Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marta-wisienka

1 LISTOPAD. POCZĄTKIEM LEPSZEGO ŻYCIA zbieram chętne na współne dietowanie

Polecane posty

........................01.11.......04.11.....11.11.. ...18. 11.....25.11 marcelinka75 ....176/72 kg.......____.....____.....____.....____..... Enolka_24 ........171/63 kg.......____.....____.....____.....____..... Marta-wisienka ..165/56 kg.......____.....____.....____.....____..... Annah.............173/68 kg.......____.....____.....____.....____..... jasiunia............168/62 kg......60 kg.....____.....____.....____..... menina............171/72kg.......____.....____.....____ ... ..____..... Julia...............177/80 kg.......78kg.....____.....____.....____..... ona***.............164/56 kg.......____.....____.....____.....____..... ja mam 2 kilo mniej ale nie wiem ile w tym zaslugi tego ze sie wyproznilam, zrobilam siku i nic jeszcze nie pilam...wiec pewnie jakies pol kg to woda. ale czuje ze moj brzuch jest mniejszy. nawet moj chlopak zapytal rano: \"gdzie moj brzusio?\" hehe wiec moze i chudne... :o dzis jade do kolezanki i na zakupy a potem z facetem do kina. znowu caly dzien na miescie...musze uwazac co jem :) ide na sniadanie- tradycyjnie omlet, tym razem z parmezanem zrobie bo lubie ten ser. milego dnia dziewczyny i trzymajcie sie Marta...uwazaj bo w takim tepie mozesz dostac jojo jak zaczniesz jesc, drastyczne diety nie sa fajne. Przerabialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taka figure, ze po mnie nawet nie bylo widac, ze wazylam 80kg. bo nogi i rece szczuple, wszystko ok wygladalo. tylko brzuch wydęty jak w ciazy czasami mialam. nie wiem, moze mam ciezkie kosci :o ja musze tylko zniszyc brzuchol. wydrukowalam Aerobiczna 6 Weidera bo podobno dziala. na basen raz czy dwa razy w tyg to od zawsze chodzllam wiec jakis sport tez jest :) dzis sie obudzilam w dobrym nastroju, nawet pogode mamy sloneczna :D szkoda, ze jutro do pracy...:o uwielbiam ta buzke :o jest smieszna :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... ja mam najwiekszy problem z brzuchem.. chce zeby byl taki jak kiedys, choc nie jest taki wielki.. razem łatwej osiągnąć cel.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................01.11.......04.11.....11.11.. ...18. 11.....25.11 marcelinka75 ....176/72 kg.......____.....____.....____.....____..... Enolka_24 ........171/63 kg.......____.....____.....____.....____..... Marta-wisienka ..165/56 kg.......____.....____.....____.....____..... Annah.............173/68 kg.......____.....____.....____.....____..... jasiunia............168/62 kg......60 kg.....____.....____.....____..... menina............171/72kg.......71kg.....____.....____ ... ..____..... Julia...............177/80 kg.......78kg.....____.....____.....____..... ona***.............164/56 kg.......____.....____.....____.....____..... a u mnie tylko kilogram mniej... :-( nie bede uzywac juz tej pieprzonej soli, bo solilam jak glupia ostatnimi czasy.. no i 6.11. powinnam dostac okres takze mam nadzieje, ze to tez wplywa na to, ze tak malo mi zeszlo.. jak myslicie? kurde dziewczyny a moze ja za duzo jem? :-/ od jutra do piatku na szczescie bede sie wiecej ruszac - bede pieszo wracac ze szkioly do domu (40 minut szybkiego spaceru). mam nadzieje, ze za tydzien waga bedzie dla mnie bardziej laskawa ;-) Annah, Julka, Marusia, Jasiunia - moje gratulacje! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................01.11.......04.11.....11.11.. ...18. 11.....25.11 marcelinka75 ....176/72 kg.......____.....____.....____.....____..... Enolka_24 ........171/63 kg.......____.....____.....____.....____..... Marta-wisienka ..165/56 kg.......____.....____.....____.....____..... Annah.............173/68 kg.......66 kg.....____.....____.....____..... jasiunia............168/62 kg......60 kg.....____.....____.....____..... menina............171/72kg.......71kg.....____.....____ ... ..____..... Julia...............177/80 kg.......78kg.....____.....____.....____..... ona***.............164/56 kg.......____.....____.....____.....