Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

przyszła mamusko ja ci naprawde wspołczuje takich tesciow aby ci sie tylko nie wtracali jak urodzi sie malenstwo ja na twojim miejscu porozmawiała o tesciach z mezem zeby im delikatnie zwrocił uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jak mnie strasznie meczy zgaga juz normalnie nie daje sobie z nia rady pali i piecze jest to ochydne a do tego jeszcze w ustach mam cały czas posmak zelaza wiem to od witamin juz 2 razy zmieniałam witaminki i za kazdym razem tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie nie dawno skonczyłam mycie okien i jestem wykonczona a za troche po corcie do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja tez mam problem ze zgaga :( do tego od rana ...biegunka eh co do teciow to nic na nich nie dziala, jak sie cos powie to wybucha awantura, ktorej teraz nie chcemy, po prostu robimy swoje i nie dyskutujemy z glupkami, nie pozwole tez zeby sie wtracali jesli chodzi o dziecko, juz wczoraj byla dyskusja w czym je wyniesiemy ze szpitala, to nasza sprawa i nie pozwole, zeby ktos mi sie wtrynial. Maz im tylko powiedzial , ze jak maja robic awantury przy malym to wnuka nie zobacza. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyszukalam na temat zgagi w ciazy : możesz zmieszać w równych proporcjach kminek z majerankiem i żuć powoli szczyptę mieszanki ale nie wiem czy nie zwymiotowalabym od tego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra uciekam po core do szkoly potem usiade sobie spokojnie do komputerka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cytryna jest kwasna a ponoc kwasnego nie wolno, eh juz sama nie wiem.. jakos musimy przez to przetrwac, mniam wlasnie zjadlam 2 buleczki z dzemkiem i serkiem almette i teraz mi sie odbija phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ja nie mam żadnych objawów ciąży i nie miałam poza oczywiście tym że troche przytyłam, nie wiem co to zgaga i poradne nudności. Co do Twoich teściów to wspólczuje - ja mam fajną teściową która powiedziała że nie będzie się wtrącać w żadne moje sprawy związane z wychowaniem małej, no chyba że ją sama o to poproszę. Gorzej będzie z radami mojej mamy ale z tym sobie napewno jakoś poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alkatraz--ciesz sie tym :) , mamie mozesz zawsze naklasc do glowy co myslisz a tesciowce jak cos powiedz to potem obraza i awantura hehe dam sobie rade z wiedzma :p nie bedzie mi sie wtryniac w wychowanie malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dziewczynki czytam że skarżycie się na zgagę ja polecam rennie - można bezpiecznie stosować w ciąży, rennie prawie uratowało mi życie w poprzedniej ciąży bo miałam taką zgagę że nie mogłam normalnie funkcjonować. Teraz na szczęście mnie nie męczy. A wiecie jaki jest przesąd odnośnie zgagi w ciąży - ponoć gdy często męczy zgaga maleństwo będzie miało bujną czuprynę po urodzeniu. Ja tam w przesądy nie wierzę, ale coś w tym może być bo córcia urodziła się z bujnymi i długimi jak na noworodka włoskami. Co do różnych bóli, kłucia i ciągnięcia tu i ówdzie mi też się to zdarza ale na szczęście szybko przechodzi. Ogólnie ostatnio nie narzekam, ale jednego mam już dość nastrojów i płaczliwości. Ale i tak nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny sporo was tutaj. JA TEZ MAM TERMIN NA CZERWIEC , TO JESZCZE TAK DLUGO JA TESZ SLYSZALAM O TYM PRZESADZIE ZE JAK MECZY ZGAGA TO DZIDZIUSIOWI WLOSY ROSNA. W POPRZEDNIEJ CIAZY NIE WIEDZIALAM CO TO JEST ZGAGA I MALA URODZILA SIE Z KILKOMA WLOSKAMI DO DZIS MA JE SLABE A SKONCZYLA JUZ 16M . ZA TO TERAZ MAM ZGAGE CO WIECZOR I TO PO WSZYSTKIM MUSZE WYPROBOWAC TA HERBATKE Z CYTRYNA. WIDZ ZE NIE TYLKO JA MAM HUMORY MOJ MAZ JUZ ZE MNA NIE WYTRZYMUJE-BO CIAGLE SIE CZEPIAM ALBO PLACZE - ALE POCIESZA SIE ZE TO TYLKO JESZCZE 3.5M :-) .POZDROWIONKA DLA PRZYSZLYCH MAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tez slyszalam o tym przesadzie :) Chociaz