Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

edzidzik dzieki za informacje ika_extra bede na biezaco pisac jak z moja rekrutacja, moze rzeczywiscie okaze sie, ze bedziemy na jednym szkoleniu, chociaz staram sie nie robic sobie duzych nadziei, bo mam problemy z rozmowa kwalifikacyjna, jak mi bardzo na czyms zalezy to strasznie sie denerwuje i nie moge sie dobrze sprzedac na takiej rozmowie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinakoko. ja też się stresuję. będę trzymac kciuki. jak do mnie zadzwonią to napiszę.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Getin Auto Partner to sieć sprzedaży kredytów samochodowych. Głównie zatrudniani są doradcy na działalnośći gospodarczej a ich praca polega na współpracy z komisami samochodowymi, więc większość czasu spędzają (powinni) w terenie. Nie ma możliwośći aby getin prowadził rekrutację do oddziałów a przydzielił Cię do samochodówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co powiennam wiedziec na temat Getin Banku i jego ofercie? czy powinnam wiedziec jakie jest oprocentowanie w lokatach czy kredytach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm myślę że wypadałoby wiedzieć że mamy fajne lokaty, możesz zapamietać że promowana jest lokata 7% na 2 lata. Oprocentowania kredytu nie podasz raczej na rozmowie bo ono zależy od wielu rzeczy. Nie zawsze o to pytają..... Ale jakby coś to pamiętaj że mamy 3 główne produkty: lokata, kredyt i karta kredytowa. Do tego oczywiście różne rachunki itd. Ale o produkty nie powinni Cię pytać raczej. Chociaż kto wie.... każdy ma swoje widzimisię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja dołączę
widzę że rozmowy się już rozpoczęły, ciekawe kiedy zaczną się rekrutacje na śląsku? a może ktoś już przeszedł takie rozmowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na śląsku romowy trwają z tego co się orientuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za powtórkę - myślałem że się post nie zapisał ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Getin pracujesz jeszcze dla Getin BAnku??? Pytam z ciekawoscie, bo wczesniej czytalam, ze chcesz zrezygnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie chcę :) To był jakiś dziwny bezsensowny kaprys.... ale fakt swojego czasu mialem zamiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzidzik
Getin, sporo osób miewało ostatnio kaprys na odejście z getin banku.A Ci co odeszli (a w moim regionie był niezły boom na zwolnienia) teraz żałują:)))Wybierasz sie w tym roku na piknik?o ile takowy bedzie oczywiscie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie na pewno - a ja o ile nie wyjadę też będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzidzik
ja też się chętnie wybiorę pod warunkiem, że nie będę miała ostatniej w życiu sesji egzaminacyjnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, jeszcze nigdy nie byłam na tak miłej rozmowie kwalifikacyjnej jak w Getin Banku! Mila atmosfera, osoby rekrutujace bardzo sympatyczne, usmiechniete(gdzie usmiechwywołuje u drugiej osoby pozytywne uczucia i nastawienie) i pezede wszystkim proste, przejrzyste pytania! Teraz czekanie na telefon......... czas pokaze! Ika daj znac jak do Ciebie zadzwonia!!!! pozdrawiam mam jeszcze pytanko do osob juz pracujacych w Getinie: czy w banku jest duza rotacja pracownikow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinakoko. jak byłam na rozmowie też rekrutowała mnie bardzo miła pani. w jakim mieście byłaś na rozmowie? bo ja we wrocławiu. a na telefon z odpowiedzią już czekam i czekam ....... trochę mnie to niepokoi że to tak długo trwa ..... ale mam nadzieję że się uda ..... ty też daj znać jak do ciebie zadzwonią ...... ile masz czekać na odp? bo ja już drugi tydzień czekam,........