Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrrrkaaaaaa

JAK ZAPOMNIEC I JAK NIE CZUC BOLU???

Polecane posty

wrrrr to obie mamy dola :( :( :( Kurde jak mozna takim byc :O dzis napisalam do mnie kumpela ktora jest w londynie, zawsze za nia latalo pelno facetow a ona ich robila w konia :O i niedawno poznala jakiegos i mowila ze kocha a tez go caly czas robila w konia :O jak mozna mowic ze sie kocha i sie tak zachowywac ??? a to za nia zawsze latali faceci :O faceci chyba wola takie co sie daja tylko przeleciac :( normalnie zalamalam sie :O P mi tlumaczyl niby,ze na nia leca bo jest wyzywajaca i licza na sex, ale kurde jej wszyscy mowia ze ja kochaja :( czemu ja jestem normalna nie bawie sie z nikim w kotka i myszke i za mna nikt nie lata ?? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz tak jest na tym pojebanym swiecie. I z calym szacunkiem dla Twojej kolezanki, ale ona jeszcze dostanie za to po dupie, zobaczysz. To nie moze tak byc, ze ktos sie bawi cale zycie ludzmi, ktorym zalezy i nie ma z tego zadnych konsekwencji!! Nie moze tak byc. Ona sie jeszcze zakocha i jeszcze ja ktos tak wystawi. Moge sie zalozyc. Przepraszam, ze tak napisalam, ale jestem szczera. A Ty sie nie martw - kazdy z nas ma zapisane gdzies tam kogo spotyka na swojej drodze. I ja w to wierze :) Ja nie zazdroszcze takim dziewczynom. Takie jest zycie i juz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wrazenie ze jej nikt nigdy nie wystawi :( ja nie wiem co ona ma takiego w sobie :O :O W ogole P zrobilam raz wielka scene o nia bo ja wyjezdzalam z londynu a ona tam zostawala i on mial jej numer a ona jego :( a wiem ze ona lubi zajetych facetow :O i bardzo sie balam,ze zacznie do niego dzwonic i pisac mimoze to jest moja dobra kolezanka :O I P musial mi obiecac ze sie z nia nigdy nie spotka :P kiedys do niej zadzwonil jak bylam jeszcze w londynie zeby sie pytac gdzie jestem to stwierdzil,ze nie potrafil sie z nia dogadac i juz nigdy nie zadzwoni bo i tak sie nic nie dowiedzial :O :P ale kurde pelno facetow za nia lata mimoze ona z kazdym pogrywa :O A ja co ?? wrrrrr nienawidze tego zycia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cocinelko - nie ma co sie martwic. Jak facec leca tylko na jej krocze, no to chcialabys tak?? NIe ma co sobie glowy zaprzatac, poza tym Ty, Kochana, masz juz 86 wiec chyba nie musisz sie na tym zastanawiac :p Jak ja sie ciesze, ze mam Niebieskiego. Czuje sie, jak bym znala go wieki, jak bym z nim byla o tych dwoch tygodni... Oj, omienil moje zycie bardzo :D nie martw sie cocinelko - glowka do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 86 ktory pewnie teraz dobrze sie bawi z jakas lafirynda :( a mialam dzis co innego tu pisac, bo bylo coraz lepiej, napisal mi dzis pierwszy raz od rozstania \"kochanie \" ... Wrrr ja nie wiem czy dam rade przy takim jego trybie zycia :( a jeszcze tydzien do spotkania ... tak bardzo chcialabym,zeby mnie przytulil :( a on pewnie teraz przytula..... wrrrr nie moge tak myslec !!!!!!!!! jutro albo pojutrze ja sobie za to pojde na impreze ;) ale on tez pewnie wtedy pojdzie wiec nawet sie na nim nie zemszcze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A on tak zawsze na te imprezy chodzil, czy teraz zaczal? Jak to? Masz swiadomosc, ze on sie teraz z kims przytula?? Czy tak sobie wkrecasz?? Ja wiem, co Ty czujesz, ja mialam to samo z moim ex, dokladnie to samo. Chociaz on nie nalezy do typu facetow, ktorzy poznaja dziewczyny na dyskotekach, natomiast