Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

aspira30, ja troszkę doświadczenia z toxo miałam. Twój wynik rzeczywiście jest dość duży, najważniejsze jednak jest to, czy do zakażenia doszło podczas ciąży, czy przed. Powinni Ci zrobić teraz badanie na tzw. awidność. Jeżeli będzie wysoka to dobrze, bo wtedy do zakażenia doszło napewno przed ciążą. A z tym antybiotykiem to pewnie lekarz tak profilaktycznie. Mi na poczatku ciąży wyszła wysoka awidność więc pani doktor stwierdziła, że nie muszę brać antybiotyku. Nie martw się z dzidzią napewno jest wszystko w porządku. Napisz po wizycie co Ci lekarz powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloooooo nie bylo mnie dlugo , bo nie mialam kiedy pisac, zrobilam pierozki, wyszly pycha-dwa rodzaje-ze szpinakiem i drugie z serem. MELANIA---- to zle, ze przytylas?? lekarz powiedzial, ze za duzo?? ja sama przytylam juz 7-7,5 kg. Sam porod to ok 10kg mniej, lekarz mi mowil,ze po porodzie nie bedzie zadnych dodatkowych kg, bo tyje w normie, tak jak Ty. ja nie wiem jeszcze jaki wozek kupie, ale chce na duzych dmuchanych kolach, maluszek mnie kopie strasznie po zoladku :/ zaraz kuzynka wpada na pogaduchy a maz jak zwykle na nocce, buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja tak wieczorowa pora dzis ;) Melania, waga sie nie martw :) Ja ostatnio stanelam to tak ponad 6 do przodu..a na wizycie sie okaze ile naprawde, bo domowe wagi klamia :P Porod to nawet ponad 10 kg, do tego polog, karmienie - oj schudniemy, schudniemy :) Przynajmniej ja mam taka nadzieje ;) Aspira, glowa do gory. Nie martw sie na zapas Co do wozkow to ja juz zdecydowalam i nie chce gondoli. Wozek ktory wybralam ma funkcje montazu fotelika samochodowego oraz jak sie go rozlozy to tez dzidzie wlasnie tam mozna polozyc i bedzie bezpieczna :) A lato to lato...a jeszcze w NY to starszne upaly. Na pewno chce kupic usztywniany rozek i musze go z PL sprowadzic. I zobaczylam na allegro takie sliczne kolorwe pieluszki tetrowe ..chyba kupie kilka takich :) No i tabeleczka, bo czas leci :) NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...27...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...26..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...26...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....24..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....22.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......24. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..25..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....23..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....23.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......22....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....22...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x el-mir-ka.................Brzeg..........córeczka......2 8.06........21..Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......18....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobuuuudka :-) zapraszam na swieza pachnaca kawusie :-) ostatnio sie nie rozpisywalam za duzo bo troche bylam zalatana no ale w koncu mamy weekend uff ogladam namietnie katalogi i mysle co by zamowic wszystko takie fajne rozka nie bede kupowac, mialam przy pierwszym dziecku i juz nie chce, wole bez tego karmic czy nosic dzieciaczka aby kontakt miedzy mna a dzieckiem bedzie a tak w takim rozku zapatulone to prawie jak w beciku :-( tym bardziej ze to bedzie jednak lato, do spania mam dla malego spiwor super praktyczna rzecz nie odkopie sie nie wpadnie pod tez mialam przy pierwszym dzieciaku i baaardzo mi to odpowiadalo wozek chce na duzych pompowanych kolach, slyszalam ze te z malymi skretnymi fajnie sie prowadzi ale niestety po idealnie rownym terenie np w sklepie :-P kupie typowy kombi wozek tzn gleboki razem ze spacerowka, wydaje mi sie ze jednak gleboki jest potrzebny i przydatny i dzeiciak moze w nim sporo czasu spedzic , te foteliki samochodowe montowane na stelarzach jak wozki sa fajne ale niestety niezdrowe bo nie wiem czy wiecie tak male dziecko nie moze przebywac za dlugo w foteliku samochodowym :-(,to jest praktyczne na pewno ale jedynie na jakies krotki wypad na zakupy zeby nie przekladac dziecka z fotelika do wozka jak np spi z tego co mowia lekarze nawet 2-3 miesiaczny dzieciak nie powinien byc dluzej niz 2,5 godz w takim foteliku bo to jednak na slaby kregoslup nie jest zbyt dobre :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze mis ie przypomnialo cos... stanelam rano na wage i zalamka aaaaaaaaaaaaaa tyje teraz chyba z kilo na tydzien :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helooooo pobudka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gosia--ja tez chce na duzych kolach, w urzedzie odeslali mnie z niczym, mam przyjsc w pn, beda pewnie robic problemy ladna dzis pogoda, mezus spi, chyba pojde po bulki do piekarni na sniadanie. Przeziebilam sie do tego , mam katar i garblo piecze, pije