Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DESPERADA

KLUB DESPERADO czyli koniec z racjonalnymi dietami !!!!!!!

Polecane posty

narazie idzie mi calkiem niezle ;) Dzisiaj zjadlam : owsianke (150)kcal + kawa z mlekiem (40) potem byl lod mleczny maly (50kcal) ok 14:30 na obiad zjadlam : kilka paluszkow + troche brzuszkow z lososia+ 1 malutki chlebek ryzowy i porcje zupy knorr z cukini (200) = ok 450kcal na kolacje zrobie sobie koktajl : jogurt(100)+ zarodki pszenne (30)+ mrozone truskawki (30kcal) = 160kcal czyli przez caly dzien wyjdzie ok. 600kcal max 650 wiec jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też dobrze. nachodziłam się dziś sporo = kalorie stracone :-) zjadłam princessę orzechową i serek wiejski. Dziś jeszcze jajecznica i basta!! cHCę NA WADZE ZOBACZYć KOLEJNY UBYTEK W PIąTEK, bo właśnie w piątki zamierzam sie ważyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Soil , masz zupełną rację , ale ja sie skupię nad nieodchudzaniem jak już schudnę." Byle byś tylko nie skupiała się wtedy na tym, że przytyć nie chcesz;) Bo "przyciągamy, to czemu się opieramy przez to że skupiamy na tym swoje emocje". I kilka tygodni diety na marne pójdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej :) Wkoncu maly sukces ! 0,6kg mniej hurra !! :) To chyba dlatego ze wieczorem poszlam na spacer i ok 23 jezdzilam 45min na rowerku stacjonarntm ;) OStatni posilek zjadlam wczoraj ok 16 bo potem juz nie bylam glodna ! Super mottywuja mnie takie spadki wagi :D dzis caly dzien bede na plynach 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! u mnie też dobrze, trzymam się postanowiIam sobie jeszcze przez tydzień stosować 500 kcaI a potem stopniowo zwiększać ten Iimit do ok 1200 kcaI i te ostatnie 3-4 kg stracić już bez pospiechu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soil , ja żartuję a Ty traktujesz to poważnie . Ja wiem i rozumiem co piszesz , ale zobacz jaki jest tytuł topiku . Ja mam w dooopie wszystkie racjonalne diety , gruba nie jestem , a chcę schudnąć z różnych powodów i dlatego weszłam na ten topik , podobało mi się podejscie piszących tu dziewczyn .Moja dieta odnosi dobry skutek - chudnę i tego samego życzę wszystkim , które tego chcą , nawet jeśli tylko na ten jeden wieczór . :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperatki moje kochane!!! :)) Dziewczyny,wróciłam!!! Potem coś napiszę ,bo na razie muszę odespać Andrzejki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfrkcyjna85
ja dzis na wadze 50,5kg :) a na sniadanko serek wiejski z otrebami obiad watrubka z cebulka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jak myśIicie? czy już po 500 kcaI dodawanie 250kcaI co tydzień to za szybko? może powinnam zwiększać Iimit woIniej np o 100 kcaI tygodniowo? jak uważacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondyneczKaa
No tyo ja się przyłączam do Was :) Mam zamiar zrzucic około 6-7 kg. Zaczynam od jutra... już powiedziałam ze nie wolno kupowac w domu coca-coli i słodyczy :D Będę głownie opierac sie na warzywach i owocach bo to cos co ja lubie ..... aaa i duzo wody zamierzam pic :) Oby tylko sie udało... a chciałabym to zrobic w 3 tygodnie... a i dodam ze codzienie wieczorem cwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatjaponi
hej czytam was juz ktorys dzien i chce sie dolonczyc zalozenia 2 tygodnie okolo na diecie niskokalorycznej teraz waze ooo58 czy schudne w 2 tygodnie do 53??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dwa tygodnie 5 kg to malo prawdopodobne- ale 3 możliwe jeśli pierwszy raz się odchudzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja schudłam tyle w dwa tygodnie i nie odchudzam sie pierwszy raz :-) kwestia indywidualna. liczy się oczywiście Twoje podejście i wytrwałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane ;) ostatnio poszalałam i to ostro ;/ niestety... ale od jutra herbatki odchudzające...i dieta dla zdesperowanych czyli : 500 kcal. musze do sylwestra zrzucić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buła, jak poważnie? Toż moja ostatnia wypowiedź z przymrużeniem oka była. Obawiam się, że to Ty za poważnie ją odebrałaś. No!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie desperatki :) Dzisiaj waga wskazywala... uwaga uwaga! Dokladnie 55,5kg :D:D:D Czyli w tydzien zlecialo mi 3,7kg. Nie powiem, ze bylo latwo bo tak nie bylo... w weekend kusily mnie slodkosci, leczo pieczarkowe, schabik z kapusta itd. ale sie nie poddalam z czego sie baaaaardzo ciesze. Wiem ze teraz kiloramy beda lecialy duzo wolniej ale jestem pewna ze do Swiat dojde do 52kg a moze nawet 50kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatjaponi
hej ja dzis robie sobie dzien owocowy takie wprowadzenie do diety zrezta przyda mi sie bo jestem chora:/a oto i moje cele I.55kg II.52,5 III.50 jak bede miala czas to zrobie sonie taka stopke jak wy tylko nie wiem jak jeszcze najbardziej to bym chcaila taki pasek gdzie prezsuwa sie age ale widze ze nikt tu nie ma wiec pewnie nie mozna ile leci waga na diecie 500kcal tygodniowo czy wy stosujecie mniej kalorii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatjaponi
girl a ty jaka diete przez ten tydzien stosowalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatjaponi>>> 2 razy w tygodniu mialam glodowke, a tak to jadlam okolo 600kcal. Troszke cwiczylam, okolo 20-30 min dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no widze ze ladnie wam idzie dziewczyny :) Ja od dzis jestem na diecie dla modelek i obliczylam ze dziennie je sie ok 600kcal max i jesli dodam do tego ruch powinnam schudnac te 3,5kg nie w 3 a w 2 tygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka to jest dieta modelek jesli mozna wiedziec?Szukam inspiracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. ale mi ta waga powoli spada... :( ale dobrze, ze spada coś w ogóle niż miałoby rosnąć lub stać. chociaż przyznam się, że nie za często jadałam 500 kcal. częściej koło 1000. i mało ćwiczyłam. ale wasze wyniki bardzo mobilizująco na mnie działają, że mam bardzo, bardzo mocne postanowienie poprawy! :D DESPERANSO, mi sie wydaje że najbezpieczniej byłoby dodawać około 100 kcal na 2 może 3 tyg. zresztą sama będziesz widzieć czy zaczynasz tyć i zmniejszysz najwyżej. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×