Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość Do pracuje 3 lata
Ile można zarobić na ręke ? Czy tzw pospolity opiekun klienta może liczyć na 2 tysiące na ręke czyli ok 3 tysięcy brutto ? Ja pracuje fizycznie w fabryce ale zarabiam ponad 2 tysiące na ręke. Jestem naprawdę zadowolony z mojej pracy . Praca w banku to jednak gorsza praca chyba.... obciążenie psychiczne jest dużo gorsze od zmęczenia fizycznego. Nie wiem czy poradziłbym sobie z ewentualnymi dużymi naciskami sprzedażowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex getin
2000 brutto- tyle zarobisz, ewentualnie 2200. ale to jest max, wiekszej podstawy nie dostaniesz. w gnb wytrzymalam kilka miesiecy, potem stwierdzilam, ze takie cisnienie nie jest dla mnie. nacisk na plan ogromny, realna mozliwosc wykonania go w 100% zadna. nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja alicja alicja
czy jest tu ktoś kto jedzie na szkolenie getin banku do katowic 10 czerwca 2013 ? proszę o kontakt email alcia89@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jade,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam pytanie dotyczące rozmowy i ogólnie pracy w Katowicach na Mickiewicza czy ktoś tam pracował bądź pracuje?dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAPROSZENIE Zapraszamy pokrzywdzonych przez Getin GANG na pikietę, która odbędzie się w dniu 24 lipca 2013 r. o godz. 13.00 przed siedzibą Zarządu Getin Noble Banku SA, przy ul. Domaniewskiej 39 w Warszawie. Zorganizujmy się, by odzyskać zagrabione pieniądze, a oszustów z banku oraz popleczników, którzy ich chronią przed odpowiedzialnością karną i cywilną postawmy przed Sądem. Pamiętaj dzisiaj okradli nas , a jutro okradną Ciebie. Komitet organizacyjny KONTAKT: TEL. 731-700-580

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam czy ktoś oriętuje się na temat pracy w Getinie na stanowisku KONTROLER PLACÓWEK FRANCZYZOWYCH Bardzo proszę o jakieś wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jakie województwo? Masz jakies doswiadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GETIN do gazu .. i tyle w temacie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustawek
Getin noble bank to nawet dobre miejsce na prace, nawet na forum pracowników gowork.pl/opinie_czytaj,4564 ludzie sa zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję od 2 lat w Getin Banku, polecam. Obecnie w zaawansowanej ciąży, więc leżakuję w domu. Ale polecam Getin Bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie narzekam nie jest łatwo ale jak sie wdrożysz naparwdę warto powalczyc premie są super , wszystko jest uzależnione na jaki zespół trafisz ale to jak w każdej pracy Ja polecam pracuje półtorej roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodoughricra1973bubvx
dzieki za odpowiedz! rozmowe mam w centrali Banku:/ jakiego typu sa te scenki?? Jasne http://www.aqd.nl/e48f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stephamlucsamp1986yhvuw
Źródło finansowania nie znaczy, że to jest to samo. Poza tym co ma piernik do wiatraka?? Jeśli chodzi o satysfakcję i życie - wiedzie mi się nieźle - np teraz siedzę w domu. Kiepsko ta siostra trafiła i tyle. Może znajomi też. A moze to ja mam szczęście Ale i tak zmieniam pracę bo mam jeszcze lepszą propozycję.... Jasne http://s.haza.fr/12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w getin banku to stresujące wyzwanie. Nie ma jasnej ścieżki rozwoju, a pieniądze marne. W dodtaku trzeba znosić szefa, który nastawiony jest tylko i wyłacznie na zyk. Jeżeli szukacie godnej pracy warto sięgnąć po inne rozwiązania. Bardzo dobrą opcją jest lektor czy nauczyciel języka obcego np języka francuskiego. W Lublinie takich ofert jest dużo http://preply.com/pl/lublin/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-francuskiego Banki pracy wśród nauczucieli języków obcych są bardzo na czasie ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Poszukują byłych i obecnych pracowników Getin Banku do współpracy. Możliwość dodatkowego zarobku przy minimalnym nakładzie pracy. Po szczegóły zapraszam do kontaktu: i.suchodolski@kancelaria-lex.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani depresja
ja pracuję w GNB od 3 miesięcy i to jest zmarnowany czas... Nie cierpię tej pracy, płaca śmieszna wymagania ogromne. Zdrowie sobie popsułam jak i nerwy. Szukam czegoś innego i chyba nawet nie będę czekała aż znajdzie się cos nowego. Nie mam zamiaru się męczyć... Szkoda czasu i zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0Lenka0
Hej niebawem mam rozmowę o pracę w Getinie. Jakie naprawdę są warunki? Jaka atmosfera.. zmieniło się coś z biegiem lat ? Przez telefon usłyszałam, że jest to umowa o pracę.. Z wynagrodzeniem powyżej 1800 netto. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Was jedzie na szkolenie w październiku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12345672
pracuję w Getinie od 2 lat, mam umowę o pracę na czas nieokreślony, podstawa + premie uznaniowe, praca marzeń, ale nie ma leżenia i czekania aż plan sam się zrobi, jak masz motywację i predyspozycje to praca jest wspaniała, wiele wyzwań, konkursy, praca z ciekawymi ludźmi, przyjazny zespół, POLECAM, można świetnie zarobić, ja jako kobieta średnie wynagrodzenie min. 3000zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś może mi zdradzić ile zarabia kierownik oddziału w Getin Banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego czy jesteście na rozmowie w oddziale własnym czy w placówce partnerskiej. Pamiętajcie, że placówki partnerskie są prowadzone przez indywidualnych przedsiębiorców i to oni sami ustalają sobie warunki zatrudnienia i plany sprzedażowe. Bank ma wymóg jedynie pełnego etatu na umowie o pracę. Jeśli nie satysfakcjonuje Was praca w Getinie, zawsze możecie otworzyć swój :) Tu macie wszystko napisane, łącznie z kosztami inwestycji: https://franczyzabanku.pl/franczyza/getin-bank Może warto odłożyć w korpo trochę pieniędzy i zająć się pracą na swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się w getinie pracowało zupełnie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak dla mnie firma zupełnie na ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuję od kilku miesięcy i póki co wszystko jest cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zacząłem pracę dopiero co, ale jest w porządku moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No teraz jest spoko zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, to prawda. jest w porządku teraz w firmie zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×