Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

dzień dobry brzuchole.co do moich wód-to ja pije dużo ciągle robie sobie herbate-spróbuje pić więcej.ale coś wam powiem: jak wieczorem odeszłam od kompa,poszłam siusiu . znalazłam na mojej piżamie 3 małe mokre plamki na wysokości piersi-coś mi poprostu z nich wyciekło.co to mogło byc?już zaczynają produkować siare?wy już tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Jak pisałam wczesniej-parę dni temu mój synek miał grype jelitową było już dobrze. A wczoraj byliśmy na pogotowiu bo miał ostry kaszel i okazało się ze to ZAPALENIE PŁUC!!!!!!Baba na pogotowiu powiedziała ,ze lekarz się nie poznał co to za choroba ze ewidentnie widać zapalenie płuc-jak tu ufać lekarzom!!!!Od wczoraj lezy bidulek w szpitalu na szczęście do szpitala od domu mam 5 minut na piechotę!Jeszcze mnie zbadali bo też mam kaszel i katar jak zobaczyli ze w ciąży jestem ale to zwykłe przeziębienie!!!TERaz jest z nim mój mąż-jest bardzo kochany dużo mi pomaga w tych ciężkich dla nas chwilach....A najgorsze jest to ze 25lutego Krystianek kończy 5lat i spędzi je w szpitalu...no trudno najważniejsze zeby był zdrowy.Ja za chwilę idę do szpitala.Kochane czerwcóweczki trzymajcie kciuki za nas żeby wszystko było ok!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Jak pisałam wczesniej-parę dni temu mój synek miał grype jelitową było już dobrze. A wczoraj byliśmy na pogotowiu bo miał ostry kaszel i okazało się ze to ZAPALENIE PŁUC!!!!!!Baba na pogotowiu powiedziała ,ze lekarz się nie poznał co to za choroba ze ewidentnie widać zapalenie płuc-jak tu ufać lekarzom!!!!Od wczoraj lezy bidulek w szpitalu na szczęście do szpitala od domu mam 5 minut na piechotę!Jeszcze mnie zbadali bo też mam kaszel i katar jak zobaczyli ze w ciąży jestem ale to zwykłe przeziębienie!!!TERaz jest z nim mój mąż-jest bardzo kochany dużo mi pomaga w tych ciężkich dla nas chwilach....A najgorsze jest to ze 25lutego Krystianek kończy 5lat i spędzi je w szpitalu...no trudno najważniejsze zeby był zdrowy.Ja za chwilę idę do szpitala.Kochane czerwcóweczki trzymajcie kciuki za nas żeby wszystko było ok!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny miałyście takie coś z tych pieresi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba! Póki co nie miałam takich objawów!Ale wydaje mi się że to tylko kwestia czasu u każdej z nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kilku dni jestem hepi bo mały coraz mocniej kopie i czuje go teraz już codziennie a nie jak do tej pory co2 dzień-rozbrykał się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kilku dni jestem hepi bo mały coraz mocniej kopie i czuje go teraz już codziennie a nie jak do tej pory co2 dzień-rozbrykał się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. beja trzymam mocno kciuki,napewno bedzie dobrze,i synus szybciutko wyzdrowieje. goba1 u mnie juz jakis miesiac temu zauwarzylam takie saczenie,a teraz gdy nacisne sutka to leci jak z fontanny.sadze ze to jest siara.moj synus tez bardzo intensywnie mnie kopie pewnie bedzie kibicem pilki noznej,albo nawet slawnym pilkarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej brzucholki goba w poprzedniej ciąży też dośc wcześnie zaczęlo mi wyciekać z piersi, teraz jak narazie jeszcze nie. Dziewczyny czy wy też macie wrażenie że brzuszek rośnie w oczach?? z wagą jakoś nie szaleję ale brzuszek rośnie i małego czuję coraz wyżej. beja współczuję-trzymam kciuki za szybki powrót do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też brzucholek zaczął rosnąć jak szalony a co najdziwniejsze waga minus 1kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też rośnie brzuchol ale niestety małego nie czuje przez to do góry bo jak już pisałam to położenie ma miednicowe wiec kopie mnie na dole(od samego początku tak mam)mam nadzieję ze sie okreci do porodu mój malutki kubusiek!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny. Dzis wieczorem czeka nas wizyta u ginka - moze dowiem się cos wiecej na temat wagi dzidziusia bo od początku ciąży nikt mi tej informacji nie podał...pewnie sama jestem sobie winna, bo na 3d nie spytalam a lekarz nic takiego nie wpisał w papierach... Goba - ja jeszcze siary nie mam, ale na tym etapie ciąży to już chyba normalne... Beja - badz silna, synus na pewno szybko wyzdrowieje !! Przeklęci lekarze !! Tylko kase potrafią brać, a mało który zna się na rzeczy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest z wami dzisiaj?zapracowane czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba!Nawet mi nie mów bo dosłownie nie mam rąk gdzie włożyć dzisiaj w pracy. Ale faktycznie coś ucichłyście babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez roboty mam dzis od groma - a ta książka co podałyście linka to podobno rewelacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez goba1 mam połozenie miednicowe i juleczke czuje na dole ale lekarz powiedział ze to sie jeszcze zmieni:) a co chodzi do wyciekow z piersi to sobie nacisnełam sutek i tez mi wyleciało troche tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam dzis ochoty siedziec przed kompem wieczorkiem tu zajrze zycze wam miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chciała mocniej czuc moja coreczke ale tez mam lozysko na przedniej sciance to moze troche tłumic ruchy julci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwierzycie ale już sobie całą książkę wydrukowałam. W pracy oczywiście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helooo, nie bylo mnie dluugo,ale juz nadrabiam goba.--ciesze sie, ze z Kubusiem wszystko ok :)moj maly mial w 25tyg i 1 dniu 770g :p, co do tej wydzieliny to moja ciotka od 20tyg miala pokarm, to siara i nie wolno tego wyciskac, ona czasem wstawala w nocy z mokra koszula, tak cieklo,jej siotrze tak samo BEJA----wspolczuje, na prawde :( demilunia--- ni i waga i brzuch rosnie w oczach w 2tyg 1,5 kg przytylam, kurde musze sie pilnowac :/ milka.---ja nie poje wody w ogole, malo pije bo jakos tak od zawsze mam, wody nie lubie bleee to zle? mierzejka--- hehe to juz wiadomo po kim, mamusia byla diabelek :p, dobrze ze maz wyrosl z trzymania mamusi za spudnice hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernadetta27
sprzedam 56/62 i inne np ciązowe zapraszam na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYSZŁA ALE TEN TWÓJ DUŻY CHŁOP BĘDZIE KURDE JAK TY GO URODZISZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika82
Witam! Ja już od 7:30 w pracy, jak zwykle. Wczoraj było sporo pracy więc nawet nie zajrzałam na forum. Ksiażkę też już wydrukowałam :) Moj dzidziuś rusza się najczęściej rano i wieczorem, a przez cały dzień śpi. Dziewczyny ja też mam "wydzielinę" z piersi, nie często ale czasem jak wstaję rano to mam plamki na piersiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×