Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alutka_J

mieszkanki wsi ,małych miasteczek

Polecane posty

Ja mam syna 11 lat, córa 9 lat i syn 3 lata. Moje szkraby mają zabawę w domu i w szkole. A ja... Mąż będzie kładł płytki więc moja zabawa polegać będzie na: ładnie, dobrze ci idzie, już idę kochanie zrobić kawkę, kanapkę, już robię........... Czy któraś z Was też będzie świętować w taki sposób? Nie powiem ze uwielbiam zabawy ale od czasu do czasu chciałoby się wyrwać do świata:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołoczek,nie jesteś sama.:) Ja też nigdzie się nie wybieram.Będzie normalnie,jak co dzień. Jak miałam mniej lat,była zabawa,były wróżby......... Nie pójdziesz się bawić,ale za to,będziesz miała nowe płytki.:) Nie narzekaj,coś za coś.🌻 Ja sobie robię,przeważnie raz w miesiącu,wolne od domu. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja narzekam;-) Będę sobie wróżyła, może wywróżę sobie sakiewkę pieniążków:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja sobie też powróżę...........I jak Ty,wywróżę sakiewkę pieniążków. Oj,przydałaby sie taka sakiewka.Życie takie drogie,wydatków coraz więcej.....Same wiecie,jak to jest. A jeszcze tym bardziej teraz,kiedy trzeba grzać.Opał taki drogi,a ponoć ma jeszcze podrożeć.Tragedia😭 Teraz idę robić obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę coraz więcej podobieństw między nami. Mam również 11 st latkę i 9 letniego synalka(pupilka),bo synuś dla mamy ,no ,wiecie same... Marketa ,kochana ,co się takiego wydarzyło , ?pisałaś o tym na 3 str? coś powaznego?ze chciałaś nas opuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mi się włamał na pocztę,mało tego,zablokował mój nick...... Tak się głupio poczułam,że wtedy postanowiłam zrezygnować z Kafeterii.Zostałam,zobaczymy,co dalej będzie....... Dzisiaj,na Ogólnym,czytałam,że pewnej dziewczynie też się ktoś włamał na pocztę,zmienił jej hasło........Drugiej,zaś,ktoś zrobił włam na GG. A,ile jest takich osób,o których nie wiemy,że im się,coś takiego przytrafiło............ Jutro,u nas,znowu ma padac śnieg.Jakby go było mało. Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reta
No i sypie. Fajna zima się zaczyna. Ja też nie mam planów na dzisiaj, chociaż mój M jak wczoraj wrócił z pracy coś wspominał, że może się gdzieś wybierzemy. No ale dzisiaj jechał gdzieś w Polskę ma wrócić po południu a przy tych warunkach to kiepsko to widzę. No i z zabawy pewnie nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc .......:-)) Ja kiedyś miałam szpiegi w komputerze i ktoś wlazł mi nawet na bloga i pisał głupawy post, ktoś wlazł mi na gg i od tamtej pory nie mam gg, ktoś próbował wejść na moje konto w banku ale Bozi dzięki że mam jeszcze jakieś coś co dali mi w banku z dodatkowym kodem więc temu komuś nie udało się na szczęście chociażto. Śnieg sypie i u mnie więc boję się że może być ciężko z powrotem z pracy. Zabawę robimy w domciu. Będzie wosk i kupa śmiechu jak co roku. Zabawa oczywiście w wyśmienitym gronie. Ja, mąż, dzieci i mama. No i siostrzyczki przez telefon. Każdego roku wróżymy sobie przez telefon - tzn. Ja krzyczę do słuchawki - A mi wyszeeedł słooooń to chyba oznacza ze dużo kasy...!!! Siostra krzyczy do słuchawki: No coś ty, mnie wyszła choinaka to to oznacza dużo kasy........:-)))) Stare a głupie:-));-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam popisać wcześniej,ale się nie dało.Forum znowu coś szwankowało.:( Kołoczek,jednym słowem,tez miałaś przejścia. Ja mam GG,ale zmieniłam numer.Szkoda,bo tamten poprzedni,miałam od początku. Dzisiaj znowu czytałam,że dziewczynie się ktoś włamał,ale na Fotkę.......Jakaś plaga,czy coś? Napisz,jak Wam zabawa przebiegła i co sobie wywróżyłaś.:) Fajnie musi być wtedy,gdy tak sobie przez telefon wrzeszczycie...... Powiedz,co to jest 100 i 101 wypowiedzi,bo ja nie wiem.:( U nas dzisiaj odwilż,teraz pada deszcz. Dziewczyny,piszcie,co u Was....Jak się bawicie? Ja teraz pójdę(chyba)na skoki.Dzisiaj skaczą w Kuusamo. Ciekawe,jak nasi wypadną. Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketko, wrórzby były super:-)) Wyszła mi kura z wosku:-)) Można tu zamieścić zdjęcie? Przez telefon był jeden wielki wrzask ale jak zwykle uważam ze to najlepsza zabawa. Tęsknimy za sobą więc wiecznie wisimy na telefonach (nawet jak siostra stoi w przymierzalni z nowymi spodniami na tyłku to dzwoni i pyta się jak w nich wygląda:-))) Dziś u mnie troszku przejaśniało więc może ulepimy bałwana z dzieciakami. Teraz muszę w końcu ruszyć tę swoją ............ i zabrać się za sprzątanie. Może upiekę ciasto jakieś:-)) Po południu muszę jechać do macro po pierdoły do biura ale tak ok. 19 wrócę więc może ktoś będzie? Właściwie to nie pytam tylko rozkazowuję Wam stawić się tu na 19 z kubkiem pachnącej kawy ew. herbaty. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem,czy będę mogła być o 19.00-tej.Postaram się.:) A czy,pozostałe dziewczyny się stawią..........?Odnoszę wrażenie,że nawet nie zajrzały tu dzisiaj.Pewnie nie mają czasu,albo poświęcają się rodzinie.🌻 Zobaczymy:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha,zdjęcia nie można zamieścić.Można tylko dać link do niego.:) A co,oznacza kura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem rzed czasem ,bez kawy co prawda ,ale sączę zubrówkę z sokiem jabłkowym:) polatałam dziś po Bielsku ,głównie za grą dla synka nid for speed,i nic nie kupiła tz gry .Kupiłam za to portfelik czerwony ,bo kasa lepiej się w nim trzyma _mój M stwi\\erdził,ze nawet czerwony portfelik mi nie pomoze! chciałam dla siebie jeansy rurki i takie wysokie kozaczki ale powiedzcie ,proszę,czy rozmiar 40 moze nosić rurki ?czy raczej to moda dla chudzielców?szczerze,plis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam o czasie,ale jak napisałam post,to akurat Kafeteria przestała działać:( Popijałam zieloną herbatę. A Ty żubrówkę........No,no..... Ja też jestem z tych,których pieniądze się nie trzymają.:D Tzn.ja potrafię przyoszczędzić,ale zaraz robię komuś prezent........ Moja bratowa nosi rozmiar 40 i wcale nie wydaje mi się,że jest gruba,czy coś....... Nie piszę więcej,bo nie wiem,czy post się da wysłać,czy zaś diabli go wezmą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej,widzę,że nikogo nie ma.:( Ja też idę,później zajrzę. Piszcie,piszcie........🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam kilka minut po 19 ale kafe nie chciało moich postów puszczać. Latałam po macro za notesami i cholewcia jasna nic nie znalazłam. Nie martwcie się, mnie też kaska nie lubi się trzymać. Zresztą, jakby którąś z nas lubiła to żadnej by tu nie było tylko leżałybyśmy na bięknych, gorących Bermudach czy inkszych Kanarach :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypada mi tylko,życzyć Wam dobrej nocy Szkoda,że nie spotkałyśmy się o 19.00-tej.:( Może,jak się z Kaffee,unormuje to sobie popiszemy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! kiedys juz tu zajrzalam,a pozniej nie moglam znalezc topiku... zreszta takie cuda ostatnio na tej kafe ,ze wogole ciezko cokolwiek bylo pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reta
No ja dopiero teraz, bo byłam dzisiaj na urodzinach. Ja też myślę o tych rurkach ale też się zastanawiam jak będę w nich wyglądać. Mam co prawda rozmiar 38 na ale jestem niska a wydaje mi się, że to fajne dla szczupłych i wysokich. Tak to jest jak się nie ma już 20 lat a chciałoby się wyglądać modnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka🌻 daj sobie nasz topik DO ULUBIONYCH,wtedy jedno kliknięcie i jesteś z nami:) Reta 🌻Zaczernij się ,bo różne typki mogą się pod Ciebie podszyć i bzdury pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas rano było ładnie ale potem padało. Wiecie, dziś dostaliśmy śniadanie do łóżka..... piękna niedziela:-)) Jutro będę miała kolejne godziny jazdy (dopiero mam 5) więc trzymajcie kciuki żebym kogoś nie stukła:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stukniesz,instruktor czuwa! ja tez uczyłam się jezdzić zimą i w sumie dobrze,bo juz wiedziałam jak się zachowac ,czego nie powinno się robic...ale to było 20 lat temu:) jeszcze na maluszku,który ciągle gasł ,nie miał hamulca ręcznego,a uczyliśmy się na nim ruszania pod górkę na ręcznym:) takie to były czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reta
A ja właśnie wróciłam z kościoła i strasznie zmarzłam. Alutka ja też robiłam prawo jazdy maluszkiem 17 lat temu. To była nauka....żadnych placów manewrowych i wszyscy zdawali za pierwszym razem. Jeżdzić to się tak naprawdę uczyło w swoim samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam pecha:O Co chcę się dopisać,to forum przestaje na chwilę działać...........:D Z tymi jazdami będzie dobrze,nie ma obawy.:) Dobrze jest zacząć jeździć na jesień lub w zimie.Pozna się wszelkie warunki pogodowe. Tylko gorzej z egzaminami.W obecnych czasach rzadko się zdarza,żeby ktoś zdał za pierwszym podejściem. No,a najlepiej nauczysz się później jeździć,na swoim aucie(jak napisała reta). Oglądacie \"Gotowe na wszystko\"?Jak się Wam podoba serial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój \"nauczyciel\" jest stary, ślepy i jeżdzi na pamięć. Raz stałam na dużym skrzyżowaniu na czerwonym a ten do mnie - uważaj bo zaraz wiedziemy na skrzyżowanie tylko pamiętaj zeby zatrzymać się na STOPie:-)) Marketko, ja nie oglądam seriali ale moja teściowa wszystkie jak leci:-)) Kiedyś przyszła prawie płacząc ze seriale nakładają się na siebie a ona biedna nie może oglądać w całości. Że też ci w telewizji nie umieją układać godzin emisji:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×