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazali czekac 2 tyg, ale powiedzieli, ze juz w przyszlym tyg. najprawdopodobniej zadzwonia z odpowiedzia tak lub nie. Troszke sie obawiam napisac z jakiego miasta jestem, bo kto wie kto to moze czytac wiec napisze, ze z wielkopolski jestem:) obawiam sie troszke, ze nie poszlo mi z ta scenka sprzedazowa, chyba sie nieodpowiednio przygotowalam i za slabo wczulam sie w role sprzedajacego, ale co tam na tym swiat sie nie konczy...... Prosiłabym jeszcze pracjujacych w getin o dokladniejszy zarys obowiazkow asystenta i doradcy. Gdybym zakwalifikowala sie do kolejnego etapu juz z dyrektorem bede miala mozliwosc wyboru stanowiska, dzis tez mialam to pytanie ale nie musialam udzielic konkretnej odpowiedzi, zostalam tylko uprzedzona( moze nie dosłownie, ale z rozmowy tak wywnioskowalam), ze mam taka mozliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinakoko - jak poszukasz, to znajdziesz jak dokładnie opisywałem pracę doradcy i opiekuna ;) Rotacja nie jest duża... Jeśli jest to jeden oddział we Wrocławiu z tego słynie bo zarzącający placówką ma taką politykę, ale poza tamtym cyrkiem nie znam podobnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orientujecie się ile średnio aplikacji wpływa na jedno stanowisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe oki czyli jeszcze raz przeczytac tekst tym razem ze zrozumieniem, ale nawiasem mowiac tak myslalam, ze tak napiszecie bo kojarzylam, ze cos tam wczesniej o tym bylo!(mialam tylko nadzieje, ze moze cos wiecej sie dowiem) Pewnie kazdy z nas wie jak to jest jak sie przychodzi do pracy zupelnie zielonym i jak to jest jak czlowiek uczy sie na swoich bledach a nie na czyichś., dlatego bardzo sie ciesze, ze znalazlam to forum i bacznie go obserwuje! dzieki za wszystko i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptic
Mam pytanko - czy są różnice w wynagrodzeniach w Oddziałach Getin i Placówkach partnerskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć. W partnerskich placówkach wynagrodzenia nie są zależne od Getinbanku, więc mogą być dowolne. Czy są takie same ?? Na dwoje babka wróżyła... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ika_extra dzwonili juz do Ciebie???? trzymam kciuki za Ciebie! Jestem ciekawa ilu jest kandydatów na jedno stanowisko w getinie? moze ktos wie...... z tego co slyszalam to w moim regionie zaraz po wawie jest najmniejsze bezrobocie i tym sie pocieszam, ale z drugiej strony sa jeszcze cie ktorzy pracuja i chca zmienic prace......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinakoko. jestem załamana bo jeszcze do mnie nie dzwonili i tak się zastanawiam czy może zadzwonić do nich mam osbiście? mieli mi dać odp do dwóch tygodni, a ten termin mija dzisiaj więc może zadzwonić? jak myślicie? nie wiem co to znaczy że nie dzwonią? może nie są zainteresowani moją kandydaturą? ale powiedzieli że zadzwonią obojętnie jaką decyzję podejmą? nie wiem co mam robić: dzwonić czy czekać dalej?????????!!!!!! w sumie jak czekam to się bardzo sssssssssstresuję!!!!! wię chyba zadzwonię!!!!!!!! mam tylko nadzieję że to że tak długo nie dzwonią z odp nie oznacza że nie przeszłam kolejnego etapu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem załamana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ja za ciebie też trzymam kciuki. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
getin lub edzidzik!!!! jak myślicie, powinnam zadzwonić do centrali ( tam gdzie miałam rozmowę) czy jeszcze się wstrzymać? bardzo mnie niepokoi to,że nie dzwonią! (mieli zadzwonić do dzisiaj - czekam już na ten tel. 2 tyg.!!!!!!!!) proszę o szybką poradę bo nie wiem co mam robić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!!!!!!!!!!!!! właśnie do mnie dzwonili!!!!!!!!!!!!!! przeszłam kolejny etap!!!!!!!!!!!!!!!! dostałam zaproszenie na kolejną rozmowę!!!!!!!!!!!! bardzo się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ewelinakoko. trzymam za ciebie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję ... Ta rozmowa to juz pójdzie gładko. Musisz być tylko taka jak na poprzedniej a będzie dobrze. Pozdrawiam ... I już niedlugo... witam w klubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak te kciuki pomagaja! ale rowne dwa tyg. czekania, mam nadzieje, ze ta rozmowa to juz tylko formalnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×