Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniunia006

Gubimy zbędne KG!!! Razem raźniejI nie pozwolimy umrzeć topicowi

Polecane posty

Kluseczka ja tez zdalam za 5 :) nie ma sie czym przejmowac :) ale mialam dzis kryzys dziewczyny :9 taka senna i oslabiona bylam... no ale jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłalam fotki :) Życzę udanego dnia :) P.S. Juz mi lepiej, przespałam juz wczorajsze smutki :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka dzięki :) Chciałabym zrzucić jakies 8-10 kg, ale jak zrzuce 5 to juz będe happy. Jak do tej pory mam za soba 3 kg i zastój a raczej dwa tygodnie jakiegos załamania... Dlatego postanowałam zrobić dietke SB, zobacze co z tego wyjdzie. Anula Czekam na Twoje fotki oczywiscie! :) Kluseczko, od Ciebie tez prosze. Monika, wysyłałam do Ciebie maila dwa razy ale dostaje zwrot że masz przepełnioną skrzynke... Buzka dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klusaczka27
wyslalam zdjecia. Wczoraj sie zwazylam i bylo 63,200 czy 300 nie pamietam. No i oczywiscie potem na zakupy pojechalismy i najadlam sie slodkiego- nie wytrzymalam i dzis juz 63,700 :( ale mowie wam warto bylo hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salana--> zdjecia wyslalam:) kluseczka--> ja tez wczoraj poszalalam i nie zaluje:P dzisiaj sie spali te wszystkie kalorie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze wy mi pomozecie kochalam sie przed chwila z moim chlopakiem i zjechala nam prezerwatywa jednak uzywalam patentex oval srodek plemnikobojczy. Moj chlopak na szczescie nie doszedl Mam dzisiaj 28 dzien cyklu, jednak mam rozregulowany okres i ostatnio trwal 45dni czy jest jakas szansa zajscia w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze nie masz sie czym przejmowac jesli uzyasz srodek plemnikobojczy. Oczywiszcie przez najblizszy miesiac bedziesz w ciazy- wiem po sobie- zawsze jestem hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, czytalam duzo opin na temat tego srodka. w dodatki zrobil we mnie tylko 2 ruchy bez prezerwatywy no i nie doszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dopadłam na chwilkę komp. mimo że nie mam mnie w domu przez weekend. Dzięki za zdjęcia. Mam tylko wrażenie ze jestem najstarsza i najgrubsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salana NO CO TY TO JA JESTEM NAJSTARSZA I NAJGRUBSZA a reszta dziewczyn jak sa mlodsze to stwierdza ze sa najgrubsze hahahah. Ja jestem 79 roznik a ty?? Mnie dopadla choroba wiec zaczynam sie leczyc, zaraz wezme zestaw lekow i do wyra, ruszac nawet sie nie moge tak mnie wszystko boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiek bilogiczny nie jest wazny! Wazne jest to na ile sie czujemy:) a wy takie stare nie jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kluseczka ja rocznik 80 :) staro się nie czuję bo mloda duchem jestem hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak cichutko? Mam nadzieje ze dalej walczycie. Ja wczoraj bylam na imprezie z noga w gipsie ale i tak dobrze sie bawilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis rano duzo napisalam,cos wcisnelam i sie wszystko skasowalo. Tak sie wkurzylam ze juz nic nie napisalam. Ja sie trzymam. waga spada, sniadanko SB, zaraz moje kochania zrobi obiadek/ czyli salatke z kurczakiem, bo ostatnio zaprzestalam jedzenia surowych warzyw i moj metabolizm troche zwolnil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu u nas cisza!! Ja wlasnie obiad robie. Pulpeciki z ryzem bedzie. Pysznosci. A i od wczoraj korzonki mnie bola- nie wiedzialam ze to takie straszne, na poczatku myslalam ze to plecy. Ruszac sie nie moge i jeszcze do pracy musialamisc. Jak tylko mi przejda to zaczynam cwiczyc i regularnie chodzic na basen. Moze