jakies soki porzeczkowe bleee... dobrze, ze nic gotowac nie musze bo mam pierozki z wczoraj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie daj sie tym urzedasom, nieraz tam trzeba sciezke wydeptac zeby w koncu dostac co sie nalezy :-/ jak trafisz na babe nie w humorze to najlepiej przyjsc drugi raz do innej w koncu sie uda zalatwic pozytywnie :-) a wozek to ja wiem jaki bym chciala no ale chyba nie na moja kieszen :-O podobaja mi sie teutonia mistral. fajne kola duze, wozek nie ciezki jakies bajery typu moskitiera itp no i ustawiane resory, w zaleznosci jakie dziecko jest duze szelki 5 punktowe itd no ale ta cena :-/ ciota ostatnio se taki sprezentowala i jest baaardzo zadowolona a zaplacila za niego ok 700€ :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!U Krystianka stwierdzono obustronne ,ciężkie zapalenie płuc!!!Lekarze ze szpitala sa w szoku że leczyli go na grype jelitową i wześniej nic nie wykryli.Jak byłam rozmawiać z ordynatorką to powiedzieła coś w tym stylu(nie wiem co to za lekarz ślepy czy co żeby taką krzywdę wyrządzić dziecku takie zmiany to nawet slepy by zauważył...)Biedaczek ma słabiutkie żyły-pekaja przy prawie kazdym ukłuciu raz gom kuli 6 razy aby pobrac z żyły krew w końcu dały spokój i z oaluszka pobrały.W ciagu doby dostaje 5-7kroplówek z lekami,chodzi 3 razy dziennie na inchalacje i klepanie plecków.Jest dzielny prawie nie płacze.Teraz siedzi z nim moja teściowa ja ją zmienię o 17 a mój w pracy do 23.Jak szłam do domu to powiedział tak(Mamusiu idz do domku niech dzidziuś odpocznie...i Ty też)miałam wtedy łzy w oczach...Teraz rzeczywiście idę odpoczac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calkiem fajny wozek :-) jedna rzecz tylko mi sie nie podoba :-/ za maly koszyk na zakupy ale reszta super :-) uff umeczylam sie dzisiaj niezle, nasprzatalam jak gupia nawet okno umylam :-) lece polezec do wanny ale jeszcze dzisiaj do was zajze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia--- masz zapal , a baba sie nie dam :p beja----biedny Maly :( ja pamietam jak bylam mala to strasznie kaszlalam i sie dusilam, lekarka dawala mi antybiotyki, wybralam 3serie i ciagle gorzej, leki,syropy nic nie pomagalo a bylo gorzej, lekarka patrzyla sie na moja mame jak na wariatke ze wymysla, wkoncu omalo co sie nie udusilam :/ w nocy mnie zlapalo ,nie moglam powietrza zlapac, na nastepny dzien mama znow wziela mnie do lekarza a ona mowi: to mozna badanie krwi zrobic ale to kosztuje 12zl :/ ( a antybiotyki i syropy ponad 100 heh) mama sie wkurzyla, na anstepny dzien sanepid wpadl do domu bo mam krztusca, a to jest zakazna choroba i nie wolna przy tym brac antybiotykow bo to pogarsza ..Oni wszyscy sa takimi lekarzami jak w koziel dupy trabka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el-mir-ka
Cześć Dziewczynki i cześć brzuszki :) Nie było mnie tu od poniedziałku, bo mężuś chory :( i musiałam jemu więcej czasu poświęcić ;) Byłam we wtorek u lekarza na usg połówkowym. Z naszą córcią jest wszystko super, powiedział mi lekarz, że okaz zdrowia - na szczęście, choć nadal muszę brać leki na podtrzymanie, ale przeciwskurczowe już mi wycofał :) No i jednak okazało się, że jestem w ciąży krócej niż myśleliśmy. Teraz mam 21 tc i 5 d, a więc termin mi się przesunął na 2 lipca - mam nadzieję, że mnie nie wygonicie :p Kajunia ważyła 381 gramów, pytałam czy jest duża, czy mała, ale powiedział mi, że na to jeszcze za wcześnie, a na razie jest wszystko w normie. Tylko okazało się, że przytyłam 2kg aaaaaaaaaa!!!!!!!! pierwsze kilosy od początku ciąży :p Mam nadwagę więc nie chciałam za dużo przytyć i nawet schudłam kilogram. Ale ponieważ nie oszczędzałam się z objadaniem :p i ze słodyczami hehe no to kiedyś musiał być pierwszy kilogram. Pewnie już teraz sie zacznie... No i niestety żelazo spadło poniżej normy i trzeba zacząć się zdrowiej odżywiać, a nie moje ulubione kromki z konserwą :p Beja --- nie martw się, na pewno wszystko będzie dobrze, a za miesiąc Twój synuś zapomni, że był chory, no i ja też miałam łzy w oczach po tym co synek Ci powiedział - ale on "dorosły" Perłakrynicy --- super wózek, bardzo w moim stylu :p ja wybrałam podobny w sumie nazywa się Jeda "Bartatina" i wybrałam kolor beżowy ze wstawkami w kwiatki. Mam nadzieję, że lekarz się nie pomylił, ale on ponoć nigdy się jeszcze nie pomylił, bo kwiatki typowe dla dziewczynki :p Jutro idę do teściów więc znów się napcham ciastkami hihihihihihi :) jeszcze tylko tabeleczka ;) NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...27...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...26..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...26...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....24..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....22.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......24. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..25..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....23..