____..... Julia--gratulacje :).Ale ładnie nam to idzie :D,a parmezan uwielbiam....mmm... Martusia---malutko jesz kochana,za mało....włacz jakieś owoce chociaż i razowe pieczywo,bo padniesz... menina--ja od dawna nie używam soli,zatrzymuje wodę w organizmie,więc ogranicz ją choć do minimum.Jak wyglądał Twój jadłospis?uważam,że 1 kg to bardzo ładnie,tak jak powinno być :) buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jadlospis: 30.10. - danio - nia pamietam co mialam na obiad -jablko 31.10. - danio - omlet - jablko 1.11. - dwie lyzki salatki jarzynowej, dwa male ogorki kiszone - spaghetii z sosem szpinakowym, posypane serem lazur ( mala porcja) - jablko 2.11. - 2 wasy z salatka jarzynowa, 2 male ogorki kiszone - 5 pierogow ruskich (bez masla i dodatkow) - jablko 3.11. - 2 wasy z salatka jarzynowa - 2 nalesniki z serem bialym, rodzynkami i skorka pomaranczowa (smazone bez tluszczu) - jablko 2 wasy z salatka jarzynowa no widac, ze wczoraj sobie pofolgowalam :P aaa i juz na pewno nie bede nic dosalac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polishgirl
czesc dziewczyny witam w kolejnym dniu diety-hmmm dla mnie pierwszym 65kg-168 cm wzrostu-21 lat hmmm mam nadzieje ze bedzie 56-57kg dzis jetsem juz po sniadanku- czyli 2kromki jedna z dzemem druga z serkiem topiionym\ hmmm;mysle ze jaki sobiaidek napewno kurczak:)a pozniej to zobaczymy pozdrawiam:) 3majcie sie -milej niedzieli zycze wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menina ja wiem,że danio jest pyszny,ale zobacz ile on ma cukru!zastąp go lepiej jogurtem naturalnym bez cukru np.z otrębami,pyszne i pożywne :) i będziesz mogła zjeść duży kubek :D, naleśnik mógł byc jeden i to suchy w dodatku i więcej owoców,jedno jabłko dziennie to za mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................WZROST............WAGA.......... .C EL.....WIEK marcelinka75 .......176 cm............72 kg...........68 kg.....32 lata Enolka_24 ...........171 cm............63 kg...........54 kg.....24 lata Marta-wisienka ....165 cm............56 kg...........50 kg.....17 lat Annah................173 cm............68 kg...........60 kg.....32 lata jasiunia..............168cm............62 kg...........55 kg.....20 lat menina...............172cm............72 kg...........62k g.....18lat Julia...................177cm...........80 kg .............67kg.......24lata ona*** ................164cm...........56 kg .........48-50kg.......19lat polishgirl.............168 cm..........65 kg..........56 kg......21 lat ........................01.11.......04.11.....11.11.. ...18. 11.....25.11 marcelinka75 ....176/72 kg.......____.....____.....____.....____..... Enolka_24 ........171/63 kg.......____.....____.....____.....____..... Marta-wisienka ..165/56 kg.......52,9.....____.....____.....____..... Annah.............173/68 kg.......66.....____.....____.....____..... jasiunia............168/62 kg......60.....____.....____.....____..... menina............171/72kg.......71.....____.....____ ... ..____..... Julia...............177/80 kg.......78.....____.....____.....____..... ona***.............164/56 kg.......-----....____.....____.....____..... polishgirl...........168/65kg.........----....___.....____.....____.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamierzam jeść więcej, ale nawet mi się nie chce... mam takie zawzięcie. dziewczyny ja wam gratuluję. wszystkie odniosłyśmy sukces. ale minęły dopiero 3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny i gratuluje! Ja przez ostatnie 2 dni duzo pracowalam wczoraj tez do 19 wiec wogole nie mialam czasu ,ale jestem z wami i trzymam sie . Tez dzis sie wazylam i fajnie 0,5 kg to mi odpowiada bo drastycznego chudniecia juz nie chce ....magiczne kolo! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................WZROST............WAGA.......... .C EL.....WIEK marcelinka75 .......176 cm............72 kg...........68 kg.....32 lata Enolka_24 ...........171 cm............63 kg...........54 kg.....24 lata Marta-wisienka ....165 cm............56 kg...........50 kg.....17 lat Annah................173 cm............68 kg...........60 kg.....32 lata jasiunia..............168cm............62 kg...........55 kg.....20 lat menina...............172cm............72 kg...........62k g.....18lat Julia...................177cm...........80 kg .............67kg.......24lata ona*** ................164cm...........56 kg .........48-50kg.......19lat polishgirl.............168 cm..........65 kg..........56 kg......21 lat ........................01.11.......04.11.....11.11.. ...18. 11.....25.11 marcelinka75 ....176/72 kg......71,5....____.....____.....____..... Enolka_24 ........171/63 kg.......____.....____.....____.....____.....7 Marta-wisienka ..165/56 kg.......52,9.....