Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martunia2002

Pomóżcie...kat czy czlowiek kochajacy desperacko??

Polecane posty

Gość o jak ja cie baardzo rozumiem
hmm wiesz gdybys miała możliwość to mogłabys gdzies wyjechać SAMA i złapac konkretny dystans do tego całego bałaganu życiowego ...pomyśl o tym ...choć pare dni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariat na rolkach
dlaczego Ty sie go tak kurczowo trzymasz i sama go usprawiedliwiasz? Masz takie dwa ludziki na ramionach,jeden Ci mówi żebyś zerwała bo szkoda Twojego życia dla debila, jak chce go sobie zrujnować to niech nie ciągnie innych za sobą. A drugi ludzik na drugim ramieniu mówi: wszystko jest fajnie,dobrze i w ogóle... ale ten drugi Cie okłamuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obcemu czlowiekowi bys walila po papie, powiadasz... A przeciez obcy czlowiek nie ma wobez Ciebie zadnych obowiazkow, nie deklaruje zadnych uczuc....czlowiek, z ktorym dzielisz zycie, przezd ktorym sie otwierasz ma obowaizek Cie szanowac, opiekowac sie Toba....czyli powinien sie zachowywac duzo lepiej i delikatniej niz obcy ludzie, czyz nie? Obcy ludzie nie deklaruja milosci do Ciebie - wiec jesli Cie nie kochaja, to \'powinni\' zachowywac sie o wiele gorzej niz osoba, ktora kocha, prawda? Czy kiedykolwiek spotkalas sie z takim traktowaniem od obcego czlowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** *** *** ***
Martunia nie ukrywam ze to że sobie poradziłam to zasługa przypadku..zprzypadku trafiłam na organizację pomagajaca kobietom w kryzysie...byłam na treningu aktywizującym, kursie asertywności i samoobrony (jak przyiosłam z niego sosnowa deske o grubości 1cm która rozwaliłam wlasna pięscią to chłop nabral respektu) i miałam spotkania z psychologiem...sama bym nie dala rady ksiazki czytam samolubnie sama w wannie. :P na razie znikam, bo jade na zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba masz racje przydałby mi sie taki odpoczynek....moze wypad na wieś..tam jest tak spokojnie..lasy...idealne miejsce na własne przemyslenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok miłych zakupów!!:) masz racje Abssinthe...od obcego nigdy nie doświadczyłam czegos takiego ....mialam przyjaciól...byłam lubiana w towarzystwie...świetnie sie bawiłam...wariat na rolkach to co mam zrobic z tym 2 ludzikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariat na rolkach
je**** go z pstryczka prosto w łeb,niech spada,a potem przydeptaj dla pewności ze spowrotem nie wskoczy na ramie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:)wiesz co wariacie na rolkach??chciałabym zeby mój chłopak tak jak ty podchodził do zazdrosci...moze wtedy byłoby inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariat na rolkach
masz jakąś koleżanke której byś nie chciala znac? powiedz swojemu kolesiowi ze to koniec,a koleżance daj namiary na niego,niech sie zejda razem,bedziesz miala dwie pieczenie na jednym ogniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ty wariacie...predzej bym umarła niz mogła oglądać go z inną dziewczyna..a moze teraz ja dam mu popalic???i zaczne olewać to czego on ode mnie oczekuje moze sam zerwie bedzie mniej bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariat na rolkach
lepiej być przez jakiś czas sama i mieć duże możliwości w rozglądaniu sie za fajnym ciekawym obiektem męskim :) niż być z kimś z kim jest Ci złe i nie miec zadnych mozliwosci na poszukanie sobie kogos lepszego. Twoje życie, więc to Ty decydujesz jak przeżyć a nie jakiś pajac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariat na rolkach
on nigdy sam nie zerwie jesli jest o Ciebie chorobliwie zazdrosny,a jesli zerwie to w przeciągu tygodnia spowrotem stawi sie u Ciebie z przeprosinami. na 100% by tak bylo. I wtedy caly ciezar spadnie na Ciebie kiedy bedziesz chciała mu powiedzieć ze juz nie chcesz z nim być,bez niego jest lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariat na rolkach
ten Twój pajac jest jak pierścień z Władcy pierścieni... chcialoby sie go wyrzucić [do wulkanu] ale ciężko to zrobić bo juz neizle we łbie namięszał... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariat na rolkach
Szczecin, a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak sie pytam bo jak juz podejme decyzje i gdybym była samotna bede wiedziala gdzie szukac nastepnego faceta heheheh moze u was w szczecinie lepsi są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariat na rolkach
ja odpadam bo już swojego Dziubdziuba mam a jak tam z innymi facetami jest to nie wiem, nie oglądam sie za nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko topiku
to wszystko nie ma nic wspólnego z miłością, chciałabym żeby to do Ciebie dotarło. Zobacz nowy numer "Charakterów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariat na rolkach
no to teraz wypunktuj za co go kochasz? na szybkiego,bez zastanowienia. jesli w ciagu 30 sekund nie znajdziesz conajmniej 6-7 powodów to nie wiem ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko wiem zes zajety na żonatych i takich co maja dziewczyny nie patrze nawet...poza tym...nadal kocham mojego chłopa.....chcialabym zeby juz bylo dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham go za to ze mi pomaga jak go potrzebuje za to że potrafi pocieszyc mnie ze tuli mnie ze mowi ze jestem jego ksiezniczka i ze strasznie pociagam go kocham go za to ze jest i za to ze kiedy spi to nic nie gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariat na rolkach
a teraz ile z tych punktów może pasować do innego faceta? WSZYSTKIE z tą róznicą ze inny facet nie bylby taki chory na glowe. Znajdz takie 6 zalet które ma tylko on, takie najciezej znalezc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego wzrok...nikt inny nigdy nie spojrzy na mnie tak jak on jego dotyk nikt mnie tak nie dotknie tak jak on...nie pogłaska jak on nie pocałuje jak on...kazdy robi to inaczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka22
pomóc??owszem jesli kochasz tego czlowieka to pomoc mu jest najlepszym co mozesz zrobic, róznież dla siebie. Powinnas sklonic go do terapii, mysle ze i tobie ona bedzie potrzebna. Ale to chyba jedyny sposob pomocy, na pewno trwanie przy tymn czlowieku tak jak jest teraz nic nie da. Nie licz ze Twoja milosc go wyleczy, ze pomoga rozmowy i jego zapewnieia ze sie zmieni...On ma problem, ma zaburzenia emocjonalne i ani on sam a ni tzn bez fachowej pomocy obie nie poradzi. Wydae mi sie ze rownoczesnie z terapia powinniscie sie roztsac, zeby to byla motywacja dla partnera i zeby nei mial takiego poczucia ze cokolwiek zrobi-ty bedziesz z nim. Zeby zwiazek z Toba byl "nagroda" za pomyslna terapie. Ale tego podejscia nei jestem pewna, musisz o to zapytac fachowca o ile sie do neigo zglosisz, w co mocno wierze. POTEM MOZE BYC ZA PÓŹNO....nie zmarnuj zycia-masz je jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×