Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alutka_J

mieszkanki wsi ,małych miasteczek

Polecane posty

Tak,tak niektórzy kierowcy jeżdżą \"na pamięć\".Później,niewielkie zmiany w organizacji ruchu i klops! Ja nie oglądam wszystkich \"jak leci\",o nie!:D Kiedyś namiętnie oglądałam \"Klan\",tzn.było tak do niedawna.Teraz ogladam \"Co ludzie powiedzą\" kosztem \"Klanu\".:) To fakt,nie umieją ustawic programu tak,aby jedno na drugie się nie nakładało. Rozumiem,Polsat czy TVN(albo inne stacje)robią to celowo,ale te \"moje\"seriale sa w telewizji publicznej.Jeden na jedynce,a drugi na dwójce.:O Poza tym oglądam \"Na dobre i na złe\",\"Egzamin z życia\" i \"Gotowe na wszystko\".W niedzielę ostatni odcinek 3 serii.Ciekawe,jak długo będziemy czekać na 4 serię.Wiem,co nieco,co będzie dalej,bo dziewczyny sciagają z neta i piszą.:) U nas halny trochę ucichł.Wczoraj pod wieczór i cała noc wiało,że hej!I chyba będzie padać.:( To tyle na razie. Życzę miłego poniedziałku i udanej jazdy.:) Alutka,a Ty wsiadłaś na konia?Jak Twoje jazdy? A wiecie,że juz minął miesiąc(1 grudnia),jak Alutka założyła topik?Zleciało,prawda? Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reta
"Gotowe na wszystko" to mój ulubiony serial. Niestety 3 serii nie oglądam bo rok temu założyliśmy "canał +" a tam nie ma polsatu. Teraz na "Fox live" też leci ale dopiero 2 seria. Z polskich seriali to najbardziej podobał mi się "Twarzą w twarz" podobno na wiosnę ma być 2 seria. Ja się dzisiaj przełamałam i wsiadłam do samochodu. Kurcze zawsze jeździłam dużymi typu kombi ale ten to jak w busie - 6-cio osobowy. Muszę się przyzwyczaić bo mój M to jeździł tirami i mu wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż Marketko😘 koni jeszcze na mnie czeka:)albo ja na niego,dzieci jezdzą a ja nie umiem się przełamać.Ale myślę sobie ,ze jak własne przyjadą już do domu ,to już na pewno zacznę pobierać lekcje;) Zapraszam Panie na Szampana z okazji miesięcznicy naszego topiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze! ale litery pozjadałam ,sorry!ale tak to jest ,jak się nie czyta ,co się napisało :( a w dodatku klawiatura mi szwankuje ,jak piszę Z robi się Y i odwrotnie ,nie wchodzą niektóre litery..i tak co jakiś czas ,a potem wszystko wraca do normy . Przepraszam za te byki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się przywitać 🌻 przed pracą. Miłego dnia dla wszystkich ! Markeciu😘jak po małym święcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutka, Ty w ogóle sypiasz??? :-)) Witam miłe panie. Miłego dzionka życzę... mimo pogody..:-)) no i duuuuuuuuużo uśmiechu na mordkach:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołovczek😘sypiam dobrze i jak dziecko.Muszę zaliczyc 8 godzin aby być w formie .Często zasypiam nawet na ulubionych serialach ,co kiedyś byo nie do pomyślenia.Ale za to wczesnie muszę wstac :( 4 40 należy do mnie,wstaję i o 5 30 ruszam do pracy ,a mam do niej 20km czasem wpadnę sie przywitać z Wami i gnam za chlebem(mój mąż mówi ,ze nawet już na masło nie zarabiam i coś prawdy w tym jest:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sobie też stopkę:-)) Dziś u mnie piękne słonko. Wiosna zimą? Czytałam prognozy długoterminowe i podobno wiosna ma przyjść pod koniec stycznia. To byłaby katastrofa. Pozdrawiam cieplutko wszystkie wieśniaczki:-)) Uśmiechnijcie się:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo,nikogo nie ma? wpadnę pózniej ..a może skarpety na mikołajki szykujecie? moje dzieci już w poniedziałek powiesiły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to chyba nawet skarpeta nie pomoże:-( Mój M powiedział świętemu że cały rok grzeszyłam:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,nie wiem,jak Wam się udał dzień,mnie nie wyszedł wcale!