Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JUMARA

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Gość luisiana
nieznosze mieć zadnych spraw na glowie .Jeszcze te prezenty mikolajkowe na ktore nigdy nie wiem co kupić iłaze tak bez sensu po tych paskudnych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
Twoje walizy spakowane???Dzieciatko juz zdrowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Cie rozumiem tez mam z tym problem a mowia ze kupowanie prezentow to przyjemnosc:) Mnie tam czeka dzisiaj bank i oplaty brrr jak ja tego nie cierpie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze troche zakatarzony ale jest ok a walizeczki jak narazie grzecznie czekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisiana
jedzieszczy lecisz samolotkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samolotem bo taniej i szybciej Dobra lece do tego banku ale niedlugo sie odezwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jest tak jak mowisz chociaz ja to nigdy nie mam pomyslu na prezenty i nie jestem pewna co sie komu spodoba. Ale mi zeszlo w tym banku no i sporo lzejsza wrocilam:( To zycie jest zwariowane pracujesz,ciulasz a potem oplatki i znowu jestes w punkcie wyjscia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smuc sie :) nie warto:) komu nie masz pomyslu na prezent? ja wychodze z zalozenia,ze albo kupuje nikomu niepotrzebne ale ladne rzeczy albo kupuje cos potrzebnego:) w tym celu zwykle przysluchuje sie rozmowom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki stonoga ja sie nie smuce nawet mnie to juz nie zlosci jestem na etapie jakiegos durnowatego rozbawienia podszytego nutka cynizmu.Zycie i tyle:( Najwiekszy problem mam ze starszym synem on ma juz po prostu wszystko a jakis taki nienormalny jest ze ciuchy go nie kreca. A teraz dodatkowy problem kupic chociaz jakis drobiazg wszystkim ktorzy sa w Polsce problem bo nie jestem na bierzaco a nie moge podpytac bo przeciez mnie nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba wlasnie zupelnie normalny jest Twoj syn,ze ciuchy go nie kreca:) za 2-3 lata jak pozna jakas mila dziewczyne pewnie mu sie odmieni:) hahah kup mu buty narciarskie:) albo wykup karnet na tenisa niech nie gnij przed kompem :) albo zafunduj mu skok ze spadochronem:) mamie i siostrze proponuje rekawiczki:) albo ladne szale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiedzialam stonoga ze ty masz fajne pomysly cos z tego wybiore chociaz ogonic tego mojego \"maluszka\" od kompa uuuu to jest wyzwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co siostrze i szwagrowi zafunduje dobrego sylwestra w swietnej knajpie ze sniadaniem myslisz ze im sie spodoba?? Tak sobie pomyslalam ze skoro nigdzie nie wychodza razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moze jesli nie wychodza to to nie bedzie najlepsze wyjscie:) siostra zacznie marudzic ze nie sukienki itd:) ale pomysl jest godny rozwazenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez prawda kurcze jakie to wszystko skomplikowane ale i tak pozukam jakiejs oferty ewentualnie dorzuce jeszcze kiecke jak wyciagne ja na zkupy eeeee sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze sie upewnij czy szwagier ma garnitur w ktory wchodzi bez klopotu:) i ty lepiej znasz siostre :) czy nie poczuj sie jakas urazona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale problemy co nie :) Ale tak prawde mowiac to moja siostrzyczka to troche dziwaczka i zawsze trudno ja bylo wyczuc.Kiedys lubili sie bawic teraz jest troche ciezko wiec nie moga,ale masz racje musze to przemyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz pytam bo..... roznie to z ludzmi jest:) ja nie pomyslalm, o mikolajkach;) ale u mnie to proste bratu sweter, mamie rekawiczki w kolorze buraka a ojca nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to doskonale rozumiem tym bardziej ze siostrunia ma hmm charakterek a z drugiej strony tak rzadko mamy okazje spedzic swieta wspolnie ze chcialabym aby i prezenty byly takie choc troszke inne no wyjatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozumiem:) ja gdybym miala kase to wyslalbym moja mame do zakopanego:) a tak musi jeszcze troche poczekac:) zajadam sie czekolada, chcesz troche?? kokosowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja Ci zazdroszcze tej czekolady w dodatku kokosowa moja ulubiona :(jak wszystko zreszta co zawiera kokosy a rafaelo to juz szczegolnie.:( Niestety moja dietka pozwala mi tylkewentualnie powachac papierek :) Ale dzieki moze za jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej sie katujesz? myslam,ze juz zapomnialas:) tez uwielbiam kokosy:) a kawke Ci zrobic? bo wlasnie ide po jedna dla siebie? przejrzalam ogloszenia dzis:) i stwierdzam,ze musze sie przekwalifikowac na zbrojarza:) bo pokojowka byc nie zamierzam:) wiem jaka to ciezka robota i zadna przyjemnosc sprzatac po innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kawke to sie pisze bardzo chetnie czarna,mocna i bez cukru poprosze.:) A wiec nadal nie znalazlas nic ciekawego a bebnia w telewizji ze jest tyle ofert pracy dla mlodych wyksztalconych ludzi Ten zbrojarz ..hm czy ja wiem napewno lepsze niz pokojowka ale ty lepiej jeszcze poczekaj jakis czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje:) zbrojarz to mi sie kojarzy z wykonywaniem pracy na dworze czyli delikatnie mowiac marzniecie:) choc nie wiem czym sie naprawde zajmuje:) nie wiem moze i jest praca dla mlodych i wyksztalconych ale ja jej znalesc nie moge:) jest opcja ,ze nie szukam za dokladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie z corcia bo chyba tak jakos o tej porze wraca ze szkoly. Dzieki za kawke jest pyszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Probuje ma 9 miesiecy wiec chce aby go prowadzac:)albo drepcze wokol stolu czy kanapy Za to sztuke wstawania i zrzucania wszelkich rzeczy opanowal do perfekcji szkudnik jeden:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×