Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość Inka1
Naprawdę chodzi się po domach???????? Nie uwierzę że ktoś da się namówić na kredyt w ten sposób. Tyle lat żyję a jeszcze nikt nie zapukał do mych drzwi z propozycją kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano...
No więc jeszcze raz wraca temat... trzeba wysłać CV, pójść na rozmowę i dowiedzieć się wprost co i jak. Nasze gdybania nic nie dadzą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoł, miałam się nie odzywać, bo plotę przecież 3 po 3. :P Śledziłam jednak tok rozmowy. Ale fajnie, że jest wreszcie ktoś kto na rozmowie już był i zdaje bezpośrednio relację! :) Nimuru, a jednak moja wersja była bardzo optymistyczna jak się okazało, a zjechano mnie za \"zniechęcanie\" do tej pracy. Zmykam do swoich zajęć, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe - imru - chyba trafiłeś do jakiegoś pośrednika albo pośredniaka. TAkie ściemy to pisz sobie na forum dla niedorozwiniętych dzieci bo getin nie zatrudnia na umowę zlecenie :) Hehe dobre dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimuru
Nie zatrudnia? A to ciekawe. To własnie była propozycja z opcją być moze przekształcenia w normalna umowę. Byc może. Nie, to nie był posrednik posrednika. Nie mam 20 lat i wiem co piszę. To Ty chyba nie wiesz jak i do czego rekrutuje sie ludzi. Tak, owszem, padło że trzeba będzie pochodzic po mieszkaniach. Widać zdesperowani są. Nitka, jak widać Getin nie wei co sie dzieje w jego banku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano...
Chyba jednak Getin nie ma monopolu na "całą i jedynie słuszną prawdę" o tej firmie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano nie ma chyba monopolu :) Pisz pod swoim nickiem a nie zmieniaj - po IP widać :D Możesz mimru podać szczegoły - gdzie była romowa na przykład?? Podasz nazwisko?? W jakim mieście miałbyś pracować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a lepiej pracować jako
no to fatalnie. Właśnie dziś wysłałam CV ale jak tak mówicie to szkoda było czasu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze można olać. Jak macie wątpliwości to nie aplikujcie tylko olejcie - proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a lepiej pracować jako
getin, to może powiesz jak jest naprawdę z Tobą, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a lepiej pracować jako
no czy to co piszesz to prawda, czy po prostu robisz ludzi w balona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a lepiej pracować jako
nie mam zielonego pojęcia :P ale kto Cię tam wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe właśnie :) Powiem tak - napisałem jak jest u mnie, w innych placówkach też. Nie wszędzie jest tak kolorowo bo to zależy od wielu rzeczy ale można dobrze trafić i jest fajnie. Placówek premiowanych jest coraz więcej, więc świadczy to o tym że jest coraz lepiej.Jak widzisz pisze tylko o tym - nie namawiam na zaczęcie współpracy z tym bankiem, nie podaje adresu email ani nic innego. Nie zależy mi na tym. A jak ktoś nie wierzy - olać temat proste. Mi nie zależy na tym aby ktoś w to wierzył - wręcz mi to obojętne, bo to nic nie zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a lepiej pracować jako
no dobrze a uważasz że ta oferta którą zacytowałam wcześniej to będzie praca na miejscu czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jak nazwane stanowisko - doradcy pracują w placówce. U mnei nikt na zewnątrz nie wychodzi. Podczas rozmowy to możesz zweryfikować i ustalić. Chyba że będziesz miał chorego przełożonego i będzie Ci kazał coś takiego robić, ale ja sie nie spotkałem póki co z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano...
Jakoś ta przedstawiona oferta na doradcę z hasłami o "sprzedaży bezpośredniej", "aktywnej" i "organizowaniu spotkań z klientami" dalej wygląda mi na "akwizycję" :( Nimru chyba nie ma powodu zmyślać? Nie wiem... Pod jakim nickiem miałabym Getin pisać? Nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano...
Getin a "u Ciebie" to gdzie konkretnie? Śląsk to bardzo nieprecyzyjne określenie (Katowice, Bytom, inne miasto?), centrala czy przedstawicielstwo? Bo to chyba inny rodzaj pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie przedsdtawicielstwo?? Oddział banku. Dokładniej na forum nie będę określał. :) Skoro wygląda Ci to na akwizycję to olej temat :) I po problemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano...
No jeśli to taka tajemnica... u mnie we Wrocławiu jest 5 oddziałów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem :) dobrze prosperujących zresztą. Jeden z nich był i moz e jest nadal najlepszym sprzedażowo oddziałem w Polsce. Do innego zaś nie polecam trafić bo tam są praktykowane wyjścia z ulotkami na przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano...
A który to ten najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie chyba na solnym. Wszesniej dobry był na piłsudskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano...
Teraz na Solnym też jest jeden, a na Piłsudskiego dwa, więc trudno będzie określić ten o którym piszesz, że jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w rzeszowie na przykład
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×