nadrabia iloscia kolezanek, tymi slodziutkimi slowkami, od ktorych chce sie wymiotowac i w ogole:O Po co ja o nim pisze?? NIepotrzenie mi dzis namacil :O Klade sie spac, bo musze wczesnie wstac jutro. Buziaczki i dobrej nocki zycze. Bede dopiero po poluniu, niestety :O dobranoc😘 nie martw sie cocinelko-co sie wyszalejesz w weekend, to Twoje :) Ja jednak wychodze z zalozenia, ze nie ma to, jak byc samemu :) Wolnosci swoboda, jak mowi jedna piekna pieśń :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh urajam sobie to,ze sie tuli z inna :O przynajmniej mamnadzieje ze sobie urajam :P autorko jak napiszesz maila to bedziesz czekac na odpowiedz i on moze odpowiedziec przeciwnie do tego czego Ty bys chciala i znowu Ci namacic w glowie ... z drugiej strony moze Ci to ulzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, skoro masz Niebieskiego, daj sobie spokoj z bylym. Widac, to co mu piszesz, nie robi na nim wielkiego wrazenia (podobnie zreszta jak i na moim), a Ty po kazdej takiej historii (jego sms, telefony , albo twoje sms czy telefony), jestes podminowana, po co psuc sobie nerwy, skoro jest juz ktos nowy w Twoim zyciu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Gdzie jestescie dziweczyny ???? P sie jeszcze dzis nie odezwal, ale jakos mi to dzis zwisa :P czekam cierpliwie nie bede go budzic i zameczac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Od rana chce do was napisac pare słów ale zawsze coś lub ktoś mi przerywa ;) Neta od wczoraj w pracy nie miałąm, bomi hasło wygasło wiec dopiero o 11 odzyskałam kontakt ze swiatem ;) Wczoraj widzę kiepski dzień był :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczynki. Jestem na uczeli i mam chwilke przerwy, wiec doszlam do wnioku,ze zobacze co tam na moim temaciku slychac. 24- dziekuje za rade, mysle, ze masz racje. Wczoraj mialam po prostu taki dziwny nastroj po tej \"rozmowie\" z nim na gg. Ale dzis juz jest lepiej i moj Niebieski tylko mi w glowie. cocinelko - odezwal sie?? Mam nadzieje, ze wszystko jest ok. Ciesze sie, ze dzis wisi Ci jego zachowanie, wiesz?? :D Bo wiem, jak takie uczucie jest pomocne. Czlowiek sie czuje taki \"wolny\", prawda? :) Mam nadzieje, ze i Ty dalej tak sie czujesz. Na szczescie dzis piatek. Co prawda mam pelno nauki na weekend, ale dzis jeszcze sobie odpuszcze i ide wieczorem na piwko z kolega, ktorego nie widzialam chyba dwa lata. Bede w domku kolo 16:30, to na pewno zajrze. A Wy co?? Nie ociagac sie :D PISAC!! I gdzie nasza bywalczyni?? Buziaczki z szarej i przemoczonej Łodzi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko nie pisz do niego!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie warto ;) Wyrzuc go z głowy i już!!!!!!!!! Masz Niebieskiego :D Tamten dupek nie jest Ci do szcześcia potrzebny jak widać ;) Cocinelka odezwał się??? Nie wkręcaj sobie takich bzdur o jakich tu piszesz, to do niczego dobrego jak widzisz nie prowadzi :O Zaufaj mu bo inaczej ten Wasz zwiazek moze nie wypalic niestety :O 24 🌼 Odzywaj sie cześciej ;) Ja nadal wierzę ze jeszcze Ci sie ułoży ;) A jak tma z pracą czy jakimis dodatkowymi zajeciami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu jestem, jestem ;) Czytałam co tam u was i własnei drukuję :D Mam dostę do neta tylko w rpacy wiec przez weekend też mnie nie będzie :( A ja miałam jutro isć gdzieś na imprezke ale nie wiem czy wypali bo nadal gardło mnie boli a ja chorować nie mogę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to lepiej