____.....____.....____..... Annah.............173/68 kg.......66.....____.....____.....____..... jasiunia............168/62 kg......60.....____.....____.....____..... menina............171/72kg.......71.....____.....____ ... ..____..... Julia...............177/80 kg.......78.....____.....____.....____..... ona***.............164/56 kg.......-----....____.....____.....____..... polishgirl...........168/65kg.........----....___.....__ __.....____.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menina-- wg mnie bardzo mało jesz, kurcze ja jem duzo wiecej :O chyba musze wziasc z Ciebie przyklad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga meniu! 🌻 Z tego co poczytalam to twoja dieta zawirra duzo produktow macznych i smazonych. Moja rada jest wiecej zup np. warzywnych oraz wiecej owocow nalesnik tak ale raz w tygodniu wtedy napewno ci sie uda .Pozdrawiam.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marta ! Ja pracuje w handlu i dlatego mam porabane godzina pracy ,czasami wolne czasami do pozna.A rodzina tez domaga sie oporzadzenia, wiec sa dnie ze siedze na kompie i sobie z Wami sakrobia a sa takie ze nawet dka siebie nie mam czasu wolnego;) Ale obiecuje ze wytrzymam i czytam zaleglosci, witam nowe i pozdrawiam \"stare\" .Laski fajnie sie trzymacie! 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu Julka ja tez mam taka figure ...cholerny brzuch:( ale dzis postanowilam ze zrobie sobie cos na przeczyszczenie skoro siedze w domku. Bede jadla kapuste kiszona i popije kawka zobaczymy bo czje sie dosc pelna a pozatym male przeczyszczenie jelit naturalnymi metodami nie zaszlodzi! Na obiadek robie dzis pieczen wolowa i kluseczkami ;( a ja kiszeona kapucha zapijana kawka mniammmmmmmm hahahaah ;) Ale czego sie nie robi dlA URODY HAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzieki temu będziesz szczuplejsza ;) a oni niech sobie jedzą tamte rzeczy hehe ja jeszcze nie wiem co zjeść... hmmm.. no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! nowe także:) ja dopiero sniadanie jem, wrocilam do domu o 5 nad ranem.. przypuszczalam, ze sobotni wieczór nie obejdzie sie bez imprezy, no ale ja jestem dziecko miasta i na takie grzeszki bede sobie pozwalac:) dopisuje sie grzecznie do tabelki i zycze nam wszystkim milego dnia:)) ........................01.11.......04.11.....11.11.. ...18. 11.....25.11 marcelinka75 ....176/72 kg......71,5....____.....____.....____..... Enolka_24 ........171/63 kg.......62.....____.....____.....____..... Marta-wisienka ..165/56 kg.....52,9.....____.....____.....____..... Annah.............173/68 kg.......66.....____.....____.....____..... jasiunia............168/62 kg......60.....____.....____.....____..... menina............171/72kg.......71.....____.....____ ... ..____..... Julia...............177/80 kg......78.....____.....____.....____..... ona***.............164/56 kg.......-----....____.....____.....____..... polishgirl...........168/65kg.........----....___.....__ __.....____.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Enolka witaj! niezle zabalowalas ;) Mnie tez martwia zawsze sobotnie wieczory ,bo to imprezka to urodzinki .Nie chodzi mi o jedzenie ale o alkohol ktory zawsze odwadnia i zozregulowywuje calosc ! A jakos odmowic sobie nie moga zawsze jakies winko czy drink, wiec oprocz slodyczy to moje zmarwienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego wczoraj nigdzie nie wychodziłam hehe, pewnie by mnie zaciągnęli na jakąś pizze czy na coś innego bardzo kalorycznego. w ogóle weekendy przysparzają kłopotów, bo zawsze jest więcej czasu niż w tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh te weekendy :) ja na ogol jem mniej w soboty, chyba ze zostane w domu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zjadlam obiad ale pelna nie jestem bo nalozylam sobie kawalek miesa i kapuste kiszona! mam nadzieje ze zadziala ,mieso zjadlam bo przypomnialam sonie ze nie moze cie tak przeczyscic bo pigulke biore :( my kobiety to naprawde mamy przes....ne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh zjadlam troche ziemniaczkow fasolne pieczona i udko i czuje sie bardzo, zabardzo najedzona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona🌻 z autopsji wiem ze naljpiej sie czuc troche nie dojedzona odchodzac od stolu, po 20 min uczucie sytosci dopiero dociera do mozgownicy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×