Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alutka_J

mieszkanki wsi ,małych miasteczek

Polecane posty

Gość łeb mojej kobyły
Marketa , Cieszyn to nie miasto - to duża wieś. I za dużo pepików tam się kręci :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany kobiełki a ja z drugieg
końca kraju ....mieszkam prawie na plaży !:D :D ...o ironio losu ,całe życie chciałam mieszkać gdzies w górach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,życie płata nam figle,niestety.:D Ja,z kolei,uwielbiam morze.:) Byłam kilka razy nad Bałtykiem.Moja bratowa jeździ,co roku,albo zatrzymuje się w Stegnach,albo we Władysławowie.:) Mówią:jak się nie ma,co się lubi,to się lubi,co się ma.:D Beskidy są piękne.Nie ma co.🌻 W jakiej miejscowości mieszkasz,nad morzem? ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany kobiełki a ja z drugieg
jestem z wybrzeża rewalskiego! kiedyś dawno ...wakacje dla mnie to byly w szklarskiej porebie,karpaczu,piechowicach , w bieszczadach :Polana koło Czarnej to wspomnienia do końca życia:) ...hmm Solina,Ustrzyki ,Sakowczyk,Polańczyk nieee no zaraz sie rozkleje :( ale co racja to racja ...wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dopiero............:D :D :D Byłam w Rewalu kilka razy,poza tym,w Niechorzu,Gąskach,Trzęsaczu(stoją jeszcze te ruiny kościółka?).Dalej był Kołobrzeg,Gdynia,Gdańsk........Musiałabym sobie przypomiec,to było tak dawno.........:( Aha,w Stargardzie Szcz.tez byłam.:) A w górach zwiedzałam Karpacz,Jelenią Górę,Szklarska Porębę........ Jeszcze sobie przypomniałam,Sarbinowo.:) Mam nadzieję,że jeszcze kiedyś zawitam nad polskie morze.Pewne dziewczyny z Kafee,które mieszkają nad Bałtykiem(jedna w Sopocie,a druga w Gdańsku)zapraszały mnie na Jarmark Dominikański,ale nie skorzystałam.:( Znałam kiedyś jedną dziewczynę z Gdyni.Pamiętam jej adres jeszcze.Może spróbuję nawiązać kontakt?Kto wie?:P ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja mieszkam w małym miasteczku Kotliny Kłodzkiej. Tu też kwitnie wymiana handlowa i turystyczna z naszymi południowymi sąsiadami. Góry są tu niewielkie i zielone, wymarzone miejsce na spacery, jazdę rowerem i w zimie przede wszystkim narty dla tych mniej biegłych, czyli takich jak ja :D Dla wytrawnych narciarzy pobliskie ośrodki w Czechach, oferujące długie trasy zjazdowe, chociaż i nasz Zieleniec ostatnio się też nieźle rozwinął. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany kobiełki a ja z drugieg
zgadza sie Marketa ! Niechorze,trzęsacz ,Rewal to moje strony a Gaski ,sarbinowo ,to juz okolice Mielno-koszalin to kawał od nas ! a ruiny trzesacza mają sie doskonale kilka lat temu -zostały azbezpieczone specjalną plombą aby zabezpieczyc przed całkowitym zniszczeniem lub osunięciem sie do bałtyku! http://www.nadmorze.pl/baza/informator/atrakcje/trzesacz_ruiny.php http://www.wybrzeze-rewalskie.pl/atrakcje/ruiny.html a tutaj jest zdjęcie juz zabezpieczonych ruin ,szkoda tylko,że kilkadziesiąt lat wcześniej tego nie zrobiono! zwiedzic.pl/zachodniopomorskie/trzesacz.htm http://www.warto-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reta
