Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martin37

Czy znaleźliście kiedyś internetową miłość?

Polecane posty

Gość renevn
Ja znam parę osób z kafe, do najbliższej mam 150km :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poznalam przez internet
mojego obcnego mezczyzne :) Jestesmy razem 1 rok i 2 miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuza nie duza
tak znalazłam mojego obecnego Chłopaka...a przedtem all spotkania z ludżmi z neta to była kalapa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hm hm mmmmmmm
ja zostalam znaleziona przez internet :D ... troszke poklikalismy ... az w koncu sie spotkalismy ... i jak grom z jasnego nieba ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia_lusia
moja koleżanka z pracy chyba właśnie znalazła, w każdym razie na pewno znalazła kogoś bliskiego (a w naszym zbliżającym się 40 wieku to nie łatwe:P) w internecie, na razie spotkali się 3 razy, ale wszystko jest na dobrej drodze :) poznała go w portalu mydwoje.pl który tak jakby "kojarzy" ludzi pod względem osobowości, chyba trzeba taki test najpierw wypełnić a potem on pokazuje % zgodność charakterów i przyzwyczajeń, dzięki czemu dużo łatwiej jest uniknąć trafienia kulą w płot ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Ciebier *
tak) moj wodniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowisz31
lusia_lusia mówisz, że pod względem osobowości na tym mydwoje.pl się ludzie dobierają? no to chyba też zaryzykuję, bo mam dość samotnych wieczoró, a randki z dziewczynami, które poznawałem przypadkiem własciwie na forach, czy czatach okazywały się totalnie nietrafione - jak kulą w płot własnie. zaraz wchodzę na tą stronkę i zobaczymy co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.s.ia
ja poznalam swojego obecnego chlopaka na gg. stalo sie to dzieki mnie gdyz mialam dawniej takie halo ze klikalaam do obcych gosci na gg zeby nawiazac jakies znajomosci i nei wykluczone ze znalezc chlopaka. i mi sie udalo. poznalam go, starszy 2 lata, inteligentny, fajny zupeplnie inny niz wszyscy.to byl strzal w 10 .poznajac go w taki sposob czuej sie jakbym wygrala w lotto. martinie jesli ty chcialbys probowac swoich sil w szukaniu milosci poprzez neta to owszem mozesz ale na "inteligentnych " stronach typu kafeteia, czy forum ,albo gg . w zadnym wypadku na czateriach gdzie siedza glownie napalone baby ktora szukaja sponsorow. albo po prostu zaproponuj tej dziewczynie co ci sie podoba spotkanie. a nuz widelec.....powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusia_lusia
na pewno łatwiej na portalu który kojarzy ludzi pod względem osobowości znaleźć kogoś bliskiego, niż na takim, gdzie się widzi tylko wzrost, kolor oczu i to co ktoś o sobie wymodził... poza tym na mydwoje.pl żeby mieć dostęp do wszystkich opcji płaci się abonament, co prawda bardzo nieduży, ale tak czy siak to już zdecydowanie odstrasza żartownisiów i podszywaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×