😭 Pies mi sie rozchorował!Byliśmy u weta,zrobił mu USG,pobrał krew,dał dwa zastrzyki,ale nic nie pomogło!Tzn.do teraz,może do rana,coś sie zmieni. Czy tak,czy siak jutro rano,o 8.00,mamy być z psiakiem znowu. Prawdopodobnie będzie operowany.Doktor,nie chce go ciąć,bo 10 maja ledwo,co miał operację. Może mi nie uwierzycie,ale miał kamienie w pęcherzu moczowym.Zostały usunięte,ale dzisiaj znowu nie mógł się wysikać.USG pokazało,że ma piasek i jakieś złogi.Dał mu antybiotyk i jakiś lek rozkurczający,ale jak pisałam,nic(na razie),nie pomogło. Jestem załamana. Myślałam,że koniec roku będzie jaki taki(bo cały rok 2007 nie był zbyt łaskawy dla mnie),a tu masz babo placek.......... Tak mi zal tego mojego pieska.Drugi raz będzie cięty...... Ja już tak mam,jak jest trochę lepiej w moim życiu,to zaraz coś się wydarzy przykrego... A zegnaliśmy kolegę,którego nie będzie pół roku,do tego był Dzień Górnika,nasza mała rocznica(miesiąc topiku).Człowiek trochę się pobawił,rozluźnił.......Widać,za dobrze było,bo pies się rozchorował...... Taki prezent przyniósł mi Św.Mikołaj....... Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przżyłam smierć mojego ukochanego psiaka ,13 lat był z nami z i ciężko zachorował:( .Ale był z nami do końca ,nie pozwoliłam go uspić ,na koniec już nie chodził,podłączałam mu kroplówki ,dostawał zastrzyki ,do końca mu towarzyszyłam trzymając za wierną łapkę Głaskałam ,mówiłam i pewna jestem ,ze czuł ze mu towrzyszę i ,ze jest kochany.Jego śmierć wywołała łzy u każdego z domowników .W pięknym miejscu .pod drzewami ma swoj grób .Tylko ktoś kto kocha zwierzęta i są dla niego członkami rodziny ,potrafi to zrozumieć . Dlatego wiem ,co czujesz Marketko😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIEWCZYNKI MIŁE ,GDZIE JESTEŚCIE?CO TO MY Z kOŁOCZKIEM SAME OSTAŁYŚMY SIĘ:( mARKETA RETA CZEKAMY TU NA wAS jAK PRZYGOTOWANIA DO ŚWIĄT? PREZENTY KUPIONE? CIASTECZKA UPIECZONE? w CHAŁPACH NA PEWNO LŚNI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę.:) Piesek jest po ciężkiej operacji.Ale powoli dochodzi do siebie.Byliśmy dzisiaj u weta,dostał kolejny zastrzyk....... Znowu mu zmieniają karmę,ta ostatnia się nie sprawdzila.:( O porządkach na święta pomyślę za jakies dwa-trzy dni,jak będę mogła spuscić oko z psiaka,bo teraz muszę pilnować żeby nie łaził i nie lizał szwów. Jak się unormuje sytuacja będę zaglądać częściej. serdecznie Was pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka z zaścianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanka z zaścianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutka jak zwykle wstała pierwsza żeby nam miłego dnia zyczyć :-)) Ja dziś zasypiam bo deszcz leje i ciśnienie spadło (chyba do samej podłogi) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reta
Cześć. Wpadam się przywitać bo jakoś wcześniej nie miałam czasu. Dzisiaj cały dzień w rozjazdach a korki są że szok. Wszyscy chyba auta powyciągali. W domu porządki więc nie ma czasu a moja córa ma jeszcze urodziny przed świętami. Jak tam świąteczne prezenty. Ja dzisiaj prawie wszystko kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu na chwilkę.:) Faktycznie,pogoda była dzisiaj okropna.Może się coś poprawi.Miejmy nadzieję. Ja prezenty już mam,jeden kłopot z głowy.:) Alutka,dzięki za dobre słowo.🌻 Psiak,dziękuje za życzenia,ja też.❤️ Pozdrawiam wszystkie paniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie śpicie już wszystkie po ciężkim dniu....... W takim razie----->dobranoc,przyjemnych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj trochę wcześniej:) Z psiaczkiem jest coraz lepiej.Całe szczęście! Mam tyle roboty........:( Nie wiem,kiedy się wyrobię!Do świąt chyba zdążę? Co u Was?Naprawdę takie zapracowane jesteście?Nie macie chwilki?Szkoda:( Alutka,tak się skupiłam na swoim problemie z psem,że nawet Ci słowa pociechy nie napisałam.Ja wiem,co czułaś.Też byłam z chorą suczunią do samego końca.Do ostatniego jej tchnienia.Umarła w domu. Kołoczek,Ty jak zwykle \"na posterunku\":D Bardzo dobrze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to Laseczki ,tak jesteście zajęte tym warzeniem i pieczeniem ,ze już prawie nie wpadacie na klik klik:( Ja tez dziściasteczka -pierniczki miodowe z dziećmi zrobiłam ,jutro je przyozdobią ,jeszcze jakies inne dwa gatunki zrobimy ,aby tradycji stało się zadosć ... Prezenty jako .tako w większości już mam. Chałpa też ogarnięta ,tylko choinkę obstroić zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×