moja mama twierdzi, ze to zalezy od tego jak sie dziecko ulozy i czy naciska bardzo na zoladek. Podobno my z siostra urodzilysmy sie podobnie owlosione, a przy mnie miala stale zgage a przy siostrze prawie wogole. I nie mam pojecia co robic na zgage. Na szczescie ( odpukac) nie ma jej za czesto. PM musisz znalezc sposob na tesciow, bo to tak wyglda, jakby traktowali was za swoja wlasnosc i nie liczyli wogole z wasza prywatnoscia. Stanowicie z mezem mloda, ale juz samodzielna rodzine. Za 3 meisiace bedzie to juz pelna rodzina i sami o sobie macie decydowac. A tesciowe jesli nie reaguja na normalne argumenty to w sumie nie wiem jak do nich mozna dotrzec. Moja tesciowa po pierwszych zgrzytach uspokoila sie i nie moge na nia narzekac..moze dobrze, ze jest daleko. Wiekszy problem z wlasna wszystkowiedzaca mama, ale to jakos latwiej przelknac :P Mi tez plec coreczki okreslono na podstawie zwyklego usg. :) Melania, pozazdroscic urlopu :) Wogole jak ja tesknie za naszymi polskimi gorami...rozmarzylam sie. Demiluna, no wlasnie tez mam wrazenie, ze zrobilam sie od kilku tygodni nadwrazliwa i byle glupstwo jest w stanie wyprowadzic mnie z rownowagi..zaraz swieczki w oczach :o Ach te hormony :P Kasia 🌻 Alkatraz, Bikm witajcie :) NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...28...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...27......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06.. 27...Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...26..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...27...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....24..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....22.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......25. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..26..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....23..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....23.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......22....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....22...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x el-mir-ka/22............Brzeg..........córeczka......02. 07........22..Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......21....Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka------- bedzie wojna, bo innego wyjscia nie ma, z chwila gdy pierwszy raz mi sie wtraci w wychowanie malca. Ale jedno juz zalatwilam-- NIE BEDZIE JEJ PRZY PORODZIE!!!!!!! powiedzialam, ze nie chce nikogo procz meza bo sie bede czula skrepowana, chyba dotarlo. hehe Ciesz sie, ze nie masz ich blisko siebie, a mame jakos przetrawisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla - moja tesciowa nawet nie wpadlaby na pomysl bycia przy porodzie :o W szoku jestem, ze ludzie maja takie pomysly :O Oj ja ta kobiete szybko sprowadzilabym na wlasciwa droge...a jakby sie nie dalo, to nie mialabym zadnego kontaktu z wnukiem, albo tanczylaby jak ja zagram, albo wogole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka---dokladnie tak mysle jak Ty :p ! w zeszlym roku byla wojna na swieta wielkanocne bo zabronila mezowi spedzic je z moja rodzina, tylko "jej synek ma byc przy niej bo poki co to ona jest matka" a w tym roku moze mi skoczyc :p bo jestesmy po slubie i zadnej awantury nie zrobi bo pozaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wróciłam już dawno, ale jakoś czasu na komp nie było :P. Załatwiłam na szczęście wszystko, co musiałam i mogę spać spokojnie, jeśli chodzi o moje studia. Ale powiem szczerze, że jak przeżyję ten weekend to przeżyję wszystko hehe. Ból w kroczu mam niesamowity, cała kość łonowa boli mnie, jakbym nie wiem co robiła ;) a nie robiłam :p A rano, zanim dociągnęłam się na PKP to już musiałam brać Nospę, bo brzuch mi się zrobił jak balon, wielki i twardy. Ale jutro też chyba pojadę, chociaż zobaczę rano, bo ponoć ma być huragan nad opolszczyzną i dolnym śląskiem, a ja właśnie z Brzegu do Wrocławia, więc