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....23.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......22....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....22...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x el-mir-ka.................Brzeg..........córeczka......02.07........22..Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin............x.............0 6.07.......18.... Trzymajcie się i pogłaszczcie brzuchole papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak pusto??????????????????? elnirka...super , ze z mala wszystko ok:) , chcialabym miec dwa kg na plusie a nie 7 :p, a waga potem sie bedziemy martwic u mnie ladna pogoda, chyba pojade z tesciem do meza pracy (pracuje w restauracji w srodku lasu, pieknie tam jest, mozna pospacerowac :) ) , tesciowa w robocie wiec wszystko gra :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dzień dobry ja dzisiaj tylko na chwilkę Dziewczyny straszną noc miałam-ale od początku od jakiegoś czasu cierpie na napady kolki żółciowej co objawia sie silnym bólem w okolicach żołądka i wymiotami nie do opanowania-kiedyś nawet wylądowałam z tym na pogotowiu. Zaczyna się zawsze wieczorem i wczoraj jak tylko poczułam charakterystyczny ból i nudności byłam cała zielona ze strachu ze nawraca,ból okropny i modliłam się tylko żeby nie zwymiotować-bo jak już się zacznie to dopiero nad ranem mija i cały brzuch jest potem obolały. Na szczęście skończyło się tylko na silnym bólu i pochamowałam wymioty. Wiecie jak przy takich wymiotach można się odwodnić. Mały na szczęście ok bryka aż miło, ale ja idę do łóżeczka bo całą noc przez tenból nie spałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie co takie pustki gdzie sie podziewacie? ja juz po obiedzie i po poobiedniej drzemce :-) cos mnie dzisiaj zas glowa boli :-( chyba musze sie przewietrzyc i isc na jakis spacerek, pogoda piekna mogoby byc jeszcze pare stopni wiecej zeby na balkonie swobodnie posiedziec :-) o biedna przyszla m. znowu samotne popoludnie? dobrze ze tesciowa tez w pracy aby ci dnia nie popsuje :-) a o jakiej restauracji mowisz ze w lesie jest? bo ja wlasnie szukam jakiejs, mam za miasiac komunia i zastanawiam sie czy obiadu by nie zamowic dla gosci w restauracji zeby w domu aby w ten dzien uniknac tego calego syfu, gotowania zmywania itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jestem tegoroczną styczniówką. Mój synuś wczoraj skończył miesiąc. Przede wszystkim to życzę Wam bezproblemowych ciąż i lekkich porodów (a bywają i takie... ) Wystawiłam właśnie na allegro dżinsy, króre dobrze mi służyły podczas ciąży oraz bluzeczkę, może któraś się skusi...? http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=628379 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia---- oni organizuja komunie, wesela, wszystko, maja bardzo dobre jedzenie i super ogranizacje :), to jest Hubertushütte , super okolica, w srodku lasu , jesli chcesz to sam Ci nr tam albo mozesz z mezem pogadac to powie Ci co i jak, wiem, ze chyba ok 50euro od osoby biora, ale nie wiem co w tym jest. ja wlasnie pizze zamowilam, prawie nic nie jadlam dzis, zoladek mnie boli aaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...27...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...26..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...26...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....24..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....22.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......24. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..25..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....23..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....23.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......22....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....22...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x el-mir-ka.................Brzeg..........córeczka......2 8.06........21..Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......21....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...27...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...20......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...26..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...26...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....24..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....22.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......25. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..25..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....23..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....23.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......22....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....22...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x el-mir-ka.................Brzeg..........córeczka......2 8.06........21..Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......21....Hania pobudka.witam miłe panie z rana potem mam troche latania z papierami do zus\'u.jem śniadanko z serkiem wędzonym żółtym i pije herbatke.smacznego na śniadanko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widzę, że w ten weekend wszystkie korzystrałyście z uroków pięknej pogody i raczej nie siedziałyście przed komputerkiem. Ja też troszkę poleniuchowałam na słonku i co najbardziej mnie cieszy-zrobiłam pierwsze, choć wcale nie małe zakupki dla maleństwa. Póki co kupowałam ubranka-wszystko to jest tak słodkie że najchętniej wykupiłabym cały sklep! Co u Was?Wszystkie jeszcze śpicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jak minął weekend? Ja dzisiaj też mam sporo latania.Czeka mnie męka w Zusie i w skarbówce. Do skarbówki idę z tą samą sprawą już 3 raz i chyba dzisiaj wyciągnę panią przez okienko. Taki mają bałagan że sami nie wiedzą co gdzie mają. Jestem już po założeniu pesaru.Czuję się dobrze i wreszcie się dowiedziałam że będzie córeczka. Pozdrawiam was wszystkie. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
ICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...27...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...27......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...26..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...26...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....24..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....22.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......25. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..25..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....23..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....23.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......22....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....22...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x el-mir-ka.................Brzeg..........córeczka......2 8.06........21..Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......21....Hania witam dawno mnie tu nie było, mialam trochę pracy a od tyg jestem na zwolnieniu, mialam skurcze i musze lezec.teraz czuje sie lepiej, ale przynajmniej troche odpocznę od pracy.teraz lecę na uczelnię podbić jakieś papiery a potem znowu leżonko:)buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie witam z poranna kawusia :-) ja juz po pracy i mam na dzisiaj spokoj teraz tylko kombinuje co by tu ugotowac ale zero pomyslu :-( kochane poradzcie cos...co mozna dac swojemu dziecku na komunie w prezencie? rower ma, playstaion czy takie typu gierki odpadaja, aparac cyfrowy ma, biblie dziecieca tez ma...wiec kurcze co? to chlopak wiec bizuterie i te sprawy odpadaja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny podpiuję listę. u mnie już lepiej i powoli wiusa odganiamy katar i kaszel przechodzą i oby tak dalej. U nas pogoda za oknem wiosena i wszędzie żółto od żonkili, aż chce się spacerować, my juz po spacerku-dzisiaj tylko 40 min o to perwszy spacer córeczki od tygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el-mir-ka
ICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...27...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...27......x Ewcia24..............śląsk......................x....... ....02.06.. ..20....x aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...26..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...26...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....24..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....22.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......25. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..25..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....23..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....23.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......22....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....22...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x el-mir-ka/22............Brzeg..........córeczka......02.07........22..Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......21....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Mam do Was pytanko, bo od jakiegoś czasu ok. 2-3 tyg czuje takie nieprzyjemne ciągniecie z prawej strony brzucha, po środku. Najbardziej jest to dokuczliwe, gdy stoje lub chodzę a ustępuję, gdy sie położe. W ostatnim tygodniu dokucza mi to coraz bardziej. Troszke mnie to niepokoi. Czy któraś z Was miała lub ma podobne uczucie ciągnięcia? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejko! Nie miałam do tej pory podobnych dolegliwości więc może lepiej byłoby skontaktować się z lekarzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka, ja bym na twoim miejscu poszla do gina. A nie odzywam sie bo chora jestem. Zlapalo mnie straszne przeziebienie, katar, gardlo lekka goraczka - ta na szczscie spadla. Leze i kuruje sie mleczkiem z miodem :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×