Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alutka_J

mieszkanki wsi ,małych miasteczek

Polecane posty

Gość Ela z Podlasia
A u nas ciągle bez śniegu , tzn w nocy spadł ale ok południa zniknął. I wiecie co ,wcale nie jest zimno---pewnie dlatego ,że nie ma wiatru.Dziś cały dzie spędziłam na dworze chociaż nie miałam nic pilnego do roboty. Ogólnie mówiąc,to jesień jest moją ulubiona porą roku , bo nie mam za dużo pracy i jestem przy kasie. Zycie jest piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie cierpię takiej pogody :( spac tylko mi się chce i przy kominku siedzieć a najlepiej z grzańcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwoneczek21
Witajcie Kobietki:) Zasypany śniegiem Sanok wita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela z Podlasia
U nas śniegu nie było i nie ma.Jest sucho i bezwietrznie. Teraz idę robić obiad---rety jak ja nie lubię gotować!Niestety wygląda na to ,że jeszce długo nikt mnie nie wyręczy w tym zajęciu. Kupę lat marzyłm o zmywarce i mam ją od trzech lat.Teraz marzę o pomocy domowej ----ale to już nie taka prosta sprawa, chyba nierealna--ale zawsze mozna sobie pomarzyć. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świętokrzyskie się kłania. :) Zimne i też trochę posypane śniegiem tu i ówdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,ze gospodyni topiku gdzieś się straciła.Może ją śniegiem zawiało?:D Wobec powyższego,pozwolę sobie Was przywitać.:) Piszcie,ile wlezie.:D Ja jutro napiszę,pozdrawiam🌻 ♥♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie miłe koleżanki. To nie prawda ,ze mnie zasypało,ale wsciekłam sięna kaffe ,2razy się natrudziłam i zżarło mi całe wypociny:( tak się wkurzyłam ,ze już nie chciało mi się pisać. a swoją drogą ,Marketko 🌻,równiez w zżartym tekście,wyraziłam obawy ,czy aby Cię nie zasypało ,bo zniknęłaś ,nie piszesz . Witajcie nowe koleżanki ,cieszę się,ze nas przybywa :) Zima nie cieszy ,humor przez to taki byle jaki ,myślę ,ze powinnam zapadać w sen zimowy i budzić się ,jak wszystko się budzi do życia .. Byle do wiosny! NA PODHALU I W SANOKU PEWNO ŚNIEGU MNÓSTWO .? cZY ZNACIE TO? www.nasza -klasa .pl? zobaczcie,ja już mnostwo znajomych tak odnalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U nas zimno, moroźnie ale bezśnieżnie. Miłego dnia! Czy jest tu ktoś z pobliża Kotliny Kłodzkiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorietta
tu też świętokrzyskie sie wita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza?Tym razem chyba Was wszystkie zasypało.......:D Alutka,nawet nie pytaj,dlaczego mnie nie było.Miałam takie przykre przeżycia,że szkoda słów.Zastanawiam się,czy w ogóle pisać na Kafeterii. Póki co,pozdrawiam🌻 Piszcie,co u Was.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reta
Sypie i sypie. Ja siedzę w domu i spoglądam przez okno. Nie chce się wyjść z domu. Dzisiaj powinnam jechać na kurs angielskiego ale sobie odpuszczę bo mój M kupił mi teraz samochód, którym szczerze powiedziawszy mam stracha jeździć - jest olbrzymi. No a warunki jakie są, takie są. Wiem, że muszę w końcu spróbować bo bez auta to się nie da ale poczekam chyba na lepszą pogodę (a pocieszył mnie, ze części są bardzo drogie i żebym uważała!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też sypie,od wczoraj.I nie ma zamiaru przestać.:) reta,w takiej sytuacji,też bym się bała.Jeszcze jak części są takie drogie.... A nas gazu nie ma.:( Nie wiem,jak obiad będę gotować.Chyba zrobię tylko zupę,bo co nawojuję z kuchenką elektryczną? Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpłoczek
Witam. Ja też jestem ze śląska (górnego) i jestem sama jak palec. Mieszkałam na mazowszu i przylazłam na śląsk, nie mam żadnych znajomych (poza starszymi sąsiadkami)))) więc moze tu znajdę kogoś na przysłowiowe ploteczki)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołoczek :) Mieszkałaś na Mazowszu?Możesz napisać,chociaż tak w przybliżeniu,gdzie ?Znam tamte strony,mam znajomych tam. Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reta
kołoczek a skąd jesteś? Ja to jestem rodowitą ślązaczką łącznie ze śląską gwarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkałam koło Działdowa więc to już prawie mamzury :-)) Teraz mieszkam w Potępie. Co do gwary to uczęszczam na lekcje j. śląskiego. Lekcje prowadzi małżonek :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie wtace reta.....jak masz duze auto to super:) wszyscy na drodze sie bac:) masz przewage ze ci nikt nie zmiarzy albo zepchnie na pobocze, i jak juz w cos walniesz to lepiej takim niz cinquecento :) na mojej wsi slonce na niebie i zero sniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Wy macie dzieci w wieku szkolnym?pytam bo mam w domu przeciąg.Moja 11 latka wybiera się na disco andrzejkowe,lata po chałpie ,zmienia bluzki ,rózne kolczyki,błyszczeyk na usta (na bezbarwny pozwoliłam).Czyste szaleństw!Czy WY miłe panie gdzies idziecie gdzies na balety .Ciekawam .My z kolezankami na tz babski cumber,wiecie co to?mąż był z pracy na imprezie ,sam dodaję,to my tez same baby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reta
No to masz tak jak ja. Ja też mam 11-to latkę. Moja była wczoraj na dyskotece. Mam tak samo przymierza wszystkie bluzki łącznie z moimi (jest prawie mojego wzrostu!). Malowanie... Ostatnio jak się umalowała to kazałam jej się umyć. Wolę już to sama zrobić bardzo delikatnie - błyszczyk i rzęsy bo wiem, że w szkole to one się same umalują (mamo wszystkie się malują) normalnie szok. Te dzieci to teraz tak szybko dorastają, że my z mężem to nie możemy uwierzyć że one są już takie "dorosłe". Moja druga córa ma 9 lat i też się stroi. A niedawno to chodziło w pampersie ze smoczkiem i wołało tu tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem,co to jest babski comber:) My dzieci nie mamy,ale moja siostra ma,też 11-latkę.U niej jest identycznie jak w Waszych domach.Stroi się,żąda modnych rzeczy do ubrania,itd........:D Działdowa,nie znam,niestety.:( Wiecie co?Ma się ścieplić w najbliższych dniach.fajnie,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×