Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość nasakasa
Witam, czy ktoś jedzie może na szkolenie w lipcu do Katowic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demonique
Siema, jestem z Wawy i tez jade do Katowic na szkolenie 2 lipca. Wieciw moze czy oddaja kase za dojazdy? Dzieki z gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wuuuuuuuuuuuuu
I chętnie pojadę z kimś, kto jedzie z Warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasakasa
Hej,ja jadę do Katowic ale dopiero 9 lipca.Dojazd codzienny,bo jestem z okolic,ale chętnie poznam kogoś kto jedzie w tym samym terminie :)Za dojazd wracają,catering też jest,więc nie jest źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , a jedzie ktoś na szkolenie do Katowic od 16 lipca? Jeśli tak to odezwijcie się na gg 1981010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-x
Witam wszystkich, Miałam dzisiaj rozmowę telefoniczną i pani zaprosiła mnie na rozmowe "face to face" do oddziału (również dzisiaj - wlasnie z niej wróciłam). Osoby które przeszły już calą rekrutację bądź już pracują w Getin Banku, proszę napiszcie: 1. Zaczynając szkolenie w Katowicach które trwa 10dni (z weekendem 14dni), kiedy podpisujemy lojalkę (o której mi nie powiedziano - dopiero z forum się dowiedziałam), na początku szkolenia czy na końcu ??? I jeśli nie podpiszę jej- rozumiem że nie ponoszę zadnych kosztów jeśli byłaby podpisywana na końcu? 2. Czy po szkoleniu od razu zostaję przyjęta, czy sa jeszcze jakieś etapy itp.? 3. Ile wynosi koszt szkolenia na tej umowie lojalnościowej? Bardzo mi zależy o info na temat całej rekrutacji i umowy lojalnościowej, bo już się kiedyś sparzyłam do lojalki...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lojalke podpisujesz przy podpisaniu umowy i prace, ja o tym wiedzialam, ale oczywiscie dlatego , ze sama zapytalam. Koszt nie jest az taki duzy i zmnijesza sie proporcjonalnie do ptrzeptracownych miesiecy. jeśli Cie przyjmą jedziesz na szkolenie i po szkoleniu juz do pracy ;) Kiedy jedziesz do Katowic? ja jade od 16.07. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martti
Witam: Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w GB.Dostałam telefon, że zapraszają mnie na rozmowę z dr.regionu:)Mam pyt.Czego mogę się spodziewać na takiej rozmowie z dr.?Ubiegam się na stanowisko Doradca Klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martti
Proszę o szybką odp:)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxicorp
Na rozmowie z Dyr Regionu spodziewaj się pytań ogólno ekonomicznych tj. dlaczego kryzys zaczął się od Grecji, coto jest BIK, WIG20 itp. oraz std. rozmowy sprzedażowej np. klient wchodzi do sklepu kupić koszulkę a ty masz sprzedać mu buty :) z resztą tak wygląda praca w banku nikt nie przychodzi aby kupić to co ty masz za zadanie sprzedać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie mi powiedzieć jakie jest wynagrodzenie na stanowisku opiekun klienta w Getin Banku? i jak wygląda rozmowa, proszę o odpowiedź. Zostałam zaproszona na rozmowę i nie wiem czego sie spodziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martti
maxicorp dzięki za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martti
tylko kryzys światowy ma początek w USA , a nie w Grecji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatumka11
a jak wyglada rozmowa rekrutacyjna do działu windykacji telefonicznej? jak tam płacą? jaka jest podstawa? chodzi mi o Wrocław.... warto startować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z getinu
Cześć, głównie nastaw się na scenkę windykacyjną. Jeśli chodzi o podstawę to zależnie od Twojego doświadczenia i tego jak wypadniesz przypiszą Cię do konkretnego zespołu Call Center windykacyjnego. Zależnie od zespołu podstawa waha się zazwyczaj od 1800 do ok 3400, ale czasem jest to ustalane indywidualnie powyżej tego progu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakalop
Witam, Czy ktoś z was jedzie na szkolenie do Katowic 23.07.2012r Proszę o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asystent Kredytowy mam pytanie jak kształtują się zarobki na podanym stanowisku ? jaka jest podstawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, 20.08 mam pierwsza rozmowe rekrutacyjna w Getin Banku, stanowisko: doradca klienta. Zaproszono mnie na Domaniewska w Warszawie. Czego moge sie spodziewac? Jakie tematy moga byc poruszane, jak ksztaltuja sie zarobki i te cale 3 tyg szkolenie, o ktorym przeczytalam we wczesniejszych postach... Jezeli posiadam licencje knf to rowniez jest to konieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Softy-Lofty byłam jakiś czas temu na rozmowie na stanowisko Doradcy klienta . przez telefon nie powiedziano mi że będzie to stanowisko DK aplikowałam na zupełnie inne stanowisko na rozmowie sie dowiedziałam o co chodzi. Wiec nie zalezało mi na tym stanowisko i na pracy w GB ;] Była to rozmowa w oddziale .Pytano mnie standardowo dlaczego chce pracować u nich , dlaczego już nie pracuję co mnie motywuje do pracy , scenka sprzedażowa musisz sprzedać produkt który sama sobie wybierasz(bankowy). Pytano mnie także o referencje . Co do zarobków wywnioskowałam ze są dwie opcje do wybrania niższa podstawa wyzsze premie lub wyższa podstawa i niższe premie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BomTom
