Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Nie mam pojecia nigdy nie probowalam grzanego wina ale brzmi zachecajaco. To nie musi byc oryginalny koniak jakas zwykla brendy wystarczy.Wiecie przepisal mi to lekarz kiedy ostatniej zimy czesto sie przeziebialam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzane wino teraz mozna kupic juz gotowe tylko przelac do garnka i gotowe no i jeszcze podgrzac:) ale dodac troche przypraw jakes gozdziki cynamon :) nie wiem co tam jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde brzmi smakowicie pewnie sie skusze pewnie moj popukak sie w glowe jakzobaczy co robie ale co tam.:)Mam tylko nadzieje ze moze to byc wino wytrawne bo ze slodkim moze byc problem gdzie ja je dostane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
moja po disco tak sobie .Teraz to glupio na dysce bo chlopakow malo i kiwały sie tam z pania w kolku i gada że przeboje nie bardzo.Poszłam tam ja na troche i łezka w oku mi sie zakręciła bo poczułam ten klimacik kiedy sama latałam po dyskotekach.Ta muzyczka te swiatla ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane jade na wieta do Polski Willy moj skarb chcial spedzic Nowy Rok w Paryzu ale jednak zdecydowal sie na Polske bede niedaleko. Matko jak sie ciesze powiedzcie gdzie mieszkacie moze chociaz napijemy sie kawy tak bym chciala was poznac Wiem ze pisze chaotycznie sory ale jestem w siodmym niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutne to jest troche ze nie mam nikogo komu moge powiedziec o swojej radosci.Mam nadzieje ze sie nie gniewacie.Ale dzisiaj chyba moge latac i nie mam nikogo komu sie ta umiejetnoscia moge pochwalic wybaczcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dziś jako pierwsza niestety nie mam zbyt dużo wolnego czasu, mąż, dzieci, praca, kolejny etat w domu. Teraz siedzę w pracy, popijam herbatke i chwilowo się obijam. Mursiana - wyobrażam sobie jaka to radośc dla ciebie, ja i tak podziwiam, nie mogłabym tak mieszkać na stałe z dala od wszystkiego i wszystkich z którymi wyrosłam. Chyba jestem zbyt sentymentalna a reszta kobitek? coś tu pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
ja sie ciesze mursianko że ty sie cieszysz ale ja niestety świętokrzyskie wiec dość daleko od twoich rejonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
mursianka ty ze szczęścia już pakujesz walizki i dlatego cie nie ma ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
babochy paskudne czy ja dziś mam prowadzić monolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
mursianka a ja odkryłam gdzieś twoje gg-hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to ja tez sie usprawiedliwie wczoraj potworny atak migreny przed zblizajacym sie okresem wiec spedzilam pol dnia i caly wieczor w lozku. Oko mnie jeszcze boli. do tego zauwazylam dzis w nocy,ze kilkakrotnie dretwiala mi prawa reka :( jestem niewyspana: ( ale to nic,kawa postawi mnie na nogi mursjana wiesz,ze to super wiadomosc:) niedawno pisalas,ze chchcialbys przyjechac i patrz sie spelnilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
a ja dziś dostałam okresik a jutro popijawa andrzejkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gadam od rzeczy: ) gg zrob jej niespodziewanke i napisze do niej teraz jej nie ma i nie wiem czy cos z dzieciatkiem czy moze poczula sie przez nas wczoraj zlekcewazona:( i dziej mursianki nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonogo -ponieważ cierpimy na to samo, mam pytanie czy znasz jakiś skuteczny lek na migrenę. Mnie jak złapie atak to trzyma i trzy dni, mam przy tym mdłości, okropny ból głowy i oka i nic nie pomaga. Czasami nadmiar kofeiny trochę łagodzi ale........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam srodku zadnego oprocz pigulek na sen i spokoju mnie leki nie pomagaja dziewczyny poniewaz siedziec nie moge pozycze wam milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra wysiorbalam kawe samaaaaaaaa:) i pewnie pojde ogarnac troche chalupke.Nie za bardzo mi sie chce no ale coz mus to mus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×