Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

To bylam ja cos mi te drinki slabe wyszly, to stawiam fleche :P :D .......*o*o*o*o*o*o .........o_o_oo_o_o ....... (´´´´´´´´´´) .........|´´´´´´´´| .........|________| .........|´´´__´´´| .........|´´ /´´\´´| .........|´´ \__/´´| .........|´~~~~~´´| .........|´´´´´´´´| .........|´´´´´´´´| .........|________| .........|********| .........|********| .........|********| .........|********| ........„” ******* “„ ......„” ********** “„ ...../ ************* \ ...„” ************** “„ ../*****************'\ . |******************| . |******************| . |'============='| . |...................| . |...................I . |.................. | . |...................| . |.................. | . |.................. | . |.................. | . |'============='| . |******************| . |******************| . |******************| . |******************| ..\'*****************'/ ...=============

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beja miłej zabawy życzę !!! daj czadu i zabaw się kochana :) och te nasze niejadki,ile bym dała aby Eryś miał taki apetyt jak Oskar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlebus o dziwo wydzedl :D Smaczny i pachnacy !!! Ewcia , ciesze sie , ze pancakes smakowaly :) Oj ten moj zieciunio wybredny ;) Gabi jadla te placuszki ze slodkim syropem i ketchupem :D Czyzby taki okres w zycu naszych pociech, ze nie chca za bardzo jesc ?? Mloda tez kreci nosem na wszystko , w kolko jadlaby zupe ogorkowa i mleko z owocami . Juz mi sie odechciewa gotowania czy wymyslania sniadan, bo i tak potem ja musze sama to jesc a ona wypija mleko . Dzis pierwsza cala noc dziewczynki przespaly razem na lozku :) Rano Gabi wtala sobie i przydeptala do mnie do sypialni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, ta flacha to skopiowana z twojego profilu na N-K :) Ty masz tam obrazki na wszystkie okazje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula podeśli mi kromeczke ;) no super,że dziewczynki tak ślicznie razem spały :D może ta nocka to tak aby uczcić 2 rocznice naszego topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja tu tak sobie piszę a Eryś z szafeczki wyciągną sałatke z ogórków w słoiku i idzie z nią w moją strone i się cieszy :O o masakra dobrze,że jej nie upuścił uffff....... kiedyś mnie tak załatwił z grochem :( wyciągnął woreczek i wysypał na całą kuchnie :( eh byłam wtedy bardzo wściekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, chlebek poszedl ;) Kiedys kamila wziela butle oleju , korek byl nie zakrecony ...... sprzatania mialam na 2 h !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) agula chlebuś pycha ;) oj,oj wyobrażam sobie ile miałaś sprzątania z tym olejem :O ja się kiedyś tak sama załatwiłam - eh na podłodze była prawdziwa masakra :( u nas oki,nawet dziś śnieg przestał padać ale zimno jest strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ewcia :) Myslalam, ze was tam w PL zawialo, bo takie pustki od rana :D Mala zasmarkana , dobrze ze nocka w miare spokojna i katar nie przeszkadzal jej spac :) A teraz ma kawalera w domu i jest bardzo ucieszona . Kolezanka przyprowadzila synka , jest 8 m-cy starszy od Gabi . Mala lata za nim krok w krok , wszystko robi co on , nawet kubek z piciem za nim nosi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu niech ja tylko Eryczkowi powiem o tym koledze Gabrysi ;) pewnie chłopak się załamie ;) dużo zdróweczka dla ślicznotki 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe gdzie reszta dziewczyn podziewa sie ? Cofnelam sie do naszych wpisow z przed roku , wtedy to sie dzialo ! Ja zmykam , jade zawiesc Kamcie do przedszkola 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe gdzie one się podziewają,czyżby naprawde nie miały czasu ?? a może poprostu już o nas zapomniały :( agula szerokiej drogi :) buziaczki dla dziewczynek od moich chłopaczków 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello...... byliśmy dziś na zakupach w hipermarkecie i niedawno wróciliśmy,jeju ludzi a ludzi :O widać,że Wszystkich Świętych zbliża się wielkimi krokami. agula zapomniałam napisać ci wcześniej o tym,że faktycznie do nas ciocia z ameryki prawie identycznie przyjeżdza ;) do ciebie 2 dni temu przyjechała a mnie dziś z rana odwiedziła ;) zmykam