Ta praca to wyzysk! Charujesz jak wół na premie dla dyrektorów. Na rozmowie dyrektorka mówiła: my chcemy abyście zarabiali po 5-7 tysięcy jak pan mówi, bo my z tego też zarabiamy. Teraz wiem co miała na myśli. Jak mi z wypracowanej premii obcina 40% to wystarczy, że tak z 5 placówek dostanie obcinke i ta kobieta ma 20 tysięcy jak nie lepiej, a ja nędzne 2 tysiące jak dobrze pójdzie. Najgorzej zarobiłem 1700 na rękę, najlepiej 4 tysiące, z obcinką 40%, ale to był jakiś dobry okres, a raczej 3 klientów z dobrą kasą przyszłą. A tak? Mobbing. Plan, plan, plan. Tylko to dyrektorom w głowie. Nie zrobisz straszą. Zrobisz? Straszą? Zrobisz 150%? Powiedzą że to mało. Zrobisz 200%? Powiedzą fajnie, ale w kredytach miałeś tylko 50% więc nie jest dobrze. Musisz więcej pracować. Poza tym podwyższą Ci plan na tym na czym dobrze wypadłeś, że w kolejnym miesiącu zrobisz tylko 40-50% planu, a więc premie obcinają... Tak w kółko. 2 miesiące i stamtąd wypadam, bo nie będę musiał zwracać za szkolenie prawie 2000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tym banku pracują oszuści
wciskacie ubezpieczenia, oszukujecie ludzi, ktoregoś dnia któryś klient przyjdzie i na dzień dobry obije wam mordkę i to będzie wasza największa prowizja za wykonany plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Witam, czy ktoś był może aplikował na stanowisko SPECJALISTA DS. FAKTUR VAT? Jak wygląda taka rozmowa i czego wymagają? Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Moje gg jak coś 4901883

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokaina2012
Witam mam pytanko czy jest lub wie ktoś;)gdzie odbywa się 3tygodniowe szkolenie z Getin Noble bank we Wrocławiu???bardzo proszę o odpowiedz...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaannnaaaa
jedzie ktoś na szkolenie 24.09.2012 do katowic? prosze o info:))) jakie sa konsekwencje nie podpisania umowy lojalnosciowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trufelkowa
No widzicie można dowiedziec się po waszych wypowiedziach ciekawych rzeczy na temat Getina, m.in. to że okres szkolenia jest objęty umową lojalnościową (czego nie powiedziano mi na spotkaniu I) :/ Po. 2. aplikowałam na inne stanowisko, rozmowę miałam na inne stanowisko, a w mailu potwierdzającym drugie spotkanie mam wpisane trzecie zupełne inne stanowisko na jakie nie aplikowałam ...!! po.3. Wersja poczatkowa + I rozmowa kwalifikacyjna dotyczyły Opiekuna Klienta ( poprzez system informatyczny) czyli wglad do konta "mojego" klienta i oferowanie mu dodatkwych kont oszczednościowych, lub przypominanie o konczącej się lokacie. Ale czy aby na pewno tylko na tym by ta praca polegała?? coś za różowo chyba to brzmi.... po 4. jutro mam II rozmowę z kierownikiem + scenka -pytanie : czego mogę się na niej spodziewać, jakich pytań?? i po 5. ostatnie : Jak uważacie co jest lepsze praca w Getinie jako Opiekun za 2000 brutto + premie, czy praca w juwentusie jako pracownik biurowy w dziale technicznym (gdzie ma się dwa rodzaje umów: umowa o prace z najniższa krajową + umowa zlecenie ) gdzie ponoć wszystko razem daje pensje ponad 2000 netto - ale jest pewnien haczyk bo przez okres próbny (3msc) jest umowa zlecenie za 1700 netto i płatna dopiero za "jakgdyby 2 msce" czyli rozpoczynam np 1.X. a pensje dostaje pod koniec listopada :/ Co radzicie jak na stolice i te warunki powyżej? bo szczerze mówiąc jestem w kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej był ktoś z Was na szkoleniu we Wrocku? Czy możecie coś napisać jak było ?? A może wybiera się ktoś na szkolenie od 15-10-2012?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandydatkakakakak
Mam do was pytanie. Jeżeli zdarzy się tak że będę chciała przerwać pracę przed upływem umowy lojalnościowej to ile kasy będę musiała zwrócić za to szkolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) wysyłaja mnie na szkolenie z Getin Banku i chcialabym sie dowiedziec czy ktos z was rowniez sie wybiera do wrocławia 5 listopada?? Słyszałam ze oprocz egzaminu koncowego jest takze wstepny czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMMMM
up Czy ktoś był na rozmowie na specjalistę ds sprzedaży tel ? O co pytali ? Jakie wynagrodzenie podstawowe i prowizja? Może są tu osoby pracujące na tym stanowisku ile można zarobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktoprawda
nie npolecam pracy w getin banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×