jak sie nie odezwę do południa, to znaczy, że pojechałam hihi Przyszła -- jak to wszystko czytam, to na prawdę łapię się za głowę, masakrę masz :( ale pewnie jesteś twardziel i dasz sobie radę z jędzą hihi a jak nie to postrasz ją polską mafią hehehe Witajcie Nowe Czerwcóweczki. Ja też mam na okrągło zgagę po wszystkim, ale mnie bardzo pomaga kubek zimnego mleka, przechodzi po krótkiej chwili. Tyle, że po następnym posiłku znów mnie łapie :( i znów mleko :). Pocieszyłam siętym przesądem, będę miała kłaczatą córunię. A teraz sobie popijam piwko :p przed tv, więc pewnie zaraz zasnę, to dobranoc :) bo nic tak nie robi na spanie jak bezalkoholowe kawowe Karmi - mniam mniam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP..... TC......IMIE przyszla mamuska/22...Wiesbaden..............syn...28.05...28...Elias karka81............Stalowa Wola.............x............01.06...27......x Ewcia24..............śląsk................synus....... ....02.06.. 27...Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....19....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..23.......x Merana/25 .........ZielonaGóra ....synek.......05.06...26..Aleksander *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...27...Mikołaj Bezire/21............Warszawa................X.......... 07.06...13.....X kirysek...........Bialystok.....................x..... .......08.06.....21...x AnetkaG27.......Siedlce......córunia....10.06....24..... ..Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....20.....x Milka/31..............Bremen.........coreczka.......12.0 6....22.....Zosia goba1/ 26............ Poznań............ synek.......13.06......25. Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka....14. 06..26..Michalina Iza_/27............Świętochłowice.............x......... ..15.06......21..x majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....22..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... . . .16.06.....21.x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....25..Franek kasia08/27..........Dabrowa Górnicza.......X......... .18.06.....10....x kasia78/29.............łodz..............córunia.......1 9.06....23.....Julia świdniczanka/25.....Świdnik.................X.......... .19.06.......11..X gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......22....X Demiluna..27..........Anglia...............syn........ ..21.06....22...Julian ilse_el/30.............Wroclaw...............syn....... ...21.06....12.....X beja1981..........Toruń.............córcia.............. .21.06............x perłakrynicy 31......Pajęczno............syn....... ..23.06....19.....Jaś Kika27/29..............Kraków.................x........ ...26.06.....14....x Monika82...............Kraków..............X.......... 27.06......17......X Shamanka08/23...... Lublin................. x .............28.06 ...20 ... x el-mir-ka/22............Brzeg..........córeczka......02. 07........22..Kaja martusia 82/24....Kalisz/WB........X.......29.06....19...Julia,Wiktor ania p/30...............Toruń..................X.........30.06... ....9.....X Lilka / 27..............Gdynia...........córeczka......30.06......19 .....x mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka.......0 6.07.......21....Hania Witajcie brzuchatki! Witam Alkatraz i Bikm!Widze ze jeszcze wszystkie spicie. Ja powoli się zbieram bo dziś mój kochany mężuś ma urodzinki, za 10 dni ja świetuje więc robimy małą bibke i mamy jeszcze sporo przygotowań. Za oknem leje jak z cebra i wieje więc mnie też jakiś taki dziwny nastrój opętał. Macie na to jakieś sposoby?Bo mnie slonko nastraja do życia a jak go nie ma więdne jak niepodlewany kwiatuszek:P:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mamusko!Nie daj się!!!!Trzymam za Ciebie i twoją walkę z teściówką kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszz kurde przyszla M ty to masz urwanie doopy z ta tesciowa :-( juz by se baba odpuscila denerwowanie ciebie