Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Starlight

szukam wsparcia w odchudzaniu

Polecane posty

Gość nestee
Dzięki mam nadzieje ze tym razem mi sie uda jak zobacze 6 z przodu bede szczesliwa pozniej 5 i bede w niebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam walentynkowo :-) nestee - cel mamy podobny, tylko odległość różną :D :D :D ale na pewno go osiągniemy - to tylko kwestia czasu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Dawno mnie nie było, ale czytam Was sobie jak tylko mam chwilkę, kawiarnia zabrała mi duuużą część życia Trzymam kciuki za wszystkich- u mnie waga bez zmian (chyba) bo obraziłam się na wagę i nie ważę się od dłuższego czasu Życzę cieplutkiego dnia w ten zimowy czas :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy1323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy1323
Chyba mi sie nie udalo przyłaczyć do roz\mowy, Przy 160cm w ciagu 1,5 roku dobijam do 70kg!! Jestem troche tym przybita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli trochę przybita, to pewnie jeszcze nie całkiem gotowa do zmian? wiem po sobie, najważniejsza jest motywacja... bo jak długo tylko "trochę" jesteśmy z siebie niezadowolone, to tylko trochę nam sie chce działać... wiosna idzie!!! do dzieła, budzimy się, budzimy, nie zasypiać, wyskakujemy spad kołderek i raz-dwa, raz-dwa poranna gimnastyka :D ech, jeszcze trochę, zanim wrócę do tego, co osiągnęłam ubiegłej wiosny, ale juz jest podobnie jak w lutym rok temu ;) jestem na dobrej drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestee
Gruby Miś ruszaj sie a nie marudz pomysl jak super bedziesz wygladac jak zalozysz male ciuszki mi to zawsze dodaje sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestee
Daisy 123 czas wziąć się z siebie samo z nieba ci nic nie spadnie moze na poczatek zrezygnuj ze slodyczy?co ty na to?kup sobie chrom on naprawde dziala od kad go biore czyli od 12 dni nie jadlam nic slodkiego batony leza w szafce i nawet mnie do nich nie ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie marudzę :D i ruszam się! codziennie depczę steper przez około godzinkę i jak fajnie pośladki bolą ;) jest dobrze, będzie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy1323
Drogie Panie, chyba macie racje. Ciagle przeciagam zaczecie odchudzania. Niby wiem co i jak, juz raz odnioslam spory sukces(jakies 5 lat temu ok 18kg w dół) tylko tak jakos ... najbardziej zadzialal na mnie impuls - mniejszy rozmiar!! Postaram sie tego trzymac. Na mnie dziala jeszcze bardzo motwujaco przyklad do nasladowania wiec jeśli ktos moglby mi cos powiedziec o tyl ile i w jaki sposob to bylabym wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam ci przede wszystkim nie jedzenie po 18 mi pomoglo.Moze ogranicz slodycze do mimimum,mozesz zazywac chrom to bardzo pomaga.Zrezygnuj z tluszczy lepiej cos gotuj na parze badz w folii i wazne jest sniadanie to ono daje energi ja schudlam do 76kg z 81kg w 12 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy1323
Super Nestea, 5kg w 2 tygodnie!! to super. Z tym nie jedzeniem po 18 to skuteczna sprawa, tylko mnie sie zawsze wieczorkiem sanie wlacza. Trudno mi to przezwyciężyc. Chrom łykam od 2 tygodni, poprawila mi sie przemiana materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj dobry jest jeszcze aplefit tak slyszalam zamierzam go brac.Mnie jakos do slodyczy nie ciagnie.Jesli chozi o cwiczenia to tylko 100 brzuszkow i z 20 przysiadow bo wiecej mi sie niechce za bardo.Jesli dopada cie głód to zrób sobie herbate mi to pomagało ja pije tylko zielona ostatezcnie zjem jablko ale nic wiecej.Ja w sumie nie jem juzz od 17godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pomaga na glod ciepla herbata.Ostatecznie jablko ale raczej staram sie nie jesc nic po 17 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy1323
No tak, cudów nie ma... Trzeba ograniczyc jedzenie. Niby to takie proste ale trzeba sporo wysilku. Dziekuje za wskazówki i oczywiscie czekam na dalsze informacje. Nestee trzymam kciuki i czekam na relacje z Twoich sukcesOw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja znowu zaczynam, 20 minut gimnastyki wczoraj i tak planuję 3 razy w tygodniu, nie jem po 18 -tej godz. Dzisiaj kupiłam sobie \"upiększacze\" maseczki, krem przeciwzmarszczkowy ciekawe kiedy znajdę czas na ich zastosowanie ....... Oglądałam rano program chyba pytanie na śniadanie, babka schudła ponad 30 kg w 9-mcy, i teraz zjada więcej niż jadała wcześniej - to ponoć dobra dietetyczka skomponowała jej dobra dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po tygodniu prawie kopenhaskiej ;) jest ok! niebawem Wam napiszę dokładniej, czemu czwartek jest taki ważny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwal się Misiu, czekam z niecierpliwością na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :-) coś mi się ostatnio dzieje z internetem - oszaleć można!!! misiaczku, pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, umieram z niecierpliwości. Błagam, pochwal się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwalę się :D oto, czemu czwratek był taki ważny i mobilizujący! miałam profesjonalną sesję zdjęciową, koniecznie kupcie za miesiąc kwietniowy "twój styl" będzie raport o odchudzaniu polek i jakoś tak niechcący zostałam jedną z bohaterek ;) choć już po zdjęciach nadal jestem maksymalnie niskowęglowodanowa, ćwiczę w domu, na wiosnę na pewno wrócę do swoich ubiegłorocznych najmniejszych ubrań, dostałam takiego kopa, że szok!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem czy szczęście? ot, akurat tak wyszło ;) pani pisząca artykuł skontaktowała się z paniami z topiku hogi, tego na którym pisuję od trzech lat, najpierw wrzuciłam do kosza, myśląc, że spam! później dziewczyny mnie namowiły, gadać to ja lubię :D ze z djęciami gorzej :o w końcu dałam sie przekonać, nie było łatwo... mam nadzieję, że nie będę żałować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczku, nie bądź taka skromna :-) gdybyś nie miała w sobie tyle samozaparcia, na pewno nie byłabyś bohaterką artykułu :-) gdyby to na mnie trafiło, mogłabym służyć jedynie swoją wiedzą teoretyczną, bo w praktyce... ODPADAM!!! dlatego jeszcze raz szczerze gratuluję, a Ty naucz się przyjmować komplementy :D zima w pełni :-( wiosno, gdzie jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku - GRATULUJĘ, jestem pełna podziwu! Na pewno kupię gazetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nowego? u nas królują katary :o od poniedziałku ledwo zipię... na szczęście dziewczynki się trzymają dobrze, więc mam tylko 3. nosy do wycierania ;) to co chudniemy ładnie w poście? z zimowym sadłem już się rozprawiłam ;) jeszcze jesinennego trochę mi zostało, ale i z nim się rozstanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×