Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość yoluha
OKA TYLKO LIPKA BO NIE MAM W DOMKU GADU ALE TO NAJWYŻEJ ODCZYTAM W PONIEDZIŁAEK. MÓJ NR. GADU: 8876231 EWENTUALNIE PODAJE W NICKU MÓJ MEIL TO ODEZWIJ SIE PROSZE NA NIEGO TAK MOŻE BĘDZIE SZYBCIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoluha
Punkt w którym bedę pracowała to placówka franczyzowa. Czy możesz mi powiedziec coś więcej na ten temat? Czy tutaj zarobki czy obowiązki mogą być zgoła inne jak w placówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarobki mogą być inne gdyż są ustalane z partnerem a nie bankiem. Obowiązki - to samo - może trochę spokojniej w sensie mniej roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoluha
dzięki!!1 Ale lapa ze mnie, bo nawet nie wiem w sumie ile będe zarabiać. Ponadto jade na szkolenie na 4 dni do Katowic. Są takie? Będę potrzebowała pomocy przy poruszaniu się po tym mieście, bo jade jeśli juz autobusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam do zespołu
witam wszystkich Mam pytanko odnośnie szkolenia w Katowicach: czy Getin Bank w całości finansuje szkolenie pracowników, czy oni zwracaja za dojazd do Katowic czy może oni finansuja dojazd. Czy zapewniaja hotel, a może każdy wybiera sobie sam miejsce noclegu? Zgóry dziękuję za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzidzik
Witam ponownie:) Co do szkolenia w katowicach o ile nic sie nie zmieniło-masz hotel i wyżywienie, za dojazd zwracają po powrocie w ramach delegacji. W naszej placówce zabieramy sie powoli za poszukiwanie nowego pracownika bo nam jedna "opiekunka" ucieka na wcześniejszą emeryture:) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam do zesopłu
opiekun klienta- 2000 netto czy to realna kwota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam do zesopłu
ok, to jak kształtują się miesięczne zarobki opiekunów? i na jaką minimalną premię można liczyć, zakładając, ze takowa będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy od planów - rónie - ciężko okreslić minimalną... ale kolo 2 netto zazwyczaj większość ma.... przynajmneij u mnie w regionie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCUS
Witam wszystkich. siedze tu już od trzech godzin i czytam te wszystkie wpisy i sam nie wiem co mam robić aplikowac czy nie. U mnie w mieście (północne podkarpacie) mają otwierać GE wiem gdzie będzie oddział bo trwaja tam prace remontowe a nawiasem mówiąc dobra lokalizacja - centrum miasta. I zastanaiwam sie czy składać CV. Powiedźcie mi serio czy doradca klienta biega po mieszkaniach i prosi klientów o branie pozyczek? czy to rzeczywiście jest akwizycja a w ogóle organizowanie i uczestnictwo w prezentacjach z klientami, co jest zaznaczone w ogłoszeniu mi wygląda to na bieganie po ludziach. JAK WRESZCIE JEST PROSZE POWIEDZCIE CI KTÓRZY TAM PRACUJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCUS
O widzę, że siedzisz tu cały czas i czytasz co piszą inni hheehhe fajnier. Ale powiedz szczerze iwem że odpowiadałes na to pytanie setki razy czy trzeba zabiegac o klienta poza oddziałem w banku i na ile mozna liczyc podstawy w 50-tysięcznym mieście, pozdrawiam cię Getinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARCUS Doradca pracuje w placówce czyli na miejscu i zajmuje sie tylko kredytami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCUS
hej serio, a ty pracujesz w GE? jeśli tak to jak tam sie pracuje tzn jaka to praca czy warto sę starać, pozdrawiam cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCUS
Wiuem pracujesz już w GE znalazłem twój wpisa powiedz jakie masz wrażenia po tych 2 tygodniach pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCUS
A co takiego dzieki za wyprowadzenie z błędu GETIN BANK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, Suma sumarum w przypadku mojej skromnej osoby nieco sie pokomplikowało :) Ostateczne spotkałem z czterema Paniami z HR\'u, w tym z dwoma podczas AC. Oczywiście również rozmowę przeprowadził ze mną Pan Dyrektor. Więcej już spotkań z pewnością mnie nie czeka i obecnie oczekuję odpowiedzi po AC w kwestii mojej kandydatury na stanowisko managerskie. Nie mnie oceniać jak \"wypadłem\", więc a propos mojego ewentualnego zaprezentowania się na AC wypowiadać się raczej sensu nie ma. Fakt, że trwało 2,5h :-) Pozdrawiam serdecznie, NoMatterWho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCUS
a w jakim mieście się starałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoluha
witam!!! 15. kwietnia jadę do katowic na szkolenie na 4 dni. Czy jest ktos kto również ma szkolenie w tych dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasylwia
Ha! Podczytywałam sobie o Getin jakiś czas i proszę teraz mnie przyszło czekać na telefon z ich strony. Trace dystans i zaczynam się denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczony klient
Jestem od niedawna klientem getin banku, ale z niesmakiem i lekkim oburzeniem przyjąłem od pracownika getin banku breloczek z prezerwatywą. Żeby chociaż co innego wpakowali w ten breloczek......... Ciekawe czy wszystkim to dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh no tak - te nowe gadżety :) Chodzi o to aby wyczuć komu to dać... no cóż ktoś widocznie nie miał wyobraźni lub źle Cię odebrał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczony klient
No tak trzeba wyczucia,ale go nie było............byłem z żoną. Mam poważne obawy czy nie wywoła to skandalu, a może wam o to właśnie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczony klient
To dobrze ze ci jeszcze na koniec prezerwatywy nie dali.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczony klient
pewnie jakąś szokową kampanię chcą wprowadzić. Młodym moze się to spodobać ale dla ludzi powaznych to lekka przesada, trzeba mieć trochę godności i powagi przeciez to powazna instytucja. JA tam z kasą poszedłem ale trochę mi wstyd że w banku z kondomami ulokowałem kasę :) Dobrze że tą prezerwatywę w breloczku dał mi facet, a co by było gdyby dałą mi ją panienka przy mojej żonie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pentahuski
coś ucichło na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solid19
wie ktos jak z praca w windykacji we wroclawiu? Ciezko sie dostac? I ile placa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu tak cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×