Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość dARUSIENIECZKOWA
ja byłam w katowicach na szkoleniu ;) szkolenie trwało 3 tygodnie, fajnie było :) warunki mieszkaniowe 6+ - osiedle dębowe tarasy. Catering ok, sniadanka, obiadki i kolacje, wszystko dowożone :) ogólnie szkolenie wspominam bardzo miłoo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doncia1987
szkolenie ok,a jak wspominasz prace???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dARUSIENIECZKOWA
nie muszę wspominać bo jeszcze pracujeę :) no jak to w sprzedaży - naciski, raporty, stresssss, i znow naciski, raporty streessss :) ale jeśli chodi o kasę, warunki i ekipę jaką mam w POKU - nie mogę narzekać :) chociaż początki z DEFem i sprzedażą były ciążkie....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w gdzie był zapewniony nocleg, wiem tyle że szkolenie jest w jakimś specjalnym ośrodku a noclegi gdzieś indziej... Co do cateringu dostałam od szefostwa kasę ale tylko niby na obiady które będą na szkoleniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dARUSIENIECZKOWA
O NOCLEGU 3 POSTY WYŻEJ :) - ps ale nie wiem jak to jest jesli chodzi o franczyzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika8080
Witam, czy jest na forum ktoś kto brał udział w rekrutacji na stanowisko menedzera w GB i wie jak wygląda rekrutacja oraz sesja Assessment i Development Center?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doncia1987
ja tez jade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doncia1987
pracodawca powinien dac kase.na jedzenie 140zl i nocleg chyba tez. tak samo za badania w medycynie pracy ma oddac i dojazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy dziewczyny gdzie nocujecie jak by co ja mam pokój 2 osobowy a jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik GNB
Witajcie! Mam prośbę do obecnie pracujących w GNB. powiedzcie Jak radzicie sobie ze stresem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daney
Pijemy, narkotyzujemy się, czasami wszczynamy bujki....co to wogóle za pytanie? hehe pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alawww
witam nie czytajcie tych głupich opini na temat getinu. zaczełam prace ro temu GNB i powiem tak. Szkolenie w katowicach spoko nauki bardzo duzo testy testy testy :) sami zobaczycie dzien bez testu stracony ale da się ogarnać. Noclegi takie sobie nie było źle ale mogłby być lepiej. Jedzenie średnie ale da się przeżyć. Co do pracy to naprawde nie ma co narzekać. sa plany ale bez przesady da sie wykonać może nie zawsze we wszystim 100 % ale tak w 99%. No chyba że ktoś jest słaby w sprzedazy i nie chce mu sie pracować. Praca z naciskiem to fakt nie mozna sie obijać ale wiesz za co pracujesz podstawa średnia ale premie sa naprawde naprawde dobre. Na dzien dzisiejszy moge stwierdzic ze mozna niezla kase wyciagnac. No chyba ze jest to franczyzna wtedy to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati8911
A czy ktoś z was mógłby mi przytoczyć jak wyglądały pierwsze miesiące jego pracy?? JA mam ofertę w Wawie jako internetowy doradca finansowy. Oczywiście telefoniczny kontakt z klientem i sprzedaż usług, przełuzanie lokat itp. Pensja podstawowa 2000 brutto + premie, ale czy one rzeczywiście są takie wysokie , lub chociaż w pierwszych miesiacach da się wyrobić tą premie aby dostać wypłate na 2300 netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wuuuuuuuuuuuuu
Jedzie ktoś na 3 tygodniowe szkolenie 1 lipca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, czy ktoś może mi powiedzieć ile jest etapów rozmów kwalifikacyjnych i jak przebiega rozmowa rekrutacyjna?, ile płacą ? Dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaczek :)
Hej, ja jadę 2 lipca na szkolenie do Wrocławia. Jestem z Łodzi i fajnie byłoby kogoś spotkać z okolic :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vndsjvns
Pati8911 dziewczyno, zapomnij o takiej pensji. nastaw się na podstawę samą, aha no i na wyrabianie planów za które nie będziesz miała zapłacone, co najwyzej jakieś 100 zł premii. No i ciągły wyścig, nacisk i straszenie zwolnieniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×