Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

moniunia006

Gubimy zbędne KG!!! Razem raźniejI nie pozwolimy umrzeć topicowi

Polecane posty

no to super przynajmniej dba o ciebie. Tylko nastepnym razem zaznacze ze jestes na DIECIE hahahah A u mnie po staremu, plecy wracaja do normy. Na obiadek zupa grzybowa :D zostal mi ostatni woreczek kaszy gryczanej a w tej danii chyba nie wiedza co to jest bo bylam w kilku sklepach i nie mieli. Dzis jade na basen i zaczynam sie ruszac bo pewnie plecy znowu w przyszlym tygodniu mnie chwyca. a tak to moze tego unikne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny bo sie obraze :( gdzie sie podziewacie. Zajete tak odchudzaniem?? Ja sie trzymam ale jutro mam urodziny i wiem ze poszaleje, piwo zakupione, wiec jak piwo to i czipsy a potem na miasto wiec napewno poszaleje :P ale co raz do roku ma sie urodziny hahaha buziaki i odezwijcie sie zebm wiedziala ze sie nie poddalyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie poddałam :) Jestem! Jakoś się trzymam, czwarty dzień i jest spoko. Zostane fanką sałatki greckiej ;) Jestem straaaasznie dzis happy :-D Zostałam ciotką!!!!!! :classic_cool: ciocia Ania :classic_cool: haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu skladam reklamacje do zalozycielki topika- miala zawsze byc a tu co sie stalo- opuscila nas!! :P gdzie sie podziewacie?? pisac cos bo jak zwykle znowu sama zostalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kluseczka chyba tylko my tu zaglądamy :( ja w kazdym razie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie ze ktos jest. I nie obserwowc tylko pisac bo jak tak dalej pojdzie to nie bedziesz miala czego :P A mi znowu spadl kg :D Dzis wlasnie osiagnelam moj 1 zalozony cel :D 63kg :D teraz tylko jeszcze 5 hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nadal nie wiem ile waze :P ale jakos nie odczuwam spadku wagi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza... ja tez nie mam wagi... troszkę czuję chyba po spodniach, ale wole jeszcze zbyt się tym nie ekscytować, bo jak za wczesnie się ucieszę, to osiąde na laurach, a nie chce!! Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Ale mam dzisiaj dzien!! Najpierw rano poszlam do pracy i drzwi nie chcialy mi sie otworzyc, juz wylam ale jakos po 10 min mi sie udalo. a nastepnie telefon wpadl mi do kibla, jest caly zaparowany i nic prawie nie slychac a sms to juz napewno nie da sie napisac :O ale za to pyszny o biadek bede miala. salatka a do tego udka z kurczaka pieczone razem z ryzem- tak pachnie ze juz nie moge wytrzymac :D Moze nie powinnam robic wam apetytu, ale pomyslcie ze jak juz waga wam spadnie to tez czasem bedziecie mogly zasady nagiac- chodzi o te udka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×