Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta-wisienka

1 LISTOPAD. POCZĄTKIEM LEPSZEGO ŻYCIA zbieram chętne na współne dietowanie

Polecane posty

hej :) w końcu jestem,mieliśmy dziś gości,potem dzieciaki nie dały mi chwili wytchnienia,ale teraz juz spią,więc jestem :). Marta i Marcelinka---przepraszam,że wczoraj tak nieładnie zakończyłam nasze pogaduchy,ale kafeteria coś mi się zacięła i nie chciała wysyłać moich postów😠.Za 10 razem dałam sobie spokój... Marcelinka ja w takich spodniach wyglądam kiepsko,ale przypomniałam sobie,że mam eleganckie spodnie(jutro w ciągu dnia zrobię fotkę i pokażę Wam do oceny),tylko one są w kolorze stalowy ,takim ciemnym i mają paseczki cieniutkie w takim jaśniutkim różu,jak przy tej bluzce z tyłu.Więc może będzie pasować?Jutro zobaczycie spodnie,to poradzicie,ok? Witam ciepło Julię🌻,ja też jestem z Pomorza :). jakastam--słuchaj laska,ja widze,że one Ci wszystkie pobłażają,a to nie o to chyba w tym chodzi.Mamy się wspierać i motywować,a nie mówić\"ok,ale jutro już uważaj co jesz\" :P ile takich \"jutro\" jeszcze będzie???!!!!KONIEC!!!! I nie od jutra ,ale od teraz!!!zero jedzenia,tylko woda do picia i kropka!!!A jutro jak zjesz coś be,to dostaniesz solidnego kopa,wiesz gdzie...;) No,to Ci powrzucałam...mam nadzieję,że pomogło :D(tylko się nie obraz,bo wiesz,że Cię lubię :) ) Moje jedzonko wyglądało dzisiaj tak:2 kromki razowca z białym serem,kiśc winogron,2 mandarynki,kawa z mlekiem,3 herbaty czerwone i woda niegazowana z cytryną.I nie jestem wcale głodna :) Cieszę się,że bluzka Wam się podoba.Napisałam do babki,żeby podała mi wymiary bluzki,bo na aukcji jest napisane tylko,że rozmiar M/L,a moje duże cycki mogą się w nią nie zmieścić :D.Ale coś nie odpisała jeszcze... Buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och annah annah:P masz racje, juz tylko woda, juz jest po 20stej to musialabym caliem zwariowac zeby jesc:P wiem ze sie usprawiedliwiam ale mam mimo wszystko glod nikotynoway jak cholera....:P za to Ty dzis---normalnie gratulacje. NO i jeszcze ja jestem przezd okresem, bo po prostu biust mnie boli na maxa....och, ale....trudno plakac nie bede. dzis minal tydzien bez paierosa za to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enolka--Bartuś dostał na dobranoc buziaka od forumowej ciotki :).A jeśli chodzi o operację,to są po niej powikłania,niestety...w grudniu jedziemy na kolejną kontrolę do Łodzi i wtedy się okaże,czy będzie miał wstawiany rozrusznik...brr...wybacz,ale nawet nie chcę o tym pisać,bo zaraz ryczę...przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki takatam 🌻... ja dzisiaj dostałam okres i zjadłabym konia z kopytami albo dwa :P,ale trzymałam się,bo uparta ze mnie baba.Teściowa chyba milion razy pytała:naprawdę nie chcesz snikersa??taki smaczny mi wyszedł,specjalnie dla Was upiekłam...spróbuj...A ja z uporem maniaka:Nie mamo,dziękuję,nie jem słodyczy,żadnych..i też tak z milion razy :PALe się udało,nie tknęłam ani okruszka :D Super,że nie zapaliłaś :)!!!Trzymaj tak dalej,kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy dzisiaj twarde hehe :) wiecie co dopadł mnie mały głód, ale nie dam mu się. dlatego przyszłam do was :) czy myślicie że można żuć gumę ? bo wiecie ja od wczoraj sobie żuje jak jeść mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,nie palę,nigdy nawet nie próbowałam,śmierdzi mi to okrutnie :P.Ale mój mąż pali,choć tylko w pracy,ale i tak rzuca odkąd go znam,więc znam ten ból :P Z tą gumą to chyba lepiej uważać.jak dopadnie Cię głód,to umyj zęby porządnie albo wypij od razu 3,4 szklanki wody-będziesz pełna jak