Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieeeeeeeeee

NIE chce miec dzieci, bo...

Polecane posty

Gość nieeeeeeeeee

wpisujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeee
jak to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3bit
bo nie odczuwam potrzeby posiadania dzieci i nie wyobrazam sobie je miec tylko dlatego, ze spoleczenstwo tego oczekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////////////
Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci moze dlatego ? jak myslisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo lubie swoje zycie w dotychczasowej postaci i moja nieograniczona niczym wolnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjdzie pora to zechcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego że
lubie w nocy spac, a nie zrywac sie co chwile do ryczacego dziecka, nie chce miec obwisłych piersi i brzucha, nie chce rozstępów, nie chce siedziec w domu i pilnowac dziecka, wole miec wolnosc, lubie mój rozmiar i figure, nie zniosłabym nawiedzających mnie ciotek mówiących do dziecka "gugugugu" :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaa
bo niecierpie bachorow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak mozecie
pisac, ze to nie to forum? z macierzynstwem wieze sie tez jego brak. moga tu pisac kobiety, ktore nie moga miec dzieci, ale te co juz nie chca to nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jji
teraz nie chce ich miec bo chce miec czas i pieniadze dla siebie a potrzebe wladzy - u mnie nikla - realizuje na innych polach uwazam, ze potrzeba wladzy jest glownym mottorem kobiet do posiadnia dzieci podnieca je ze od nich zalezec bedzie imie, szkola, kolor wozka i zestw ubran zenujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mama 16
jeszcze bedziecie chcialy miec dzieci zobacycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladnieee
same przeczytajcie jakie bzdury wypisujecie :O potrzeba wladzy :O:O:O:O wiekszego sucharu w zyciu nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak mozecie
zgadzam sie. wiekszosc matek mysli, ze jak bedzie miec dziecko to bedzie je tylko przebierac jak lalke i wozic fajnym wozkiem...za to z ocpowiedzialnoscia i wychowaniem troche gorzej. generalnie nie chce miec teraz dzieci, bo nie jestem egoistka i nie chce sprowadzac na swiat kogos kogo nie jestem w stanie utrzymac, a czas na kolorowe ciuszki i stuningowane wozki moze kiedys nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jji
wiekszosc moich kolezanek wyszla za maz i zaszla w ciaze jak im inne plany nie wypalily juz widza oczami wyobrazni jak beda sie dzieciom we wszytstko wpierdalac - wybierac cicuhy, szkole, znajomych ło matko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak mozecie
mysle, ze z ta potrzeba wladzy to ma duzo racji. bo jak sie siedzi na forum to tylko topici o wyprawkach, ciuszkach, wozkach i zabawkach, tylko jakos nikt nie pisze o pierwszym kroczku, slowie czy dniu w szkole..juz nie wspomne o starszych dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupp
bo mi szkoda czasu. wole sobie posiedziec na necie, pojsc na impreze, wyskoczyc gdzies z moim kochaniem a nie sidziec i pileuchy zmieniac i jeszcze jedno lubie spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jak mozecie
ja zauwazylam, ze wiekszosc kobiet ma dzieci, ktore nie studiuja i nie maja powalajcej pracy, a wychowanie dziecka sprowadza sie so strojenia i podrzucania dziadkom. jakos mam inne wyobrazenie na ten temat i wole poczekac i byc swiadoma matka niz matka z braku laku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego że
i jeszcze żałosne są 20-latki udające euforie z powodu posiadania dziecka. Ciekawe czy dziadkowie spedzajacy z tymi dziecmi caly bozy dzien są rownie zachwyceni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jji
mi sie wydaj ze to sie wiaze ze stagnacja znam mlode matki, bywala u nich w domu i to jest koszmar wstaja o 10, prosza dzieciaka by laskawia umyl zeby. pozniej do 12 trwa wyprawa na swieze powietrze jakby dziecko od jednego dnia w domu mialo sie udusisc siedza z dzieckiem w piaskownicy lub spaceruja przed domem, co minute pojawia sie nowy problem bo albo wyjdzie dzieciak i chce siusiu albo glodny albo chce grac po raz setny w to samo w calym domu syf i pol dnia chodzenie w pizamie. wyjscie na plac zabaw to wydarzenie takie jak sypozium na temat budowy dna no mozg staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pankracy.
Nienawidzę bachorów i nie mogę sobie wyobrazić, jak niektórzy mogą się nimi zachwycać? A przy tym pieszczą się i gadają zdrobniale np. brzuszek, obiadek, głowka. Obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladnieee
no ale w momencie decyzji o dziecku chyba maja swiadomosc ze to nie tylko kupowanie lalaek czy aut czy ciuszkow,wozkow ...z reszta niektore macie tu racje przesadzaja z tymi zakupami i oglaszaniem sie na wszystkie strony.dziecko to moze byc wielka radosc al etrzeba tez umiec do tego podejsc odpowiednio a nie traktowac taka isttotke jak manekina do zmieniania ubran i chwalenia sie kolezankom i innym dookola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego że
ooo tak, zdrabnianie przez matki "kupek", "zupek" i "nocniczków" tez jest żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chodzi o to co te laski robia z dziecmi ale jakos nie moge sobie wyobrazic,ze z powodu braku pracy a tym samym kasy np. moje dziecko nie sprobuje czekolady,albo ze bede mu musiala kupic buty w biedronce. albo nie mam na lekarza gdy cos sie wydarzy. mnie bardziej przeraza ta sfera a nie to ze dzieciaka trzeba przewijac,ze ciotki gugaja itd. dziwi mnie beztroska mlodych mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę mieć dzieci dlatego że jedno już mam a 4 letnie staranie o drugie doprowadziło mnie do depresji. Zastanowilam sie nad soba i doszłam do wniosku że tylko na samym poczatku chciałam dziecka potem juz tylko zaspokoić własną ambicję. Od chwili uświadomienia sobie że lataniem po lekarzach, faszerowaniem się lekami, mierzeniem temperatury itp robie samej sobie tylko krzywdę jestem szczęsliwą osobą. Żyję dla siebie a nie dla brzucha za wszelką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na to zamloda pozatym nie wyobrazam sobie zeby jakis ginekolog ogladal mnie nago przy mporodzie naturalnym a po cesarce ma sie wstrntne blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladnieee
jak na 18 faktycznie masz dziecinny tok myslenia ale moze to dobrze masz jeszcze czas do tego wszystkiego... a co do ginekologa to nawet te kobiety ktore nie sa w ciazy do niego chodza i tez oglada je "nagie" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dzieci dzieci
dzien wolny od szkoly i juz widac skutki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladnieee
zgadzam sie z ost wypowiedzia... :O przeciez one sa juz "dorosle" wiec nie urazajmy ich dumy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×