Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

takaONA26

prezenty ??? planujecie juz co kupic?

Polecane posty

mikolajki sa 6 grudnia,kupuje sie wtedy jakis drobiazg do buta.nie ktorzy stawiaja buta kolo drzwi inni na oknie zeby mikolajowi bylo latwiej prezencik wrzucic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wazne :) ,,,odkad pamietam wszyscy mowia mikolajki(na mazurach,na kujawach ) a co z tymi prezentami?macie pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale w marketach sa juz bozonarodzeniowe akcenty,,,a ja zawsze mam problem co komu kupic i pomyslalam ze moze czas zaczac robic liste prezentow.a czas szybko leci.zaraz 1 listopad a potem to juz z gorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz co
ja już kupiłam, dużą szklaną figurkę taką ładną ;) tylko czekam aż mi przyślą ;) mam nadzieje,że w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez wychodzenia z domu
Ja na pewno kupię coś przez internet. Mam ulubiony sklepik www.decofabryka.pl Na pewno znajdę tam cos niebanalnego:) Polecam też innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawa83
ja już część kupiłam, choć nie wszystkie, bo prezentów musze kupić dużo - dla swojej rodziny i najbliższej rodziny męża (3-ka rodzeństwa i rodzice). Kupiłam dla mojego brata zestaw takich toreb do roweru (na picie, dokumenty itp.), dla bratowej Peeling waniliowy z Mineral Care, bo mnie natchnęła promocja, ale potem przeczytałam na necie złe opinie o nim i chyba zostawie dla siebie a bratowej kupie coś innego. Dla szwagierki torebkę, szalik i skórzane rękawiczki, dla szwagra zestaw Rexona Men (w dużej metalowej puszce), dla drugiego szwagra narazie książki lekturowe bo ma 15 lat ale coś mu jeszcze dokupie. Dla mojego bratanka (4 latka) jakiś komplet zabawek zamek + żołnierze itp, i kredki ołówkowe i świecowe, no i książeczkę z Kubusiem Puchatkiem. Dla babci kupiłam czerwone skóropodobne rękawiczki, dla drugiej jeszcze nie wiem co kupie a dla dziadka planuje kupić albo tak samo jak w zeszłym roku kalędarz na ścianę albo album na zdjęcia rodzinne, choć taki co mi się podoba najbardziej to kosztuje ok. 60zł :-/ więc o dużo za dużo jak na album. Wydam majątek na prezenty :-/ choć staram się szukać w miare tanio. A zostali mi jeszcze: moi rodzice, rodzice męża, no i mąż :) A jeszcze musze kupić symboliczny drobiazg dla kuzynów, bo co roku też coś nam przynoszą. Strach pomyślec że jeszcze może na święta przyjedzie kilka osób z dalszej rodziny... to wtedy by było głupio jak pod choinką dla nich nic nie będzie, więc też by się przydało... ale czy przyjada czy nie to się pewnie okaże dopiero w grudniu więc mam czas :) Ale się rozpisałam :P A najgorsze jest to że jak się zaczną w sklepach te wszystkie świąteczne dekoracje to będe chciała kupic mnóstwo rzeczy... tylko pytanie skąd na to wszystko wziąć pieniadze? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadda0909
ja planuje juz od dawna co kupic a to dlatego ze musze zbierac pieniadze na ten prezent. chce kupic mamie telefon LG Chocolate, troche kasy bede musiala wydac ale mamie bardzo sie podoba wiec chce jej zrobic niespodzianke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już kupiłam co nieco, wole poplanować i pochodzić wcześniej niż w wielkim pędzie razem z innymi robić tłok w sklepach. Tak więc dla mojego narzeczonego kupiłam: maszynkę gilet fusion - chcę jeszcze dokupić wkłady piżamkę atlantica z takimi krótkimi spodenkami i chcę jeszcze dokupić portfel Dla brata (lat 22) i jego żony (lat 20) kupiłasz szczoteczki elektryczne do zębów jeszcze się zastanawiam dla rodziców propozycja 1: kołdra 200x220 lub osobne prezenty dla mamy (poza codzienną pracą robi torty na zamówienie, a ostatni złamal jej sie nóż do tortów - taki bardzo długi płaski - chcę kupić jej nowy dla taty jako jest zagorzałym pilkarzem \"amatorem\" getry piłkarskie do 2 pary do dwuch jego strojów Planujcie wcześnej a zobaczycie że przygotowania świąteczne będą mijały bez zbędnych stresów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katka76
ja planuje kupic mojemu mezowi tv:) a co jak szalec to szalec a wlasnie zmienilismy wystruj salonu wiec taki design art swietnie bedzie pasował do futurystycznego wnetrza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh,a ja dalej nie wiem co kupic.pewnie znowu kupie wszystko na ostatnia chwile-w sumie robienie zakupow w ten sposob wychodzi mi najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep.dlaurody.pl
Ja pewnie kupię prezenty dopiero tydzień przed świętami, bo mam taki brzydki zwyczai :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantkaAvon
Chciałabyś kupować kosmetyki Avon dużo taniej? Chciałabyś być na bierząco ze wszystkimi nowościami? Otrzymywać co miesięc darmowy katalog wraz z specjalną ofertą promocji przygotowaną specjalnie dla ciebie? To mam coś co napewno cię zainteresuje!!! Zamów conajmniej 2 produkty z specjalnej listy promocyjnej dla nowych klientów. Wysyłka priorytetowa to tylko 2zł!!! Wraz z pierwszą paczką otrzymasz paczkę niespodziankę dla nowych klientów, znajdziesz w niej min. gadżety firmowe, porady kosmetyczne, oraz próbki. Dzięki temu będziesz mogła lepiej poznać ofertę kosmetyków Avon. Jesteś zainteresowana to odezwij się na maila katarzyna1000@amorki.pl, w mailu zwrotnym otrzymasz pełną listę kosmetyków objętych promocją i dalsze informacje o promocji. Czekam na wszystkie maile Chętnie odpowiem też na pytania na forum. Od 1 grudnia zostanie uruchomiona strona internetowa z szerszą ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysleze
ja na razie wiem mniej wiecej komu co, ale poniewaz nie mam czasu na chodzenie po sklepach, to w tym roku kupuje wszystko przez internet - allegro i sklepy internetowe. Jesli komus brakuje pomyslu na fajne prezenty, to polecam : http://www.sklep.dlaurody.pl/ http://www.decobazaar.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ODMIENCU nie ma nic fajnego:( same glupoty i pierdoly :( tak uwazam:P tzn moja rodzinka nie lubuje sie w takich glupotkach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×