej 3 ciąża,podczas 2 ciąży dzieciątku w 8 tc. serduszko przestało bić :( tak nam wtedy było przykro :( (już wam pisałam kiedyś o tym ) a teraz strasznie się cieszymy,że z dzidziuniem wszystko ok. :) dziewczyna ta jest wspaniałą kobietą !! znam ją dopiero od 7 lat ale zawsze jest dla wszystkich życzliwa i strasznie miła :) bardzo,bardzo kochana jest !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja pisałam szczerze,mi się bardzo podoba twój nowy kolorek:) Agula mój mąż wraca z pracy o 17 ale jakoś za bardzo nie kwapi się do pomocy niestety:(A ja czasami nie wiem w co mam ręce włożyć ech...A poza tym mała jest tak do mnie przywiązana że do niego tak sobie chce iść a w nocy to już tylko mama i koniec,ciężko czasami ale mam nadzieje już za rok wszystko się jakoś samo uspokoi i ułoży:) Co do jedzenia to moja też miała lepszy dzień wczoraj,dzisiaj gotuje nam wszystkim zupke kalafiorowo-brokułową zobaczymy jak to jej podejdzie.Zaraz koniec gotowania i jakiś spacerek trzeba zaliczyć póki nie pada. Mam pytanko co robicie swoim pociechom na śniadania?Ja albo jajeczniczkę albo kaszkę bo kanapek to nie chce jeść i już nie mam pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrina ja Erysiowi na śniadanko daję serek albo mleczko z płatkami bo on kanapek też niechce :( ale co jeszcze można dać ? też nie mam pomysłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia dajesz płatki takie śniadaniowe czy jakieś inne dla dzieci i dodajesz do mleka modyfikowanego czy już na zwykłym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katrina ja Erykowi daję takie zwykłe mleko z kartonu i płatki śniadaniowe te które Oski je np. Nesquik,Cini Minis,Cheerios i wszystkie inne pozostałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×