posiedz w domku, ja ostatnie dwa weekendy tez sobie odpuscilam i niegdzie nie wychodzilam, bo bylam chora ... a i tak nadal nie najlepiej sie czuje :O I masz racje - na pewno do niego nie napisze. Mam go w jednej czesci ciala, chyba kazdy wie w jakiej :p Musze leciec na zajecia zaraz. Odbebnie 1.5 h i do domku. Znow mnie dzis glowa boli :( Ty tam, Basiu, popracuj troszke, bo jak zobacza,ze Ty tutaj udzielasz rad kobietom, ktore maja problemy z facetami, to moga sie dziwnie spojrzec :p ale jakby co, to bede Cie bronic :D Okej, ja spadam, napisze jak bede juz w domku. Buziaczki dla Was ]kiss] 24 - pojawiaj sie czesciej!! I NIE DAJ SIE!! W KONCU TO MY JESTESMY TA SILNIEJSZA PLEC!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no i bywalczyni - milego weekendu Ci zycze, bo juz sobie dzis pewnie nie pogadamy na kafe :o 🌼 pozdrawiam Was i wysylam troche ciepla 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko ja bardzo cieżko pracuje :P Tzn. niekiedy mam ruch a niekiedy cisza i spokój ;) Dzisiaj jest tak srednio :D Na szczescie nikt nie widzi ze ja tyle na necie siedzę, sama w biurze siedzę :D Miłego popołudnia 👄 Niestety ja co drugi weekend mam szkołe wiec za często nie mam okazji do wyjscia :O Albo padam z nóg ;O No ale jeszcze ozbaczymy, moze jednak wyjdę gdzies do ludzi ale gazowanego nie bedę pila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak sobie własnie przypomniałam ze mialam sie z Wami czymś podzielic ;) Otóz mój obecny stan ducha świetnie oddaje piosenka Markowskiej \"Świat sie pomylił\" ;) Ale zaznaczam ze ja póki co nie chcę sie uwalniać od uscisku jego dłoni ;) Kiedys prowadziłam z nim rozmowe na gg poprzez wklejanie linków do piosenek oddających nasze uczucia i była to najpiękniejsza rozmowa jaką kiedykolwiek przeprowadziłam z chłopakiem ;) A najpięniejsza piosenka to Nieprawda Zagrobelnego, na tamten czas to ona była najbardziej aktualna, on ja wkleił ;) Płakałam przed kompem, okazał sie bardziej wylewną osoba niz ja ;) Nie miałam odwagi wklejać piosenek z wyznaniami miłosci natomiast on..... Az łezka mi sie w oku zakrciła właśnie... Tak mi sie przypomniało wiec postanowiłam sie z Wami tym podzielić ;) A teraz juz zmykam do domku :D Miłego i spokojnego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki tu byl ruch jak mnie nie bylo :P :( Odezwal sie :) ehhh znowu na kacu :O ale chyba raczej nic nie zrobil bo jest ok :) teraz nawet drugiego smsa napisal mimo,ze ja jeszcze na ostatniego nie odpisalam ;) Bywalczyni milego weekendu :) autorko dobrze ze nie piszesz do niego... to Ci tylko by dalo nadzieje znowu :( Ja tez dzis wychodze chyba ... ;) ale on i tak sie nie bedzie martwil bo mi ufa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywalczyni ta rozmowa musiala byc fantastyczna ;) tez bym cos takiego chciala, ale niestety ... Czasami mam ochote sobie wrzuci jakis romantyczny opis na gg do niego, ale wychodze z zalozenia ze skoro on tego nie robi, to ja tez nie ebde a brakuje mi tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten to kochać potrafi ... ech