balon albo zjedz jabłko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,nie tyje się,ale wydziela się więcej czegoś tam i w rezultacie się chce jeść.Ale jeśli Tobie pomaga,to ok.Tylko nie przesadz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie plan jedzeniowy wykonany :D wlasnie popijam herbatke truskawkowo-waniliowa - pycha :) jutro kupie sobie jeszcze jakies o nowych smakach. Marta-wisienka - ja tez zuje gume, jak mam ochote na slodkie, to rozowa orbit, a jak po prostu jestem glodna to mietowa :) ide obejrzec jakis film, a potem do lozeczka - dobranoc :) aaa wiecie co? ostatnio snilo mi sie, ze jadlam takie wielkie, pyszne ciastka :P hehe wstyd normalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menina--jakiej firmy masz tę herbatkę?ja uwielbiam wszystko co jest związane z wanilią :) sen cudny ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej marta wisienka:p i reszta:P ja zwayzlam sie dzis: 61,7. Dzis moj wielki start:P Na sniadanie pije wlasnie kawe z 1 lyz cukru, zazwyczaj staram sie nadczo kawy nie pic ale musze sie ..przeczyscic:P ale enegii mam duzo, uda sie uda uda:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................WZROST............WAGA.......... .C EL.....WIEK marcelinka75 .......176 cm............72 kg...........68 kg.....32 lata Enolka_24 ...........171 cm............63 kg...........54 kg.....24 lata Marta-wisienka ....165 cm............56 kg...........50 kg.....17 lat Annah................173 cm............68 kg...........60 kg.....32 lata takatamdziew.......173cm............61,7 kg..........55 kg.....21 lat jasiunia..............168cm............62 kg...........55 kg.....20 lat menina...............172cm............72kg...........62k g.....18lat Julia...................177cm...........80? .............67kg.......24lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie wytrzymalam.. tak sobie pomyslalam, ze juz 2 dni ta dietka, tylko zdrowe rzeczy jem i ograniczam je do 1000 kcal. no i ze cwicze.. to jakas nagroda musi byc - czyli waga:) myslalam ze jakies 0,5kg mi spadnie a tu wchodze rano na wage i widze rowniutkie 60!! (przypominam ze 1.11. 62/168). wiem ze na poczatku sie szybciej chudnie, tylko ze nie chce tak szybko chudnac bo wiem z doswiadczenia ze jak szybko zniknelo to szybko wroci.. moze to przez te cwiczenia (ale nie cwicze intensywnie - tylko to co akurat mi przyjdzie do glowy brzuszki, przysiady, pompki, sklony i rozciagajace do muzyki albo przed tv). to moze zwieksze jedzonko o jakies 150, moze 200 kcal. sama nie wiem. obliczylam ze przy mojej wadze i wzroscie 1000 kcal spowoduje 1kg/tydz, a ty 2 w 2 dni.. ale to i tak motywacja wielka;) takatamdziewczyna - napisz z samego rana plan na dzis tu na forum i sie go trzymaj - latwiej sie go trzyma;) a jak bedziesz chciala cos zjesc wejdz na forum - pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiunia--dzieki:P w poniedzialek musze wracac na uczelnie wiec to mniezzmotywuje zeby sie nie najesc:P noo i moje gratulacje, strszanie szybko waga Ci spada:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poczekam do jutra rana i mam nadzieje, że dziewczyny zrobią tak samo :) aaa no i nie zmieniajcie w tej tabelce nic, bo stworzymy nową ze stratą wagi, wtedy będzie widać ile schudłyśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Marta--zważymy się jutro rano ok ?mierzymy się też czy nie?bo nieraz jest tak,że waga stoi w miejscu,a centymetry uciekają ;). Jasiunia--ale Ci to poszło :D,ale uważaj,bo szybko można to nadrobić.Zwiększ liczbę kalorii skoro ćwiczysz i tak ładnie lecisz w dół :) takatam--co ja