Cześć. Ja nie pisałam bo wczoraj nie mieliśmy neta. Alutka to ja mieszkam rzut beretem od Ciebie - w Pszowie. Jastrzębie to miasto, które - wybacz ale jest jednym wielkim betonem. Często tam jeździłam jak pracowałam jako konsultant. Same osiedla. Nie wiem może są tam też fajne miejsca ale nie znam. Mam tam też kilka koleżanek. A te miejscowości nad morzem to też znam kiedyś (dawno temu) byłam kilka razy. A w Bohuminie to faktycznie można tanio kupić ciuchy i buty. Ja byłam tam 2 razy ale dla mnie to straszna tandeta no i tych ludzi tyle, wszyscy się przeciskają, wolę u nas kupić coś porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany kobiełki a ja z drugieg dzięki za linki.Pooglądam sobie i powspominam dawne,piękne czasy.:) czarnobrewa---------->Kotlina Kłodzka jest piękna.Nie byłam tam,ale wiem,ze słyszenia.:) reta,rozmawiałam z osobą,która dobrze zna Jastrzębie i nie ma tam żadnych fajnych miejsc.:( Same bloki.Budowali i budowali dla pracowników kopalń.I tak zostało.:( Nie przesadzaj z tą tandetą.Niektóre rzeczy są całkiem porządne.:) Ciekawe,u nas nie ma takich tłumów,jakoby miały być w Bohuminie. Pozdrawiam🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany kobiełki a ja z drugieg dzięki za linki.Pooglądam sobie i powspominam dawne,piękne czasy.:) czarnobrewa---------->Kotlina Kłodzka jest piękna.Nie byłam tam,ale wiem,ze słyszenia.:) reta,rozmawiałam z osobą,która dobrze zna Jastrzębie i nie ma tam żadnych fajnych miejsc.:( Same bloki.Budowali i budowali dla pracowników kopalń.I tak zostało.:( Nie przesadzaj z tą tandetą.Niektóre rzeczy są całkiem porządne.:) Ciekawe,u nas nie ma takich tłumów,jakoby miały być w Bohuminie. Pozdrawiam🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany kobiełki a ja z drugieg dzięki za linki.Pooglądam sobie i powspominam dawne,piękne czasy.:) czarnobrewa---------->Kotlina Kłodzka jest piękna.Nie byłam tam,ale wiem,ze słyszenia.:) reta,rozmawiałam z osobą,która dobrze zna Jastrzębie i nie ma tam żadnych fajnych miejsc.:( Same bloki.Budowali i budowali dla pracowników kopalń.I tak zostało.:( Nie przesadzaj z tą tandetą.Niektóre rzeczy są całkiem porządne.:) Ciekawe,u nas nie ma takich tłumów,jakoby miały by być w Bohuminie.:) Pozdrawiam🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela zPodlasia
Witam Młodość spędziłam w mały mieście,studia w Gdańsku ,ale dopiero teraz oddycham pełną piersią.Mieszkam na wsi i to tej "wymierającej".W mieście miałam ciągłe chandry i hustawki nastrojów.Tutaj mam przestrzeń .Potrafię też zorganizować sobie czas aby się nie nudzić,zresztą jestem "urodzonym leniem".Na wsi jestem z wyboru ,gdyż mam mieszkanie w miescie i mąż też ma tam swój dom. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkubina heńka
mój facet jest ze wsi. Burak, cham i pijak. Niedojrzały gnojek. Nie bierzcie chłopów ze wsi !!! OSTRZEGAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela,ja Podlasie znam z opowiadań.Miałam koleżankę,która mieszka koło Janowa Podlaskiego.Mieszkała w Cieszynie,ale wróciła do siebie.:) Ma nawet jedną widokówkę ze stadniny koni. Konkubina heńka------------->takich facetów spotkasz też w mieście,niestety:( Nie tylko na wsi. Pozdrawiam🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela z Podlasia
