Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Zalamka z nim szkoda gadac wszedzie wlezie.Narazie gada cos po swojemu mama, papa, baba i takie tam ale pewnie szybciej nauczy sie polsiego bo caly czas jest ze mna i \"rozmawiamy\"po Polsku A tak w nawiasie to pewnie sporo ma namieszane w glowie tu polski tam hiszpanski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam namieszane:) na dobr mu to wyjdzie:) nudzic sie nie mozesz:) poznaje swiat:) ja czasem nawet zaluje,ze nie mam dzieci:) bo tak jak siedze sama to moglabym do kogos gebe otworzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony masz racje,ale z drugiej to jestem troche uwiazana.No i zastanawiam sie czasem czy nie cofam sie w rozwoju:).Caly dzien tylko gugu i gaga troche to monotonne.Tatus w pracy braciszek w szkole a my sobie gugamy.Slodkie to ale i meczace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ti juz teraz zacznij czytac ksiazki wyjasniace tajemnice wszechswuiata:) bo jak zacznie ci zadawac pytania,mozesz nie znalesc czasu na szukanie odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wypilam kawke to juz trzecia dzisiaj bo w banku zrobili jedna. Pewnie w koncu padne na serducho.:) Dobra ide robic to spagetti.Ty szczesciaro masz golabki wiec problem z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
a ja znowu porannie witam i zanim przyjdziecie to znikam.Wczoraj miałyście racje jak córa wraca ze szkoly to juz kupa roboty.Wybralysmy sie wczoraj na zakupki łazilyśmy 3 godziny i kupiłyśmy jedna rzecz dla mężowego chrześniaka.Ogólnie to mam znowu doła psychicznego przez mojego M.Ale szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj widze ze znowu nie bedziesz miala dla nas czasu okropnie zabiegana jestes.Brakuje nam Ciebie.Mam nadzieje ze wkrotce znajdziesz wolna chwilke.A M sie nie przejmoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
nie moge sie nie przejmowac bo 4 dzień nawalony przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholera no to juz troche powazniejsz niz jakies tam marudzenie.Przykro mi bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
juz dawno dawno temu miał taki okres i chcial chyba sie wyszumieć,ale ostatnio pare lat naprawde tylko sporadycznie a teraz znowu mu coś odbija.Stary a glupi.Spał w ubraniu i zaspał do roboty.Znowu sie boje dzisiaj powtórki z rozrywki ach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krcze to naprawde ciezkie sama o tym przekonalam,ale mam nadzieje ze bedzie dobrze.Trudno cos powiedziec ,ale sie nie poddawaj trzymaj sie malenka.Ocknie sie z tego amoku i jakos sie to ulozy.Trzymam mocno kciuki🌼^ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
dzięki bardzo za te kciuki musze to przetrwac jak zwykle.Ale on twierdzi że to jednak to ja jestem ta zła a on to anioł.Ale co tam nie piszmy o tym chwilowym bydlaku i nie mąćmy twego szczęścia z okazji przyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolek zakichany szkoda tylko ze mu tak rozki odstaja,ale masz racje nie mysl o tym wiecej.Wiesz co wpadnij na kawe i ciacho olal diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
wprawdzie kawke już wypilam ale co tam ja tak kocham kawke ze wpadnę chetnie a ty juz wode wstawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
Córa spoko nie bolało bo to mleczniaka zalepilyśmy.Teraz dmucham na zimne bo przedtem nie leczylyśmy bo niby wypadną a wkoncu te bardzo złe wyniki badań to byly od tych posutych mleczniakow prawdopodobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze lepiej dmuchac na zimne.Moj maluch z kolei uparty taki ze ani jednego zabka jeszcze nie ma.Lekarz mowi aby sie nie martwic ale widze jak go to meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
no troszke długo rzeczywiście twoje maleństwo zwleka z tymi zabkami,ale moja za to zwlekała do 15mc z chodzeniem.Juz zaczęłam po neurologach jeździc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te nasze malenstwa zawsze cos. Moj szkudnik juz chodzi no i ma dzika satyswakcje w robieniu wokolo porzadkow wiec nawet na chwile nie moge zostawic go samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
przylecisz do Polski to sobie odetchniesz bo pewnie babcia sie nim zajmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak troche mi jej szkoda ze nie nie wie ze przylatujem ,ale z drugiej strony ona tak sie stresuje za kazdym razem wiec postanowilam zrobic niespodzianke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam ja tu zabrac do siebie ale uparta jest jak osiol za zadne skarby nie chce przyjechac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
pewnie sie ucieszy z takiej niespodzianki?ale.....może bedzie ciut zła że nie uprzedzilas i sie nie przygotowała? Może lepiej powiadom mame ale np dzień przed przylotem powiedz "jutro będziemy"Zreszta to Ty znasz swoja mame ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje bedzie zla ale mam nadzieje ze szybko jej przejdzie. Zadzwonie jak juz wyladujem.A jak zadzwonie dzien wczesniej to cala noc nie bedzie spala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
kurcze mnie to by chyba skrecilo zeby powiedzieć wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×