Ci mówiłam wczoraj??Miała być tylko woda!!!napisz sobie plan na dzisiaj i się go trzymaj i postaw przy sobie butlę wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka tabelke ze strata wagi? wisienka? annah-----wiesz co, sjuz zaplanowalam co zjem dzis:p i bede sie trzymac tego:p poki co pije kawke, pozdrawiam wpadne niedlugo znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj plan na dzis: 1.czarna kawa z 1 lyzeczka cukru 2. maly golabek+ 2 biale kromki chleba 3. duzy jogurt owocowy z platkami owsianymi do tego woda, 2 herbaty i kawa ktora koncze. Hmm, mam nadzieje ze pomoze. :P Moze zdarzyc sie tez alkohol, ale bywa i tak, a jego do diety NIGDY nie licze:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takatam--wywal białe pieczywo,zastap ciemnym lub zjedz gołąbka z surówką i jogurt naturalny bez cukru z płatkami.I kup sobie pół kilo marchwi,umyj,obierz i pokrój w słupki,dośc grube,wrzuć do woreczka i miej go ze sobą.Chrup jak tylko poczujesz się głodna :)A alkohol to puste kalorie,po którym jeszcze bardziej wzmaga się apetyt :P więc pytanie brzmi:czy Ty naprawdę chcesz się odchudzać???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! zjadlam wczoraj wieczorem pol wasy posmarowanej salatka, strasznie bylam glodna.. mam nadzieje, ze nie zgrzeszylam za bardzo? :P dzsiaj zjem troche wiecej, nie wiem.. moze dodatkowe jablko, bo wczoraj (nie mowilam Wam), ale kilkakrotnie jak wstawalam z lozka/krzesla robilo mi sie czarno przed oczami.. nie wiem czy to nie ze wzgledu na takie ograniczenie kalorii, takze mysle, ze jak zjem o te 100-200 wiecej bedzie ok, chyba dalej zmieszcze sie w 1000, jak myslicie? :) annah - herbatka \'Biofix\', z serii premium, czerwone opakowanie z narysowanymi truskawkami i kwatuszkami wanilii :) Marta-wisienka - jutro rano wskakujemy na wage :) jaka proponujesz tabelke? zaprojktujesz nam? :) jasiunia - super Ci leci waga :D a ile czasu dziennie poswiecasz na te cwiczenia? takatamdziewczyna - uwazaj na ten jogurt owocowy, bo np. duzy kubek Jogobelli ma 500(!)kcal, a dla porownania jogurt z Sanoka, tez duzy, bez cukru, 0% tł. ma 200 czy 250 - wiec sporo kalorii moglabys zaoszczedzic :) aa i tez zastapilabym biale pieczywo, tym ciemnym. ale zrob jak wolisz, bo kalorycznie calkiem w porzadku jadlospis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzis moj 3 dzien na SB pije kawe wlasnie i zjem przed wyjsciem z domu omlet a do konca dnia chce pic tylko wode. chcialam tylko wode, ale dzis bede zwiedzala wiec musze cos zjesc zeby nie zaslabnac :o czuje ze mam mniejszy brzuch, ale topewnie moja wyobraznia :) ja wam mowie- SB to swietna dieta i polecam kazdemu bo juz ja kiedys przerabialam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menina - no wlasnie nie cwiczylam duzo.i dlatego te 2 kg to takie zaskoczenie. jak jakas fajna piosenka leciala w radiu to do jej rytmu fajnie mi sie cwiczylo;) no i jak jakis film ogladalam to sie porozciagalam. w sumie to tych cwiczen bylo moze 1-1,5 h kazdego dnia i nie byly intensywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dziewczyny mam taki problem: dzis ide na 45 rocznice slubu moich dziadkow. i co mam robic?? isc tam glodna i sobie pozwolic na troszke wiecej (oczywiscie mieszczac sie w limicie), czy najesc sie w domu zdrowych rzeczy i tam skubnac jakiegos owocka i tylko jakies miasko. oczywiscie nastawiam sie na 0 ciast.. nie wiem czy wytrzymam. ale wariatki nie bede z siebie robic i przeciez nie pojde tam w woda niegazowana.. i co tu zrobic.. nie chce zmarnowac tego co juz osiagnelam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×