Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniunia006

Gubimy zbędne KG!!! Razem raźniejI nie pozwolimy umrzeć topicowi

Polecane posty

WItam drogie kafeteriank:) Dziś postanowiłam zalożyć nowy temat na forum Diety specjalnie dla nas:) Kobiet zdeterminowanych do walk ze swymi zbędnymi kilogramami....Dla kobiet w rożnycm wieku, o zróżnicowanej ilośći kg do utraty... Zdaję sobie sprawę, że takich tematów jest tysiące, ale mnie chodziło głównie o to aby autorka topicu nie ulotniła się po tygodniu.... Jeżeli tylko macie ochotę to zapraszam serdecznie do przylączenia się:) Gwarantuję, że z mojej strony topic będzie dopiszczany co dnia:) jest ktoś chętny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) od poniedzialku jestem na diecie MŻ....stanowco MŻ:) zero słodycy, białego pieczywa, mieso tylko białe i gotowane, warzywa w dużych ilościach, owoce w mniejszych, zero fast foodów i niedrowych reczy...hektolitry wosy, czerwonej i zielonej herbatki...a dodatkowo ruch...:) mam nadieję, .że się uda... startuję wagi 75...i chce schudnac do 65...jak na razie to moj cel... No ja widze e Tobie sie udalo 10 sie pobyc:)pieknie:) gratuluje:) jakie mialas zasady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zaczynam
no chyab ze tylko zalezy wam na kafeterii to oczywiscie rozumiem i bede i tutaj zaglądac-zeby pozbierac wasze doswiadczenia i relacje :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie sie do was przylacze:) musze troszke schudnac do studniowki. Jednak najbardziej mi zalezy na utracie centymetrow. Jak narazie sama dieta a od 9 listopada wlaczam w to ciwczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam Anula:) ciesze sie bardzo ze sie dolaczylyscie:) Anula opowiadaj jakie cel?? jaka dietka?? Diewczyny a w ogole opowiedcie cos o sobie:) polacmy pryjemne z pozytecznym:)moe nawiaa sie przyjaznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec moniunia006 ja jestm na diecie south beach- polecam!! Bylam juz na wielu dietach ale dopiero na niej mi sie udalo. Z tego co napisalas to jest to bardzo podobna dieta do twojej MZ hahahaha i je sie podobnie :D Mogla bys poczytac troszke o niej. Co innego jest w niej to to ze przez 2 tyg nie wolno jesc owocow zeby organizm oczyscil sie z cukru. I faktycznie po tych 2 tygodniach juz nie musialam jesc slodyczy a bylam od nich uzalezniona :o Oczywiscie teraz czasem sobie \"pozwalam\" bo przeciez wszystko jest dla ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i najwazniejsze na tej diecie chudnie sie odrazu w bruchu u niektorych efekty sa juz widoczne po kilku dniach. Ale nie bede was zameczac moja dietka bo chodzi chyba w tym topiku o to ze kazdy moze sie przylaczyc i stosowac co che :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kluseczko:) slyszalam co nieco o tej diecie:) masz racje moze warto sprobowac:) a powiedz mi to dzieki SB udalo CI sie schudnac??i cwiczylas cos intensywnie:) ja ogolnie to doswiadcen z dietami cud mam powyej dziurek w nosie.... jedynym skutecnym sposobem bylo pozegnanie sie e slodyczami na rok i litry czerwonej herbatki..tak udalo mi se pobyc 15kg w summie be ogromnych wyeczen bo od slodycy sie po jakim czase odzwyczailam....nioo... a teraz po powrocie z anglii tak mi sie nazbieralo ze szok..jedenie maja tam paskudne... do scpuplych osob nigdy nie nalealam...ale teraz to ju pregiecie:/ wiec fajnie e jestescie e mna w walce sadelkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkurek
ja od poniedziałku jestem na norweskiej i gdy zaczynałam miałam 72,5 kg a dzisj juz jest 69,5kg dość szybka utrata wagi jak na 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zamiar schudnac tak z 5kg bo chyba tyle mi zostalo do 50kg(mojej wymarzonej wagi) narazie mam noge w gipsie i zadne cwiczenia nie wchodza w gre:/ a niestety jestem typowa gruszka. Narazie ograniczylam slodycze, nie jem fast foodow, opije duzo wody i zielonej herbaty, zamienilam biale pieczy na ciemne. gdzies za 3 tyg wprowadze cwiczenia by miec superowe cialko:).Dziewczyny skad jestescie i ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to samo jesli chodzi o te diety- porazka A schudlam dzieki sb tylko i wylacznie. Ja musze miec diete bo inaczej sie nie kontroluje. A sb jest i smaczna i urozmaicona i sie chudnie :D A jesli chodzi o cw to ja jestem z tych co kupuja juz 3 rok spodnie od dresu zeby zaczac biegac hahahah ale teraz jak schudlam to jednak przydal by sie jakis sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aahhaah no ja na szczescie to do sportu to noga nie jestem....siatkarka bylam w czasach gimnazjui i liceum...do czasu kontuzji ktora wyeliminowala siatkowke z mojego zycia....teraz jezdze konno i oddaje sie urokom Jogi:) uwielbiam joge:) serdecznnie polecam w ogole:)uczy motywacji, koncentracji i dostrzegania pozytywów zycia:)a poza tym filozofia jogi samam w sobie niesie zdrowe odzywianie wiec w diecie jak najbardiej polecane:) oj Anulka a co Twoja noga... gdyby kozka nie skakala:P Kluseczko a od kiedy Ty na tej SB?? Ja mam 21 lat i jestem okolic katowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio papapa Anulka:) owocnej nauki:) Kluska ale ze mnie gafa.... no podziwiam:) ja mam nadieje ze te mi sie uda pobyc tego feciku....bleeeeeee a co Ty tam porabias w Danii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie uczyc:P jeszcze jakies glupie pp, no ale coz trzeba przetrwac ten ostatni rok. Ja jestem z Zabrza wiec do katowic mam tez nie daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Anula w zeszla srode bylam w zabrzu na zakupach z moja przyjacioka ktora mieszka w gliwicach..hihi a ma faceta z zabrza:P jedziemy w ogole na koncert strachy na lachy do zabrza:) wiec poblisku mam do Ciebie:) a teraz zmykam cwiczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zaczynam
o strachy na lachy:) ma byc w krakowie-ale siostra miezka w katowicach wiec trzeb sie wybrac bo na indios brawos nieposzłam;( ja mam 26 latek-i chce właśnie Sb spróbowac narazie pare dni postaram sie ograniczac jedzenie po 19:00 wlasnie zmykam osttani posiłek skonsumowac:) pozniej popisze cos moze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynajaca:) widze ze te same klimaty preferujemy:) a Ty z krakowa?? ooo i bravosow lubisz:) a powiedz mi ile chcesz kg zgubic?? KURKUREK jestes jeszcze z nami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zaczynam
chciałabym zgubić 5 kg ..ale najchętniej 9 :) obecnie: 167 i waga69 :( i tak z krakowa :) zastanawiam sie nad SB- póki co pije od dwuch tygodni herbatki staram sie zaczynac dzień od niej na czczo- pić w ciągu dnia i na dobranoc pije rózne herbatki-te z gueraną do południa i czuje ze te herbatki działają:)....tylko zaduo jem po 18 więc tylko brzuszek mi się zmniejszył troszke i staram sie nie ejsc pieczywa -makaronu-ziemniaków i nie łączyc z białkiem...tzn niegłdoze sie-tylko unikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nawyk picia zielonej herbaty mam z praktykowania jogi:) zielona ponad wszystko:) a poza tym to czrwona stram sie pic litrami i ostatnio mama zakupila jakas na spalanie w sklad ktorej tez wchodzi czerwona:) ogolnie to lubie te smakowe...zielona liptona i czerwona cytrynowa:) ja od 3 dni tez sanowczo mniej jem... mam nadzieje ze wytrwam dluuugoo dlugooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×