się kąpać a wam spokojnej nocki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze milego weekendu :) Ja zaraz jade do tesciowej z dziecmi ...... Moze uda sie nam wrocic w sobote na wieczor . Ewcia, z ta @ to juz dawno zauwazylam, tylko jakos zapominalam napisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Ewcia ja o Was nie zapomniałam, tylko naprawdę czasem nie wiem w co ręce włożyć a na kompie to tylko pracuję niestety...mówię Wam dziewczynki jestem tak wymęczona, zawód nauczyciela to bardzo, bardzo ciężka praca, wbrew powszechnej opini. Mamy tyle papierologii, czuję się jak bym pracowała w biurze. Mam do napisania jeszcze tylke zaległych planów, programów itp. Ach, ale nie będę Was tym zanudzać. Poza tym to u nas wszystko ok, Anulka rozchodziła się już na dobre, prawie wcale już nie raczkuje. Z jedzeniem też jest już trochę lepiej, choś dalej z niej okropna chudzina jest. Kurcze brakuje mi Was cholernie, zawsze jest na topiku wesoło no i pomyśleć, że już minęlo dwa lata jak piszemy. Wow Pozdrowionka dla wszystkich i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza na topiku :( My wrocilismy juz wczoraj od tesciowej . Powiem wam, ze jestem strasznie wkurzona , na jej sposob zajmowania sie dziecmi 😠 Zaczelo sie juz od tego , ze jak tylko zajechalam to plecial tekst , ze krople homeopatyczne ktore daje malej na katar ( dzialaja super ) to sa z " jakis trupow " :O :O:O :O Moj maz przyjezdza tam w nocy po pracy , wstaje ok 11 i zajmuje sie dziecmi . No i wczoraj wstal i patrzy, a dziewczynki skacza po kanapie przy ktorej stoi lawa z metalowymi brzegami ( jest nie zabezpieczona bo stoi w salonie i dzieciaki nigdy tam nie chodzily ) i sa same, a dziadkowie siedza sobie w innym pokoju ze znajoma !!!! Moj P siedzial tam z 15 min i nikt z doroslych nawet nie zajzal do dzieci :( , a nie wiedzieli ze P juz wstal . Nastepnie, tesciowa zawsze stawia garnki na pierwszych palnikach na kuchni. Tyle razy ja prosilam, zeby stawiala dalej a ona dalej to samo 😠 Wiecznie cos gotuje i to w wielkich garnkach , a male biegala kolo kuchenki ! Normalnie mnie krew zalewa !!!! Przeciez widziala jak Kamilka cierpiala po tym jak poparzyla sie niedawna woda, nie wiem czy to glupota czy brak wyobrazni z jej strony :O Ciagle mi mowi , ze nie potrzebie klade dziewczyni razem spac, ze to za wczesnie itd . ALe mi taki uklad odpowiada i tak za jakis czas musialyby spac razem, bo mam tylko jedna sypialnie dla nich . Poza ty m Kamilka wiecznie urzadala sceny wieczorem, ze boi sie sama spac a tak jak spi z Gabrysia to mam spokoj . Oj dlugo mozna jeszcze by pisac ..... troche sie wam pozalilam :( Mierzejka, wierze ci , ze zawod nauczyciela nie jest latwy . Na studiach mialam praktyki w szkole ( mocze uczyc chemii ) i wracalam wykonczona ! Buziaczki dla naszej Anulki 😘 Podeslij jakies nowe zdjecia slicznotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo No to ja czwarta do kompletu z @ :P Moj maz byl w delegacji i wszystko sama musialam w domku i jakos weny nie bylo do pisania. Agula, przykro mi , ale tesciowe to juz tak maja. Moja ogolnie nie zajmuje sie Nina, wczoraj wyskoczylam do szwagierki ( mieszka z tesciami ) na pietro a mala sie bawila w salonie z babka. Wracam za godzinke, kupa w pielusze..i mega odparzenie. I jeszcze mi glupia mowi ( juz nie mam sil) , ze sie z dziadkiem zastanawiali czy przypadkiem nie ma kupki bo cos smierdzialo. Nie musiala zmieniac pieluchy, wystarczylo mnie zawolac :( A tak to lecze dupine... Dzis sie zrehabilitowala i kupila jej kozaczki w Bartku. Mierzejka, mimo wszystko nauczysiel to fajny zawod, macie wolne wakacje, swieta...Uwiez mi ze kazdy narzeka na swoj zawod, a jak sie przekwalifikuje narzeka na nowy ;) ja sie strasznie wkurzalam, jak po 5 latach studiow jedyna praca jaka byla to za najnizsze wynagrodzenie, 10 h dziennie i umowa na pol etatu :( Nie mialam wtedy ani czasu ani pieniedzy, ale sie uczylam praktycznego podejscia do zawodu. Fajnie ze Anulka juz chodzi, zanim sie obejrzysz jak zacznie ci uciekac jak moja. A Nina przylepa jakich malo. Sama przychodzi , tuli sie, daje buzi, glaska mnie..a jak cos zbroi to zaraz mina niewiniatka, i mama nie ziaziu. Taki ananas. Ale chrakterek tez ma, wymusza placzem, krzykiem, podnosi reke, tupie noga uparciuch jeden. Dobranoc gwiazdeczki