Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jozefinka

MEDYCYNA NATURALNA-porady

Polecane posty

Gość arotica
a mi nic nie pomaga na popękane naczynka, ani zel arnikowy ani kora dębowa, cytryna, pokrzywa, zel kasztanowcowy, nic!Cały nos nos mam w naczynkach i zawsze czuje ze jest zimny albo jak jest ciepło ze gorący, ze tak powiem ma inna temperature od reszty ciała, on ZAWSZE jest czerwony, strasznie utrudnia mi to zycie a do tego mam jeszcze ciemne włoski, szczególnie na brzuchu, stouje wode utleniona ale nic nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Jasli mozecie podajcie swoje gg.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh..
moj numer 3835865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
ehh--Na udach to sa plamki czy krostki ?hmmm.Opisz dokładnie .......Plamy na czole sugeruja niedomaganie watroby .Najlepiej pobierac tab ziołowe Silimarol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Jestes niedostepna na gg........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arotica
finka-9857374

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pancrea Aloes przywraca równowagę kwasowo-zasadową w organizmie zakłóconą nieprawidłowym odżywianiem się, więc może warto się zainteresować np. Miksturą Oczyszczającą Słoneckiego, pije się mix aloesu, soku cytrynowego i oliwy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loska
hej mam plamki na udach, na pachwinach, koloru brazowego, ksztalt nieregularny, przy zgieciach stawow, nie luszcza sie, rozmiar rozny, nie wiem od czego ponadto na wzgorku lonowym w zgieciu pachwiny mam czyraka, jak go zwalczyc? i jeszcze jedno pytanie jak domowym sposobem oczyscic watrobe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pancrea
IRyska. Racja z ta mixturą! Tą mikstrurę stosuję od kilku paru ładnych lat. Jak przerywam to źle, a jak wznaam to odrazu jest lepiej. Pozdr. Znalazlem lepszy chyba Aloes australijski(ekologiczny) do sporządzenia Alocitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pancrea, czy nie podejrzewasz, że ta mikstura uzależnia? słyszałam już też podobną opinię, że jak piją jest ok, przestają czują się źle :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak stosowas to na tej stronie i wiecej o nim http://luskiewnik.strefa.pl/acne/pichta.htm Wskazania do stosowania olejku pichtowego: ropnie na skórze, czyraki, liszaje, liszajce, grzybice skóry u układowe, łojotokowe zapalenie skóry, łuszczyca, trądziki, opryszczka, owrzodzenia, reumatyzm, artretyzm, przeziębienie, nieżyty układu oddechowego, chrypka, kaszel, zapalenie zatok obocznych nosa, kamica żółciowa, kolki, zaparcia, zapalenie gruczołu krokowego, niemoc płciowa, blednica skóry, słabe krążenie w kończynach (stale zimne, blade lub sine dłonie i stopy) i mózgowe, świąd skóry, ukąszenia owadów i pająków, użądlenia, zaburzenia trawienne, ból brzucha, skąpe miesiączkowanie stan przedmiesiączkowy i okresu przekwitania, bóle głowy, obrzęki, plamy na skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowany bardzo
Może by tak ktoś napisał jaką metodą wykończyć chlamydię boreliozę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ri
seria 14 zastrzyków nie pomogła, dopiera druga seria dała radę, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
....................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxgosia158xxx
strasznie boli mnie brzuch w dolnej jego części..;/ przy siusianiu ból się nasila...dodam również ze od pewnego czasu mam okropne wzdęcia;/ co to może być? jak sobie z tym poradzić..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ri
xxxgosia158xxx, ja bym zaczęła od lewatywy, irygacji i lekkiego postu, okłady na bolące miejsca z uryny, jeść żurawinę, a najlepiej pić sok z żurawiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
borelioza ---doradze przez gg..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
CZYRAKI----mieszanka ziołowa :zmieszac rowne ilosci ziela fiołka trojbarwnego ,liscia pokrzywy ,ziela rdestu ptasiego i korzenia łopianu .Jedna łyzke stołowa zioł zalac szklanka wody .Gotowac krotko na wolnym ogniu i odstawic do wystudzenia .Pic 3x dziennie po 1 szklance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