aby teraz jak jestes w ciazy mam pomysl...ponoc ciezarnej wolno wszystko i wszystko moze...wiec naslij no jej jakas plaga mysz na chate :-) u mnie wszystko ok, zgagi na szczescie nie mam :-) nawet nie wiem jakie to uczucie przy 1 ciazy tez nie mialam i maly urodzil sie lysy hehe chyba cos w tym jest :-P mam dzisiaj ciezki dzien o 11.00 lece do znajomej posprzatac chate :-/ a o 14.00 mam 3 godzinny festyn w kosciele dzieci 1komunijnych ale mi sie isc nie chce szok :-( wczoraj upolowalam na ebay komoda :-) taka z przewijakiem polkami i wanienka w jednym , podoba mi sie bo praktyczna no i niedroga byla :-) http://fotoforum.gazeta.pl/3,0,1095089,2,1.html http://fotoforum.gazeta.pl/u/pucor.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
witam mamusie:) pamiętacie jak wam pisalam o tym bólu w kroczu podobnym do objawow zapalenia pęcherza? no to bylam wczoraj u gina i okazuje sie ze to nie zadne zapalenie pecherza tylko mi sie szyjka macicy skrocila, malenstwo mnie uciska i od tego te bóle:( mam lezec i uwazac zeby nie doszlo do rozwarcia!i brac luteinę dopochwowo 2razy dziennie.ale sie ten moj maly pcha na świat.takze jeszce z tydzien czasu posiedze w domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karka81
a i przy okazji zrobil mi usg -ostatnie mialam miesiac temu i wtedy maly wazyl ok 600g i lezal poprzecznie, a na wczorajszym wazy juz 1kg 160g i lezy podluznie, glowka na gorze nóżki na dole (tak ukosnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale duzy dzieciaczek :-) ja ide do gina dopiero 11.03 i jestem straasznie ciekawa ile urosl od poprzedniej wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki mam mam dzis troche dola bo moja corcia cos sie przeziebiła i lerzy w łozku pod pierzyna ja ide zaraz ugotowac jej obiadek i sie troche połoze bo u mnie pogoda straszna lejie okropnie a cisnienie znow mam bardzo niskie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Ja dzisiaj rano wstałam, żeby jechać na uczelnię, ale mój mężuś powiedział, że pada i żebym została w domku. No to zostałam :) :) :) Nauka nie zając hehehe. Kurcze tak jak czytam o tych bólach krocza, to najpierw słyszałam, że to tylko spojenie łonowe się rozciąga, ale z tym skracaniem szyjki to się przeraziłam. Ostatnio było wszystko super, ale ciągle boli, a wizytę mam dopiero 18.03. Mam nadzieję, ze nie muszę panikować i na pewno będzie wszystko ok. A Ty Karka uważaj na siebie i faktycznie lepiej leż, bo z tym nie ma żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heooo :) elmirka-------- ja sie nie dam, babsztyl pozaluje jeszcze :D! uwazaj na siebie, jak Cie boli to moze odpusc te wyjazdy. masterak.. dam se rade hehe gosia---- moje bedzie kudlate :p ,komoda super, tylko ja miejsca nie mam na taki sprzet, ty masz duze mieszkanie u mnie troche lipa, gdybym wiedziala, ze mamy miec dzidziusia odrazu szukalisbysmy chociaz 3 pokoi. karka--- bedzie dobrze u nas taki huragan, ze glowa boli, w nocy to myslalam, ze okna mi z futryna wypadna :/, teraz tyle, ze nie pada,ale wiatr jest nadal. Do tego nie wiem co mi jest od 4 dni bol brzucha, zgaga, caly czas mi bulgocze w sodku jak by sie woda gotowala, i jeszcze dzis biegunka 2 dzien. ej wlasnie dzwonil moj tato i powiedzial, ze na zgage najlepiej zalac na noc lyzke miodu woda przegotowana i dodat troche cytryny i rano to wypic i zgaga niby zniknie. No przetestuje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła --- wiesz, może powinnaś pójść do lekarza z tym bólem. Mam na myśli internistę, bo wiesz, jak masz jeszcze biegunkę, to żebyś się nie odwodniła. Maleństwu Twój stan na pewno nie służy. A co do wyjazdów, to już męża namówiłam i jutro pojedzie ze mną autkiem, żebym pociągiem się nie tłukła na 3h zajęć, no i namówiłam go przy okazji na kino :p Ale się spieramy na jaki film. Może któraś z Was widziała któryś. On chce na Lejdis, a ja na taką baśń Koń Wodny - no i mamy dylemat hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×