...Od tego dnia, Ona pisała się z wielkiej litery, nawet wymawiał Jej imię z wielkiej litery, jeżeli można cokolwiek z wielkiej litery wymówić i jeszcze ... była dla niego kobietą, które ogląda się w kinach. W trakcie seansu patrzysz w ekran, jak ciele i myślisz o tym, że Jej przelotny uśmiech jest wyłącznie dla ciebie. Nie ma najmniejszego znaczenia, że na sali dzielisz marzenie z setką innych. Zaledwie uśmiechasz się z politowaniem. Każdy z nich żyje złudzeniem – Ona patrzy tylko na ciebie. Dwie godziny później wychodzisz z kina i łapiesz przypadkową taksówkę. Znikasz w uliczkach miasta, gdzieś po północnej stronie Liffey rozglądając się za Jej światłem. Wszyscy normalni dochodzą do siebie pod domem. Marek nie potrafił, jeździł taksówką, bez końca, w poszukiwaniu Izabeli. Czy Ona istnieje realnie? Czy jeszcze Ją spotkam? Szukał ukojenia, więc kombinował, jak kupić karnet na pozostałe seanse. To był romantyk i skrajny sentymentalista. Poważnie tak o Niej myślał! Szukał miłości kinowej, więc przestał się liczyć z konsekwencjami i tyle ... http://zniszczenitrzydziestoletni.blog.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!! Dzis lepiej do mnie nie podchodzic!! Istna bomba ze mnie, ktora za chwile eksploduje!! I o dziwo nie chodzi o facetow!!!! Najpierw wracalam DWIE godziny do domu z uczelni!!!! Co zawsze robie w godzine. Wszedzie korki, Łóź jest aktualnie w remoncie, wyglada jak zburzone miasto, objazdy, cuda na kiju, korki i szlag mnie trafia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jak wrocilam zobaczylam rachunek za telefon. Przeszlam z karty na abonament dwa tygodnie temu ( w ORANGE!!) i dzis okazalo sie, ze nie mam zadnych darmowych minut, o jakich mi mowili na poczatku, ze moj okres rozliczeniowy zaczal sie 1 listopada, wiec tydzien pazdziernika gadalam nabijajac sobie kase ( a bylam pewna, ze mam juz nowy abonament, darmowe minuty itd.). Podsumowali mnie na 100zl!! Jak tam zadzwonilam, jak im powiedzialam!! Ale co z tego, kto sie tym przejmie!! OSZUSCI WSTRETNI!! O JAKA JESTEM WKURWIONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odkladam spotkanie z kolega na jutro, bo nie jestem w stanie dzis z nikim rozmawiac!!! Zazroszcze bywalczyni tej rozmowy. Ciekawe czy Niebieskiego stac na takie rzeczy ... Potrzebuje go teraz :( :( Przepraszam, musialam to z siebie wyrzucic :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko ale jestes wkurzona :O ale lacze sie z Toba bo chcialam sie upic ajerkoniakiem ktory dzis wzielam od babci i wylalam go na klawiature :O :O :O :O :O :O poki co dziala ale jutro pewnie nie ebdzie dzialac :O fukc !!!!! w dodatku napisalam P ze dzis ja sie bawie i niech on schizuje tak na zarty i mi nic nie odpisuje nawet jak sie zapyatalm czy ma focha :O fuck a jest nawykladzie wiec moze odpisac :O :O :O mam dosc !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, no to widze, ze u Ciebie tez niezle. Nie wkrecaj tylko sobie nic jesli chodzi o 86. Na pewno jest wszystko ok, nie martw sie na zapas!! A ten ajerkoniak to nezle :O Jeszcze mnie tego brakuje!! Glowa mi zaraz eksploduje chyba, jestem taka zla, ze az jestem niemila dla NIebieskiego. Mimo, ze on nic mi nie zrobil ... :( Najlepiej chyba, jak bym poszla spac :( 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim :) Wczoraj rozmawialam do polnocy z Niebieskim, jakies 3 godziny i nareszcie go zobaczylam (rozmawialismy na skype) :D Jestem taka szczesliwa, tak sie ciesze, ze go mam. Niestety czasami moje mysli uciekaja do mojego ex :( Mysle sobie jaka bylam glupia, jaka idiotke z siebie zrobilam :( NI daruje sobie tego, ale musze powiedziec, ze gyby nie moj ex chyba nie mialabym konatktu z NIebieskim teraz :D Kiedys mu za to podziekuje :D cocinelko - ciekawa jestem jak impreza sie udala :) Mam nadzieje, ze wszystko jest ok ;) 24 - co u Ciebie?? czekam na Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×