CZYRAKI--masc ichtiolowa badz gorace wilgotne okłady ,zmieniane co pare godzin.Smarowac czyrak zołtkiem swiezego jajka .Po zaschnieciu ponawiac zabieg 2-3 razy w ciagu dnia.IDalsze przepisy.....................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
xxxgosia ----na gg w celu dokladniejszego wywiadu.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o pomoc na temat mięśniaków macicy. Wiem, że są zioła, okłady i nasiadówki, które je zmniejszają. Pije krwawnik i rumianek (także zioła na pęcherz), robie nasiadówki z rumianku (mam też hemoroidy) i krwawniku, staram się stosować dietę lekkostrawną. dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Miesniaki macicy ........Pisałam na stronach :Choroby kobiece -porady .Rumianek tutaj nie wskazany .Moze zwiekszac krwawienia Zastapic krwawnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
----------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Finko pisałam juz do pani na chorobach kobiecych, ale mam tez problem innej natury. Mam duże problemy z cerą. Jest z jednej strony bardzo sucha i się troszkę łuszczy, z drugiej strony sa miejsca bardzo tłuste, z których można łój wycierac. Nie wiem czym jest to spowodowane. mam 30 lat, odzywiam się zdrowo, jem warzywa i owoce, pije codziennie okolo 1-15, l wody niegazowanej oraz okolo 2-3 kubków herbaty zielonej lub herbatek z pokrzywy i skrzypu. Mimo to ciagle pojawiaja się krostki ,zaskórniki, plamy, rozszerzone prory, suche miejsca i łój. Prosze bardzo o pomoc. Dodam ze włosy tez mi sie bardzo przetłuszczają. Nie jest to raczej wina braku witami, bo paznokcie mam zdrowiutkie i mocne, włosy tez sie wogóle nie rozdwajaja i nie wypadaja, tylko sa cinkie i przetłuszczajace, ale najgorsza ta cera. Bardzo prosze o pomoc. Nie moge juz czasami na siebie patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Witam lulu ---przetłuszczajace sie włosy i problemy z cera moga tez swiadczyc o stanach zapalnych wokoł głowy .Proponuje ssac olej słonecznikowy -temat jest na forum .Dodatkowo na noc na głowe liscie topoli ;zawiazac chusteczka .Przyspiesza sciaganie stanow zapalnych .HUMAWIT (drozdze )gotowe ze skrzypem i pokrzywa -Bardzo pomocne na problemy z cera .Zamiast parzenia ziolek przez ok 2 miesiace .Maseczka z glinki zielonej -do kupienia w aptece -ma działanie dezynfekujace ,absorbujace i gojace .Leczy tradzik ,wypryski i wrzody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Finko Ssałam olej słonecznikowy przez poł roku, od wrzesnia do lutego, pomógł mi troche na gardło (chociaz mógł to zrobic tez czosnek) a na krostki i suchą skórę na twarzy niestey nie. Uzywałam kiedys maseczki z zielonej glinki, ale moim roblemem jest to ze cera jest z jednej strony tłusta, np na czole, a na policzkach bardzo sucha i to na policzkach pojawiaja mi sie krostki i plamy, które trudno sie goją. Te na czole znikaja po posmarowaniu maścia cynkowa po 3-4 dniach, natomiast te na policzkach mam tygodniami a nawet mieisacami (głównie plamy podskórne) wiec glinka na to raczej nie pomoże Z przetłuszczaniem raczej nie jest to takie kłopotliwe, bo moge mys głowe codziennie. Ale co zrobic z sucha skóra na policzkach i plamami i krostkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuupppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Okłady na policzki z rozgotowanej cebuli pozwola zlikwidowac wszystkie stany zapalne ,ropne oraz wprowadzic do skory witaminy . Rozgotowac cebule w niewielkiej ilosci wody ,połozyc na gaze i potem na twarz .Stosowac co drugi dzien przez 2 tyg .Kiedy cera bedzie juz oczyszczona nalezy kłasc na twarz maseczke ;1 łyzeczka swiezych drozdzy ,1 łyzeczka twarozku ,1 łyzeczka zmielonego kwiatu nagietka lib 50 kropli nalewki z nagietka -do kupienia w aptece ,tylez samo soku z łopianu oraz łyzeczke miodu .Maseczka ta ma własciwosci regenerujace .Twarz smarowac kawałkiem swiezego aleosu.Pic 1 ampułke dziennie biostyminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Zapobiegawczo smarowac mascia Lotion 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×