wy znacie jakies sposoby co by mi przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zaczęłam...SB ciekawa jestem czy faktycznie odechce mi się słodkiego... Juz mnie dzis koleżanka kusiła... właśnie wcinam fasolkę szapargową :) zjem ją dziś i nie mam pomysłu na jutrzejszy obiad.... nie wiem czy mam katować tą dietką męża czy mu odpuścić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochanie jest nia zachwycone a co najlepsze nie byl na 1 fazie a chudnie jak cholera!! Na obiadek 1 fazowy mozesz sobie zrobic na salatke z kurczakiem i feta. albo warzywa z patelni i do tego rybke zapiekana z porami albo piersi z kurczaka. A jesli o slodycze chodzi to ja osobiscie przez pierwsze prawie cale 2 tyg 1 fazy szalalam na mysl o slodyczach, raz nawet nie wytrzymalam i zjadlam cukierka czekoladowego. A potem jakos juz nie mialam na nie ochoty. Te 2 tyg beda troche monotonne ale potem juz bedzie lepiej. I nie zapomina zeby nie przesadzac z nabialem 2 razy w tyg jak juz i pamietac zeby jesc duzo surowych warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jadalam na 1 fazie> Śniadanie: -kawa z mlekiem 0,5% -3 pieczarki nadziane mięskiem mielonym z indyka Obiad: \"zapiekanka\" kabaczek, papryka, por, cebula, bakłażan, posolone i posypane papryką słodka i troszke parmezanem Podwieczorek: -jogurt naturalny bez cukru + 2 słodziki i kilka kropel zapachu waniliowego kolacja: -to co na obiad ale przełożone na patelnię i rozbełtane 2 jajka i to zalane i to koniec mojego jadłospisu. A jeśli chodzi o pisanie co jutro zjem to nie mam pojęcia. Zaglądam do lodówki i zawsze się coś znajdzie. Zupa pieczarkowa Skladniki: 0.5kg miesa mielonego (oczywiscie jakiegos chudego) 3 duze cebule 2 pory 0.5 kg pieczarek serek topiony ( Krowki Smieszki Light, 8 trojkacikow, to bylo jakies 150g) sol, pieprz, papryka Podsazyc mieso i pieczarki, zeszklic cebulke, a poryzalac goraca woda tak na godzinke. Potem wszystko wrzucic do garnka, zalac przegotowana woda, dodac serki topione i doprawic do smaku (dobrze jak zupa jest pikantna). Gotowac ok. 20 min. a i czesto na sniadanie jadalam omleta, jajka rozbeltywalam z mlekiem o,5% ale mamlo go dodawalam i na patelni podsmazalam wszystko co mialam pod reka, cukinie, pora, pomidora, papryke itp i zalewalam to tym jajkiem i jeszcze czasem posypywalam zoltym chudym serem/ pyszota, a jak juz calkowita rozpusta byla to jadlam to z odrobina smietany zmieszanej z majonezem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kluseczka za wszystkie rady i przepisy. Dobrze ze mi powiedzialas o tym nabiale. Zwykle jadlam duzo jogurtów a tu zonk... :O podobno wcale nie pomagaja w odchudzaniu. Jako przekąskę w pracy zjadłam serek wiejski odtłuszczony ale chyba nic mi nie bedzie jak pare razy w tyg. go zjem na przekąske? Chodzi mi o prace gdzie nie mam mozliwości odgrzać, zalac itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdi oczywiscie o ile lekarz nie zalecil inaczej hahahah A co do nabialu i tych serkow to pewnie ze mozesz, sama zobaczysz czy chudniesz jak nie to je ograniczysz. Najgorsze jest to jedzenie poza domem, moze rob sobie salatki do pracy, moje kochanie tak robi. Czasem to bym wolala zeby jak czlowiek zabral ze soba 4 kromy chleba a n ie ciagle cos nowego wymysla hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kluseczka za wszystko co piszesz. Uśmiałam się dziś z mojego męza...Wypisałam na kartce rzeczy ktore mogę na diecie jeść. A ponieważ pracowałam do 20, poprosiłam zeby mi coś kupił z tej listy. Wróciłam do domu... a on mi kupił WSZYSTKO co było na kartce ;) haha mogę być na I fazie diety przynajmniej 5 tygodni hahaha Własnie zorbiłam sobie sałatkę grecką na przegryche do pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×