i piszcie cos bo juz nas tu jednostki zostaly. reszta chyba nie zaglada. Gosiek zamilkla na dobre, Milka wrocila na momencik..szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula wierze, ze ci sie cisnienie podnioslo. Ech, no brak wyobrazni. Fajnie, ze dziewczynki razem spia. Nie tak jak u mnie- Maya spi z nami!!! Katastrofa!!!! Zima juz na calego, chyba zlotej jesieni w tym roku juz nie zobacze, a Maya nadal bez kurtki. Kupilam jedna, ale oddalam, bo kolor nie ten, na aukcji licytowalam przesliczna kurtke, i ktos mnie przebil wrrrrrrr. Nic, jutro jade do miasta. Cos trzeba bedzie wybrac. Ewcia piekna lazienke, a raczej salon kapielowy masz. Kolorki sliczne! Jak zwykle bylismy dzis na basenie z Maya, i spala potem 2 godz tyle tam wrazen, ze dziecko musialo odespac he, he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko ja jestem, tylko czasu, albo weny brak. Cos rozbrykaly sie te nasze panny. Moje dzis wyciagnela mleczko do kawy z lodowki, i rozlala, potem mowila- kaput, a raczej "papuc" jak to ona mowi. Ale byla parka dzis na basenie, normalnie ich corka prawie jak Ninka taka podobna,ale jaja takie, ze mamusia z twarzy to jak twoje lustrzane odbicie Surfitko, a tatus tez cos z twojego meza mial, a mala plywala jak syrena he,he. Mierzejko buziaczki dla Anulki, i pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, ostatnio ukladalam rzeczy i wpadlo mi do rak moje zdjecie jak mialam 3-4 lata...no i musze jednak przyznac, ze to moje dziecko jest calkiem , calkiem do mnie podobne ;) Nawet moj maz sie przygladal, i chociaz do tej pory wasami ruszal, ze mala do niego bardziej, musial przyznac, ze jednak ze mnie tez sporo ma :D A moja nie plywa bo nie chodzimy na basen. Moze wiosna. Hehehe..fajnie dzieciaki przekrecaja slowa. Nina na pempek mowi popek, a na oko uparcie koko. :P I Nina tez spi z nami, a jak jestem w drugim pokoju to krzyk kilka razy mamamamamamma. Nie wiem kiedy zacznie sama przesypiac noc. Ciekawe co u Melani, tez dawno sie nie odzywala, haniok zamilkla, pomaranczowa mama. Odezwijcie sie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam poranna kawke! U mnie dzis pobudka o 8, czyli norma. Maya bawi sie ladnie. W listopadzie jest u nas taki wielki targ dzieciecy, fajna sprawa, bo mozna za 1 euro kupic juz np zabawke. Ja biore zawsze tak 50, i wracam z wielkimi torbami do domu. Teraz mam zamiar pokupowac Maii nowe ksiazeczki, zabawki, moze jakies bluzy czy spodenki. Surfitko u mnie stoja zdjecia meza jak mial 3 lata, i moje , no i Maya podobna do mnie. Maz ciagle nad tym ubolewa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!Witam poniedziałkowo! GOBA nasza kochana wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!Dużo zdrówka,spokojnej ciąży i wszystkiego naj,naj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wypadzik na poiwko sie udał ale mój małżon mnie wkurzył.................ze mózg staje-ja wychodze w sobote a on mi mówi ze jego kuzyn przyjezdza za kilka chwil i bedda pić wódke a dzieciaki?????????????w szoku byłam!!!!!!!!!!wrócilam o 22a tu on zalany kuzyn śpi w duzym pokoju Krystian wyciągnął kinie złózka bo płakała i bujał ja w foteliku dziecięcym tym dla noworodków i smoczka jej dawał a ten mój muzyczke właczył i tańce odstawiał!!!!!!!!!!!!!!!!no awantura na maksa mu zrobiłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!\ ech szzkoda słów a jutro nasza 8rocznica słubu! AGULa i EWCIa widze,ze juz rośnie nam mała parka na topciu Eryś i Gabi!!!!!!!!!! Surfitko-babcia sie rzeczywiście szarpnęła w bartku są drogie buciki!!!!!!!!!!!!!Moja mała nosi po kuzynce kozaczki juz od miesiąca jej zakładam rozmiar 23 A mój mążz wziął Kinie na zakupy Krysti w szkole aja chyba za pizrzadek musze sie wziąć!pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Beja, no kurcze , naprawde twoj maz przegiol :O Dobrze, ze Krystian to rozsadny chlopiec i zaopiekowal sie siostra :) Co do podobiensta , to u nas Kamilka to caly wykapany tatus , tacznie z charakterkiem a Gabryska to wiecej do mnie :) Milka twoja Maya to wypisz wymaluj cala mama:D A i odwoluje tamten przepis na panecakes , znalazlam lepszy :) samazy sie je bez tluszczu , na suchej teflonowej patelni . http://mojewypieki.blox.pl/2007/09/Bananowe-pancakes.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×