Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akonzo

Czy można by mieć dziewczynę wyłącznie przez internet?

Polecane posty

Gość nie muszę...
można, jak nic...nawet seks wirtualny podobno niedługo będzie możliwy...wreszcie bezpieczny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikserka.
Czlowiek pozostanie czlowiekiem, a nie maszyna i zywego kontaktu z drugim czlowiekiem bedzie potrzebowal zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry pomysł
Przez internet można mieć nawet kilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby można, ale po co? Nie lepiej jest sie realnie z kimś poprzytulać? Bliskości fizycznej nie zastąpi żaden net (o seksie nie wspominając).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lal
co wy na ten temat wiecie... Nic. Niby fajnie, ale jak już się jest w takiej sytuacji w dodatku przywiązanym do tej osoby silnymi więzami to jest to nic fajnego. i jeszcze gdy w momencie dochodzi niepełnoletność i niesamodzielność finansowa (17lat) a dzieli 600 km... tylko jeden wielki problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marnala889
a potem ona zajdzie w cyber ciaze, bedziecie mieli cyber dziecko... cyber slub, cyber rodzina... i zyja szczesliwie w cyberswiecie dopuki ich smierc nie rozlaczy... czyli szybko, bojak kochana zona ugotuje cyber obiadek to z monitora go biedaku nie zlizesz....obejdziesz sie cyber smakiem ... cyber matka umrze z glodu i wycienczenia przed komputerem a jej szczatki odnajdzie rodzina po jakichs 2 tygodniach... cybar tatus takze zdechnie z glodu a cyber dziecko zostanie sierotą. gratuluje. ludzie puknijcie sie w głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marnala889
ludzie.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie odróżniasz czynności technicznych od tych powodowanych emocjami..." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marnala889
kochanie nasze cyber dziecko złapało trojana.... - masz jakiegos dobrego antywira ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marnala889
kochanie .... wysylam do ciebie namietny cyber pocałunek. ohh.. jaki długi kabel sieciowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWOJA NOWA INTERNETOWA DZIEWCZ
...JESLI CHCESZ OD WCZORAJ O TYM MYSLE .A TY akonzo OD KIEDY ? TEZ CHCE TYLKO PRZEZ INTERNET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela_sulla
o takto jest to... tez o tym mysle.... trzymajac reke na myszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllaaaa23
do : TWOJA NOWA iNTERNETOWA DZIEWCZysuczka - juz po tobie jak wejdziesz w swiat TYLKO kompa;D przestaniesz sypiac, jesc i kaput;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWOJA NOWA INTERNETOWA DZIEWCZ
...YNA NIE MIALAM NA MYSLI BYCIA SUCZKA INTERNETOWA JUZ I TAK NIE SYPIAM A JESLI SYPIAM TO SPIE PRZED KOMPUTEREM WLASNIE WIEC JESTEM DYSPOZYCYJNA - OCZYWISCIE PRZEZ INTERNET WLASNIE TYLKO WIEC ZAMIAST MYSLEC O KIMS JAKIMS ... MOGLABYM BYC W KONTAKCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnny5
pisanie na gg, a czlowiek w realu to calkiem inna para kaloszy, chociaz jakby sie starac,to ciezko jest sie wystarczajaco dobrze poznac przez sama klawiature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
:) Ja bym, myślę, mogła zakochać się w czyichś literkach. Po tym, jak ktoś pisze, można dowiedzieć sie więcej o człowieku niż po np. pierwszej randce. To na pewno.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Sczera... He he, tak jak w świecie rzeczywistym.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Jastrzębiu, wtedy to są tzw. ciche dni. Ciekawa sprawa, nawet kłótni nie trzeba.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Jak CIę kocha, to Ty przyjedziesz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOtDf
Do autora: Ale pier.dolisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
No, Jastrzębiu, ja Cię kocham, więc Ty przyjeżdżasz. Gdybyś Ty mnie kochał, a niestety kochasz inne - bo doszły mnie słuchy, że jest ich więcej:( - to ja bym przyjechała do Ciebie, a tak nie masz wyjścia.:) To kiedy mogę sie Ciebie spodziewać i co sobie życzysz na obiad?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rao
tak..a kolejny etap to bank spermy! i dziecko się wychowa przez skaypa...a ty będziesz dalej wolny i zapracowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na necie

w 2008 było kiepsko, a teraz tragedia z ludźmi w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×