Do Janowa to ode mnie jest ponad 100km.U mnie jest równie pięknie. Co zaś się tyczy mężów ze wsi to mój ma wyzsze wykształcenie i nie jest ani chamem ani też burakiem.Jest mi przykro jesli ktoś tak uogólnia.Mój mąż wczesnie stracił rodziców( ja nigdy nie poznałam swoich teściów) a mimo to nie stoczył się i nigdy nie miał problemów z alkoholem. Co zaś się tyczy mego miejsca na podlasiu to najblizszym miastem jest Bielsk Podlaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pisałam,że buraki,chamy i pijacy,są tez w mieście.Nie tylko na wsi. Twój mąż musi mieć silny charakter,że sobie poradził,mimo utraty Rodziców.Chwała mu za to.Szczerze podziwiam.:) Zasypało już Podlasie? U nas prawie cały dzień sypał śnieg.I ma sypać jeszcze.Chyba na dobre przyjdzie zima.Będziemy lepić bałwany.:D My kiedyś należeliśmy do Bielska,tzn.województwa bielskiego.A teraz jesteśmy w śląskim.:O 🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela zPodlasia
śniegu u nas nie ma wcale i do południa było słonecznie i prawie bezwietrznie.Teraz niestety jest zimno--tak coś ok 0 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi,Ela,nie martw się,do was też dojdzie śnieżek.:) A tu,jak tak będzie sypac,to na przyszły weekend można smiało jechać na Čantoryje.:) Dobrej nocy ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela z Podlasia
Co się tyczy śniegu to moż on do nas długo nie przychodzić---nie jestem miłośniczką zimna, a poza tym dzieci rano idą na autobus szkolny ---to im cieplej tym lepiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w Radzyniu Podlaskim - to chyba też stosunkowo niedaleko Eli z Podlasia. Krajobraz tam tak bardzo się różni od tego w naszej okolicy :) U nas też już chyba śnieg zostanie do wiosny - jest go tyle, że w niedzielę odważyłam się pojeździć na nartach w pobliskich ośrodkach narciarskich (ja zaliczam tylko ośle łączki). Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ,wróciłam. W Wetlinie ,Cisnej,Ustrzykach G zima w pełni ,pięknie tak ,ze dech zapiera!Już sama nie wiem ,czy Bieszczadypiękniejsze zimą,czy jesienią... Zastanawiam się,jak Ci ludzie żyją ,jak pożądnie nasypie,a Ci co tak wysoko w górach mieszkają i odetnie ich od świata jak zyją?jak mają się dostać do szkoły ,po chleb do sklepu...ciężkie życie i widać takie ubóstwo tych regionów .Na śląsku to sporadycznie jakiś dom wygląda tak nędzie ,w ogródkach i przed domami to każdy stara się mieć pożądek a tam tak nie jest.Pytałam z czego się tal ludzie utrzymują :trochę rolnictwo ,głównie na swoje potrzeby ,a groturystyka -w miejscowościach gdzie są wejścia na szlaki czyli te które na początku wymieniłam a 80%ponoć z nielegalnego handlu z Ukrainą-alkohol ,fajki.. Ale pięnie to tam jest . Reta ,masz rację,Jastrzębie jest bleee!jezdzę tam często ,bo to najbliższe miasto ode mnie -autem 15 min,ale nie cierpię go mimo ,ze pracowałam tam 11 lat!zero sentymentu jaki poczułam np do cieszyna,kiedy nauki tam pobierałam. Witam Wszystkie nowe Laski na topiczku ,zostańcie z nami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być 🖐️ :) ale liter pozjadałam :)jestem bez śnadania :) Klikajcie Proszę na moją stopkę .Okruszek i Pajacyk potrzebują wsparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE PUSTO...I CICHUTKO:( WPADNĘ PÓZNIEJ,PEWNO OGRZEWACIE KOSTUCHY ,BO ZIMNO JEST OKRUTNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,Alutka,widzę,że wyjazd się udał.To dobrze.:) Ja ostatnio,nie mam czasu siedzieć na Kafeterii.Teraz też weszłam na chwilę. Masz rację,zimno jest.Dzisiaj u nas wieje taki zimny wiatr,zaczyna padać,trochę deszczu,trochę śniegu.Jutro rano ma sypać u nas obficie.A ja,rano muszę byc na mieście.:O Będę wyglądać pewnie jak bałwan:D Pozdrawiam,nie dajcie się zimie.:) 🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×